Ugrás a kommentre

3x01 - Clone Cadets


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Miután nagyjából elolvastam az írásaitokat, sokat ismételni nem akarok. Azonban pár dolgot egyszerűen nem tudok kihagyni, ha méltatni akarom az epizód érdemeit.

 

Kétségtelenül kiváló évadkezdés a Clone Cadets, hiszen már a téma is telitalálat: kit ne érdekelne a klónok élete, ha már nézi a klónok háborúját, és erre nagyon hálás dolog azt a pillanatot kiválasztani, amikor az újoncokból létrejön egy igazi csapat. :love: Én kicsit meg is kérdőjelezném azt, amit a fejvadászok és Shaak-Ti beszélgetése sugall, miszerint a Domino osztag selejtes, mert a vizsgára nem megy nekik az összetartás. Nem tudom elképzelni, hogy ez a többieknél sokkal korábban létrejött volna. A csapatszellem kialakulásához közös bevetések kellenek, amelyek csúcspontja maga a vizsga. És ha a Dominóknak végül sikerült, és a többiekénél még jobban is, akkor ez csak azt jelentheti, hogy nem volt elég alkalmuk előtte gyakorolni. Brick-nek, aki csupán alkalmatlanságukat akarta bizonyítani, sokat köszönhetnek, mert ha nem tünteti el a feladat elvégzéséhez szükséges felszerelés egy részét, tán ki sem derül, valójában mire is képesek, ha kénytelenek összeszedni magukat. Be is bizonyítják, tényleg nem olyanok, mint a többi klón ? jobbak. :rock: Erre a végső bizonyíték maga a Rookies-beli történet.

 

Hevy nagyon jó karakter, már a Rookies-ban is az volt, és mivel én nem sok spoilert olvastam a 3. évadról, így nekem igazi meglepetés lett. :nana: Jó vezetőként végül felismerte, hogy társai egyediségét hogyan illessze bele az osztag munkájába, hogy ne gátló, hanem előrevivő tényezők legyenek. Rendkívül sikerorientált, aki lelépne, hogy a társai többet ne hozzanak szégyent a fejére, ugyanakkor képes megfogadni egy selejtes klón tanácsait, mert belül érzi, hogy igaza van. És mint tudjuk, szükség esetén képes feláldozni is magát a küldetés sikere érdekében.

 

99 pedig úgy lép előre a legkisebb és legjelentéktelenebb mellékszereplő pozíciójából az epizód végére, mint még talán senki eddig a TCW világában. Az ember átérzi, micsoda büntetés lehet neki, hogy silány testbe szorul, ami közben egy igazi katona szívét-lelkét rejti. Lehetetlen nem megszeretni már ebben a részben is, amihez a következő epizód csak hozzátesz majd.

 

És régi szokásomhoz híven méltatnám a zenét is: végig gyönyörű, érzelmes, sokatmondó. Méltó az epizódhoz. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa. Szerintem El-les a Sugi féle vonulathoz tartozott. :hehe:

