Ugrás a kommentre

Yoda vs. Darth Sidious


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Én megint csak azt tudom mondani amit szoktam.

Döntetlen lett, de ez a döntetlen palpinak jó volt Yodának nem. Győzelemmel felérő döntetlen Palpinak.

 

Megint sportot kell felhozzak. Ha mondjuk, a magyar válogatott játszik majd egy 0-0-at az argentínokkal, az nem jelenti, hogy ugyanolyan erősek is.

Lehet, hogy az argentínoknak 21 ziccerük volt. Azt kihagyták.

Nekem ilyen ez a Yoda Sidi is. PErsze nem ekkora a különbség, Yoa és palpi közt, de szerintem Yoda jobb, csak ez nem jött ki. Csak apró momentumokban, ami egyeseknek nem mond semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint sportot kell felhozzak. Ha mondjuk, a magyar válogatott játszik majd egy 0-0-at az argentínokkal, az nem jelenti, hogy ugyanolyan erősek is.

Lehet, hogy az argentínoknak 21 ziccerük volt. Azt kihagyták.

Nekem ilyen ez a Yoda Sidi is

 

De az évkönyvekben nem az fog szerepelni, hogy az argentínok mennyi helyzetet hagytak ki, hanem a 0-0. Ez fog érdekelni mindenkit. Mi a jobb? Szép játékkal kikapni, vagy csúnyával nyerni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én végig döntetlent vallok, de megvagyok győződve, hogy egyébként jobb, csak nem tudta érvényesíteni a papírformát. Ami Dooku ellen sikerült.

 

Az egy másik érdekes kérdés, hogy ki nyert volna egy halálig tartó küzdelemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan erről van szó. De erre nem volt idő, sem történetileg nem passzolt volna.

 

Erről csak találgatni lehet, és megmondom őszintén, nem tudom ki nyert volna. Yodához húz a szívem, de nem biztos, hogy ő lett volna aki életben marad. Már csak a kora miatt sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpi harc nélkül menekül.tudta hogy Yoda erősebb.Ez sztem sokkal megalázóbb.

 

A fénykard csatában Yoda jobb.Elöbb veszti el a fénykardját Sidi.Yoda vágta félbe.

 

 

De Sidi a saját villámjától is repül!Milyen megalázó már!

 

A végén a villámlás-párbaj döntetlen lett.Sidinek csak nagy a szerencséje!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpi harc nélkül menekül.tudta hogy Yoda erősebb.

 

Aha, bezzeg Yoda azért menekül, mert tudja, hogy ő az erősebb :D

 

Sidi pedig sehol se veszti el a fénykardját... szerintem csak az ővére tette, mert belekezdett a podozásba (elég valoszinütlen hogy Yoda kirugja a kezéből a kardot, majd elugrik a francba... :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Aha bezzeg Yoda azért menekül, mert tudja, hogy ő az erősebb"

 

Itt most vitatkoznék. Yoda nem azért menekül el, mert fél a Sith Lordtól, hanem azért, mert a körülmények miatt nem folytathatja a harcot. Ettől eltekintve döntetlen.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek veled.Szerintem is egy erős döntetlen.Fénykardban Yoda erősebb viszont Palpi alattomossága(ami szerintem a Sitheknél erény)és "villámozási technikái" egyenrangúvá teszik Yodával. :57:

 

Szerintem is ez a helyzet.

Sidit csak az alattomossága teszi partnerré Yodával szemben, ha ez nem lenne Yoda még könnyebben kicsinálná, mint a két klónt a kashyyykon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda még könnyebben kicsinálná, mint a két klónt a kashyyykon.

 

Vagy a Royal Guardokat. :( Az egyik legjobb poén a filmben. Jó kis felvezetése a harcnak, ahogy Yoda és Sidi beszólogatnak egymásnak. :hm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jujj szegény kis guardok, kaptak egy nagy kokit az biztos.

Én mindig azt hittem hogy a Royal guardok fegyvere vibro lándzsa, olyasmi, mint Grivi testőreinek, csak nem kétvégű, hanem egy.

Ott úgy tűnik nekem, mintha puska lenne, úgy emelik Yoda ellen.

Erről tud valaki valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha csak a Jedik távoltartása lett volna a feladatuk akkor a vibrolándzsa lenne a logikusabb :39: .Viszont akkor ki tanította volna Őket használni a Jedik ellen?A Magna-guardokat eleve úgy készítették,hogy fel tudja venni a harcot egy Jedivel(persze ez nem mindig sikerült nekik :( )A Royal guardoknak szerintem csak az "egyszerű"(egyszerű alatt mindenkit értek a talpnyalókon kívül)emberek távoltartása volt a feladata.Ha netalán összeakadtak volna egy Jedivel csak addig kellett volna,hogy kitartsanak míg Palpi elmenekül. :63: Persze lehet,hogy nincs igazam,de így a puska tűnik logikusabbnak. :57:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja obinak igaza van!

 

A forgatókönyvben úgy volt hogy Yoda ketté vágja Sidious kardját egy nagyon előnyös és gyors támadással amit nem tud hárítani Palpi és kiesik ketté törve a kardja ő pedig majdnem leesik a pod széléről, de hirtelen villám yoda-t kötül veszi a villám palpi félre ugrik és kezdődik a podozás....azaz yoda is leesik...

 

Szóval lehet h azt mondjátok hogy döntetlen a csata az biztos de a fénykard korántsem....

 

Kn úgy mondjátok, mint a Yoda vs dooku fénykardot, egyik se volt jobb a pillanatban de erre azt mondjátok h Yoda jobb volt..Mert egy pillanat volt amikor yoda sarokba szoritotta Dookut....

 

Itt is van olyan pillanat amikor Sidi nagyon be van tojva és patt helyzetben van....

Sztem egyértelmű h a fénykardban Yoda jobb hisz mindig ő támad, Sidious csak ritkán...:)

De Sidioust csak a alatomosságai mentették meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most lehet hülyeséget fogok írni, de nálam Yoda volt a győztes. Fénykardpárbajnál szerintem egyértelmű volt, az Erőnél meg nem lehet eldönteni, mert a Jedik nem használnak offenzív erőket(gondolok az ilyen lightingolás, folytogatás, düh erőkre), hanem csak a védekezésre használják fel. Így nem is lehet mérlegelni és bírálni sem, hogy az Erőharcban ki volt a jobb, mert akkor ha egy Sith és egy Jedi összecsap, akkor mindig a Sith nevezhető győztesnek, mert ő támad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.