Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kizártnak tartom, hogy a Solo után ne legyen mozgóképes SW.

Pedig jelenleg így állunk. :para: Jó lenne, ha lenne valami, de nekem ez az év nagyon szegényesnek tűnik tv -s vonalról. A Rebels 2 héten(!!!) belül befejeződik, májusban jön a Solo, és utána nem lesz mozgóképes cuccos leghamarabb 19 őszéig, amikor is érkezni fog az élőszereplős sorozat és az EpIX. És nem hinném, hogy az élőszereplős sorozat mellett még elindítanának egy új animációs sorozatot, bár kitudja. 

 

Amúgy szerintem esélyesebb lenne a VIII-IX közé egy sorozat. A háborút jobban belehetne mutatni, míg a Vérvonal - EpVII közti szűk hat évben nem lenne annyi akció, hiszen kb. hidegháborús krízis áll fenn. Ben átállását meg már félig-meddig tudjuk. Csak Snoke és az Első Rend szerepe a kérdéses. Szóval akkor már inkább az előbbire szavazok, így belehetne mutatni sok mindent: Kylo mint az Első Rend legfőbb vezére, Rey, aki jediket kezd el keresni, Poe vezetővé válása, Leia kiírása, maga a háború, stb. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Amúgy szerintem esélyesebb lenne a VIII-IX közé egy sorozat. A háborút jobban belehetne mutatni, míg a Vérvonal - EpVII közti szűk hat évben nem lenne annyi akció, hiszen kb. hidegháborús krízis áll fenn. Ben átállását meg már félig-meddig tudjuk. Csak Snoke és az Első Rend szerepe a kérdéses. Szóval akkor már inkább az előbbire szavazok, így belehetne mutatni sok mindent: Kylo mint az Első Rend legfőbb vezére, Rey, aki jediket kezd el keresni, Poe vezetővé válása, Leia kiírása, maga a háború, stb. :) 

Én egy Ep1 előtt játszódó élőszereplős sorozatra lennék leginkább vevő, mondjuk a fiatal Qui-gonnal a főszerepben. :) Illetve az Ep1 és az Ep2 közötti időszakra is kíváncsi lennék, egy animációs sorozat keretében. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Én egy Ep1 előtt játszódó élőszereplős sorozatra lennék leginkább vevő, mondjuk a fiatal Qui-gonnal a főszerepben. :) Illetve az Ep1 és az Ep2 közötti időszakra is kíváncsi lennék, egy animációs sorozat keretében. 

Ilyeneket én is szívesen néznék. :D 

 

Azt azért megjegyezném, hogy Filonit kinevezték 16 őszén az animációs részleg vezetőjének - asszem :D - így egyszerre több projekten is dolgozhat egyszerre. Erre jó példa például az, hogy miközben a Rebels utolsó évadját csiszolgatták, addig Filoniék még egy gyors Forces of Destinyt is összeraktak, és ezen kívül dolgoznak a 3. NAGY animációs sorozaton. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Birodalom vége című regény pedzegette, hogy alakulóban vannak új politikai mozgalmak, pl. valami új szeparatisták, illetve egyéb szervezetek. Akár ilyen konfliktusokat is feldolgozhatnak A Jedi visszatér és Az ébredő Erő között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Mondtam, hogy ősszel fog jönni, meglássátok. :) Nagyon izgatott vagyok ezzel kapcsolatban! 

Én is izgatott vagyok az új sorozattal kapcsolatban, de szerintem nem ősszel fog jönni. Meg is mondom, hogy miért: 

1. Marketing. A TCW -t most mellőzöm, de a Rebelsnél úgy volt, hogy 13 májusában bejelentették, hogy majd 14 őszére jön a sorozat. Na már most a marketing 14 tavaszán és nyarán indult be igazán - ugye előzetesek, illetve ha jól emlékszem legók is jelentek meg a sorozat indulásának évében. Na már most idén semmilyen legó készlet nincsen a Solon, az EpVIII -on és egy két egyéb termékeken kívül. 

2. Én régebben hallottam olyat (talán ősszel volt, de lehet hogy a TLJ környékén), hogy Filoniék éppen a karakterek kinézeteit csinálják vagy mi. Ha feltételezzük, hogy ősszel volt ez, akkor nem hinném, hogy idén őszre elkészülnek vele.

