Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Azért azon kötelezően el kell gondolkodni, hogy mi lesz az SW hagyatékkal Lucas után. Nyilván itt egy olyan dollármilliárdos üzletről van szó, ami már régen túlnőtt az alkotón. Az rendben, hogy a jogok jelentős része Lucasnál van, és míg nála van és még él (Isten éltesse még sokáig), addig a saga biztonságban tudható.

 

Nadekéremszépen, azt senki nem gondolhatja komolyan, hogy Lucas után az SW birodalom megáll létezni, összezuhan, és többé nem termel milliárdnyi zöld hasút a befektetőknek.

 

Az egyértelmű, hogy az SW-ből az olyan ?kis? cégek, mint például a Hasbro, gigantikus hasznot húz. Nekik kell az alapanyag, az újabbnál újabb produkciók, amiből friss erőt tudnak meríteni, újabb termékpalettát tudnak kialakítani a nem elhanyagolható méretű és potenciálisan új felvevő rétegnek.

 

Sajnos, jönnek majd a kalandorok, tehetségtelen rendezők garmadája, akik filmes ötleteikkel fogják majd bombázni a stúdiókat, és a 20dik századi rókának is lesznek hülyébbnél hülyébb ötletei a történetfolyam ferdítésére. Így azt már most borítékolni lehet, hogy Lucas után lesznek még filmek, sorozatok és minden elképzelhető módon tovább fog élni a hagyaték, sőt, mivel nem lesz Lucasi kontroll, jönnek majd a vércsék, akik nagyon helyesen most még távol vannak tartva szeretett univerzumunktól. (nekem már az ilyen SW horror könyvektől is kifordul a bélésem)

 

Ugyanakkor elsülhet nagyon pozitívan is, hiszen a Tolkieni hagyaték is jó kezekbe került Peter Jackson személyében, és mint azt az élet is mutatja, még egy olyan tehetséges rendezőnek sem adott esélyt a sors a Tolkieni hagyatékkal való "bűvészkedésre" mint Del Toro. Ott a sors (már aki hisz benne) egyértelműen azt akarja, hogy a Tolkieni hagyatékot továbbra is Peter Jackson gondozza (A Hobbit filmre gondolok).

 

Én nagyon remélem, hogy Lucas után lesznek majd olyan kijelölt emberek (jogi értelemben), akik felelősen tudják majd gondozni ezt a gigantikus hagyatékot és nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, Lucas egyik ilyen kiszemeltje Dave Filloni.

 

A TCW sorozat egy iskola, Lucas iskolája, ahogy a mester kineveli azt a generációt, akiknek nyugodtan bízhatja féltő gondjaira az SW saga gondozását.

 

Hát így legyen.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem bőven lesznek itt a következő évtizedekben más történetek melyek mellett majd az SW szépen lassan elhalványul. Nem kell ezt tovább erőltetni mint amiről szólt. Szép volt, jó volt, köszönjük. De nem lehet leragadni nála több évtizeden keresztül. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé. Csak annyit mondok, hogy Katie Lucas. Ő fog az apja helyébe lépni és nem Filoni. Jól is néznénk ki ha Lucas kiadná a családi kezek közül a szálakat. Egyértelműen Katie a szellemi örökös, és szerintem jó kezekben is lesz a franchise.

 

Oldie. :) Öregem belőled se lenne jó üzletember. :) Nem lehet leragadni évtizedeken keresztül? Eddig sikerült. :) Az SW több mint harminc éves, és népszerűbb mint valaha. A popkultúra szerves része. Jöhet bármi, kaszálhat a moziban, akkor se fog olyan nagy üzlet lenni mint az SW.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is legfeljebb olyat tudnék elképzelni, hogy majd a Star Trek példáján valaki egy reboot/újraértelmezés/újragondolást hajt végre a sztorin. Teszem azt, ott majd Luke átáll a sötét oldalra, vagy már eleven az első Halálcsillagot nem tudják megsemmisíteni a Lázadók. De hogy ugyanazt a rókabőrt húzzák le a sztoriról már valljuk be, unalmas. Ötven év múlva meg kit fog érdekelni, hogy mi is volt az eredeti történet alapja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem bőven lesznek itt a következő évtizedekben más történetek melyek mellett majd az SW szépen lassan elhalványul. Nem kell ezt tovább erőltetni mint amiről szólt. Szép volt, jó volt, köszönjük. De nem lehet leragadni nála több évtizeden keresztül. :)

