Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Közben átkerült ide, de amott már válaszoltam, úgyhogy bemásolom ide is: (Solo Box Office-ból nyugodtan töröljétek)

Mert érződik a feminizmus az összes filmen (amivel nekem alapvetően sok bajom nincs, és nem dőlök a kardomba miatta, de át lehet vele esni a ló túloldalára). Ettől függetlenül jó vezetőnek tartom, de van egy személyisége, ami személy szerint nekem annyira nem szimpatikus, és ez valamelyest nyomot hagy a filmeken is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De eddig minden új film tetszett neked. Ez a női vonal meg pont elég így, szerintem nincs túl tolva. Engem jobban érdekel a filmek minősége, ami első osztályú. Egyébként pont Filonit akarod, akinek Ahsoka a "szerelme"? :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem eleve téves az a párhuzam, hogy Kathleen Kennedy a "Star Warsos Kevin Feige". Kennedy egy producer, aki évtizedek óta nagyon sikeres, és nem lehetne őt lecserélni Dave Filonira. Ugyan mit ért ő a filmkészítéshez, mekkora befolyása van a szakmában? El tudná intézni, hogy egy Ron Howard egy filmet a 80%-os forgatás közben átvegyen? Hogy J.J. Abrams otthagyja a Paramountot?
Ha lenne egy kreatív személy, aki még jobban segítené a filmes univerzum tervezését és építését, az ellen nekem sincs kifogásom, ez akár lehetne Filoni is, neki ez nagyon megy. Legends-PT-TCW-SW:R-RO-OT-ST, nála ez mind játszik és remekül összehozza őket és ért is a rajongók nyelvén :) . Ezt a tervezést úgy értem, hogy tényleg ne ilyen random módon készüljenek a filmek, hogy kinek mihez van kedve, hanem jussunk A-ból B-be. Például én az új filmek elején nagyon meglepődtem, hogy a spin-off filmek nem kapcsolódnak az új trilógiához, hanem csak véletlenszerűen jött történetek. Azt hittem, hogy valami olyasmik lesznek, amelyek szorosan kapcsolódnak a 7-8-9-hez. Kis kapcsolódások vannak ugyan: dobókocka, követés hiperűrben, de ezek inkább csak jelképesek.
Viszont azt én is úgy érzem, hogy az nem normális dolog, hogy több volt a félreállított rendező, mint aki megfelelt. Végül mi nézők eddig mindig jól jártunk a váltással, de kizárt, hogy ennyi rossz rendezőt választott volna ki...

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye a Marvelt is a Disney csinálja és gondolom mondjuk egy Hangya nem hoz annyit, mint egy Bosszúállók vagy akár egy Thor de javítsatok ki, ha nem így van. Szóval én még nem temetném a többi esetleges spin offot sem. Az viszont tuti, hogy valahogy meg kell nekik oldani azt, hogy ne eresszék össze nagyágyúkkal az SW filmeket, illetve több szünet kellene a filmek között. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Van ilyen, úgy hívják story group. :) 

Ez jogos, bár én inkább valaki olyanra gondolnék, aki kitalálná, hogy milyen tartalmú filmek készüljenek és legyen bennük valami kontinuitás. Nem egy Star Warsos MCU-ra gondolok, csak arra, hogy a VII. rész után talán nem egy a Halálcsillagos film volt a leglogikusabb lépés. Pl. az SW-s Marvel képregényeknél ez nagyon jól megy. (Star Wars - Darth Vader, Star Wars - Doctor Aphra).

Persze ettől még szeretem a Zsivány Egyest és nem cserélném le semmi pénzért.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A Zsivány nagyon sokat hozott. 

 

egyébként lehet, hogy a Solo egy alvilági film folyam első darabja (lenne). A vége alapján simán el tudom képzelni. 

Igen, a Zsivány Egyes szerencsére kritikailag és anyagilag is sikeres volt, bár az anyagihoz azért az Ébredő Erő elképesztő sikere is  segített. :)

A Solo végén nekem is ez jutott eszembe, hogy na igen, most kezdődik valami nagyobb dolog. A Vasember stáblista utáni jelenetéhez tudnám hasonlítani. Nagy kár, hogy ebből már valószínűleg nem lesz semmi. :( 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 05. 05. - 16:13, Bence1997 írta:

Na, lányok és fiúk, ma elkészítettem a vázlatát a kronológiámnak, vagyis hogy milyen ütemben fogom megnézni a kánon eddig filmjeit, sorozatait, könyveit, képregényiet - persze a könyveknél csak azokat amik megvannak nekem ;) - és így tovább.