 

Legvalószínűbb, hogy '19 őszén fog érkezni leghamarabb, de ha a sorozat az EpVIII-IX között fog játszódni, akkor sanszos, hogy inkább 2020 őszén fog elstartolni valamelyik Disney csatornán. Ha meg a 6-7 között, akkor is 19 ősze. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a Rebels-nél alig voltak háttérelőkészületek, hisz mindenki még nagyban a TCW-on dolgozott, amikor megjött a hír, mindent félbe kell hagyni, és egy új sorozatot kell kezdeni.

Ezzel szemben Filoni az utóbbi 1 évben már mélyen az új sorozaton dolgozik, a Rebels-en csak útmutatott. Én is meglepődnék, ha már ősszel jönne, de a szituáció nem teljesen összevethető a Rebels-szel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő ősszel debütál a Disney saját streaming csatornája. Nem lepne meg ha ez lenne az egyik első saját készitésű sorozat rajta. A Disney XD-t Star Wars szempontból szerintem hagyniuk kéne. Túl kicsi a közönség. Nem lehet elég nagy büdzséjű sorozatokat kigazdálkodni rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy dolog, hogy Filoni már 1 éve dolgozik az új sorozaton, de mivel ő már ilyen guru lett 16 őszén, ott volt neki a Forces of Destiny nevű "tinikaland" sorozat, amelyet felügyelnie kellett, és ha az új sorozatot is az a csapat csinálja, mint a TCW -t és a Rebelst - ami szerintem 100% - akkor is most jelenleg az animálás folyhat. Apropó, tavaly még dolgoztak a Rebelsen.

Nem tudom pontosan, hogy mennyi idő mostanában egy sorozat elkészítése. A Rebelsre persze hogy kevés idő volt, de ott már 13 májusában kész volt a 4 mini epizód, illetve a pilot epizód forgatókönyve, megalkották a karakterek kinézetét, a pilot epizód concepteit stb. 2 hónap alatt elég gyorsan megcsinálták ezeket. 

 

Én is örülnék, ha a Disney saját streaming csatornájára érkezne a sorozat, jöhetne 19 őszén, így 2 SW sorozat is indulna jövőre. Bár mivel ez a sorozat főként újból a tizenéveseket fogja megcélozni - lévén animációs sorozatról beszélünk - maradni fognak a Disney XD -n, vagy átcuccolnak a D Channel -re, amely ha jól tudom kicsit "felnőttesebb" tartalmakkal operál. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is lehet, hogy a Resistance olyan harmóniában készült a Rebels-szel, hogy tovább tudtak lépni a Rebels 4. évadról a kövi sorozatra minen fennakadás nélkül, mintha csak egy újabb évad lenne.

 

Amúgy a Rebels előkészítése és bejelentése nem igazán mérvadó: a Rebels 1. évada akkor a Lucasfilm zászlóshajója volt. A dolog, amit virítani kellett még a 7. rész előtt. Kicsit ugyanez a helyzet lenne most, ha ősszel jönne a következő sorozat: van egy másfél éves gap a Solo és az Ep. IX. közt. Én azért örülnék, ha lenne legalább vmi ezalatt az idő alatt, erre ez a sorozat tökéletes lenne.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Donát írta:

Jó, de az egy dolog, hogy mit mondott Lucas. Az meg egy másik, hogy milyen univerzumot teremtett konkrétan a képernyőre. Attól, hogy az elejétől űrfantasyben gondolkodott, a képi világot a nézők simán értelmezhetik sci-finek is. Maga Lucas is gyakran hivatkozott a '70-es években sci-fiként a filmre. És ha valaki azt érzi, hogy az újonnan bedobott dolgok teljesen új irányt visznek az SW-be és valaki ezt már nem tudja elfogadni, mert nem ebbe az univerzumba szeretett bele, szerintem az lehet egy jogos érv és lehet is vele érdemben foglalkozni. 

