Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Battlefront-okban mennyire van egyjátékos mód, illetve van valami kampány amiért azért érdemes lenne végigtolni offline?

Van egy sztoriorientált single kampány, ami mondjuk szerintem elég elcseszett dolog. Leginkább történetileg, de egyszer végig lehet tolni. Emellett van egy térképfoglalós móka, amikor bármelyik oldalt választva leigázhatod/felszabadíthatod a galaxist. Nekem ez volt a kedvencem, csak kár, hogy elég kicsi a map. Ezek BF2-re vonatkozó infok, az 1-nél már nem annyira rémlik mi volt, azzal keveset játszottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Battlefront II kampányának és galaxisfoglaló részének elkészítése valahogy így zajlott:

-Rendben srácok, a multi tökéletesen fut. Mehet a játék a polcokra.

-De főnök, mi lesz azokkal akik offline akarnak játszani?

-Azoknak beraktuk a multis tartalmat offline. De már ezt is feleslegesnek tartom. Battlefront játékot senki sem játszik offline.

-De főnök, mi van ha a történetet akarja végigjátszani?

-Ok, ha ennyire akarod csináljatok neki egy kampány módot egy klón légió köré, de abból gazdálkodtok, ami van. Már szinte kész a játék, nem akarom, hogy most elkezdjetek új modelleket, textúrákat és pályákat készíteni! Ja, és kaptok rá egy hetet...

-De főnök, mi van ha valaki a Lázadással akarja felszabadítani a Galaxist... vagy a szeparatistákkal?

-Jani, már kezdesz az idegeimen táncolni! Csak rakjatok be valami galaxis térképet, ahol járkálhat a hülyegyerek ellenséges flották után kajtatva! Erre egy napot kaptok!

-De fő...

-Nincs több "de főnök"! Úgysem lesz egy fia ember se, aki offline akar játszani. Különben is, a játék jól moddolható, ha több tartalmat akarnak, csinálják meg maguknak!

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor ez kimarad meg akkor 3 is

Azt nem lesz nehéz kihagynod, mivel a Battlefront 3 sosem készül el. ;):P Az új Battlefrontot meg a DICE csinálja - éppen ezért semmit nem lehet alapul venni az SW:BF1-2-ből - és már RÉG megerősítették, hogy lesz kampánya, ami az egész Sagan végigvonul, de főleg a lázadás idejére koncentrál, illetve részben kapcsolódik majd az ep7-hez.

 

A cikkben nagyon úgy írnak róla, mintha törölték volna, pedig úgy tudom, hogy csak előlről kezdik a fejlesztést.

Nem, törölték. Az elölről kezdésben még a LucasArts volt benne azelőtt, hogy a Disney felvásárolta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Mert elrontottam azért, beraktam oda is :P

 

 

szerk.: nem is azért mert elrontottam,hanem, mert amikor beírtam a keresőbe, hogy videojáték, 3 topikot dob ki videojáték címmel az egyik az általános videojátékok, a másikhoz 2011ben szóltak hozzá utoljára meg ezt.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Palpi te véletlenül nem játszol a Star Wars:The Old Republic-kal? Mert láttam egy karaktert ezzel a névvel futkozni :)

Bocsi, hogy ilyen későn válaszolok, csak most néztem be ebbe a topicba hosszú idő után. Nem én voltam, évek óta nem játszottam vele (és sajna a többi SW játékkal sem) a ramaty gépem miatt. De köszönöm az infót, ideje levédetnem a Palpi nick nevet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi, hogy ilyen későn válaszolok, csak most néztem be ebbe a topicba hosszú idő után. Nem én voltam, évek óta nem játszottam vele (és sajna a többi SW játékkal sem) a ramaty gépem miatt. De köszönöm az infót, ideje levédetnem a Palpi nick nevet :D

 

Semmi gond :) Eresszd rá az ügyvédeidet :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Nute!

Jedi power Battles(2000):

Végigjátszottuk, óriási élmény volt anno.

Az extra pályákat sikerült megszerezni mindet?

A titkos pályák közül nem ment mind.

Ezek voltak:

-Level 11: Droidekas!

-Level 12: Kaadu Race!

-Level 13: Gungan Roundup!

-Level 14: Survival Challenge!

 

A Gungan Roundup sosem jött össze, mert az egyik pályá egyszerűen nem találtuk meg a Gungan artfact-et. Nem volt ott ahol írta a cheat-eket jegyző oldal..

Pedig állítólag Jar-Jar-t lehet püffölni ezen a pályán! Volt szerencséd?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Gungan Roundup!-hoz sajnos nem volt szerencsém (Jar Jar püfölése biztos, hogy rémlene). :) Megmondom őszintén, én akkoriban (kb. 2001-ben) nagyon nehéz játéknak tartottam, a tesómmal sokat bénáztunk pályáról pályára (legtöbbször együtt játszottunk), de legalább nagyon élveztük. :D Az extra pályák közül a Droidekas-ra emlékszem.

 

Egyébként nagyon hangulatos játék volt, és akkoriban meglepően jó grafikával (ott volt összehasonlításul nekem az EP1 játékváltozata is, amely szerintem rendkívül pocsékul nézett ki, igaz, egy-két évvel előbb is jött ki PS1 platformon). Plo Koon-t annyira megszerettem ott, hogy amikor először bukkan fel a Tanács a Baljós árnyakban, máig őt szoktam elsőként megkeresni a szememmel. Örülök, hogy a TCW továbbmélyítette a karakterét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú én is tesómmal játszottam, meg az két unokatesómmal is.

Playtation-ön nyomtuk amúgy. Az intrója amolyan "cinematic" volt és az is állati jó volt:

http://www.youtube.com/watch?v=vIfQanNdhps

Nem volt könnyű a játék, de bele lehetett rázódni.

