Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

A fentiek alapján nem csak a Star Wars Net beszélt marhaságokat, de a Collider is rosszul volt informálva. Megjegyzem ők azok akik az ep.7 előtt napokkal, amikor a netre pár szivárogtató feltette az Art könyvet és futótűzként terjedt Snoke képe akkor határozottan állították, hogy a belsős információik megerősítették hogy a képen nem Snoke szerepel.... aztán pár nap múlva kiderült hogy de igen.

És nem arról van szó hogy hazudnak, hanem hogy túl magabiztosak és nem tudnak disztingválni: néha a belsős informátoruk -kis túlzással- valami utolsó senki a Lucasfilmnél aki hallott valamit. Újabb ok amiért érdemes a Hollywood Reportertől meg az MSW-től várni a szivárogtatásokat. Ez a két forrás az ami tényleg megbizhatónak bizonyult az évek során (az MSW néha benézett pár dolgot de az ő hibarátájuk nem annyira vészes).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Donát írta:

Most parkolópàlyán vannak vagy sem?

A fentiek szerint nincs fennakadás. :D

 

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Jó hír! Arra leszek kíváncsi, ezt hány másik oldal hozza le...

Az swnews szinte azonnal lehozta. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én pár helyen belefutottam olyan hozzászólásokba, mely szerint Kennedy vérfeminista és ezt átülteti a Star Wars projektekbe.  Én személy szerint ezt nem érzékelem. Mi a baj azzal, ha vannak erős női főszereplők is? A folytatás trilógia egyik legjobb pontja Rey. Rose már egy film után meggyőzött. Jyn és Qi'ra szintén nagyszerűek. De a férfi főhősök között is vannak nagyszerű figurák, Kanan, Ezra, Cassian, Finn... stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval haez igaz, akkor KK-t csak azért nem vágták ki, mert nem vállaltasenki helyette (mondjuk nem csoda, hogy senki nem akar takarítani utána) 

 

Az viszont biztató, hogy már a Disney is ki akarja rúgni. Jó lenne, ha RJ-vel együtt menne a fenébe.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Tarzaan írta:

A férfiak vagy gonoszak, vagy árulók, vagy komplett/önfejű hülyék. Egyedül talán Finn nem, de ő is néger.

Pedig nekem úgy rémlik, hogy Finn elég egyértelműen elárulta az Első Rendet. Szóval nemcsak hogy feka, hanem még áruló is! Vesszen a fajtája :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

Pedig nekem úgy rémlik, hogy Finn elég egyértelműen elárulta az Első Rendet. Szóval nemcsak hogy feka, hanem még áruló is! Vesszen a fajtája :D

És még gyáva is, hiszen folyton menekül. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahmed Best kapcsán úgy érzem érdemes megidézni winnie-nek, a sorozatjunkie alapítójának pár gondolatát. A téma az SW rajongás és a mostani éra fikázása. 

 

Jött a szokásos okosság:

“Legkésőbb az EP8 után az emberek jó része rájött hogy ez a SW már nem az “a SW”. ”

 

Erre winnie válasza:

és ez, a “jó része” megint túlságosan levegőbe beszélés. esetleg egy része. kis hányada, vagy nem tudjuk, hogy hányan – majd a 9. rész megmondja. de nem hiszem, hogy az embereknek ilyesmire rá kell jönnie. egyrészt tudják, másrészt sokak szerint meg az az SW. ha pedig “új” vagy “más” lenne, azzal sincs gond, az sw nem a 40 évesek monopóliuma, és ezt sokan súlyosan félreértik. van egy vagy két generáció, akiknek ez az SW.

de tényleg nem lehet hova tenni azokat a csalódott reakciókat, akik egy nagy tömegre akarják kivetíteni saját frusztráltságukat. érthető, ha valaki csalódik, de miért hiszi, hogy nincsenek olyan hardcore régi és vadiúj rajongók, akik imádják azt, amit most letettek az asztalra. (és nem mellesleg, elég csak a star trekre mutogatni, ami ugyancsak indukál “ez nem az ST” sírásokat, de moziban még sosem volt ilyen sikeres a franchise.)

ha valaki koppan (ami szar érzés), akkor tudni kell elengedni a filmeket, ott van a többi műfaj. csak páran elvárják, hogy továbbra is nekik készüljenek mondjuk a filmek azok után is, hogy rájönnek, azok már túlléptek rajtuk. és innentől kezdődik a negatívkodás. és az sw egy újabb remek példája a jelen moráljára, hozzáállására, amit egy hangos kisebbség indukál. nyilván nem vagyok unikornis, (és naiv sem, hogy meglepődjek), de belőlem komolyan nem hiszem egy film vagy történet bármiféle gyűlölködést váltott volna ki. nem jött be? nagy dolog. tovább is lehet lépni, nem csak fröcsögni és hisztizni. és, ha már ilyen, teljesen lényegtelen dolgoknál kijön az emberek egy részéből az állat, a gyűlölködő én, akkor nem lehet csodálkozni azon, ha az élet jelentőséggel bíró területeire is igaz ez. nem vagyok zen buddhista, de ezt ritka nagy energiapazarlásnak érzem, hogy sokan csak negatívan képesek bizonyos dolgok kapcsán gondolkodni.

 

A jövőre nézve jó látni, hogy mások is látják ezeket az összefüggéseket. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

winnie-nek mindig is megvolt a magához való esze, csípem is az illetőt! Nem olyan, mint human, a Filmbuzi tulaja. 

Arra azért kíváncsi lennék, hogy winnie mit kapott ezért a véleményéért, van egy olyan érzésem, hogy sz*rrá oltották!

