Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

3x05 - Corruption

Ajánlott hozzászólás

Satine szerint a mandalórik hagyománytisztelő nép. Ha ezt hallották volna a régi mandik, forognának a sírjukban. :lol:

Az régen volt, most meg most van. Satine az új hullámra célzott. Ő figyelmen kívül hagyja a régi rendszert.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az régen volt, most meg most van. Satine az új hullámra célzott. Ő figyelmen kívül hagyja a régi rendszert.

A zúj hullámnak nincs akkora múltja, mint a réginek. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A zúj hullámnak nincs akkora múltja, mint a réginek. :)

Ez igaz. Satine szeretné kitörölni még az emlékezetből is a régi rendet. Szerintem ezért mond ilyeneket.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Talán most először fordul elő, hogy az eredetileg alkotott véleményem a részről, és a mostani véleményem élesen szembe megy egymással. Anno nem tetszett, most viszont kifejezetten élveztem, még ha - Dzséjt több éves szavaival élve - néhol egyszerű volt, mint a faék. Hálás vagyok a prequeleknek, hogy kibővítették a Star Wars univerzumát, és kezdőlökést adtak az ehhez hasonló részek keletkezésének. Az ilyen részek teszik szürkévé (jó értelemben) a galaxist, és hozzák közelebb a nézőhöz. Satine és Padmé pedig egyébiránt bármilyen epizódot el tudnának vinni a vállukon.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Abszolút! Ebből is látszik, hogy miként állnak a (fontosabb) háborúból kimaradó rendszerekhez Sidiousék. Lefogadom, hogy az ő keze van a kereskedelmi utak ellehetetlenítésében, hogy térdre kényszerítse Mandalore népét.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