Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Szerintem is lesz 4. trilógia - az anyagi sikerek mellette szólnak, másrészt még rengeteg elmesélni való van az univerzumból - csak az a kérdés, hogy mikor jön. Az biztos, hogy hagynak néhány évet, addig is feltöltik tartalommal az OT és ST közti időszakot, meg azért szerintem a régi köztársaság korát is kezdik majd boncolgatni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem is lehet kérdés. Az ilyen szintű anyagi siker csak úgy ordít a folytatásért. Szerintem kb 5 évvel a 9. rész után kezdenek majd el rajta dolgozni, tehát valamikor tehát olyan 2024-25 környékére tenném a bemutatót. Nyilván kell egy kis idő, hogy még izgatottabbak legyenek a rajongók, illetve hogy a szereplők legendává válhassanak.

De ha már ilyen jól sikerültek az új szereplők, vétek lenne nem kihasználni őket. 

 

Addig meg nyilván jönnek majd a story filmek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Mondja most. :) Majd akkor kérdezzék ha tényleg aktuális lesz. Egyébként ezt a "nagy a nyomás rajta" dolgot csak én nem értem? :hmm:  Vajon mit gondolt amikor jelentkezett a Star Wars egyik főszerepére? Két hét után elfelejtik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnan tudta volna pontosan? Fiatal nő, zéró tapasztalattal, hiszen még színésznőnek is kezdő volt 2014-ben. Azt nyilván tudta, hogy nagy lesz a rajongói fennforgás körülötte, de pontosan senki sem tudhatja ezt előre (ezt már nála tapasztaltabb színészek is említették). Azt meg legalábbis ebben a cikkben (mármint az eredeti Rolling Stones cikkben) egy szóval sem mondta, hogy a nyomás miatt akar lelépni. Annyit mond, hogy ő három filmre írt alá és szerinte ezzel kerek lesz Rey története.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban volt ilyen pletyka, Racer utalt rá egy másik kommentben.

 

De a franchise-ot viszont ismerhette, meg szerintem voltak tanácsadói a döntés előtt. Persze ettől még lehet, hogy nem jól mérte fel a dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is olvastam a Vogue cikkét, amiben erről beszélt, és azért abban akadt elég vad dolog is. Például az, hogy két rajongó csak úgy felbukkan a házánál és becsenget, hogy autogramot kérjen. Egy dolog kezelni a tömeget, egy más dolog, ha a rajongók így viselkednek. Ilyenre például azért nem hiszem, hogy előre felkészülhet valaki. Plusz ez alkatfüggő is, adhatnak neked ezer tanácsot, láthatod te akárhogy a franchise-t, amíg nem csöppensz bele, nem tudhatod, tényleg bírod-e. Pláne, ha fiatal és ilyen téren tapasztalatlan vagy.

Ráadásul azt is mondta Ridley a Vogue-nak, hogy segített neki a terápia, segített neki feldolgozni ezt, lassan megtanulja kezelni a hírnévvel járó dolgokat. És ott sincs szó arról, hogy emiatt abbahagyná az SW-t. Szóval nem tudom, kinek az ötlete volt ezzel összemosni, de rosszul gondolta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vademberek hajszája rendezőjének felajánlottak egy SW film direktori pozíciót :P 

 

http://www.newshub.co.nz/home/entertainment/2017/12/taika-waititi-offered-star-wars-movie.html

Kennedy nem bánná, ha Taika Waititi rendezne SW filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, JakeSully írta:

A Vademberek hajszája rendezőjének felajánlottak egy SW film direktori pozíciót :P 

 

http://www.newshub.co.nz/home/entertainment/2017/12/taika-waititi-offered-star-wars-movie.html

Kennedy nem bánná, ha Taika Waititi rendezne SW filmet.

OFF

 

Tőle mindenképp ajánlom eredeti hanggal és felirattal a hétköznapi Vámpírok c. 10/10-es remekművet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, Waitititől megnézném, hogy mit csinálna a SW berkeiben. :D Igen, ott van az agyament What We Do in the Shadows tőle, ami amúgy tényleg qva vicces, meg a számomra nagyon is imponáló Ragnarök most. Az egyediséggel nem lenne probléma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A 8. részt megnézve és tudván, hogy a 8-9 között több év fog eltelni - Carrie és az Ellenállás újjászervezése miatt - én valahogy úgy érzem, hogy e időszakot egy animációs sorozat simán elmesélhetné. Miért gondolom ezt? Mert a 6-7 közötti 30 évnek megvannak néhány alapkövei - First Order születése, Ellenállás születése, Ben áttérése, Snoke szerepe ebben - amik vagy elvannak mesélve, vagy csak apró információink vannak, de azt egy különösen hosszabb távú animációs sorozatnál tudnám csak elképzelni, és nem hinném, hogy a kövi sorozat TCW hosszúságú lenne. Inkább hasonlóan gondolom majd, mint a Rebels. 

