Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Vannak ilyen emberek, pl. az egyik osztálytársam is azért szidja az előzményrészeket, mert szerinte az egyetlen felépített díszlet a harmadik részben Padme lakosztálya, minden más helyszín számítógépes.

Odaírtam, sw.com. Abból a cikkből ahonnan a képeket is szedted.

Elsőre nem volt odaírva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem személy szerint tetszik, hogy jól megfér egymás mellett a modell és a CGI, a klasszikus illúziókeltés és a modern. :)

Ebben a részben is sok olyan megoldás volt, ami ötvözi a cgi-t és a modelleket. Remélem ez helytálló. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem személy szerint tetszik, hogy jól megfér egymás mellett a modell és a CGI, a klasszikus illúziókeltés és a modern. :)

Engem is ez nyűgöz le a legjobban és ezért sem ítélem el a CGI-t. Ez olyan, mint az Aliensben a modellek és bábok mellett tökéletesen helyt állt a '77 óta nem használt háttérvetítés. És hát hiába a CG, azért a Tantive IV folyosóit mégis mind megépítették ugyanúgy, mint az ep4 idején. Vagy Mustafar, ahol hiába vívnak a színészek kék háttér előtt, szinte csak fröcskölő láva-cseppek CG-k.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Mind a moziban, mind DVD-n korhatár nélküli volt :)

De szerintem 12-es karika lesz rajta és Vader égését kivágják :)

Az, hogy korhatár nélkülin ment a moziban nagyon durva volt.

Szerintem is 12-es karika lesz rajta, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy az ORTT majd beleköt ebbe is és 16-ot akarnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért változtatná meg a döntését az ORTT?

A másik meg az, hogy az RTL dönti el milyen karika lesz rajta. Ha nem felel meg ez az ORTT-nek, perelnek.

Na pontosan erre gondoltam, csak rosszul fogalmaztam meg. Szinte érzem, hogy bele fognak kötni a 12-esbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a Nemzeti Filmiroda honlapján korhatár nélkülinek van besorolva... :D

Az ORTT-t ez nem fogja zavarni. :D Ha már egyszer büntetni kell.... És ha már a Jedi Crash-be belekötöttek...

Egyébként a többi SW film is korhatár nélkülinek van besorolva a Nemzeti Filmiroda honlapján?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon ennél a résznél az ORTT miért huny szemet a korhatár besorolás felett? Nem mintha zavarna, csak fura.

Tényleg az. A Jedi Crashbe belekötöttek, a legdurvább Star Wars filmre meg korhatár nélkülit jóváhagytak. Ezek nem normálisak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Vajon ennél a résznél az ORTT miért huny szemet a korhatár besorolás felett? Nem mintha zavarna, csak fura.
12 -es karika ott van....

 

Amúgy gondoltam belenézek, de azóta se tudom otthagyni. Zseniális film, amit nem tud elrontani se a szinkron és se az RTL -es vetítés.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja. Pedig itt a DVD -is, de most nem akaródzik berakni. :lol:
A lakók itt nem is örülnének neki :D Pedig a reklámokból elegem van. Érdekes amúgy, hogy így a tv-ből feltűnt eddig egy-két soha nem hallható effekt. :lol: A zene is hangsúlyosabb. Persze a dinamikatartomány mindent megmagyaráz, de azért furcsa. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.