Azért Sugi sem volt annyira jó lelkű. Gondolj csak arra a jelenetre a Bounty Huntersben, amikor Obi-Wan felemelte a robogókat, hozzávágta az elektromos kerítéshez, az átmenetileg lebénult kalózokat pedig Sugi hidegvérrel megölte. De El-Les... Egyszerűen annyira lelkiismeretes... Egyszerűen nem tudom elképzelni róla, hogy milyen lehet fejvadásznak. Talán ő csak olyan munkákat vállal el, ahol élve kell elfogni a célszemélyt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért Sugi sem volt annyira jó lelkű. Gondolj csak arra a jelenetre a Bounty Huntersben, amikor Obi-Wan felemelte a robogókat, hozzávágta az elektromos kerítéshez, az átmenetileg lebénult kalózokat pedig Sugi hidegvérrel megölte. De El-Les... Egyszerűen annyira lelkiismeretes... Egyszerűen nem tudom elképzelni róla, hogy milyen lehet fejvadásznak. Talán ő csak olyan munkákat vállal el, ahol élve kell elfogni a célszemélyt.
Biztos benne is megvan az a csibészség ami a társaiban. Csak úgy nem lesz valakiből klón kiképző. :hehe: El-les egyszerűen becsületesen akarja végezni a munkáját. És azt is jól látja, hogy ha a klónok kudarcot vallanak, az egyben az ő kudarcuk is. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fejvadászos dologhoz annyit tennék hozzá, hogy általában a megrendelők az élve leszállítást preferálják. Nincs is nagyobb öröm amikor az ő szemük láttára hullik a porba az áldozatuk feje vagy éppen kínozhatják a kedvük szerint. Szóval a fejvadász legtöbbször leszállít és nem hidegvérrel gyilkol. :D Nem így az orvgyilkosok. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismét egy szép írás Pildi! :hehe: Mindig megcsodálom, hogy egy családanya mi mindent tud észrevenni, és élvezni egy animációs sorozatban. :D Ez szerintem r*hadt jó!!

 

Hevy nagyon jó karakter, már a Rookies-ban is az volt, és mivel én nem sok spoilert olvastam a 3. évadról, így nekem igazi meglepetés lett. :D Jó vezetőként végül felismerte, hogy társai egyediségét hogyan illessze bele az osztag munkájába, hogy ne gátló, hanem előrevivő tényezők legyenek. Rendkívül sikerorientált, aki lelépne, hogy a társai többet ne hozzanak szégyent a fejére, ugyanakkor képes megfogadni egy selejtes klón tanácsait, mert belül érzi, hogy igaza van. És mint tudjuk, szükség esetén képes feláldozni is magát a küldetés sikere érdekében.
Valóban, nekem is feltűnt, hogy Hevy -t jelölte meg vezetőnek 99, de a kadét visszautasította a titulust, mert tudta, hogy a sikerük a csapat sikere volt. Számomra Hevy a második számú klónná lépett elő Rex után. Hatalmas karrier állt volna előtte, mert nagyon bátor is igaz szívű katona volt. A sors iróniája, hogy ezek a tulajdonságai vitték oly' hamar a halálba.

 

99 pedig úgy lép előre a legkisebb és legjelentéktelenebb mellékszereplő pozíciójából az epizód végére, mint még talán senki eddig a TCW világában. Az ember átérzi, micsoda büntetés lehet neki, hogy silány testbe szorul, ami közben egy igazi katona szívét-lelkét rejti. Lehetetlen nem megszeretni már ebben a részben is, amihez a következő epizód csak hozzátesz majd.
...hogy vallhattam kudarcot, ha esélyem sem volt?" Ez a mondat mindent elmond róla. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre nekem is sikerült eljutnom odáig, hogy megnéztem az epizódot. Remek kezdés volt, a 2. évad kitűnő befejezése után, az új évadra egy szintén kiváló nyitányt kaptunk. A kirakós egy újabb darabkája került helyre a klónok élete kapcsán, ami remek húzás volt a szememben, mivel ez a sorozat éppen az ilyen, a filmekben kiaknázatlan lehetőségekhez kapott teret a kibontakozásra. Ilyen a kevésbé ismert Jedik bemutatása, a klónok életének mindennapjaiba való betekintés, a politikai háttér közelebb hozása, új fajok, járművek stb. megismerése.

Jobban megismerhettük a Rookies-beli Dominó-osztag tagjait, még közelebb hozva őket a nézőkhöz ezáltal. Bár minden eddigi klón-központú rész legfőbb mondani valója ez volt, ebből az epizódból is kiválóan leszűrődött, hogy bár egy az arcuk, a vérük és a szívük, mindannyian másképp gondolkodnak, eltérő a jellemük. A forrófejű Heavy, csak a saját feje után megy, jobb szereti egyedül intézni a dolgokat, nem képes csapatban játszani. Ecko minden áron az adott parancsra fókuszál, nem képes reagálni, stratégiát váltani a váratlan események bekövetkeztekor. Aztán az epizód végére, a csapat tagjai természetesen felül kerekednek a hibáikon, képesek lesznek együtt működni és a feladatra koncentrálni. Egyáltalán nem gondolom klisének a történetet, hiszen remekül cáfolja Lama Su és még jobban alá támasztja Shaak Ti szavait, miszerint a klónok nem "sorozattermékek", sokkal inkább külön-külön gondolkodó élőlények, akik bár a harctérre lettek "gyártva", vannak érzéseik és ha kell, komoly jellemváltozáson képesek keresztül menni.

