Ugrás a kommentre

Párbajok



Ajánlott hozzászólás

Ebbe bele lett piszkálva amíg a mozivászonról korongra ért... ez végső soron jó, mert akkor van némi halvány esély hogy ebből is legyen majd Theatrical Edition :)

 

(pl amikor Grivi bemos egyet Obinak (itt: 5:18-19-nél), a moziban biztos hogy nem kongott ennyire:D meg a végén nem köhögött, amikor már végképp nem volt mivel)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egy óriási erőlökéssel fel tudta lökni Grievoust a plafonra.

No igen, az még senkinek nem jutott az eszébe addig:)

 

Egyébként Obi máskor is alkotott ilyen trükköseket. Mault is hogy elnyiszálta... Dooku viszont vele csinálta meg az odébbdobós trükköt:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként Obi máskor is alkotott ilyen trükköseket. Mault is hogy elnyiszálta... Dooku viszont vele csinálta meg az odébbdobós trükköt:)

Talán Obi Dooku-tól leste el a dolgot... magától ilyen pimaszság eszébe se jutott volna, hogy felkenje valahová az ellent :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dooku viszont vele csinálta meg az odébbdobós trükköt:)

Aztán meg rá is szakajtotta a "járdát". Ha már három éve nem jött össze az oszloppal akkor azt se hagyhatta ki.

Biztos arra is régóta várt mint Anire. Az nem világos hogy őrá miért várt annyira. Sikerült lenyisszantania a karját és most a fejét akarta? A nagy várakozásra szépen ráment a saját tökfeje.

Az is lehet hogy érezte hogy a srácban több (lesz) az Erő mint benne és azért akarta mindenképp kicsinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez érdekes:

Egy skac azt írja a Yoda-Palpi videómhoz kommentbe hogy bizonyítja hogy Palpi sokkal erősebb mint Yoda.

Szerintem épp fordítva van, elég az öreg Sith fejét nézni mikor a magasban Yodát villámozza. De ez eleve a filmben is látszik.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

A videómnál is olyan lehet. Megint megnéztem és két egymásnak ellentmondó komment van odaírva.

Gondoljon mindenki amit akar csak nehogy elkezdjenek egymásnak üzengetni.

ON

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Nem kérdés, hogy az Anakin vs. Obi-vanra szavaztam, bár az igazság szerint az már rég Vader vs. Obi-van. :)

 

A végső kettős párbajnál azért van pár kedvenc jelenetem, bár ezt a pár percet már rengetegszer megnéztem újból és újból:

 

- amikor Vader fojtogatja Obi-vant, majd később az asztalon cserébe simán felkaszabolná, de az utolsó pillanatban az Erővel a másik aktiválja a lézerkardját

- amikor beindul a fogatverseny főtéma az erkélyen

- amikor Palpatine elkezdi a székeket vágni Yodához és kacag, ami szimbólikusan szerintem arra utal, hogy a Szenátus ezzel végleg megszűnt

- amikor a lávavízesés előtt Anakin ráugrik a robotra és utána ráközelít a kamera

- amikor Obi-van előadja ezt a jelenetet:

 

"- Rosszul tanítottalak. Gyenge maradtál!

- Tudhattam volna, hogy a Jediknek csak a hatalom kell!!!"

 

- Te voltál a Kiválasztott! Az volt a dolgod, hogy elpusztísd a Sitheket és nem, hogy közzéjük állj! Hogy egyensúlyt hozz az Erőben, nem hogy sötétségbe taszítsd!

- GYŰLÖLLEK!

- A testvérem voltál! Szerettelek!

 

Hozzáteszem, hogy John Williams zenéje és persze a látvány olyan magas szintű, hogy ez már-már hihetetlen. :) :)

Szerkesztve: - Platschu
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Platschu! Az EPIII annyi extrát kínál az ilyen jelenetek által, hogy magasan a széria legjobb epizódjának tekinthető.

Ettől még az "Anakin" szó akkor is helytelen a szavazásnál. :)

 

A párbaj pedig egy szépen komponált költemény. A zenét is szólóban nagyon sokszor meghallgattam. Az egyedüli kameraállás, ami nem tetszett, amikor a csövekről leugrottak és valahogy olyan kurtán-furcsán felülről, majd rögtön oldalról mutatják Obi komát hátra szaltó közben.

 

Azt sem értettem, hogy Obi miért mondja Vadernek a szárazföldre érkezve, hogy már vert helyzetben van. Tudta, hogy kiugrás közben le tudja kaszabolni vagy itt kivágtak valamilyen fontos jelenetet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A párbaj pedig egy szépen komponált költemény. A zenét is szólóban nagyon sokszor meghallgattam. Az egyedüli kameraállás, ami nem tetszett, amikor a csövekről leugrottak és valahogy olyan kurtán-furcsán felülről, majd rögtön oldalról mutatják Obi komát hátra szaltó közben.

 

Azt sem értettem, hogy Obi miért mondja Vadernek a szárazföldre érkezve, hogy már vert helyzetben van. Tudta, hogy kiugrás közben le tudja kaszabolni vagy itt kivágtak valamilyen fontos jelenetet?

Számomra a csövekről való leugrás és az utána következő összeakadása a fénykardoknak, az egyik csúcspontját jelentik a vívásnak. Obi az EPI -re utal, amikor Mault is akkor vágta ketté amikor az át akarta ugrani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra a csövekről való leugrás és az utána következő összeakadása a fénykardoknak, az egyik csúcspontját jelentik a vívásnak. Obi az EPI -re utal, amikor Mault is akkor vágta ketté amikor az át akarta ugrani.

Bocsi, de ott Obi ugrotta át Mault... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.