 

Ugye most csak viccelsz? :)

 

Az SW 1977-óta töretlenül tartja magát és semmi...mondom SEMMI még csak a közelébe sem ért! Soha semelyik filmeposz nem volt képes megismételni ezt, még a Star Trek sem (mondjuk az majdnem).

 

Nem azt mondom, hogy nem lesznek további filmeposzok, de ilyen mit az SW az tuti nem. Volt egy szerencsés történelmi kor popkultúrális szempontból és ott volt egy üres hely, amit az SW elfoglalt. A királyi lakosztály el van foglalva, vannak még kiadó szobák, de az mér nem a királyi lakosztály.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem igazad lesz.
Igen, mert mint alább is írtam, Katie Lucas az apja szellemi örököse is, tehát kőkeményen a kezében fogja tartani a szálakat. A jogok a családnál maradnak, senki nem fog itt remake filmeket készíteni. Persze egyszer majd biztos erre is sor kerül. 100-150 év múlva talán.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész elkerülhető egy megfelelő végrendelettel, és szerintem Lucas már rég belefoglalta, mi lesz a Star Wars sorsa. A róka kómának eleve nincs beleszólása, ahogyan a WB-nek sem, hiszen mindkettő csak forgalmazási jogokkal van megáldva, ami semmit sem ér a maga önállóságában. A jogok valószínűleg maradnak a Lucas családban, és én is úgy vélem, hogy a lánya lesz a szellemi örökös. Ez ugyanúgy lesz, mint a Dűnénél, ahol a mai napig a Herbert családban vannak a jogok, de ha jól tudom, ugyanez a helyzet a Gyűrűk Urával is. A Star Wars ugyanez pepitában, csak ez egy film, nem könyv, de hála Lucas előrelátásának, végül ugyanazok lettek érvényesek rá, mint egy könyvre. A hagyatéka ilyesformán még végrendelet nélkül is a családjára szállna.

 

Zééé: a Star Trek a maga negyven évével és több száz órájával, ezernyi kiadott szutykával nem csak megközelíti, de pusztán meglétének idejével (+11 év előnye van) szerintem még rá is ver a Star Warsra. Hagyjuk már ezt a hülye összehasonlítgatást, kiver tőle a víz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye most csak viccelsz? :)

 

Az SW 1977-óta töretlenül tartja magát és semmi...mondom SEMMI még csak a közelébe sem ért! Soha semelyik filmeposz nem volt képes megismételni ezt, még a Star Trek sem (mondjuk az majdnem).

 

Nem azt mondom, hogy nem lesznek további filmeposzok, de ilyen mit az SW az tuti nem. Volt egy szerencsés történelmi kor popkultúrális szempontból és ott volt egy üres hely, amit az SW elfoglalt. A királyi lakosztály el van foglalva, vannak még kiadó szobák, de az mér nem a királyi lakosztály.

Nem, nem viccelek. És akármekkora kedvelője is vagyok ennek az univerzumnak, belátom, hogy egy csak egy igen kis részhányada a világ filmkedvelőinek kedvencei közül. Ez a kis hányad persze sok rajongóval bír, de nem hinném, hogy olyan elvakultak lennének mint te. Sőt, sokan elégé megosztottak. :) Továbbá nem hinném , hogy ne látnák át, hogy a világ változik, más-más igények keltik életre az új filmeposzokat. Most majd meglátjuk, hogy mire jut az Avatar, hová fognak még fejlődni a képregényfilmek, ha egyáltalán fejlődnek még. Mi lesz az új Star Trek elgondolás sorsa. Továbbra is el tudja e nyerni a régi rajongók szívét, és azzal együtt új rajongókat tud e majd gyűjteni ha folytatódik a széria. Vajon a Star Wars alkalmas e lesz e erre, vagy ahogy öregszik és kihal a rajongótábora vele vész e a varázsa? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, én abban bízom, hogy valaki szépen visszarepít minket a Régi köztársaság idejébe, és egy szépen felépített történettel bemutatja az akkori Jedi Sith harcokat. Mivel csak a galaxis lenne ugyanaz, és néhány terminológiai fogalom, akinek nem tetszene, az is leválaszthatná róla az eredeti hat részt, hiszen nem kötődnének egymáshoz szervesen. Akik számára pedig bejönne, ők lennének a Star Wars új generációs rajongói, továbbvive ezzel a franchise hírét.

