Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Valami addig él amíg emlékeznek rá. Valszeg száz év múlva már ugyanúgy a történelem részét fogja képezni, mint bármely más mozgókép alkotás. Mondjuk konkrétan még ebben se lehetünk biztosak, mert a filmipar kb száz éves múltra vezethető vissza. Tudjuk, hogy létezett Aranypolgár meg Elfújta a szél hatalmas rajongói bázissal, de mára eltűntek a köznapokból. Így lesz ez a Star Wars-al is hatvan-hetven év múlva.

Így lehetne, ha nem tennének ellene épp azzal, hogy továbbgondolják így vagy úgy, animációs sorozattal, talán majd élőszereplős sorozattal, regényekkel, és megtámogatják játékokkal stb. Épp ez az, ami sok rajongónál ellenérzést vált ki (bohócot csinálnak a kedvenc Saga-jából), másokat meg ezek tesznek rajongóvá. Biztos, hogy fenn marad még sokáig, csak ahogy egyre bűvül az SW paletta, úgy lesz egyre több rajongói irányzat, amelyek nem mindenben értenek egyet. Az egységesség tűnik el inkább, nem az SW rajongás. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon a Clone Wars után egyből jön az élőszereplős sorozat? Vagy esetleg készülhetne egy másik animációs sorozat, mivel az animációs technika egyre fejlődik, az élőszereplőssel pedig még várni kellene hogy nagyot üssön látványilag. És amíg ezt kivárjuk addig kellene egy maximum 5 évados animációs sorozat, amíg meg lesz a megfelelő technika és eledendő pénz az Underworldhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Katie kétlem, hogy meglépné. Hogy utána mi lesz a Saga sorsa, az jó kérdés...

 

Hát nem ismerjük Katie-t, (vagy Lucas egyéb örököseit), hogy milyen módon osztja be a pénzt. Hollywoodban egyes hírességek piszok gyorsan el tudnak herdálni hatalmas összegeket és akár nagy adósságokba, illetve bajba is keveredhetnek. Ilyenkor akár meg is jelenhetnek a pénzéhes egyéb filmesek egy kecsegtető ajánlattal...

Bár remélem ez nem történik meg.

 

 

Reboot a star warsból az szentségtörés lenne inkább csináljanak a régi köztársaság idejéből egy trilógiát.

 

Egyetértek. Csak azt már ne George, hanem Katie felügyelje.

 

Vajon a Clone Wars után egyből jön az élőszereplős sorozat? Vagy esetleg készülhetne egy másik animációs sorozat, mivel az animációs technika egyre fejlődik, az élőszereplőssel pedig még várni kellene hogy nagyot üssön látványilag. És amíg ezt kivárjuk addig kellene egy maximum 5 évados animációs sorozat, amíg meg lesz a megfelelő technika és eledendő pénz az Underworldhoz.

 

Egy másik animációs sorozat is jöhetne a klasszikus trilógia idejéből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ne adj isten Lucas bácsi egyesül a powerrel, akkor tuti hogy Kati veszi át.

Jó lenne. Csak nem kerüljön semmiféle anyagi zűrbe és akkor nem lesz semmi a rebootból.

Akkor jöhetnek az olyan SW alkotások, melyek szinkronban vannak az EU-val. És akkor mindenki elégedett lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne. Csak nem kerüljön semmiféle anyagi zűrbe és akkor nem lesz semmi a rebootból.

Akkor jöhetnek az olyan SW alkotások, melyek szinkronban vannak az EU-val. És akkor mindenki elégedett lesz.

 

Kitanulta ő szerintem az apukája mellett a mesterséget. Én nem féltem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint a Force-szal, nem?

 

Egyébkét én ezek után a TCW részek után, már nem nagyon bízok Katieben

George papa gondolata volt, hogy hozzák vissza Mault. Szerintem ha csak Katie-n múlt volna a dolog nem történik meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem. A Ventress-es dologgal nálam bizonyított, jó kezekben lesz nála a SW.