Ha az EpVII-VIII pl. Talzin féle mágiákkal lenne tele, lehet én is mérhetetlenül bosszús lennék. Vagy ha a IX. részben bejutnának az ismeretlen térbe, és kiderülne, hogy Snoke az öreg Kylo ismeretlen térben összeégett de valahogy onnan a múltba kievickélő énje, szerintem nem csak én lennék mérhetetlenül bosszús. :) 

 

Az SW fejlődik és ha jó irányba tart, akkor többen csatlakoznak a világhoz, mint amennyien lemorzsolódnak róla. Mert lemorzsolódás mindig lesz, ha új irányba megy el az addig megszokott játékszabályoktól (egyébként akkor is, ha nem). Az meg már egy külön aspektus, hogy nekünk személy szerint mennyire elfogadható az új irány és mennyire nem. Én ehhez mindig úgy állok hozzá, hogy vannak olyan részei a világnak, amikkel jobban tudok azonosulni, és vannak olyan részei, amikkel kevésbé. De amíg ezek megfelelő arányban vannak egymáshoz képest, én nem fogok panaszkodni.

De mi a jó irány? Ki dönti ezt el? Láthattuk, hogy a fanok már akkor agyvérzést kapnak, ha csak egy kicsit mer újítani az SW. Annyira rányomja a stigmát erre az univerzumra a 4-5-6, hogy az hihetetlen. Ebből elég nehéz lesz kitörni. Talán a tervbe vett új filmek nyithatnak egy új ablakot erre a világra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Donát írta:

Jó, de az egy dolog, hogy mit mondott Lucas. Az meg egy másik, hogy milyen univerzumot teremtett konkrétan a képernyőre. Attól, hogy az elejétől űrfantasyben gondolkodott, a képi világot a nézők simán értelmezhetik sci-finek is. Maga Lucas is gyakran hivatkozott a '70-es években sci-fiként a filmre. És ha valaki azt érzi, hogy az újonnan bedobott dolgok teljesen új irányt visznek az SW-be és valaki ezt már nem tudja elfogadni, mert nem ebbe az univerzumba szeretett bele, szerintem az lehet egy jogos érv és lehet is vele érdemben foglalkozni. 

Meg sokszor hivatkozott rá fantasy-ként is, még a 2010-es években is. ("Star Wars really isn't a science-fiction film, it's a fantasy film and a space opera." - By George Lucas, 2015, Sundance Filmfesztivál.) Az meg nehogy már a Star Wars idegenség érve legyen, hogy az emberek űrhajókat látva máris csak és kizárólag sci-fire tudnak gondolni. Oké, nem tévedés, a Star Wars hivatalosan űropera, ami a sci-fi zsánere, de az űropera lényege, hogy olyan laza, hogy a mágia simán megfér a high-tech mellett, lásd még az SW mellett a másik jeles filmes képviselőt, az MCU-t.

Ezért utálom a "Star Wars idegen" kifejezést, mert a Star Wars eleve úgy lett megalkotva, hogy Lucas bármit beletehessen. Mágikus energiamezőt; csillagközi utazást hiperhajtómű nélkül; hatalmas, űrben élő csigát; aszteroidát, ahol egy maszk is elég, hogy tök jól eléldegélj, stb. És ezzel csak az eredeti trilógiát vettem alapul. Az is tele van fantasy elemekkel.

A "Star Wars idegen" kijelentést csak úgy tudom elfogadni, ha valaki azt mondja: számomra ez nem tetszik a Star Warsban, vagy ennek megfelelő leírást ad. Azzal a saját ízlését festi le, és nem akarja a saját ízlését a Star Wars egy és igaz meghatározásává tenni, miközben fingja sincs arról, hogyan képzelte Lucas az univerzumot.