Nyár közepén - nevesítve július 1. -jén vasárnap akarom majd elkezdeni, és hetenként haladok, változatos hosszúsággal. A jelenlegi vázlatomban belekalkuláltam a Solo filmet, a Thrawn: Alliances c. könyvet, illetve az idén ősszel jövő Resistance c. animációs sorozat 1. évadát. :D Ha minden jól megy, akkor talán már jövő nyár végén befejezem az EpVI -ot, és akkor még marad időm arra a kevés anyagra egészen decemberig - de persze ez attól függ, hogy lesz -e még könyv a Thrawn 2 -ön kívül, és biza szeretnék. :) 

Már nagyon izgatott vagyok, egy gyönyörű utazás előtt állok! :yeah:

Én most éppen valami ehhez hasonló dolgot művelek, csak az 1-6. résszel meg néhány Legends-művel. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Én most éppen valami ehhez hasonló dolgot művelek, csak az 1-6. résszel meg néhány Legends-művel. :D 

Ha jól láttam, akkor most kezdesz bele majd a Thrawn-trilógiába. Sok sikert hozzá! Nekem máig az egyik kedvenc Legends könyveim (igaz, a trilógia utolsó darabját, az Utolsó Parancsot online olvastam el, mert nem volt meg a falusi könyvtárban :D) garantáltan élvezni fogod - ha még nem olvastad őket. ;)

 

Amúgy kicsit javítgattam a kronológiát, hiszen még van időm, sőt még a kezdésig bőven van javítani való vele. Sikerült lebontanom hetire, így kb. minden hétre marad majd valami ínyencség, persze ahol könyv van, ott direkt belekalkuláltam több hetet - maximum 1 hónapot - szóval ja, ha minden jól megy akkor talán már idén karácsonyra végezhetek a TCW -vel, és ugyanakkor belevethetem magam a Sötét tanítvány -ba, a Darth Maul: Son of Dathomir -ba, belekezdhetek a Kanan: First Blood c. képregénybe stb. A Rebels mindenbizonnyal május -ra esik, de lehet belőle nyári dara is, ez még képlékeny.

Ugye szeretném majd hamarosan megvenni az Ahsokat, illetve ha még idén kijön a Thrawn folytatása, akkor azt is, így garantált az izgalom. A Solo film is kb. elvan helyezve időrendileg, márcsak a most futó Lando képregény helyzetét kell megtudnom, de utóbbi annyira nem oszt-nem szoroz alapon valahova le lesz rakva. A Resistance c. sorozat 1. évadát is beletápláltam eme listába, sőt akár még a 2. évad első felét is sikerül újra végignéznem, bár ez a jövő zenéje. Az élőszereplős sorozat ebből a kroniból kilóg majd, de azért figyelemmel követem, mint a jelenlegi képregényeket, sorozatokat is stb. ;) Ha minden okés, akkor decemberre már csak a Poe Dameron képregény, a Cp Phasma mini és a két sequel darab marad. De ismétlem, ezen még bőven lesz változtatni való. :)

 

A fenti dolgokhoz:

Kennedy 65 éves (lesz holnapután), szóval hamarosan ő is elhagyja a Lucasfilmet, helyére azonban egy szerintem tehetséges utódot fog rakni, akinek szerintem most fekteti le az alapokat - ugye RJ trilógia, GoT készítők filmjei stb. Bár ez jó kérdés, hogy ki lesz.

Régebben ugye beraktam egy videót, amelyben pont Filoniról volt szó. Ott nem írtam semmit, csak megkérdeztem, hogy ti mit gondoltok róla. Dzséjt leírta a véleményét, amellyel kb. egyet is értettem. Filoni remek történetmesélő, remek rendező, de nem ért a nagypolitikához, amihez Kennedy viszont igen.