Minden pályának volt egy általunk úgynevezett "ugrálós" része. Na az csak nekem ment jól. Nem kérkedés, de ott általában a közös életeink szinte egészét elhasználta a társam, mire átértünk.

Amúgy ez is viszonylag egyedi dolog volt, hogy cooperative-ban közös volt maghalós lehetőség..

 

Plo Koon: A II. rész aréna-jelentig reménykedtünk a sárga kardban, pedig már a korai képekről is kiderült hogy nem az lesz.

De mit is vártunk? Elvégra Adi Galliának pirosat adtak az alkotók ebben! Az lányos! :love:

Jó visszagondolni a játékra, örülök, hogy eszünkbe jutott!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, amikor Plo Koon kezébe kék fénykardot adtak az EP2-ben, az nekem is csalódás volt. :) Viszont, emlékszem, Adi Gallia vörös fénykardjával már akkor 10-11 évesen sem tudtam megbarátkozni. Az nagyon meredek volt. :D Gondolom az volt a szempont, hogy minden választható karakter különböző színű fénykarddal űzze, de azért a vörösön kívül még elég sok szín létezik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, amikor Plo Koon kezébe kék fénykardot adtak az EP2-ben, az nekem is csalódás volt. :) Viszont, emlékszem, Adi Gallia vörös fénykardjával már akkor 10-11 évesen sem tudtam megbarátkozni. Az nagyon meredek volt. :D Gondolom az volt a szempont, hogy minden választható karakter különböző színű fénykarddal űzze, de azért a vörösön kívül még elég sok szín létezik...

 

szerintem akkor még az alkotók zavarban voltak a szín-elméletekkel.

Látták az OT-t az ep I-et.. A csoportos Jedi küzdelmek ügyében a fantáziájukra kellett hagyatkozniuk.

Ez lett belőle.

Én magam is csak egy Ep II-es werkben hallottam Lucas szájából a nagy elméletet, mikor Sam L. Jackson kérdezte:

SLJ: "-ki dönti el a fénykard színét?"

GL: "-a jóké kék vagy zöld, a rosszaké piros. ilyen egyszerű!"

SLJ: "-lila nincs?"

GL: "-hmm..TE kaphatsz lilát!"

komoly volt! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, amikor Plo Koon kezébe kék fénykardot adtak az EP2-ben, az nekem is csalódás volt. :) Viszont, emlékszem, Adi Gallia vörös fénykardjával már akkor 10-11 évesen sem tudtam megbarátkozni. Az nagyon meredek volt. :D Gondolom az volt a szempont, hogy minden választható karakter különböző színű fénykarddal űzze, de azért a vörösön kívül még elég sok szín létezik...

 

 

szerintem akkor még az alkotók zavarban voltak a szín-elméletekkel.

Látták az OT-t az ep I-et.. A csoportos Jedi küzdelmek ügyében a fantáziájukra kellett hagyatkozniuk.

Ez lett belőle.

Én magam is csak egy Ep II-es werkben hallottam Lucas szájából a nagy elméletet, mikor Sam L. Jackson kérdezte:

SLJ: "-ki dönti el a fénykard színét?"

GL: "-a jóké kék vagy zöld, a rosszaké piros. ilyen egyszerű!"

SLJ: "-lila nincs?"

GL: "-hmm..TE kaphatsz lilát!"

komoly volt! :lol:

Annak idején a Dark Horse által indított cím nélküli Star Wars képregénysorozatban - ami később Köztársaság lett - ilyen fénykardszínekkel szerepeltek a Jedik. A Jedi Tanács: Háborúskodás, A megtévesztés leple és az akkoriban megjelent történetek alkalmazkodtak ehhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak idején a Dark Horse által indított cím nélküli Star Wars képregénysorozatban - ami később Köztársaság lett - ilyen fénykardszínekkel szerepeltek a Jedik. A Jedi Tanács: Háborúskodás, A megtévesztés leple és az akkoriban megjelent történetek alkalmazkodtak ehhez.

 

Mármint olyan színekkel, amilyeneket ebben a játékban láthatunk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Jó, de itt az a gond, hogy nekem nincs gépem. :D azért írtam, amit írtam. De ez már erősen off és különben is lényegtelen. Majd ha egyszer lesz elég pénzem veszek egy jó masinát, de egyenlőre kénytelen vagyok beérni a telefonommal.

 

Ha androidos telód van és tudja az Android 4.1-et akkor az első résszel tudsz játszani, ugyanis Androidos eszközre is megjelent már, bár abban a Malachor pont nem lesz benne.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha androidos telód van és tudja az Android 4.1-et akkor az első résszel tudsz játszani, ugyanis Androidos eszközre is megjelent már, bár abban a Malachor pont nem lesz benne.

Akkor látom egyre gondoltunk :D

Én azért válaszoltam az eredeti topicba, mert nem voltam biztos benne, hogy Rajmesz olvassa-e ezt a topicot is

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor látom egyre gondoltunk :D

Én azért válaszoltam az eredeti topicba, mert nem voltam biztos benne, hogy Rajmesz olvassa-e ezt a topicot is

 

Én meg nem akartam oda OFF-olni, de végül is ha nincs PC-je lehet ezt a topicot tényleg nem olvassa, mindegy a lényeg, hogy eljusson az infó akinek kell :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Huu mennyit játszottam régen vele. Bár sokszor nehéz volt és felidegesitett, olyankor nyúltam a cheat-kódokhoz :evil: Csak mindig elakadtam mikor a Tatooine-on kellett alkatrészeket összegyüjteni. :D

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.