 

Szerintem még sokáig szinten marad a név, hiszen az "Erő legyen veled", "Zavart érzek az Erőben", "Darth Vader" stb. örök klasszikusok még most is, 33 évvel a bemutató után, a kultúra része lett, én bízom benne, hogy sokáig fent fog még maradni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is el tudja e nyerni a régi rajongók szívét, és azzal együtt új rajongókat tud e majd gyűjteni ha folytatódik a széria. Vajon a Star Wars alkalmas e lesz e erre, vagy ahogy öregszik és kihal a rajongótábora vele vész e a varázsa? :)
1977 óta folyamatosan újabb és újabb generációkat hódít meg az SW. Szerintem amit Te kérdésnek élsz meg, az már régen nem aktuális. Az avatar pedig már most el van sikkadva. Nem is látok a neten semmilyen fan csoportosulást, egyet kivéve. Mondjuk az is igaz, hogy ez az egy film még önmagában nagyon kevés egy kultusz kialakításához. Meglátjuk hova jut.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1977 óta folyamatosan újabb és újabb generációkat hódít meg az SW. Szerintem amit Te kérdésnek élsz meg, az már régen nem aktuális.

Szerintem is, a választ már rég megkaptuk erre a kérdésre. Ezen a fórumon legalább három generáció csoportosul, és ebből egy már egy olyan csapat, akiknek egy filmhez volt csak szerencséje. Még pár év(?) és jönnek azok, akik úgy lettek rajongók, hogy egyetlen filmet sem láttam moziban.

 