Szóval egy olyan vezetőt fognak választani, aki kicsit fiatalos, így megadva az irányt a későbbiekre nézve, tovább tud vezető lenni, de azért nem annyira fiatal. (pl. egy 40-45 év körüli férfit/nőt képzelek majd el a LF élén, szerintem ez a következő évtizedben be is fog következni.)

Mondjuk van egy gondolatom: mi van, ha Lucas úgy bízta rá a LF -et, hogy azt mondta neki: "csináld meg a sequelt (EPVII-VIII-IX), indítsd el a spin-offok sorozatát (RO, Solo, Kenobi, Fett(?), majd fektesd le az utódodnak az alapokat (Rian trilógiája, GoT készítők filmjei, esetleg egy 4. trilógia Reyékkel?), és menj el nyugdíjba mint én, mert már nem leszel fiatalabb"

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Brodie írta:

Nem egy Star Warsos MCU-ra gondolok,

De miért nem, ha látjuk, hogy az működik.

 

Szerintem a spin-off filmek simán kapcsolódhatnának a számozott részekhez jobban, hisz láttuk már, hogy az is működik (RO), így egy közös ívet alkotnának. Bár akkor meg valószínűleg az lenne a baj, hogy az adott spin-off a hozzá tartozó számozott rész -0.1 számú rész lenne, de lehetőség lenne olyan fontosabb részleteket kifejteni amire a filmben nem volt idő. Persze egy-egy ilyen spin-off-ot csak a hozzá kapcsolódó számozott rész után mutatnék be, mert a nagy fordulatok oda kellenk. Megpróbálom példákkal érzékeltetni mire is gondoltam, az ST sajnos nem jó példának eddig, mert a 2 rész rögtön egymás után következik, de pl. ha most készülne a PT ebben a rendszerben akkor EP I után lehetne egy film Darth Maulról és az ő küldetéseiről/ viszonyáról a mesterével, vagy Qui-Gon és Obi-Wan egy korai kalandjáról. EP II egy film az egész klón sereg megrendelésének történetéről, ahogy Dooku átáll, Syfo Dias halála Jango felbérlése stb. EP III Palpatine elrablása részletesen. Akkor ha az OT-t nézzük ugye ott a RO az EP IV-re, de akkor EP V-re pl. a Lázadók menekülése mire megtalálják a Hoth-ot. EP VI Luke-ból, hogy lett a Birodalomban látott nyeretlen kezdőből az a Mester akit már Jabba palotájában látunk, vagy mit csináltak 1 évig, miért nem mentek Han után előbb.

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A Zsivány nagyon sokat hozott. 

 

egyébként lehet, hogy a Solo egy alvilági film folyam első darabja (lenne). A vége alapján simán el tudom képzelni. 

Szerintem az nagyon jó ötlet lenne lenne! Én is így látom, Voldemortot (elvégre többen is úgy hivatkoztatok rá, hogy "tudjuk ki" :D) össze lehet kötni a pletykák szerint tervben lévő spin-off-okkal könnyedén, és akkor Ő lehetne ebben a folyamban az ami az MCU-ban a Végtelen Kövek.

 

 

 

szerk.: Jó lenne ha minél többen látnák így a dolgokat.

 

https://www.puliwood.hu/ismertetok/velemeny-star-wars-jovo-248553.html

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jó dolog, amit Dave Filoni csinál, bár messze a TCW 3-6. évad voltak a legjobb történetei, vagy azok érintettek meg engem a legjobban.

 

Kennedy-t Lucas nevezte ki. "My Yoda"-nak nevezte Lucast a 40. évfordulós panelen a '17-es Celebration-ön. És Hollywood egyik vezető producernője, akivel az Indy-n is együtt dolgoztak Lucassal, valamint volt egy rakat Spielberg-filmje is. Éppen arról beszélsz Zééé, hogy hogy elbénázták a Solo marketingjét, hát pontosan éppen ezért talán nem Hollywood egyik legjelentősebb producernőjét kéne leváltani egy olyan filmessel, akinek, bár a tehetsége és odaadása vitathatatlan, két SW-hez kapcsolódó animációs sorozaton kívül nem nagyon fűződik a nevéhez semmi. Azért Filoniról baromira nem tudom elképzelni, hogy a segítségével sikerre visznek egy csomó mozifilmet. Főleg, hogy amikor próbálkozott a saját stílusa, műfaja mozira adaptálásával, akkor az elég rendesen nem volt megosztó sem a rajongók, sem a kritikusok, sem a bevétel tekintetében.