99 érdekes karakterre sikerült, színesebbé tette az epizódot. Abszolút átérezhető volt számomra a helyzete, ezért is csodálatra méltó, hogy egy ilyen testben is képes volt igaz katona maradni, aki szereti a testvéreit. Nem volt szívderítő momentum, amikor Bric azt ecsetelte, hogy "a Dominósok mehetnek takarítónak, mert csak arra jók"... meg volt egy olyan mondata is, hogy "még a nyomorult 99-nek is több esze van nálatok." 99 arckifejezése pedig sok mindent elárult ekkor. Nagyon szomorú, ha valakit a külseje vagy a fogyatékossága alapján ítélnek meg, ezért is volt remek az egész epizód, ahogy bemutatta 99 és az egészséges testvérei közötti köteléket, hogy klónok nem nézték le őt, hiszen tanácsaival és a barátsága által, legalább olyan értékes tagja a csapatnak, mint a többiek.

Shaak Ti felbukkanása igencsak érett már, hiszen az egyik kedvenc Jedi-mesteremről van szó. :D Elképesztő nyugalmat áraszt az egész nő, nem beszélve a szemet gyönyörködtető kecsességéről és persze bölcs szavairól. Apropó, csak nekem tűnt úgy, vagy tényleg lila szeme van? Egyébként, ahhoz képest, hogy 37-40 éves, nem néz ki rosszul. :P Hatalmas volt "A Jedik nem aggodalmaskodnak, Lama Su." c. mondata és akkor is csak egyet tudtam érteni vele, amikor Bric-et támogatta az elkobzott szigonyok esetében. Bár erős a gyanúm, hogy csak Cut Up-al akart kicseszni, Bric a legjobbat hozta ki az osztagból, akarva, akaratlanul, ez számomra nem derült ki. Hiszen a "gyomron ütős" jelenetnél egyértelműen kijelentette, hogy amíg ő él, Cut Up-ból nem lesz katona. Talán fontosabb volt számára ezen ígéretének betartása, mint a pénz, nem tudtam megítélni a valós szándékait. Maga Bric karaktere egyébként jó volt, tipikus, hirtelen haragú, ám céltudatos és eltökélt fejvadász. Bár én inkább zsoldosnak nevezném őt, elvégre nem azért fizetik, hogy gyilkoljon. El-les karaktere már egyáltalán nem emlékeztetett egy fejvadász jellemére, annyira lelkiismeretesnek és jó szándékúnak tűnt, hogy nem tudom elképzelni róla, hogy hideg vérrel gyilkoljon. Bár az sem kizárt, hogy a pénz megszerzése érdekében akarta a legjobbat kihozni a Dominósokból, nem pedig azért, mert annyira nemes lelkű. Inkább ez utóbbi magyarázat tűnik logikusnak, ha valóban egy fejvadászról van szó, de ki tudja...

Kamino szerepeltetésének is örülök, mert remek, látványban gazdag helyszín. A kadétok fekhelye kicsit emlékeztetett az Avatáros hibernáció-kamrákra, de lehet, hogy csak véletlen egybe esés. Az biztos, ha rémálomból riadnak fel a kadétok, nem lehet túl kellemes az ébredés. :P Pozitívum, hogy ezzel a helyszínnel, valamint a szintén látványos és ötletes kiképzőpályával is gazdagabb lett Kamino világa, még valóságosabbá téve a már eleve részletesen kidolgozott bolygót. Ötletes és költségkímélő megoldás a Köztársaság részéről, hogy a csatamezőkön elhullott droidoknak még hasznát tudják venni.