Az Avatarnak meg egyelőre nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Ha a következő filmre nem domborít Cameron valami formabontót sztorira is, akkor abból nem lesz "következő Star Wars".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1977 óta folyamatosan újabb és újabb generációkat hódít meg az SW. Szerintem amit Te kérdésnek élsz meg, az már régen nem aktuális. Az avatar pedig már most el van sikkadva. Nem is látok a neten semmilyen fan csoportosulást, egyet kivéve. Mondjuk az is igaz, hogy ez az egy film még önmagában nagyon kevés egy kultusz kialakításához. Meglátjuk hova jut.
Azért tegyük hozzá, hogy folyamatosan csalódik is a régi rajongótábor. Az újak pedig a jelen korban rengeteg hasonló film közül válogathat. Azt a bizonyos varázs amit mi éreztünk anno, már nem hinném hogy át tudná adni a film az ifjabb generációnak főleg akik a TCW főleg akció orientált részein nevelkednek. Nekik a régi klasszikus trilógiát behálozó mítosz mit sem mond.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért tegyük hozzá, hogy folyamatosan csalódik is a régi rajongótábor.
Van ilyen része is a tábornak, inkább úgy mondanám. Akik itt vagyunk öregek nem hinném, hogy folyamatosan csalódnánk. Vagy Te igen? Nekem továbbra is az a véleményem, hogy akinek ez már nem jön be, az hagyja. Ne foglalkozzon vele. Persze azok az öregek akik kritizálják, ennek ellenére mégis nézik. :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van ilyen része is a tábornak, inkább úgy mondanám. Akik itt vagyunk öregek nem hinném, hogy folyamatosan csalódnánk. Vagy Te igen? Nekem továbbra is az a véleményem, hogy akinek ez már nem jön be, az hagyja. Ne foglalkozzon vele. Persze azok az öregek akik kritizálják, ennek ellenére mégis nézik. :)
Nem csak mi képezzük a rajongótábort :) Mi egy kisebbséghez tartozunk akik nem prüszkölnek a mostani stílusra. De gondolom van vagy egyszer lesz egy olyan határ ahonnét már mi se "kajálunk be" mindent amin SW logó van. Lehet, hogy tíz év múlva tök menő lesz a yasalamiri vagy mifene :) Na onnantól én biztos csókolomot mondok. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak mi képezzük a rajongótábort :) Mi egy kisebbséghez tartozunk akik nem prüszkölnek a mostani stílusra. De gondolom van vagy egyszer lesz egy olyan határ ahonnét már mi se "kajálunk be" mindent amin SW logó van. Lehet, hogy tíz év múlva tök menő lesz a yasalamiri vagy mifene :) Na onnantól én biztos csókolomot mondok. :D
Mondom van ilyen része is a tábornak, erre írod, hogy nem csak mi képezzük a rajongó tábort. :) Bekajál nem kajál, amíg tartva van a színvonal addig maradok aktív fan. Ha esetleg olyan vizekre evezne ami nem tetszik, akkor se fordítok hátat az egésznek, maximum azzal nem foglalkozok. Nem kell drámázni, hogy akkor mi lesz. Persze Te majd biztos elbújsz az Avatar kék világában. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatarnál én is megfontoltam, hogy jobban tetszett-e, mint a Star Wars, de végül meggondoltam magam. Az Avatar egy nagyszerű film, ezt be kell látni, de már nem érdekel annyira. A Star Wars pedig azóta leköt, mióta 5 évesen először láttam a klasszikus filmet. A Jedi Visszatért szinte naponta megnéztem. De a filmeken kívül nem foglalkoztam annyira a Star Warsszal. Az igazi rajongásom a Sithek Bosszúja idején kezdődött. Akkor vettem meg először egy számot a képregényből, ami havonta megjelenik. Meg persze a különszámot is. Akkor kezdtem el úgy igazán foglalkozni vele. Én elég toleráns vagyok az EU dolgait illetően, szóval eddig még nem találkoztam olyan dologgal, amin annyira felkaptam volna a vizet, hogy hátat fordítsak neki. És igen, gondolkodtam én is azon, milyen lenne az SW világa Lucas után. Bár Lucas nem fogja kiadni családon kívül ezt a franchise-t, de Dave Filoninál tényleg nagyon jó kezekben lenne. De Katie Lucas is tökéletes erre a feladatra, hiszen a Jedi Crashnél bebizonyította, hogy kiváló író, másrészt hallottunk pletykákat arról, hogy a Ventresszes részeknél elég komolyan tanulmányozta az EU-t. Tehát ha ő lenne az örökös, akkor talán az EU-ra is jobban vigyázna, nem úgy mint apuci, akit viszont nem túlzottan érdekel a dolog, bár megjegyzem azért jogosan, mert az SW az övé. Nem is tudom, hogy egyáltalán el lehet-e engem idegeníteni az SW-től, számomra még nem nagyon okozott csalódást. Ahhoz valami nagyon durva dolognak kéne történnie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van az a kifejezés, hogy "Star Wars generáció": általában azokra értik akiknek a gyerekkora belecsuszott a '70-es évek végébe illetve a '80-as évekbe - ebben a korosztályban nyugodtan állitható, a legtöbben ki hosszabb ki rövidebb ideig átélték a Star Wars rajongást, mint olyat. Van akinek aztán pár hónap alatt elmúlt, van akinek sosem, de ebben a korosztályban ez az élmény ott van. És ez nem generálodik újra. Star Wars rajongók ezután is lesznek, viszont megszűnt a hegemónia: mig a régi trilógia bemutatása után egész egyszerüen jó húsz évig képtelen volt bármi olyan megjelenni, ami akár kihivóként számba jöhetett volna, addig ma már "mítosz-túlkinálat" van. A Star Wars rajongás az új generációkban egy a sok közül. Ráadásul én ugy vettem észre, az igazán fiatal rajongók döntő többségükben a Star Warst a számtalan egyéb kedvencük mellett tartják számon és nem mint az egyetlent és megkerülhetetlent (bár kivételek nyilván mindenben vannak).

