Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Miért kéne és mit ünnepleni május 4.-én? Megváltozott a Föld forgása akkor?

Május 4. a Star Wars napja. Hogy hivatalos vagy sem, azt nem tudom, de 1979 óta május negyedikét Star Wars napnak tartják. A sztori szerint Margaret Thatcher, miután '79. május 4-én megválasztották elnöknek, a London Evening News a következő címmel reklámozta a beiktatási partit: "May the Fourth be with you, Maggie. Congratulations."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Május 4. a Star Wars napja. Hogy hivatalos vagy sem, azt nem tudom, de 1979 óta május negyedikét Star Wars napnak tartják. A sztori szerint Margaret Thatcher, miután '79. május 4-én megválasztották elnöknek, a London Evening News a következő címmel reklámozta a beiktatási partit: "May the Fourth be with you, Maggie. Congratulations."

 

Köszi, ezt nem tudtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így tudom, bár annyiban kijavítanálak, hogy miniszterelnöknek választották meg, hiszen Nagy-Britanniában nincs elnök, csak uralkodó. :)

Ez természetes, de reméltem, hogy ezt mindenki tudja, ezért bátorkodtam hajnali fél ötkor rövidíteni, ahol tudtam. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem gondoltam igazán, hogy összejön majd, de amikor mondtam itthon, hogy ma van a Star Wars nap, végül csak sikerült időt szakítani egy SW-filmre. Megegyezéses alapon A Birodalom visszavág lett a befutó, ami sokadszori nézésre is még mindig remek film, ezt ismét megállapíthattam. :) Utána a teljesség kedvéért megnéztük még a Musical Journey-t is, áttekintésképpen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 11 hónappal később...

Így van és ez már tavaly is így volt. Elég egyértelmű, hogy a SW hivatalosan is saját részeként tekint a TCW-re (elég zavaros megfogalmazás, de talán érthető :)). Ettől még persze a rajongók nagy részénél egyelőre ez nincs így, de kiindulási alapnak tökéletes. Idővel majd ez is szépen beépül a Saga-ba, ahogy a prequel is. Ehhez elengedhetetlen, hogy hivatalos oldalról érkezzen az a presszió, amely már nagyjából meg is van.

 

Régi vesszőparipám, de valóban csak úgy lehet immár beszélgetni az SW nagy egészéről, ha a TCW -t is belevesszük a filmek mellé. Várjuk a hivatalos álláspontot ez ügyben de én biztos vagyok benne, hogy a TCW -t figyelembe fogják venni. Túl sok szállal kötődik a filmekhez ahhoz, hogy kidobják. Egyébként ehhez a jövőbeni rendszerhez nyitottan állok hozzá. Ha azt mondják majd, hogy ezentúl pl. egy újonnan megjelenő könyv is a részét képezi a nagy egésznek, és ami abban van az releváns a SAGA -t tekintve, én elfogadom majd, sőt meg is veszem és el is olvasom.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Megfejtettem.

Red Five - nem Voros Otos ,hanem 5 Piros.

Jedi Akademia....ossze kell gyujtenie a foszereplonek,hogy bevaltsa egy Nagy Otosre.

A Jedive valas rogos utja....

 

:D XD :D

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...

És annak mi köze ahhoz, hogy a filmet hogyan keresztelik el? Nyilván lesz, több is, vagy harminc évnyi játszótér lesz, amibe bele fog férni vagy ezer könyv, képregény, videojáték, de ez hogy jön a film címéhez. Ennyi erővel akkor egyiknél sem kellett volna az arany szövegben használni az epizódszámot, mert biztos lesz előzmény - elvégre csak tudatosan készültek rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.