A zene is teljesen rendben volt, a legjobb dallam, a Dominósok harmadik próbálkozásakor volt hallható. :D

Összességében tetszett a nyitó rész, remélem hasonlóan kellemes élmények fognak érni az egész évad során, mert remekül szórakoztam a rész alatt, az biztos és szerintem ez a lényeg... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El-les karaktere már egyáltalán nem emlékeztetett egy fejvadász jellemére, annyira lelkiismeretesnek és jó szándékúnak tűnt, hogy nem tudom elképzelni róla, hogy hideg vérrel gyilkoljon.

Ha jól emlékszem, te a többiek kommentjeinek elolvasása előtt szoktad megírni a saját értékelődet, mégis, hogy sikerült tőlem teljesen függetlenül hajszál pontosan ugyanúgy fogalmaznod? :P Egyébként a terjedelmet tekintve még mindig te vagy a csúcs. :P De ne értsd félre, szép írás. :D

 

A zene is teljesen rendben volt, a legjobb dallam, a Dominósok harmadik próbálkozásakor volt hallható. :P

Dettó. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól emlékszem, te a többiek kommentjeinek elolvasása előtt szoktad megírni a saját értékelődet, mégis, hogy sikerült tőlem teljesen függetlenül hajszál pontosan ugyanúgy fogalmaznod? :P Egyébként a terjedelmet tekintve még mindig te vagy a csúcs. :D De ne értsd félre, szép írás. :P

Köszi. :D

Egyébként igen, először le írom a saját gondolataimat, csak aztán olvasom vissza a többiek véleményét. Lehet, hogy kicsit jobban hasonlít a gondolkodásunk, mint hittem. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már hiányzott egy jó nagy adag Sky kritika. :D Jó írás lett. A klónok fekhelye már 2000 óta kész van, mert megrajzolták az EPII -höz, csak sose használták fel. Most erre is sor került.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már hiányzott egy jó nagy adag Sky kritika. :D Jó írás lett. A klónok fekhelye már 2000 óta kész van, mert megrajzolták az EPII -höz, csak sose használták fel. Most erre is sor került.

Köszi.

Igen, nem rég olvastam az epizód érdekességeit, így már világossá vált, hogy egy EP2-es tervezetről van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt írja az ajánlójában (ami mellesleg remek lett):

 

"...így például kiderül, hogy a Jango Fett halála után készült klónokkal már nincs minden rendben, így az engedetlenség, mint szériahiba, egyre gyakoribb."

 

Ez így benne volt az epizódban? :D Nekem ez új infó! A feliratban nem volt szó ilyenről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez így benne volt az epizódban? :D Nekem ez új infó! A feliratban nem volt szó ilyenről.

Nem mondják ki, de a beszélgetés erről szól, legalábbis én így értettem. Shaak Ti panaszkodik, hogy a csapat nem éppen a megszokott módon ténykedik, erre Lama Su hibásnak nyilvánítja őket, majd javasolja új mintaegyedek felkutatását. Aztán ugye Ti megkérdi, akkor mégis miből klónoznak most, Su meg emleget valami más eljárást, de annak eredményeit kétségesnek titulálja, és azt sugallja Ti-nek, hogy a Dominó osztag is egy ilyen kétséges eredmény. Ti le is vonja ezt a következtetést Su szavaiból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondják ki, de a beszélgetés erről szól, legalábbis én így értettem. Shaak Ti panaszkodik, hogy a csapat nem éppen a megszokott módon ténykedik, erre Lama Su hibásnak nyilvánítja őket, majd javasolja új mintaegyedek felkutatását. Aztán ugye Ti megkérdi, akkor mégis miből klónoznak most, Su meg emleget valami más eljárást, de annak eredményeit kétségesnek titulálja, és azt sugallja Ti-nek, hogy a Dominó osztag is egy ilyen kétséges eredmény. Ti le is vonja ezt a következtetést Su szavaiból.
Így még nem gondoltam bele ebbe a dologba, de mekkora meglátás ez! Most nem akarlak fényezni, de ez akkor is tetszik. :D Su egyébként azt mondja, hogy Jango hiányában már nyújtani kénytelenek a dns szálát, ergo lehet, hogy mesterségesen pótolnak benne részeket, ami azért megnöveli a "hibás" egyedek számának valószínűségét. Az lenne a poén, ha még ebben az évadban találnának egy új minta klónt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne feledd az ARC részt se. :D