Másrészt Pablo elmondta, hogy sokkal fontosabb lesz - vagy valami hasonlót mondott - a következő animációs sorozat, mint a TCW és a Rebels valaha is volt. Ha az animációs sorozatban leszámolnak -jó nem éppen szépen fogalmaztam, de mindegy- Leia -val, az azért eléggé durva lenne, és ezzel egy filmes karakter történetére tennének pontot. Mozgóképen látnánk a halálát? Igen. 

És ha több év telik el - én olyan 4-5 évet tippelek - az remek alkalom lenne e sorozat számára, hogy bemutassa, hogyan alakul újjá az Ellenállás, Rey hogyan kezdi el jedi-tanulmányait, jediket keresne, Kylo pedig vezetné az Első Rendet, és megjelenhetnének a Ren lovagjai is, sokkal többet megtudhatnánk róluk, mert ha teszem azt megjelennének a záró felvonásban, nem tudnánk meg róluk sok mindent, pedig azt tudjuk, hogy Luke régebbi tanítványai. De ha nem szerepelnek, akkor az animációsban simán behozhatnák őket, olyan ellenségek lehetnek, mint a TCW Ventress-Grievous kettőse például. 

Finn további szerepe az Ellenállásban, kapcsolata Rose -al hogyan alakul? Mik az első lépések a crait -i incidens után? Huhú, nagyon felpörögtem erre a témára. Én megmondom őszintén, nagyon remélem, hogy az animációs sorozat e két rész között fog majd játszódni, aztán majd a könyvek elmondják majd, hogyan tért át Ben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálatos, hogy Carrie-vel már nem tudtak új jelenetet felvenni. Pedig az Ep8-ban két tökéletes alkalom is volt Leia kiírására.

Spoiler

Az egyik, amikor a robbanás miatt kilökődik az űrbe... a másik, ami drámaibb lett volna: ha ő tölti be Holdo szerepét, és önfeláldozásával elősegíti az Ellenállás túlélését. Kíváncsi vagyok, hogy az Ep9-ben hogy oldják meg ezt a nem elhanyagolható kérdést. Ha nem akarnak CGI-t használni, elképzelésem sincs, mi lehet a tervük. Egy Ackbarhoz hasonló off-screen halál egyértelműen méltatlan lenne Leia karakteréhez. Ahogy egy animációs sorozatban történő kiírás is. Bár anno a TCW is írt ki az Ep2-ről Ep3-ra "eltűnő" karaktereket (Even Piell, Adi Gallia), ők a szerepüket tekintve nem egy kaliberek a hercegnővel. 

 

Ez nem spoileres topic, használd a spoiler kapcsolót! - by Dzséjt

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek, kéne egy új animációs sorozat a VIII. és a IX. epizódok közé amiben

mutatnák a fejlődő Rey-t, ahogy tanítványokat gyűjt. Ugyanígy Kylo Rent és a Ren lovagokat is látnunk kéne.

Viszont úgy emlékszem mondtak valami különöset a következő animációs sorozatról. Állítólag az már nem lenne olyan fill in the gaps jellegű sorozat, mint A klónok háborúja és a Lázadók. Ez nem zárja ki annak lehetőségét, hogy az új széria valamely filmek között játszódjon?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, én azt hiszem, hogy most az ST körül fog játszódni az új animációs sorozat. Az jó kérdés, hogy mikor fog játszódni: A két trilógia között, vagy a 8-9 között? 

Mind a kettő kecsegtet jó sztorikkal, igazából az első opció sokkal többel, de ott vannak bizonyos korlátok: sokáig béke van, a Vérvonal eseményeitől kezdve pedig a 7. részig van 6 év, ami viszont fontos több szempontból: Snoke és Ben kapcsolata, Ben áttérése, ezek után mik voltak az események következményei stb.

A 8-9 között pedig attól függ, hogy mekkora időugrás lesz. Én úgy gondolom, hogy maguk a karakterek miatt nem nagyon fognak nagyot ugrani, tehát max. 5-6 éves időugrást képzelek én el. És ezt az időszakot meglehet tölteni történetekkel:

Spoiler

Rey és az új Jedi Rend(?) sorsa, az Ellenállás újjászervezése, az új trilógia karaktereinek továbbgondolása a 9. részig, stb.