És mivel a Star Wars nem csak három filmből áll, hanem kilenc filmből, lassan tízből, és a Rebelsből, a TCW-ből, a képregényekből és könyvekből, így bizony a mágikus zöld szmötyi, a mozgó falfestmények, az űr-leviatán és a téren is időn kívüli helyszínek is a részei, a megjelenítés szerves elemei teljesen jogosan, mert az univerzum kitalálója így alkotta meg az SW-t, sőt nagyon sok újkeletű fantasy elem bizony az ő engedélyével vagy egyenesen az ő kérésére került be. Éppen az lenne SW idegen, ha hard-sci-fit akarna valaki csinálni belőle. Ezért SW idegen sok EU, amikben valamit tudományosan meg akartak magyarázni.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem anno az tetszett meg a Star Warsban hogy egyrészt fantasy, de közben a többi fantasy filmhez képest (!!!) nem rugaszkodik el annyira a valóságtól. Teszem azt nincs benne állattá változó varázsló mint a Támadás a Krull bolygó ellen című filmben. Nekem az ilyen mese elemek mindig kicsit komolytalanná és súlytalanná teszik a világot, mert a fantasy elemekkel általában az iró a saját dolgát akarja megkönnyíteni. Bajban vannak a hősök és úgy tűnik hogy nincs remény? Semmi gond mert itt van egy varázs-elem ami majd kihúz mindenkit a csávából. A Star Warsban az a jó, hogy viszonylag ritkán él ezzel a lehetőséggel. Bár a természetfölötti létezik, a gonoszt nem hókuszpókusz győzi le, hanem egy erős drámai elem: az ep.6 Palpi-Vader-Luke fináléja ezért olyan erős. Mert az Erő csak látványosabbá teszi az összecsapást de nem az a megoldás. Nem azért hal meg az Uralkodó vagy menekül meg Luke mert valaki hozzáfér valami brutál erős Erő képességhez ami váratlanul mindent megold. Én remélem hogy ez igy marad a későbbiekben is. A karakter-dráma az amire érdemes emlékezni. A hókusz pókusz látványos de üres, ha könnyű megoldást ad a szereplők kezébe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ezért utálom a "Star Wars idegen" kifejezést, mert a Star Wars eleve úgy lett megalkotva, hogy Lucas bármit beletehessen.

28 perccel korábban, Dzséjt írta:

És mivel a Star Wars nem csak három filmből áll, hanem kilenc filmből, lassan tízből, és a Rebelsből, a TCW-ből, a képregényekből és könyvekből, így bizony a mágikus zöld szmötyi, a mozgó falfestmények, az űr-leviatán és a téren is időn kívüli helyszínek is a részei, a megjelenítés szerves elemei teljesen jogosan, mert az univerzum kitalálója így alkotta meg az SW-t...

Veszélyes terep ez. Gyakorlatilag a SW ezek szerint úgy lett megalkotva, hogy a készítők bármit beletehessenek. Azaz bármit. Időutazást, alternatív dimenziókat, feltámadó holtakat, zombiseregeket, párhuzamos idősíkokat, teleportálást, mágiát és varázslást, állatok vagy tárgyak alakját felvenni képes lényeket, halhatatlan isteneket, elpusztíthatatlan tárgyakat, tér-időt uraló lényeket, energiafegyverekkel hadonászó nagypofájú beszélő mosómedvéket, egész galaxisokat pusztán a gondolataikkal megsemmisíteni képes ruhacsipeszeket, bármit.

 

És ha ilyenek előkerülnek, beleteszik mondjuk egy képregénybe, akkor onnantól kezdve mindenki köteles elfogadni a SW részének, sőt nem is kritizálhatja joggal, nem mondhatja, hogy SW idegen lenne bármelyik is. Én inkább azt látom, hogy mindenki máshol húzza meg a határt, és ha számára még ezen belül van egy újítás, akkor ez az érvrendszer kerül elő. Ha viszont nem, akkor már egy másik, ami alapján viszont bizony kijelenthető, hogy valami elképzelhetetlen. Például egy olyan sith létezése, aki képes az Erőt megerőszakolva egy élet megteremtésére. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Nekem anno az tetszett meg a Star Warsban hogy egyrészt fantasy, de közben a többi fantasy filmhez képest (!!!) nem rugaszkodik el annyira a valóságtól. Teszem azt nincs benne állattá változó varázsló mint a Támadás a Krull bolygó ellen című filmben. Nekem az ilyen mese elemek mindig kicsit komolytalanná és súlytalanná teszik a világot, mert a fantasy elemekkel általában az iró a saját dolgát akarja megkönnyíteni. Bajban vannak a hősök és úgy tűnik hogy nincs remény? Semmi gond mert itt van egy varázs-elem ami majd kihúz mindenkit a csávából. A Star Warsban az a jó, hogy viszonylag ritkán él ezzel a lehetőséggel. Bár a természetfölötti létezik, a gonoszt nem hókuszpókusz győzi le, hanem egy erős drámai elem: az ep.6 Palpi-Vader-Luke fináléja ezért olyan erős. Mert az Erő csak látványosabbá teszi az összecsapást de nem az a megoldás. Nem azért hal meg az Uralkodó vagy menekül meg Luke mert valaki hozzáfér valami brutál erős Erő képességhez ami váratlanul mindent megold. Én remélem hogy ez igy marad a későbbiekben is. A karakter-dráma az amire érdemes emlékezni. A hókusz pókusz látványos de üres, ha könnyű megoldást ad a szereplők kezébe.