 

Szerintem a Star Wars hatása kopik, mégha ez a kopás lenyügözöen lassan is megy végbe. Elég csak összemérni legújabb kihivóival, a Mátrixokkal, Gyűrűk Urával, vagy uram bocsá a Serenity-vel (nagyon friss fórumozóknak rövid magyarázat: pár éve ez volt az "új Star Wars"). Nem kis részben annak köszönhetően, hogy a Star Wars generáció annyira nem is öreg generáció, még mindig sokat mond és sokat jelent. Teljesen kitörlödni és eltünni meg pont azért nem tud majd, mint amiért sose fog eltünni a Casablanca, az Elfújta a szél, vagy az Oz a nagy varázsló. Olyan vaskos betűkkel irta be magát a filmtörténelmbe, hogy akit a filmek az átlagosnál jobban érdekelnek, nem tudja elodázni, hogy ezeket a filmeket meg ne ismerje. Így a legrosszabb dolog ami a Star Warsal hosszú távon történhet, hogy leredukálodik a filmbubusok beszédtémájává.

 

Ami a frenchise tovább élését jelenti, egyelőre nekem nagyon úgy tűnik, hogy a filmeken kivül eső termékek a nagy átlagot -ellentétben a filmekkel- hidegen hagyják. Érdemes csak azt megnézni, hoyg hogy reagált a közönség a Clone Wars mozifilmre. Gyakorlatilag elfelejtette, mintha nem is lett volna. Ha valaki ma kifejti, hogy mennyire imádja/utálja a Star Warst elöbb talál el a 11 éves Baljós Árnyakhoz, mint a Clone Warshoz (pedig csak emlékeztetöül: a Clone Wars mozifilmet több moziban mutatták be az Egyesült Államokban, mint a Baljós Árnyakat vagy az ep.2-öt; de nemzetközi szintéren is teljes terjesztés volt: nálunk is volt az összes nagyobb moziban). A TV sorozat nem kap több és nagyobb figyelmet egy bármilyen átlagos sorozatnál. Ugyhogy Zééé-vel ellentétben én nem érzem, hogy Lucas pop-kultúrális mérföldkőve iránti érdeklödést az újak fenn tudnák tartani. Inkább a Star Wars hatás kopását tudják jobban elnyujtani.

 

Ez persze nem egy megfordithatatlan folyamat. A Star Wars újra betudna robbanni, ha készülne alatta valami, ami az átlagos érdeklödőnek is nagyot szól. A Star Trek a jó példa rá -függetlenül attól hogy szeretjük vagy sem az új filmet- hogy új rétegeket is fel lehet rázni egy régi frenchise-al.

 

Mindehhez még annyit, hogy én egyébként a filmekkel, meg azokkal a Clone Wars részekkel, amik tetszenek teljesen jól elvagyok és ha esetleg már nem jön semmi olyan, ami miatt az egész világ sikit és minden második cimlapról újra SW szereplők vigyorognak a standokról... ám legyen :D

 

 

(Offtopic megjegyzés: a Clone War harmadik évad részeit még nem láttam :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Offtopic megjegyzés: a Clone War harmadik évad részeit még nem láttam :D)
Ez elég sajnálatos. :D A többivel nagy vonalakban egyetértek, bár a TCW moziról csak annyit, hogy lehet, hogy nem mozgatta meg annyira az embereket, de ez azért is lehet, mert a nagy többség az "event" -ekre bukik, a TCW bemutató pedig ilyen szempontból is elmaradt a nagy blockbusterektől. Bevétele 68 millió, ami elég szép ha szt nézzük, hogy kb. 6 millióból csinálták. :)

 

