Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Grafikája tényleg nagyon jó, ez nem sokkal különbözik a bf2-vel.

Pcdome oldalán van egy nem olyan hosszú ismertető.

 

Köszi elolvastam! És ilyen végigjátszásszerű leírás nincs hozzá?

ezen nincs mit végig játszani, meg kell nyerni az összes csatát.

Nincs történet. A BF2-be van, de csak rövid videókban Jango hangja elmondja mi van. Csak csatát kell nyerni. Választhatsz, kort mikor akarod végigfoglalni a galaxist.

Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grafikája tényleg nagyon jó, ez nem sokkal különbözik a bf2-vel.

Pcdome oldalán van egy nem olyan hosszú ismertető.

 

Köszi elolvastam! És ilyen végigjátszásszerű leírás nincs hozzá?

ezen nincs mit végig játszani, meg kell nyerni az összes csatát.

Nincs történet. A BF2-be van, de csak rövid videókban Jango hangja elmondja mi van. Csak csatát kell nyerni. Választhatsz, kort mikor akarod végigfoglalni a galaxist.

Ennyi.

 

Aha értem! Némely pálya elég nehéz pl Geonosis, ha a Köztársaság oldalán állok. Aztán rájöttem, hogy minden pályán más kis trükköt kell bevetni a nyeréshez(ügyes vagyok, mi?:))))) Van ahol jó a megyekéslövök taktika, ahol ez nem megy ott általában könnyebb ha valami járművet irányítok. De pl a Rhen War(asszem így írják) bolygón egyszerűen sehogy se tudok nyerni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek nekem nagy gondom van.

 

Már vagy egy hónapja megvan a BF2, de képtelen vagyok feltenni.

 

Hol azt írja ki, hogy tegyem be a CD-jét (nem, nem vagyok hülye, nincs rajta crack file :D) vagy azt, hogy a Security modul vagy mi a rák, nem stimmol.

 

Aztán kaptam egy másik verziót a haveromtól, ott meg valamiért megint nem megy.

 

A legújabb tanácsok szerint a registry fájlokat kéne átírnom, de ehhez a részhez nem értek, és már teljesen kivagyok, mert játszani akarok a game-mel. Tudtok segíteni???

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kell hozzá SR7.Ami elrejti a virtuális meghajtókat.Nincs is hozzá crack, mert Starforce-os védelme van.Egyébként ugyan ilyen védelme van a Prince Of Persia: A Két Trón-nak is, és ott a CD/DVD meghajtókat kell kihúzni a tápból.Ha kell elküldöm mailbena progit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megpróbáltam elküldeni, de sajnos nem küldi el az EXE file-t.

De megtaláltam a neten is:

http://files.cdmediaworld.com/SR7.Stop v1.2.rar

Van ugye egy virtuális meghajtód(jobb esetben deamon tools 4.00-val), és betöltöd a Battlefront-ot.Megnyitod a progit, és rámész arra hogy "HIDE".Ha kiírja hogy "Hidden: .....DVD" akkor nyert ügyed van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen ám, csakhogy haveromtól is kaptam egy DVD-t, írta, mountoljam be a DVD-n lévő Cd-képet a Daemontools-szal, csakhogy a gépem nem érzékelt semmilyen betallózható fájlt.

 

És elnézést mindenkitől, hogy itt tárgyaljuk meg, de nem tudok PM-t küldeni, ami megjegyzem eléggé idegesít :D

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ez lesz a jövő.Egyre több játékot csak így tudnak feltörni.A crack el fog tünni.

Ha starforces akkor a legtöbbnél úgy kell, hogy be kell mountolni a daemon tools 3.47-be majd felrakni a virtualcdhide nevü progi, ezt elíndítani és beállítani, hogy minden virtuális cd-t rejtsen el.Ezután mehet a game.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A virtualcdhide nállam nem működött, csak az SR7STOP valamiért.

 

Milyen fájlaid vannak Donát?Mert lehet hogy az a gond hogy nincs egy bizonyos mdf fájlod.Ha kell azt is elküldöm vagy felteszem valahova.No meg kell a több gigabájtos MDF fájl is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre sikerült felraknom a BF2-t, köszönöm a segítséget.

 

Két kérdésem lenne: az első, hogy instant actionben a beállításokat hogy tudom elmenteni, illetve, hogy tudom beállítani, hogy a kiválasztott pályák változó sorrendben jöjjenek be.

 

A második: instant actionben valahogy el lehet érni, hogy a Coruscant-i űrharcot is választhassam?

 

Előre is köszönöm.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A második: instant actionben valahogy el lehet érni, hogy a Coruscant-i űrharcot is választhassam?

Donát.

 

Az elsővel még nem próbálkoztam, de a fenti kérdésre a válaszom, sajnos nem! Próbálkoztam én is vele, meg máshol is írták, szal azt a pályát mentsd ki, aztán ha le akarod tolni töltsd vissza...:? lol (ez aztán jó válasz, mi?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.