Nálam is. Darth Maul "feltámasztása" nem az ő ötlete volt... Az abszurdnak tűnő alapötlet ellenére ráadásul mégis sikerült egész jól összehoznia. Innen viszont már ízlés kérdése. Akik elkönyvelték a Maul szálat, vele együtt Katie-t, azoknak egészségére! :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a "Darth Maul feltámasztása" dolog is érdekes. Ne legyen harmadik trilógia, ne támasszuk fel a Sith Rendet, mert akkor semmissé lesz az, hogy Anakin megölte Sidiust és a Sith-eket. De az, hogy Obi-Wan vért izzadva megölte Mault, aztán most meg megint itt van ez az ördögfejű, az meg teljesen rendben van? Kicsit kettős mérce a dolog.

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a "Darth Maul feltámasztása" dolog is érdekes. Ne legyen harmadik trilógia, ne támasszuk fel a Sith Rendet, mert akkor semmissé lesz az, hogy Anakin megölte Sidiust és a Sith-eket. De az, hogy Obi-Wan vért izzadva megölte Mault, aztán most meg megint itt van ez az ördögfejű, az meg teljesen rendben van? Kicsit kettős mérce a dolog.

Egyrészt, egyáltalán nem ugyanaz a két "halál". Palpatine pusztulásával nem csak a Sith-ek haltak ki és igazolódott be a Prófécia, de a Birodalom összetartó ereje is megsemmisült, ezzel teljesedett ki a lázadás győzelme, így vált kerek egésszé a sztori. Maul csak egy tanítvány, aki helyére Palpatine kereshetett mást, ahogy végül keresett is.

 

Másrészt, a Maul dolog nincs teljesen rendben... Részemről kivárom a sztori végét, de akadnak sokan, akiknek egyáltalán nem jön be, vagy olyanok, akik szimplán el se fogadják, hogy Maul "feltámadt".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyrészt, egyáltalán nem ugyanaz a két "halál". Palpatine pusztulásával nem csak a Sith-ek haltak ki és igazolódott be a Prófécia, de a Birodalom összetartó ereje is megsemmisült, ezzel teljesedett ki a lázadás győzelme, így vált kerek egésszé a sztori. Maul csak egy tanítvány, aki helyére Palpatine kereshetett mást, ahogy végül keresett is.

 

Másrészt, a Maul dolog nincs teljesen rendben... Részemről kivárom a sztori végét, de akadnak sokan, akiknek egyáltalán nem jön be, vagy olyanok, akik szimplán el se fogadják, hogy Maul "feltámadt".

Igen, és Maul feltámasztása sorozatban van, nem pedig mozifilmekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől az még nem változtat azon, hogy egyesek ezt nem fogadják el.

 

Köztük én sem. Egy kettévágást hogy lehet túlélni??? Miután leért az akna aljára, fogott egy technokolt, és összeragasztotta magát? :yeah: És hol volt az azt követő tizenakárhány évben? :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köztük én sem. Egy kettévágást hogy lehet túlélni??? Miután leért az akna aljára, fogott egy technokolt, és összeragasztotta magát? :yeah: És hol volt az azt követő tizenakárhány évben? :?

Egy kettévágást túl lehet élni (valós példa is akad rá), még ha mázli is kell hozzá. :) A többi kérdésedre pedig elviekben választ ad majd a TCW.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kettévágást túl lehet élni (valós példa is akad rá), még ha mázli is kell hozzá. :) A többi kérdésedre pedig elviekben választ ad majd a TCW.

Nem nézi a sorozatot azért kérdez olyanokat amiket már abban megválaszoltak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nézi a sorozatot azért kérdez olyanokat amiket már abban megválaszoltak. :)

 

Első évadot még végignéztem, bár már az utolsó részeknél halálra untam magam, mert a csihi-puhinál többről nem szól az egész szvsz. Ezért a második évadot már nem néztem. Azért ha valaki elmondaná, hogy mégis mik a válaszok a kérdéseimre, azt megköszönném. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 hónappal később...

Tényleg érdekes volt olvasni :) Vannak dolgok, amik kapcsán sokat tud változni a véleményem, de az elején azt a két évvel ezelötti irást akár pár hete is bepötyöghettem volna. Akkor is most is úgy gondolom, hogy tartósan a mozifilmeken keresztül tud a Star Wars "életben maradni" (aztán persze majd egy élő-szereplős sorozat rám cáfolhat).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.