Ugrás a kommentre

3x08 - Evil Plans


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A kidolgozottság szép, él és lüktet a világ. Ám a kínzással nem értek egyet egy műsorban, pláne úgy, hogy céltalan és súlytalan volt. A piacos jelenet is viccesből hamar átfordult idegesítőbe.

 

R2D2 is minek fogatta el magát? Mert végül nem ért el semmit és még a gazdáit is elárulta akaratlanul...

 

Bane karakterétől pedig idegen, hogy visszaengedi őket, ahelyett hogy feldaraboltatta volna őket, bár akkor meg Anakinék megkettőzték volna az őrséget, mert rájön, hogy rés támadt a védelmükben.

Szerkesztve: - Platschu
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2D2 is minek fogatta el magát? Mert végül nem ért el semmit és még a gazdáit is elárulta akaratlanul...
C3PO-n akart segíteni, gondolom. :yes: Todo ravasz volt, mert direkt azért beszélt C3PO feldarabolásáról, hogy R2 feladja magát. Egyébként nekem a rész droid aspektusa tetszett, szerintem kellenek ilyen könnyedebb részek is. :yes: Persze nem tetszhet mindenkinek, de nincs is ezzel semmi baj. :yes:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bane karakterétől pedig idegen, hogy visszaengedi őket, ahelyett hogy feldaraboltatta volna őket, bár akkor meg Anakinék megkettőzték volna az őrséget, mert rájön, hogy rés támadt a védelmükben.

Hát ezt jó gyorsan megmagyaráztad saját magadnak :) Pontosan ezért engedte vissza a droidokat. Ha eltűntek volna, akkor eleve kár lett volna fáradozni velük.

R2 azért adta fel magát, mert azt hitte, ha nem teszi, kinyírják C-3PO-t. Gondolom érthető, hogy nem darabokban akarta viszont látni a barátját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az részleges memóriatörlés kapcsán jutott eszembe, hogy valószínűleg Threepio memóriáját Anakin és Padmé esküvője után is törölhették. Nem hiszem, hogy megkockáztatták volna azt, hogy Threepio esetleg elkotyogjon valamit, mint ebben a részben Artu esetében. Az lenne a legkézenfekvőbb megoldás, ha azt a napot is egyszerűen csak kitörölték volna. Így viszont felmerül a kérdés, hogy minek volt jelen Threepio az esküvőn, mint tanú? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az részleges memóriatörlés kapcsán jutott eszembe, hogy valószínűleg Threepio memóriáját Anakin és Padmé esküvője után is törölhették. Nem hiszem, hogy megkockáztatták volna azt, hogy Threepio esetleg elkotyogjon valamit, mint ebben a részben Artu esetében. Az lenne a legkézenfekvőbb megoldás, ha azt a napot is egyszerűen csak kitörölték volna. Így viszont felmerül a kérdés, hogy minek volt jelen Threepio az esküvőn, mint tanú? :D
Ez szimplán spekuláció, nem biztos, hogy törölték a memóriáját. :D Az se biztos, hogy tanúk voltak. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Anakin sohasem hagyta volna, hogy töröljék C-3PO, a gyerekkori barátja, a saját teremtménye memóriáját. Nem fér össze a karakterével. Ott egyszerűbb biztonsági intézkedés volt: az esetek többségében Padmé mellett volt. Gondolom Amidala azonnal rászólt volna, ha netán rossz felé terelődött volna C-3PO okfejtése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Anakin sohasem hagyta volna, hogy töröljék C-3PO, a gyerekkori barátja, a saját teremtménye memóriáját. Nem fér össze a karakterével. Ott egyszerűbb biztonsági intézkedés volt: az esetek többségében Padmé mellett volt. Gondolom Amidala azonnal rászólt volna, ha netán rossz felé terelődött volna C-3PO okfejtése.
No meg ez teljesen más eset, hisz itt "megkínozták" C3PO-t, még szép, hogy törölték a memóriáját. Jegyzem meg, R2 -ét is.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, a Hostage Crisisben Helios 3D szerepelt, tehát ő nem azonos az itteni 3E-vel.

Igen, ő volt benne, de nem rá gondoltam. HELIOS-3D mellett volt még két névtelen IG-86-os droid, és az egyiknek a festése ugyanolyan, mint ebben a részben HELIOS-3E festése. Mivel a két ismeretlenből az egyiket Anakin ripityára verte, maradt az, amelyik a rész végén kisétált Bane-nel. Bár fogalmazhattam volna pontosabban is, de bevallom, a harmadik IG-86-osra, amelyiket szét verik, nem emlékeztem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Én még csak most néztem meg, elég silány rész volt... Az az egyetlen poén tetszett, mikor (15 perc környékén) Todo, elveszi a memória chipet vagy mit, és azt mondja, hogy:

 

"Thanks for the memories!" Ez szerintem 100%, hogy poénnak van szánva ehhez a számhoz:

http://www.youtube.com/watch?v=onzL0EM1pKY

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Thanks for the memories!" Ez szerintem 100%, hogy poénnak van szánva ehhez a számhoz:

Nem erre a számra, utal, hanem a The Big Broadcast of 1938 c. musical-re, ami az általad linkelt számot is ihlette. Ha elolvastad volna az ep.guide-ot, tudhatnád, te balga. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Ez már nem volt olyan jó magyarul mint az előző, de azért még elfogadható. Józsa Imre hangja most valahogy nagyon zavart, pedig eddig nem volt bajom vele C-3PO-ként. Ha jól vettem ki, Cad Bane-nek Forgács Gábor volt a hangja, aki a Hostage Crisis-ben is szinkronizálta. Az árusnak, akitől a droidok a gyümölcsöt vették, nagyon eltalálták hangját, ugyanaz volt mint Bric-nek. A többi hang is rendben volt. Most pedig egy furcsaság: a huttokat, vagy legalábbis Jabbát is leszinkronizálták, legalábbis én így hallottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.