 

Viszont hadd vonjak párhuzamot a mostani rajongók a Lucasfilm elnökéhez való viszonya és a PT fogadtatása között: az OT monomániás rajongói lényegében elüldözték Lucast a saját franchise-ától. Lucas kifejezetten azt tette meg visszavonulásának okául, hogy baromira nem tetszett neki, hogy csinált valamit szívvel-lélekkel, és azt a rajongók lefikázták, és úgy gondolta, ezért nincs értelme csinálnia.

 

Azóta azok a rajongók nagyöregek lettek, talán ezt a permanens rajongást fel is adták, mert semmi sem szolgálta ki őket, ami '80, vagy '83 után jött ki. Azt a rajongó generációt felváltotta a 90-2000-es évek fiataljai, akiknek viszont már a saga egységes volt, gyerekkori élményként egyaránt fogadták be a prequel és az OT trilógiát. Ezek vagyunk nagyrészt mi. Ebből a generációból kerülnek ki most azok, akik fújolnak az új részekre, mint állat. Persze egyébként annyit nem képesek elismerni, hogy a Rogue One is Disney, amit azért nagyrészt mindenki szeret, hasonlóan a PT-haterekhez, akik vmiért George Lucast nem is az eredeti trilógiával (mintha nem ő rendezte volna a Csillagok háborúját...) azonosítják, hanem a PT-vel.

 

Egyszerűen tényleg néhány dolgot nem tudok megérteni a TLJ-t monomániásan-autisztikusan utáló rajongókon. Egyrészt jellegzetesen ők magukat tartják az igazi fan-eknek. Másrészt valahogy nem képesek figyelembe venni, hogy a TLJ-t nem hogy sokan szeretik, hanem egyenesen az utálaton kívül a másik véglet az, hogy az első helyekre rangsorolják a filmet. Ez több, mint megosztó. (EGYÉBKÉNT MEG SEM PRÓBÁLTA SOHA SENKI, AKIT OLVASTAM, EGY KICSIT SEM MEGÉRTENI A KRITIKUSOK, VAGY A TLJ RAJONGÓINAK ÁLLÁSPONTJÁT) Próbáltam korábban, még a TLJ idején is jelezni, hogy az eredeti Csillagok háborúja, a Birodalom visszavág és a Sith-ek bosszúja is hasonlóan megosztó volt abból a szempontból, hogy aki viszont imádta, az nagyon nagyon imádta. Persze a két régi klasszikus nem a Star Wars-rajongókat, hanem a filmrajongó társadalmat osztotta meg. Az újabb filmek már csak a rajongókat tudják tovább osztani. És ez valószínűleg mindegyikkel meg fog történni, borítékolhatóan, a IX-cel is. És sokkal kevésbé fog ez megtörténni a Rogue One-szerű spinoffokkal, ahol Darth Vader ugyanolyan, mint mindig, hanem a folytatás-trilógiával szemben volt-van elképesztően irreális elvárás. Amit nem is lehet meghaladni jóformán semmivel. Persze minden a TLJ-re irányul, mert ott már nem volt meg az újdonság varázsa, de közben a film mert újítani, a karakterek felvázolásán és a nosztalgián túllépve tényleges fordulatokkal terelte új irányba a történetet (azért azt gondolom, ez talán tényszerű).

 

Hogy elmondjak egy reprezentatív példát a saját esetemből, elmesélem, hogy mennyire vártam a Force Awakens-t. NAGYON. Nyilván mindenki. De én különösen, sokkal jobban, mint bármelyik másik SW-filmet korábban. Miért? Han Solo miatt. A kedvenc filmkarakterem, aki '83 óta nem bukkant fel semmiben. Onnantól kezdve, hogy kiderült, hogy benne van Ford a filmben, hihetetlen csodálatos időszak tört rám, a spekulációk időszaka, mindig is szerettem volna látni egy újabb Han Solo-kalandot. Mennyi minden kalandon mehet majd keresztül ismét Han Solo és Chewbacca! Mennyi űrlénnyel találkozik majd, milyen varázslatos helyeken jár majd! Aztán képzeljétek, ott volt a rathtar-jelenet. És ennyi. Ez volt durván Han Solo kalandja, meg elmegy megint egy cantinába, de ott nem rá figyelünk, utána egy akciójelenet, és megint fel kell robbantania egy Halálcsillagot. Hát finoman szólva sem erre vágytam, hogy egy sötét folyosón egy ázsiai bűnbandával üvöltözzön (kétségtelenül viccesen, de azóta nyilván revideáltam a jelenetet), aztán meg meghaljon.