Az a helyzet, hogy tegnap éjjel, egyszerre néztem meg mindkét epizódot, de a második rész értékelésére már nem volt energiám, arról nem is beszélve, hogy még egyszer meg akartam nézni, mielőtt írnék róla. :P

 

Dzséjt írja az ajánlójában (ami mellesleg remek lett):

 

"...így például kiderül, hogy a Jango Fett halála után készült klónokkal már nincs minden rendben, így az engedetlenség, mint szériahiba, egyre gyakoribb."

 

Ez így benne volt az epizódban? :D Nekem ez új infó! A feliratban nem volt szó ilyenről.

Miután Shaak Ti elmondja, hogy a Dominó-beli klónok hibásak, Lama Su említi, hogy keressen egy alkalmas mintaegyedet az újabb klónoknak, mivel Jango halála után ki kellett nyújtani a DNS-ét, hogy több klónt gyárthassanak. Lehetséges, hogy egyfajta "felhígításról" van szó, ezért gyakoribbak a szériahibák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig birizgálja a csőrömet Rex mondata a Rookiesból, amiből az jön le, hogy ezek a kommandós droidok új fajták, és csak nemrég kerültek először bevetésre. Már a The Deserterben is furcsálltam, hogy Cut Lawquane tudja, hogy milyen típusú droidok azok, pedig már az első geonosisi csata idején dezertált. Itt pedig már arra is volt idejük, hogy szerezzenek pár ilyen droidot, és újraprogramozzák, vagy éppenséggel lemodelleztek egy teljesen ugyanolyat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig birizgálja a csőrömet Rex mondata a Rookiesból, amiből az jön le, hogy ezek a kommandós droidok új fajták, és csak nemrég kerültek először bevetésre. Már a The Deserterben is furcsálltam, hogy Cut Lawquane tudja, hogy milyen típusú droidok azok, pedig már az első geonosisi csata idején dezertált. Itt pedig már arra is volt idejük, hogy szerezzenek pár ilyen droidot, és újraprogramozzák, vagy éppenséggel lemodelleztek egy teljesen ugyanolyat.
Két lehetőség van (egyébként nekem is eszembe jutott ez). A kommandósdroidok akkoriban újnak számítottak, de valahogy már a Köztársaság is le tudta modellezni őket a kiképzőbázisra. De, hogy mennyire nem tudták milyenek is, arra jó példa, hogy a gyakorlótéren egy lövéstől kinyiffantak. A valóság azért más volt. Vagy azóta a kommandós droidokba is lett újabb széria. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két lehetőség van (egyébként nekem is eszembe jutott ez). A kommandósdroidok akkoriban újnak számítottak, de valahogy már a Köztársaság is le tudta modellezni őket a kiképzőbázisra. De, hogy mennyire nem tudták milyenek is, arra jó példa, hogy a gyakorlótéren egy lövéstől kinyiffantak. A valóság azért más volt. Vagy azóta a kommandós droidokba is lett újabb széria. :)