Ezzel teljes mértékben egyetértek, de szerintem a Star Warsban még nem is éltek vissza ezzel. Ahsokát ugyan "mágikus eszközzel" mentették ki, de szerintem erre végül egy remek karakterdrámát húztak fel nem csak Ahsoka oldalára, de Ezra és Kanan kettősére is. Engem legalábbis végletekig meghatott, hogy szegény Ezrának újra végig kellett néznie a barátja, a mestere és az apafigura halálát, de ezúttal megmenthette volna, és nem lehetett. Bele kellett törődnie, hogy amikor lehetősége van megmenteni, akkor is le kell mondania róla.

A többinél is, ha előkerül, próbálnak azért többet mutatni annál, hogy itt a gond, de van varázstárgyunk, ami majd megment. Néha kifejezetten úgy írják meg, hogy maga a varázstárgy a gond.

Amúgy lecsupaszítva az ep8 pont az, amit írsz: az Ellenállás a vereség küszöbén áll, az Első Rend betört a kapun, senki sem jön segíteni, percek múlva mindenkit lemészárolnak, aztán ebben a reménytelen pillanatban varázsütésre megkerül Luke, a nagy varázsló, aki hozzáfért valami brutál erős Erőképeséghez és mindent megold. Az meg már csak a hab a tortán, hogy a menekülőutat is csak a varázserővel bíró Rey tudja megnyitni Leiáék előtt. Vagy egy halhatatlan szellemmé vált varázsló tanácsa és varázserő kell a Halálcsillag elpusztításához.

Persze ez lecsupaszítva van így, de igaz: az ep4 és 8 végén az egész helyzetet a két varázsló varázsereje oldotta meg. Amire persze olyan karakterdrámát építettek fel, hogy máig csodálom, de attól még így van.

 

1 órával korábban, pb69 írta:

Veszélyes terep ez. Gyakorlatilag a SW ezek szerint úgy lett megalkotva, hogy a készítők bármit beletehessenek. Azaz bármit. Időutazást, alternatív dimenziókat, feltámadó holtakat, zombiseregeket, párhuzamos idősíkokat, teleportálást, mágiát és varázslást, állatok vagy tárgyak alakját felvenni képes lényeket, halhatatlan isteneket, elpusztíthatatlan tárgyakat, tér-időt uraló lényeket, energiafegyverekkel hadonászó nagypofájú beszélő mosómedvéket, egész galaxisokat pusztán a gondolataikkal megsemmisíteni képes ruhacsipeszeket, bármit.

Lényegében igen, ez mind megjelenhet. Ahogy a Solo trailerében már láttunk is négykezes, löveghez leülő majmot, ahogy az ep6-ban láttunk siklómotort vezető plüssmacit és éneklő óriás bolhát, ahogy láttunk halhatatlan szellemlényt isteni erővel az időjárást manipulálni az ep8-ban, ahogy láthattuk, hogy valaki fényévekre arrébb képes teljesen valóságos kivetülést teremteni, ami a Kiválasztott unokáját is lazán becsapja. Stb. Maximum a fantázia szabhat határt, Lucas pont azért tette ezt az egészet egy messzi-messzi Galaxisba és réges-régre, hogy semmi se korlátozza. Szintén egy idézet tőle '77-ből:

"I wanted it to be an adventure in space, like John Carter of Mars. That was before science fiction took over, and everythint got very serious and science oriented.