 

Szerk: a poszt alatt ez az utolsó hozzászólás, létezne, hogy még senki nem reagált rá?!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tussal győzött. Erre nem igazán lehet ellenérvet felhozni. 

 

Mindegyik trilógia egy generáció. Könnyű belátni, hogy a további filmek még inkább a mai fiataloknak fognak szólni. Az lesz a szép amikor a hetven éves vén taták majd azon akadnak fenn, hogy bezzeg az SW már nem olyan mint 50 éve. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A '77es premier idején készült felvételek alapján: volt ott bőven 35-40 éves rajongó is. Ők most 75-80 éves bácsikák. Na jó, nénikék is biztosan... :) Vagy már nem élnek. Engem baromira érdekelne, hogy mit gondolnak, hogy látják a Saga-t, mit szólnak a Disney érához. Rengeteg 65-70 éves egykori(?) fan él, nagyon bejönne róluk egy riportkönyv, pár olyan arc is, aki valahol elvesztette a SW-t. Ford és  Hamill korosztálya, a világ minden tájáról, mesélnek az első élményükről és a SW 40 évéről az életükben, a gyerekeik, unokáik rajongók-e, stb. Össze kéne "szedni" ötven szép korú rajongót, feketét-fehéret-tarkát. Olvasnám őket mohón.  :)

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akartam is kérdezni, hogy tudtok-e ilyesmi könyvről. :)  Szerintem jó üzlet is lehetne, sokan megvennék.  Fotókkal, akkor és most alapon. Nyilván SW témájú pillanatokról. Egy jó helyen közzétett "felhívással" könnyen összejöhetne 40-50 Old Fan, és indulhat az időutazás. :)

Picit merészebb ötlet: ahogy Spielberg a Holocaust túlélőkről készített videoanyagot... a Lucasfilm is eltehetné örök emléknek a SW első generációs öregjeit. Pár száz emberke, gondolom. Nem olcsó, de beleférhetne... tudom, álmodik a nyomor. :)

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 07. 06. - 14:43, Darth Porg írta:

Akartam is kérdezni, hogy tudtok-e ilyesmi könyvről. :)  Szerintem jó üzlet is lehetne, sokan megvennék.  Fotókkal, akkor és most alapon. Nyilván SW témájú pillanatokról. Egy jó helyen közzétett "felhívással" könnyen összejöhetne 40-50 Old Fan, és indulhat az időutazás. :)

Picit merészebb ötlet: ahogy Spielberg a Holocaust túlélőkről készített videoanyagot... a Lucasfilm is eltehetné örök emléknek a SW első generációs öregjeit. Pár száz emberke, gondolom. Nem olcsó, de beleférhetne... tudom, álmodik a nyomor. :)

 

Ilyen album akkor készülne, ha ebben nagy üzleti lehetőséget látna valaki, de ezt kétlem. Emberek milliói nem valószínű, hogy megvennék, főleg, ha valóban igényes munka lenne, ennek megfelelő áron. Annyi minden más van, amire lehet SW témában jó sok pénzt költeni, és költenek is... Ez csak egy réteg igény azokhoz képest. Bár én is szívesen megnézném. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Idézet a cikkből: 

 

"(Jó, ez kicsit hasonlít a Battlefront II.-höz, és akkor mi van?)"

 

 

Barta Zoltán továbbra is sötét, mint az éjszaka. A cikk kb. 90%-a instant kukába való, a stílusa meg a szokásos bicskanyitogató megmondóember style. Lapozzunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát akkor a jelenlegi állás szerint ezek a filmek és a TV-sorozatok jönnek:

 

-Resistance

Egy animációs sorozat az ep.7 előzményeiről (valszeg folytat néhány Rebelses szálat is). Bemutató: 2018 október

-Jon Favreau sorozata

Élőszereplős széria, nem sokkal az ep.6 után játszódik, valszeg 2019 végefelé lesz bemutatva és összesen 10 rész lesz

-The Clone Wars záróévad

12 résszel lezárják a TCW-t és összekötik az ep.3-al. Bemutató 2019 végefelé reális mivel akkor debutál a Disney streaming szolgáltatása

-Star Wars: Episode IX

A sequel trilógia zárórésze 2019 decemberében érkezik

-Obi-Wan Kenobi spin-off

A Hollywood Reporter megerősítette, hogy dolgoznak rajta. Egy időben felmerült, hogy lefújták, de a Disney ezt az értesülést hivatalosan is cáfolta. Az Obi-Wan készítése tehát elvileg folyamatban van és ellentétben a Boba Fett filmmel, nem csak korai előkészítési fázisban van, ahol könnyű lefújni. Nem 100 százalék de nagy az esély az elkészülésére bár hivatalosan még nincs bejelentve. Legkorábban 2020-ban jöhet

-David Benioff és Dan Weiss filmsorozata

A Trónok harca showrunnerei jövő év elején hagyják maguk mögött a GoT-ot. Utána állnak neki az SW projektjüknek. Egyelőre csak annyi biztos, hogy több filmen dolgoznak. Bemutató legkorábban 2020-ban -ha streaming filmet csinálnak- de inkább azután valószinü.

-Rian Johnson trilógiája

Az ismert eseményektől és helyszinektől távol fog egy teljesen saját sztorit elmondani. A bemutató 2021 vagy azután lehet reális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bomarr írta:

Élőszereplős széria, nem sokkal az ep.6 után játszódik, valszeg 2019 végefelé lesz bemutatva és összesen 10 rész lesz

Mármint az első évad 10 részes lesz. De lesznek további évadok is, ha minden jól megy, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.