Ugrás a kommentre
Zééé

A Star Wars Saga jövője

Recommended Posts

59 perccel korábban, Bomarr írta:

Aha na ez az ami szinte biztos hogy nem lesz. A fáma egyrészt új szereplőkről szól másrészt ki lett hangsúlyozva hogy tiszta lappal indulnak, vagyis nem kapcsolódnak be az eddig ismert és kibontott eseményekbe.

Nem is arra gondoltam, hogy az említett új trilógia ez lenne, csak szerintem egy ilyen is része lehetne a Saga-nak, nem kell hozzá mindenképp egy Skywalker.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
18 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Lehetne valami más fő cím alatt futó epizód számozás. Pl.. Dawn of the Jedi Episode I. II. III. vagy Hundred Year Darkness Episode I. II. III.

Lehet ilyesmi lesz a számozás...

Untitled Star Wars Trilogy: Episode I 

http://www.imdb.com/title/tt7617048/?ref_=nm_flmg_dr_2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem tudom mennyire fogta meg a tekinteteket, de számomra a legérdekesebb részlet a korei beharangozóban ez:

"Not only will you see the most shocking ending in the history of Star Wars, but you'll witness the beginning of an entirely new saga..."

Ez utalhat Rian új projektjére is, vagy ez is csak üres szólam a marketing oltárán? 

Szerkesztve: - Ody Mandrell

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Pont Rian mondta nemrég hogy még nagyon az elején tart az új trilógia kidolgozásának. Még csak most kezd körvonalazódni hogy miről fog szólni.

“I’m just in the very beginning of starting to come up with what the new trilogy is going to be. What makes me so excited about it, is the idea of doing a new story on the big canvas of three movies in this world. There’s just so much potential and I can’t wait to jump into it."

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Attól még lehetnek itt a gyökerei. Nem tudom miért ördögtől való az, ha kapcsolódik az eddigi filmekhez? Egyáltalán! Annak nem sok értelme van, ha minden eddigi eseménytől független trilogiát csinál. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Valami kapcsolódási pont biztos lesz különben nincs értelme Star Warsnak bélyegezni. Nagyon könnyen lehet hogy a TLJ-ből lesznek visszaköszönő elemek, de egyelőre úgy tűnik hogy Riant pont az izgatja hogy most valami újat alkothat (lásd a fentebbi idézetet). A TLJ-nél azért JJ ötletei kötötték a kezét. De ha igazak a hírek hogy az Erő misztikumát tovább fejtegeti a TLJ akkor el tudom képzelni hogy az új trilógia a feldobott témákat majd még jobban kifejti. De kapcsolódási pontok ide vagy oda remélem minél újszerűbb lesz - pláne azok után hogy egyelőre mást nem is hallani a projektről csak hogy mennyire friss lesz.

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Mondja most. :) Majd akkor kérdezzék ha tényleg aktuális lesz. Egyébként ezt a "nagy a nyomás rajta" dolgot csak én nem értem? :hmm:  Vajon mit gondolt amikor jelentkezett a Star Wars egyik főszerepére? Két hét után elfelejtik?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Honnan tudta volna pontosan? Fiatal nő, zéró tapasztalattal, hiszen még színésznőnek is kezdő volt 2014-ben. Azt nyilván tudta, hogy nagy lesz a rajongói fennforgás körülötte, de pontosan senki sem tudhatja ezt előre (ezt már nála tapasztaltabb színészek is említették). Azt meg legalábbis ebben a cikkben (mármint az eredeti Rolling Stones cikkben) egy szóval sem mondta, hogy a nyomás miatt akar lelépni. Annyit mond, hogy ő három filmre írt alá és szerinte ezzel kerek lesz Rey története.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Korábban volt ilyen pletyka, Racer utalt rá egy másik kommentben.

De a franchise-ot viszont ismerhette, meg szerintem voltak tanácsadói a döntés előtt. Persze ettől még lehet, hogy nem jól mérte fel a dolgokat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én is olvastam a Vogue cikkét, amiben erről beszélt, és azért abban akadt elég vad dolog is. Például az, hogy két rajongó csak úgy felbukkan a házánál és becsenget, hogy autogramot kérjen. Egy dolog kezelni a tömeget, egy más dolog, ha a rajongók így viselkednek. Ilyenre például azért nem hiszem, hogy előre felkészülhet valaki. Plusz ez alkatfüggő is, adhatnak neked ezer tanácsot, láthatod te akárhogy a franchise-t, amíg nem csöppensz bele, nem tudhatod, tényleg bírod-e. Pláne, ha fiatal és ilyen téren tapasztalatlan vagy.

Ráadásul azt is mondta Ridley a Vogue-nak, hogy segített neki a terápia, segített neki feldolgozni ezt, lassan megtanulja kezelni a hírnévvel járó dolgokat. És ott sincs szó arról, hogy emiatt abbahagyná az SW-t. Szóval nem tudom, kinek az ötlete volt ezzel összemosni, de rosszul gondolta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ha normális módon vonnák ki Rey-t a képletből akkor nem bánnám nagyon Daisy lelépését.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ok, ezt értem. Ha a régi korokban lesz, akkor nem az lesz a sztori, ami a játékokban volt, de azt figyelembe kell venni, hogy az új trilógia bárhol játszódhat. Még a PT - OT - ST korában is, ha esetleg a galaxis egy ismeretlen szegletébe kalauzol el minket Rian. Mondjuk most nem nagyon emlékszem, hogy mit mondtak erről az új sztoriról, de arról szólt a fáma, hogy elhatárolódik a Skywalker Sagatól és a galaxis egy ismeretlen részlegébe kerülünk majd. Persze ha régi koros sztori lesz, annak is örülök, ha csak térben határolódunk el a 9 résztől, úgy is jó, ha előreugrunk - amire egyelőre nem sok esélyt látok - az is megfelel. De még nagyon korai fázisban vannak. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A nyakamat ráteszem, hogy az ismeretlen régióban fog játszódni valami olyan dolog kapcsán amit még csak most hoznak be a történetbe.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Na az piszok jó lenne. Szinte semmit se tudunk arról a területről, így egy nagyon jó történetet írhatnak köréje. :) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
6 perccel korábban, JakeSully írta:

A Vademberek hajszája rendezőjének felajánlottak egy SW film direktori pozíciót :P 

http://www.newshub.co.nz/home/entertainment/2017/12/taika-waititi-offered-star-wars-movie.html

Kennedy nem bánná, ha Taika Waititi rendezne SW filmet.

OFF

Tőle mindenképp ajánlom eredeti hanggal és felirattal a hétköznapi Vámpírok c. 10/10-es remekművet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2017. 12. 05. - 21:28, Ody Mandrell írta:

A nyakamat ráteszem, hogy az ismeretlen régióban fog játszódni valami olyan dolog kapcsán amit még csak most hoznak be a történetbe.

Az is poén lenne ha egy másik galaxisban játszódna.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Azt gondoltam, hogy nem a Régi Köztársaság videojátékait adaptálják, de attól még játszódhat a Régi Köztársaság idejében, vagy az ősi idők valamelyik korszakában.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Na, Waitititől megnézném, hogy mit csinálna a SW berkeiben. :D Igen, ott van az agyament What We Do in the Shadows tőle, ami amúgy tényleg qva vicces, meg a számomra nagyon is imponáló Ragnarök most. Az egyediséggel nem lenne probléma.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