Star Wars has more to do with disclaiming science than anything else. There are elaborate, Rube Goldberg explanations for thing. It's totally diferent galaxy with totally different way of thinking. It's not based on science, which bogs you down. I don't want the movie to be about anything that would happen or be real. I wanted to tell a fantasy story."

 

1 órával korábban, pb69 írta:

És ha ilyenek előkerülnek, beleteszik mondjuk egy képregénybe, akkor onnantól kezdve mindenki köteles elfogadni a SW részének, sőt nem is kritizálhatja joggal, nem mondhatja, hogy SW idegen lenne bármelyik is. Én inkább azt látom, hogy mindenki máshol húzza meg a határt, és ha számára még ezen belül van egy újítás, akkor ez az érvrendszer kerül elő. Ha viszont nem, akkor már egy másik, ami alapján viszont bizony kijelenthető, hogy valami elképzelhetetlen. Például egy olyan sith létezése, aki képes az Erőt megerőszakolva egy élet megteremtésére. ;)

Erre mondtam, hogy ha személyesen a saját ízlésére hivatkozva jelenti ki, hogy ez márpedig nem tetszik, akkor nincs vele gondom. Attól kezd el nekem viszketni a tenyerem, amikor valaki azzal kezd érvelni, hogy a Star Warsba nem illik a fantasy, ami kalapos baromság, hiszen már az ep4-5-6 tele van fantasy elemekkel, Lucas meg elég sokszor elmondta, hogy nem volt célja hard sci-fit alkotni, a hülyegyerek meg mégis így kezeli, mert az 1989-ben kiadott RPG könyvben benne volt, mennyi MGLT-vel tud menni az X-szárnyú és mennyi a hipertérben az útidő az Alderaanról a Tatooine-ig. Igaz, az MGLT egy fantáziamértékegység, és az útidő csak a filmeknek mond ellent, de a f*szkarcsi akkor is ezekre hivatkozva szapulja az ep8-at, mert abban percek alatt eljutottak A-ból B-be.

Én az Erőt megerőszakoló életteremtős Sith-re egyszer sem mondtam, hogy Star Wars idegen, végig olyan szavakat használtam, mint "szerintem", "nekem ez nem fér bele", talán még az "én itt húzom meg a határt" is említettem. Sosem mondtam olyan univerzálisnak szánt igazságot, hogy márpedig az Star Wars idegen. A legtöbb fikázó kijelenti.

Nem tetszik XY-nak valami, semmi gond, kritizálja. Csak olyat ne állítson magabiztosan, hogy nem fér bele valami a Star Warsba, mert az tévedés. A Star Warsnak szándékosan nincs egy jól meghatározott kerete. Az emberek ízlése pedig nem a Star Wars leírása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Mit gondoltok erről skacok?

Azt, hogy marhaság. Dave Filoni, mint mesélő nálam magas szintre jutott a TCW-vel és a Rebelsszel, ugyanakkor egy cég vezetése többet kíván meg egy mesélő vénánál. Sokkal-sokkal több felelőssége van, mint annyi, hogy hogyan menjen egy sztori. Kreatív szinten meg már így is eléggé befolyásos a franchise-ban. Kathleen Kennedy lehet, hogy nem mesélő, ugyanakkor nagyszerű üzletasszony, és a Lucasfilmnek a hosszútávú túléléshez és a sikerhez erre van szüksége. Vezetőre, aki nem azt dönti el, mi a jó mese, hanem azt, hogy ki tud jó mesét kitalálni és elmesélni és kinek tudja azt eladni, meg milyen módon tudja az eladni. Olyan ember, meg aki egyszerre zseniális mesélő, briliáns üzletember és még jó helyzetben is van, nos, szerintem évszázadonként egyszer születik, és a mi korszakunkban George Lucasnak hívják. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Én olyat hallottam, hogy a Disney azért tette egy héttel korábbra az A:IW premierjét - az eredeti premier május 4. -én lett volna - mert egy nagy bejelentésre készülnek, amely az SW -hez, azon belül is az animációs részlegre vonatkozik. Én örülnék, ha igaz lenne, mert Filoni is azt mondta korábban, hogy hamarosan megtudjuk majd, miben ügyködik. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.