És ez is hasonló lenne az előző két sorozathoz(TCW,Rebels), mivel azoknak a későbbi eseményeit tudjuk (TCW-EpIII, Rebels-RO-EpIV). Itt, ha a 8-9 között lenne a sorozat, akkor mivel 2020 előtt nem fog jönni, tudni fogjuk a karakterek sorsát, de az útjukat nem.

 

Mindkettőben van bőven lehetőség, én már nagyon várom. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az indexes hozzászólással sajnos nehezen tudok vitába szállni:

 

Azt hiszem egyébként, hogy ez a film a Disney hadüzenete a régi fanoknak, amit Kylo Ren szájába is adnak: El kell törölni a múltat!
Ezentúl Marvel filmeket kell rendezni Star Wars logóval, az Erővel bármit meg lehet tenni, a karakterek bárhogy felhasználhatók...

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=146216531&t=9021814

 

Főleg, ogy még a kritikusok is ilyeneket írnak:

 

https://www.vogue.com/article/star-wars-the-last-jedi-review-backlash
 
"In a world of reboots and re-imaginings, where bright young directors are tasked with interpreting intellectual property that has existed for decades, the only real way to put your stamp on something is to destroy the existing rules. Childhood hopes may get caught in the crosshairs, but it makes for something more interesting than a retread. Every onscreen risk is cause for debate and dialogue, and with a massive box office, all signs point to the possibility of even greater departures down the line. For a franchise that has in recent months taken heat for reigning its talent in and stifling potentially creativity, the move away from the standards is a bold and necessary one. May the force be with Johnson as he continues to torch the house that George Lucas built."

 

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Tarzaan írta:

Ez az indexes hozzászólással sajnos nehezen tudok vitába szállni:

Tarzan: tehát még egyszer, ez nem más fórumok más hozzászólásainak a gyűjtőhelye. Írd le belőle azt, amit magadénak érzel és képviseld itt a fórumon, de ne cikkeket dobálj be folyamatosan, más fórumokról, más hozzászólókról. Mi nem ismeretlenekkel szeretnénk beszélgetni/vitatkozni, hanem azokkal, akik ezen a fórumon jelen vannak. Kösz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát abból hogy az eddigi 3 Disney SW film mind teljesen különböző volt sikerült leszürni azt hogy mostantól minden SW olyan lesz mint az ep.8? Oké.

 

A film meg pont amellett tör lándzsát hogy a múltat nem szabad eltörölni. A múltat Kylo Ren a gonosz akarja eltörölni, de minden igyekezete ellenére a Jedi rend ahogy Luke is mondja Rey-el tovább él.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hosszú lesz az másfél év SW-nélkül... Főleg hogy Rebelsnek is vége lesz...

11 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Egyébként gyanítom azért se tették át a Han Solot karácsonyra, hogy több SW mentes idő legyen a IX-ig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ja. A jövő év az így néz ki:

 

év első negyede(jan-márc): Rebels 4. évad 2. fele

év második negyede(ápr-jún): Solo - A Star Wars Story

év harmadik negyede: ---

év utolsó negyede: ---

 

Persze jövőre is lesz Forces of Destiny, de most komolyan... minket nem nagyon izgat, van 1-2 érdekesség amit megosztott velünk (Hera az EpVI körül is él még például :) ) de azon kívül a kisgyerekeknek van kitalálva.

Lego Freemakers... szeretem én a legós filmeket/sorozatokat, de ennek még nem kezdtem neki, illetve a fórumon is ha 2-3 ember nézi, akkor már sokat mondtam.

Jön -e jövőre új dolog? Könyvek, képregények és... ennyi. Játék gyanús, hogy nem fog jönni, Rian Johnson trilógiájának címét nem fogják jövőre elmondani, nem kezdenek el infókat mondani, ezek ha tippelnem kéne, akkor 2019 -ben esedékesek az akkori Celebration közeledtével, és az alatt. Filoniék se fognak semmit se mondani az új animációs sorozatról, illetve a 19 őszére érkező első élőszereplős sorozatról se fogunk megtudni sok mindent jövőre. Ott is inkább 19 eleje az, ami közrejátszhat, de addig az is parkolópálya számunkra. 

Mondjuk abban még reménykedek, hogy jövőre kapunk valami TCW -t, lévén, hogy jövőre lesz 10 éve, hogy elindult. Majd meglátjuk.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.