A gyakorlatokon nem csak kábítólövedéket használtak? Úgy lenne logikus, mert így a klónok nem sérülnek és a droidok sem mennek kárba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gyakorlatokon nem csak kábítólövedéket használtak? Úgy lenne logikus, mert így a klónok nem sérülnek és a droidok sem mennek kárba.
De az milyen felkészítés ahol nem a reális viszonyok vannak? Értem ezalatt, hogy a kommandós droidoknak bírni kellett volna legalább három távoli lövést. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MEg ennél jóval mozgékonyabbak a kommanós droidok. Ritkán állnak egy helyben, vagy mennek nyíl egyenesen előre. Itt a gyakorló kommandós droidok mintha csak annyi képességgel bírtak volna, mint egy sima B1-es.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez programfüggő. Nem hiszem, hogy kizárólag egy nehézségi fokozat van. Egy bizonyos nehézségi szintig, B1-esként viselkednek a droidok, aztán lesznek egyre közelebb egy valódi Commander Droid képességeihez. Colt is mondta a Dominósok gyakorlatán, a nehézségi szintre utalva, hogy "...de ne legyen nekik túl könnyű!"...gondolom nem csak a terepre gondolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig is szerettem a fazont. Igazi üzletember. :P

Igen, viszont nem ő az egyetlen kaminói, akit ijesztőnek tartok... Mindegyik olyan hideg, és érzéketlen. Mint akikben egy morzsányi érzelem sincs, még ha van is, azt sosem mutatják ki. Például, még sosem láttam mosolygó, vagy éppen szomorú kaminóit. Talán az egyetlen kivétel Nala Se volt a Shadow Of Malevolence-ben, akinek láthattunk az arcán egy szinte láthatatlan mosolyt.

 

Shaak Ti felbukkanása igencsak érett már, hiszen az egyik kedvenc Jedi-mesteremről van szó. :) Elképesztő nyugalmat áraszt az egész nő, nem beszélve a szemet gyönyörködtető kecsességéről és persze bölcs szavairól. Apropó, csak nekem tűnt úgy, vagy tényleg lila szeme van? Egyébként, ahhoz képest, hogy 37-40 éves, nem néz ki rosszul. :)

Nagyon rá vagy kattanva a togrutákra, hallod-e. :D Nagyon tetszik az a momentum, amikor Lama Su-val beszélgetnek, és egy finom, elegáns kézmozdulattal elutasítja a felkínált italt. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, viszont nem ő az egyetlen kaminói, akit ijesztőnek tartok... Mindegyik olyan hideg, és érzéketlen. Mint akikben egy morzsányi érzelem sincs, még ha van is, azt sosem mutatják ki. Például, még sosem láttam mosolygó, vagy éppen szomorú kaminóit. Talán az egyetlen kivétel Nala Se volt a Shadow Of Malevolence-ben, akinek láthattunk az arcán egy szinte láthatatlan mosolyt.

Szerintem a kaminoiakról sokat elárul Dex jellemzése: attól függ, hogy barátságosak-e, hogy milyen a modorod és milyen vastag a pénztárcád. Eléggé számító, pénzéhes banda lehet, és talán pont ezért ilyen ridegek. Ehhez passzol a világuk is, hiszen kívül szürke és barátságtalan, belül meg steril és barátságtalan. Kicsit furcsa is az ARC Troopersben, mikor minden vörösre vált. Még abban is barátságosabban fest a város, mint alap kiszerelésében :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez programfüggő. Nem hiszem, hogy kizárólag egy nehézségi fokozat van. Egy bizonyos nehézségi szintig, B1-esként viselkednek a droidok, aztán lesznek egyre közelebb egy valódi Commander Droid képességeihez. Colt is mondta a Dominósok gyakorlatán, a nehézségi szintre utalva, hogy "...de ne legyen nekik túl könnyű!"...gondolom nem csak a terepre gondolt.
Colt a terep és a droidok elhelyezkedésére, támadási mozgásaik programozására gondolhatott. A kommandós droidok biztos, hogy messze álltak a valós tudásuktól, mert hisz láthattuk korábban mire képesek. :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Death Trap játszódhat sokkal később is, közelebb az ep3-hoz, míg ez a rész inkább közelíthet az ep2 felé. De szerintem csak a Dominó osztagra célzott a kiképző, ezzel gúnyolva őket és provokálva Cutupot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.