 

A lényeg ebből az, hogy abból a végtelen lehetőségből, amit a néző elképzel, főleg a VII. rész nyitott szálai, amiket továbbgondoltak (ki Snoke és Rey, mit fog mondani Luke), immár csak egyetlen lehetőség, egyetlen irány kristályosodott ki, ami sehogy sem érte el a legtöbb ember irreális elvárásait. Sőt, sokak kapcsán még abban sem vagyok biztos, hogy a Star Wars-filmek iránt rajonganak-e, vagy valami egészen más iránt? (Pl. TOR, KOTOR fanok, akik mindenhova odaírják, hogy csináljanak TOR/KOTOR sorozatot - ők egy játékot szeretnek, csináljanak nekik játékot, de tényleg! Sokat! Legyenek elégedettek ők is! De az nem az SW filmsorozat világa - persze biztos vagyok benne, hogy imáik hamarosan meghallgatásra találnak, és filmek is jönnek majd belőle) 

 

Az az elvárás, hogy minden évben be kell mutatni egy SW-filmet, az alapvetően Iger-től származik, és a Disney mindent leuraló politikájából. Ugyanakkor nézzük a dolgok jó oldalát is: ha nem ilyen rohamtempóban készülnek el az új trilógia filmjei, akkor Fisher jóformán csak egy filmben tudott volna részt venni... Amúgy nekem is lenne tippem már arra, hogy hogyan lehetett volna az egész Solo-témát jobban lekommunikálni, megoldani. De honnan tudjuk, hogy nem a Disney röhög a markában? Az elmúlt évek legnagyobb SW-szünetje jön most, másfél év! Simán lehet, hogy ami itt a Solo-nál önmeggsemmisítésnek tűnik, az a IX. résznél meg tiszta haszon lesz. Ezeken baromi sokat gondolkozom, hogy vajon mennyire gondolkodnak előre Kennedy-ék? Pont a Solo filmet megnézve látom azt, hogy azért eléggé. Míg a TFA-nál az volt a kommunikáció, hogy a régi fanoknak kedvezzenek, akik az OT-t szerették (és minden báb, minden épített díszlet, stb., a midikloriánokat és egyéb neuralgikus pontokat nem is említik), lényegében a TFA visszajelzéseiből már rájöhettek, hogy itt már nem az a lekenyerezendő generáció, akik az OT-t, hanem amelyik a PT-t is szerette: és pl. itt meg már megtörtént (a bukáson kívül) az, amit nem gondoltam volna, hogy egy Han Solo-ról szóló filmben Darth Maul lesz a filmvégi szenzáció.

 

De Zééé, ha esetleg ismét történik egy erősebb váltás, és ismét megváltozik a filmek stílusa, narratívája, akkor nyugodtan elkezdhetsz rettegni, hogy kb. 5 éven belül felnőnek azok a gyerekek, akiknek a gyerekkoruknak már nem csak Han Solo, Darth Maul, de Kylo Ren is a részét képezte, és akkor majd visszakövetelik a saját Star Wars-ukat.

 