No de cuppanj rá az új évadra, mert kíváncsi vagyok mit gondolsz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van az a kifejezés, hogy "Star Wars generáció": általában azokra értik akiknek a gyerekkora belecsuszott a '70-es évek végébe illetve a '80-as évekbe - ebben a korosztályban nyugodtan állitható, a legtöbben ki hosszabb ki rövidebb ideig átélték a Star Wars rajongást, mint olyat. Van akinek aztán pár hónap alatt elmúlt, van akinek sosem, de ebben a korosztályban ez az élmény ott van. És ez nem generálodik újra. Star Wars rajongók ezután is lesznek, viszont megszűnt a hegemónia: mig a régi trilógia bemutatása után egész egyszerüen jó húsz évig képtelen volt bármi olyan megjelenni, ami akár kihivóként számba jöhetett volna, addig ma már "mítosz-túlkinálat" van. A Star Wars rajongás az új generációkban egy a sok közül. Ráadásul én ugy vettem észre, az igazán fiatal rajongók döntő többségükben a Star Warst a számtalan egyéb kedvencük mellett tartják számon és nem mint az egyetlent és megkerülhetetlent (bár kivételek nyilván mindenben vannak).
Ezzel nagyon egyetértek, mert én magam is ezt tapasztalom. Az érdeklődés megvan, de csak egy a sok közül, és érdekes módon minél több teret kap a téma (figurák, játékok, iskolai felszerelés mind van TCW témában), annál kisebb a mélysége a fiatalok lelkében. Talán nem is fogják fel, miről is szól a Star Wars igazán. A családban nálunk is szinte minden gyerek ismeri már az összes filmet, szeretik is nézni, meg játszanak ilyen témájú szerepjátékokat, de azt a tüzet nem érzem, ami anno bennem égett.

 

Ahhoz a rajongáshoz a tömegek szintjén ismét egy nagy dobás kellene, ami (bármennyire is szeretem nézni) nem a TCW szintje, ehhez nem elég egy animációs film, az biztos, mert abból rengeteg van manapság, és biztosan vannak bennük más jók is (bár én nem ismerem a választékot kellően).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egy jól megcsinált Régi Köztársaság trilógia pont ilyen nagydobás lehetne...
Ugyan nem nagyon érdekel ez a korszak, de anno az Ep 4-5-6 előzményei sem érdekeltek különösebben (szkeptikus voltam, hogy van-e értelme megcsinálni őket, féltem, hogy az egész nagyon erőltetett lesz, és csak halvány mása a klasszikusoknak), így ma már jobban el tudom képzelni, hogy jó karakterekkel és történetvezetéssel egy új korszak bemutatása is csodákra lenne képes. Szóval lehet, hogy igazad van. :bumm:

 

 

Odyval értek egyet. Lucas lánya munkáin látni apja művének a tiszteletét. Nem lesz itt semmi gond.
Igazából emiatt én sem aggódom. Ha meglesz az a bizonyos nagy dobás, akkor még sok mindent ki lehet hozni ebből az univerzumból. Nem játékok meg kis kütyük szintjén, hanem a filmek világában. Remélem, ilyesmiben azért vagy maga Lucas, vagy legalább a lánya komolyan gondolkodik. Nemcsak a profit miatt (ilyen rizikó talán kevésbé is lenne benne), hanem mert ilyesmire vár a rajongók többsége - a régiek azért, mert tudják, milyen is volt ez a 80-as években, de akár a prequel részek idején, a fiatalok pedig azért, mert sokat hallottak erről, és talán vágynak rá, hogy ők maguk is megtapasztalják a csodát. Szerintem ilyen alkotást létrehozni ismét nagyszerű érzés lehetne. :) Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékeim szerint, sokáig rebesgettek egy afféle "0. részt", mint pre-prequel epizódot, ami 100 évvel a Baljós Árnyak cselekménye előtt játszódott volna, Yodával, illetve számos új Jedivel a főszerepben. A megvalósításból viszont nem lett több, mint a Sequel-trilógiából, amit régebben sokáig ígérgettek. Talán mindkettő csak pletyka volt, ennek ellenére én is szívesen vennék egy a Régi Köztársaság fénykorában játszódó trilógiát, amit a KOTOR előzetesek alapján bőven ki lehetne aknázni, mind sztori, mind látvány szempontjából... :bumm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.