Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A naplós Pablo azt mondta, hogy a vágást Anakin arcáról direkt távolították el digitálisan, ezért nincs a borítón.

 

És ezt miért csinálták? :)

 

Elég nagy divat a DVD-ben easter egg-eket elhelyezni, de a DVD boritón még senki sem helyezett el... talán ezaz első :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Pablo szerint szándékosan -digitálisan- vették le a sebhelyet  :)

 

De miért???? Ki az a balfácán aki ezt easter eggnek nézi? :) Inkább majd ezért is fikázzák, hogy még egy rendes tokot sem tudnak megcsinálni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Pablo szerint szándékosan -digitálisan- vették le a sebhelyet  :D

 

De miért???? Ki az a balfácán aki ezt easter eggnek nézi? :lol: Inkább majd ezért is fikázzák, hogy még egy rendes tokot sem tudnak megcsinálni. :roll:

 

Wow... akkor ezek szerint nem látszott, hogy ezt amolyan viccnek szántam (az easter egget), bár magam is belátom, hogy elég gyenge, és a nyelv-kinyujtó smiley-nál is kirakhattam volna valami egyértelmübbet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan talán itt lenne az ideje konkrétumokat is közölni, kedves Lucasfilm.  :63:

 

Sztem hamarosan lesz.A IV-V-VI DVD megjelenéséig volt vagy 500 képünk, és vagy 10 videónk.Igaz, az a DVD sokkal nagyobb port kavart.Mindenki azzal foglalkozott abban az időben.Már csak 1 lehetőség van:Tibur55.He we only help!We need him!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a prequel DVD-knél eddig is nagyon lassan ment az infó-csepegtetés. Mivel alig egy hete elárulták, hogy pontosan mikor adják ki és kb. milyen extrák lesznek igy most valoszinüleg egy jó darabig nem fognak újabb infó-morzsákkal elkápráztatni minket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a prequel DVD-knél eddig is nagyon lassan ment az infó-csepegtetés. Mivel alig egy hete elárulták, hogy pontosan mikor adják ki és kb. milyen extrák lesznek igy most valoszinüleg egy jó darabig nem fognak újabb infó-morzsákkal elkápráztatni minket.

 

Gondolják,hagy egye a fene a jónépet,legalább így nagy az érdeklődés :mrgreen:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"# Werkfilm (így készült) - Így készült a Star Wars III - A sith-ek bosszúja (kb. 90 p.)

# Kisfilm - Anakin Skywalker - A kiválasztott (kb. 15 p.)

# Kisfilm - A Star Wars III kaszkadőrei (kb. 15 p.)

# Előzetes -

# Tévészpot (televíziós előzetes)

# Kimaradt jelenetek - Korábban soha be nem mutatott kimaradt jelenetek, kizárólag a DVD-kiadás számára végleges trükkökkel ellátva

# Kisfilm - A film forgatása során a Starwars.com-on megjelent 15 rövid werkfilm

# Egyéb - A Star Wars Battlefront II játék két játszható pályája (XBox)"

 

Nekem kevésnek tűnik az extra lemez tartalma.Vagy ez nem a teljes lista?

 

15 werkfilm:Szemétség, hogy az utolsó hármat nem tették rá!Kifizetjük a lemezekért a majdnem 10ezer forintot, és ráse teszik a legjobb making of videókat.A HPről meg lementeni nemlehet.

 

Battlefront II demo:Nemhiszem hogy sok embernek van Xbox játéka, inkább retehettek volna még egy kisfilmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem kevésnek tűnik az extra lemez tartalma.Vagy ez nem a teljes lista?

 

A teljes extra-listát még nem tették közzé, de nagyjából ezek lesznek.

 

Kifizetjük a lemezekért a majdnem 10ezer forintot, és ráse teszik a legjobb making of videókat

 

No, azért előreláthatóan nem 10ezer, hanem ötezer alatti lesz az a pénz, amit ki kell perkálni... de egyébként nagyon igaz. Fenéért nem rakják rá az összes werk-filmet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5ezer alatt?A baljós és a klónok még mindig 8ezer körül vannak.

 

Aha... mert azokat még évekkel ezelött adták ki. Mára lejárt a joguk, igy nem lehet belőlük behozni az országba, igy a maradékot annyiért vesztegetik azok a boltok, akiknek még van a raktárukon, amennyiért nem szégyellik.

Viszont az elmúlt durván egy évben óriási változások álltak be a magyar DVD piacon. Ma már 5000 Ft fölött szinte egyáltalán nem jönnek ki filmek. Még az extrákkal megpakolt digi-pakkos kiadványok sem. Nem véletlen, hogy az xpress.hu-n is 4690 Ft-ot irnak, mint lehetséges eladási ár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emiatt fölösleges aggodni... VHS 1000%, hogy lesz. Csak azért nincs róla hir, meg kép, mert nincs mit hirezni róla. Rárakják a VHS szalagra azt csókolom  :)

 

Hát azért nem így van ez. Bisztos van VHS kiadásod nem?Azokon mindíg van valami plusz Werk,interjú,kimaratt jelenet,Stb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó VHS. Én azt is megveszem, mert ez nálam már tradíció. :D Jó kis szinkronos, 4:3-as, gyári VHS kazetta. Egyszer majd sokat fognak érni ezek. :)

 

Szerintem a Feliratos többet érhet majd.Keveset gyártanak blőle és kevesen veszik. Ídővel a maradékot bezúzzák és csak az marad amit megvettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 werkfilm:Szemétség, hogy az utolsó hármat nem tették rá!Kifizetjük a lemezekért a majdnem 10ezer forintot, és ráse teszik a legjobb making of videókat.A HPről meg lementeni nemlehet.

 

Én már azt is marhaságnak tartom, hogy 15 olyan, egyenként 5-7 perces werkfilmet tesznek rá, amik szinte alig mutatnak valamit, és már mindegyiket láttuk. Minek?

Miért nem csinálnak másfél óra új extrát???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

]Én már azt is marhaságnak tartom, hogy 15 olyan, egyenként 5-7 perces werkfilmet tesznek rá, amik szinte alig mutatnak valamit, és már mindegyiket láttuk. Minek?

 

Azokat az előzeteseket elég kevesen látták. Mondhatni csak a rajongói mag. :) A legtöbb vevőnek az ujdonság lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

]Én már azt is marhaságnak tartom, hogy 15 olyan, egyenként 5-7 perces werkfilmet tesznek rá, amik szinte alig mutatnak valamit, és már mindegyiket láttuk. Minek?

 

Azokat az előzeteseket elég kevesen látták. Mondhatni csak a rajongói mag. :) A legtöbb vevőnek az ujdonság lesz.

Már ha megnézik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

]Én már azt is marhaságnak tartom, hogy 15 olyan, egyenként 5-7 perces werkfilmet tesznek rá, amik szinte alig mutatnak valamit, és már mindegyiket láttuk. Minek?

 

Azokat az előzeteseket elég kevesen látták. Mondhatni csak a rajongói mag. :) A legtöbb vevőnek az ujdonság lesz.

 

Már ha egyáltalán megnézi.Van olyan akinek teljesen közömbösek ezek az extrák.Igaz Ők "csak" nézők.Emlékszem,a TPM extra lemezének minden képkockáját,minden szavát szinte faltam.Ugyanúgy az AOTC-ét.Ezzel se lesz másképp,pedig amit csak lehetett azt leszedtem Én is a film előtt :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.