Sajnos azt érzem, hogy az egyetlen megoldás az, ha minél inkább elhagyjuk az ismert karaktereket, az ismert időszakot (a IX. rész után), esetleg fanservice-szel behoznak különböző EU karaktereket, és akkor talán más lesz a hozzáállása a rajongóknak a Star Wars-filmekhez. Engem ugyan valószínűleg elveszítenek azok a filmek, vagy legalábbis könnyen lehet, hogy a premiernapok igen, mert a Star Wars nekem a Skywalker saga, és a Rogue One és a Solo sem tudott igazából ettől kellően elszakadni - éppen ezért tetszettek. Én örülök, hogy megszületett a folytatás-trilógia, és, bár (sokáig nem mertem bevallani, de legbelül) a TFA akkor egy csalódás volt, a TLJ megmentette nekem az egészet, ma a két filmet egy erős duónak látom, talán a legerősebbnek. Amiatt is szomorú vagyok, hogy a Solo-nak konkrét folytatása tutira nem lesz, maximum a nyitott szálait majd más filmekben zárják (talán) le - esetleg Boba Fett-, Maul-, Kenobi-spinoffok -, de most még ezt is kétlem. Rettentően szar lenne, ha Zééé víziója igazolódna, és Kennedy távozna az SW éléről. Csak akkor lennék boldog, ha esetleg Lucas-t hoznák vissza mellé, de ezt nem tudom elképzelni, mindenesetre ez lenne az egyedüli személyi változás, amit el bírnék fogadni.

 

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként kicsit vicces, hogy az eddigi három filmmel rommá kereste magát a Lucasfilm-Disney, csak ez az egy lesz visszafogott, de már mindenki Kennedy távozását vizionálja. LOL! Változást maximum a tervekben tudok elképzelni, személyekben nem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

De miért nem, ha látjuk, hogy az működik.

Ha megtudják csinálni, akkor én is szívesen várnám természetesen. Bár az előzmény helyett én szívesebben látnék olyat, hogy egy idősíkban játszódnak és keresztezik a történetek egymást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Habár maradéktalanul nem értek egyet mindennel a cikkben érdemes elolvasni:
https://www.puliwood.hu/ismertetok/velemeny-star-wars-jovo-248553.html

 

Szerk: Cupsy kolléga már betette a ciket! Sry! Akkor álljon itt azért, mert tényleg érdemes elolvasni, és aki még nem tette meg az most megteheti :P :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszenek a források amiket idéznek. Az egyik a dorksideoftheforce.com amit mindenhol citálnak :) Teljesen komolytalan. Pláne hogy a Solo filmet még csak nem is ő hanem annak idején Lucas hagyta jóvá és ő kérte fel Kasdant. Kennedy-t az SW közösség nőgyűlölő fele hónapok óta szeretné kiutálni. Nyilván ők terjesztik ezt, a sajtó meg van olyan hülye hogy átveszi ezeket az ugynevezett pletykákat. Egy darabig ő még nem megy sehová.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez is egy a torzított média világából. Az egyik cikk kb. arra épít, hogy a "nagybátyám, szobatársának a testvére hallotta". :D Ez ám a hír! De ilyenkor jó nagy f*szságokat kell írni mert egyből megnő a látogatottság. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 06. 08. - 19:40, Ody Mandrell írta:

Az IMDB-n ma már a második cikk jön arról, hogy Kathleen Kennedy lelép.

Tegnap 2 barátommal megnéztük a Solot. Az egyik a következővel fogadott. Hallottam-e hogy a Disney kirúgta az sw-ért felelős főfejes csajt? Kérdem tőle hol hallottad ezt a marhaságot? Mire ő: "A neten olvastam". No comment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap a Solo topikban akartam írni, de itt talán jobb helye lesz. Szóval, tegnap a kisebbik lányommal megnéztük a JW2-t. Ő nagyon szereti a dinókat, az összes epizód meg van neki és már vagy egy éve nyaggat, hogy nézzük meg moziban. Persze, nem tudok nemet mondani neki, így elvándoroltunk a polus centerbe. 

 

Az hatos teremben volt a vetítés, ami talán még félig sem telt meg az előadás kezdetéig. Ez meglepett és elgondolkodtatott. A Solo az ötös teremben volt, amikor megnéztük, ott nagyobb volt a népsűrűség, a terem is nagyobb szerintem. Tehát az új JW sem vonzotta az embereket annyira. 

 

Igazából, amiért írok az a következő. A TFA-val kezdve kaptunk négy filmet, ahol a főszereplők csak úgy hullottak, mint a legyek. Méghozzá a legikonikusabb szereplők is. A lucasi világ legalapvetőbb kérdéseit, kőbe vésett törvényeit láttuk más perspektívából, vagy éppen újrafogalmazva. Az újító szándék megvan mind a négy filmben és amilyen bátran nyúlnak hozzá Lucas örökségéhez, olyan alázattal is. Azt gondolom, hogy a Disney-nek és Kennedynek sokat köszönhetünk. Sokkal többet tettek az SW élményért, mint amit az első sajtóközlemények megjelenése után el tudtunk képzelni (mármint az SW jogok megvásárlása). 

 

Ez a JW2 egy olyan film, amit már láttunk korábban.

Újító szándék nem sok, a szent grálhoz nem nyúlúnk (Owen, Calire, Blue, T. Rex). Ezzel szemben az SW egy forrongó, változatos, régi bálványokat ledöntő filmeposz. És ezt sz@rozzák az állítólagos rajongói. Ezek nem rajongók, hanem fikagépek. 

 

 

Természetesen a JW2-t nem temetem, mert egy remek hétvégi szórakozás, de semmi több. Ezzel szemben a Solo jóval több, mint egy limonádé mozi, tele utalásokkal, továbbgondolásra késztető momentumokkal. 

 

Amúgy a kislányom mondta meg a frankót, amikor kérdeztem tőle, hogy tetszett-e a film. "Apa, nagyon tetszett és a Kék olyan cuki volt". Ennyi. Ameddig szórakoztat, addig baj nincs. 

Szerkesztve: - Donát
A JW2 spoilerekre vigyázzunk már. Én speciel még nem láttam...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 06. 08. - 11:05, Darth Riddick írta:

Habár maradéktalanul nem értek egyet mindennel a cikkben érdemes elolvasni:
https://www.puliwood.hu/ismertetok/velemeny-star-wars-jovo-248553.html

 

Szerk: Cupsy kolléga már betette a ciket! Sry! Akkor álljon itt azért, mert tényleg érdemes elolvasni, és aki még nem tette meg az most megteheti :P :D

Nagyon jó cikk. Már csak az elmebeteg lelkisérülteknek kéne elolvasni akik pl a Rose-t játszó szinésznőt is "kizavarták" a twitterről.

A cikk alatti hozzászólások is elképesztőek. Ugyanazt a sablont fújják el sem ér az agyukig amit olvastak a cikkben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie!

Soha nem fogom megérteni, hogy vannak, akik élvezkednek azon, hogy sértegetnek egy színésznőt, mert az szerepelni mert egy SW filmben és olyan karaktert kapott, ami úri igényeiknek nem felelt meg. Aztán ezek a fehérje halmazok meg dicsőséget éreznek és egy kis győzelemként értékelik azt, hogy a csaj törölte magát Instagramról és Twitterről.

Ilyenkor sajnálom, hogy az emberi fajhoz tartozom! 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Frenkie!

Soha nem fogom megérteni, hogy vannak, akik élvezkednek azon, hogy sértegetnek egy színésznőt, mert az szerepelni mert egy SW filmben és olyan karaktert kapott, ami úri igényeiknek nem felelt meg. Aztán ezek a fehérje halmazok meg dicsőséget éreznek és egy kis győzelemként értékelik azt, hogy a csaj törölte magát Instagramról és Twitterről.

Ilyenkor sajnálom, hogy az emberi fajhoz tartozom! 

Remélem, hogy ez a hangos kisebbség és a nagy többség, mégha esetleg nem is kedvelte meg különösebben, nem ilyen egybites gondolkodású. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Frenkie!

Soha nem fogom megérteni, hogy vannak, akik élvezkednek azon, hogy sértegetnek egy színésznőt, mert az szerepelni mert egy SW filmben és olyan karaktert kapott, ami úri igényeiknek nem felelt meg. Aztán ezek a fehérje halmazok meg dicsőséget éreznek és egy kis győzelemként értékelik azt, hogy a csaj törölte magát Instagramról és Twitterről.

Ilyenkor sajnálom, hogy az emberi fajhoz tartozom! 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Scott Mendelson nagy SW fikagép, de ezen a cikkén nagyot néztem, pozitív értelemben. Minden szavával egyetértek. Filonit kivéve. :D 

 

https://www.forbes.com/sites/scottmendelson/2018/06/11/star-wars-solo-kathleen-kennedy-last-jedi-force-awakens-rogue-one-box-office-disney-lucasfilm/#16a52d76723c

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.