Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Én végig toltam egy Galaxis elfoglalást a birodalommal

és ott nyomultam a Chimerával nagyon jo volt :P

1 idő után már fejlesztettem magamnak Halálcsillagot és az ellen nem tudnak mit csinálni a *Jedi Scum* - ok és a Hősok pl : Lord Vader , Palpi , Boba , Tarkin , Piett , Veers is újra töltődnek :yeah: és egy csomo AT-AT val foglaltam el a felszint :)

 

a Felszini háború tényleg sokáig tartanak én 2 hétig foglaltam el 48 bolygót :P

Szerkesztve: - Darth Fuge
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Játék videok is voltak a Comic-con-on.

A új generációs konzoltechnijkára építve. Például, hogy kardozzunk.

 

Egy nagyon impozáns video a HS-ről.

Lélegzet elállító!

Arra emlékeztet, mikor először rohamosztikat lökdöstem a Jedi Knight-ban.

Mekkora feeling volt.

Lelökni őket a mélységbe, elvenni a fegyverüket, azután menekültek, mint egy rakás szerencsétlenség.

Nekem nagyon bejön ez a videó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, sajnos engem nem nagyon érint a dolog, mert soha az életemben nem vennék konzolt.Bár tényleg tetszik.Remélem a grafikája jobb lesz.

 

Tegnap én is megtaláltam ezt a videót, de a dvd trailert nem.Lokatelli, az nincs meg neked? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, ezt értem, csak azt hittem, hogy valami készülő játékból van a videó, és annak a rövidítése HS. Viszont akkor ez a videó milyen játékból van? Én anno JK-tam egy kicsit, de ilyen földhöz verésekre, meg darabokkal Tie vadász szétrobbantásra nem emlékszem. Vagy ez csak rajongói animáció?

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, ezt értem, csak azt hittem, hogy valami készülő játékból van a videó, és annak a rövidítése HS. Viszont akkor ez a videó milyen játékból van? Én anno JK-tam egy kicsit, de ilyen földhöz verésekre, meg darabokkal Tie vadász szétrobbantásra nem emlékszem. Vagy ez csak rajongói animáció?

 

Donát

Nem, az a készülő játékból van.Wii-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, azt talán nem, de talán megoldhatnák úgy, hogy jó legyen klaviról is.

Felbontás: amennyi kecmec van egy gépben (DirektX 88, pixelsáder, bumpmepping, stb... újabban meg a 78 magos procik és a fizikát hiperizáló kártyák), na szóval ennyi cucc mellett már igazán elérnek olyan felbontást, amivel leverik a konzolt a pócról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani technológiával sokkal több is elérhető mint Wii-on, csak ugye az még odébb lesz.Csak a Vista fogja támogatni a DirectX 10-et, amin elérhető ez a sok fizikai hülyeség, és kell hozzá egy csúcskategóriájú videokártya.Minimum dualmagos processzor, több giga RAM.Húzósabb mint a Wii ára.

Pl ott lesz a Crysis is, ami kijön pc-re, és 1000*jobb a grafikája mint ennek az sw játéknak.

Itt egy szép screenshot egy fej modellből a Crysishez:

http://www.bit-tech.net/content_images/cry...sis10_large.jpg

 

Elvileg tudná futtatni a pc, csak abban a sw játékban az új Wii kontroller az áttörő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

na szóval ennyi cucc mellett már igazán elérnek olyan felbontást, amivel leverik a konzolt a pócról.

Ez már nem igaz teljesen. :) Pl. az XboX 2 már tud HD-s felbontású játékot is nyomni, nem beszélve az év végén megjelenő PS 3-ról...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani technológiával sokkal több is elérhető mint Wii-on, csak ugye az még odébb lesz.Csak a Vista fogja támogatni a DirectX 10-et, amin elérhető ez a sok fizikai hülyeség, és kell hozzá egy csúcskategóriájú videokártya.

Sztorno momento, mert ez nem teljesen igaz. A Mikrofos játsza az eszét ezzel a Vistával, de mire az a szutyok megjelenik, és még mire használható lesz, már kint lesznek ezek nextgen játékok. De amiért nem kell aggódni, ugye most az Asus nyomatja agyba-főbe a PhysX kártyáját. Szerintem nem nagy cucc. Miért, semmivel sem tud többet, mint amit a Valve elért a Havoc motorral szoftveresen. Sőt, szerintem a Havok többet tud, mint a PhysX. Szóval nem eszik olyan forrón azt a speckó harveresdit. A Havokot ráadásul fejlesztik még, és ha a Valve-n múlik, ott fog loholni a fizikai gyorsítókártyák nyomában. Ez esetben a fejlesztők elgondolkodhatnak azon, mi olcsóbb. Megvenni egy kész motort, vagy ráírni a saját motort egy olyan hardverre ami az előzetes piackutatások tekintetében nem is biztos, hogy elterjed.

Az viszont tény, hogy a 2 és jövőre a 4 magos procik is megszorongatják a PhysX-et mivel ezek már - főleg a 4 magosak - tudnak annyi többletet, amennyi kiváltja a fizikai gyorsítókártyát. Persze ez nem szépít azon a tényen, hogy lehet új procit venni, de inkább egy új, több dologra használható proci, mint a csak játékra használható PhysX kártya. De ha véletlen megoldanák szoftveresen a fizikát, az lenne a legszebb. Ráadásul a Havok motornak nagyon barátságos a gépigénye.

 

Ami a konzolok felbontását illeti: szép-szép a HD minőség, de valahogy nekem nem az igazi. Játszottam a Resident Evil IV-el, és valóban, gyönyörű, lehengerlő és ez még csak PS2-es. De nem érezte olyan erősnek, amit ne tudna beérni egy PC megfelelő hardveres támogatással. Ráadásul, én még normálisan játszani sem tudok a gamepaddal, illetve a RE4-el egész jól ment, de annak szerintem páratlanul jól oldották meg ezt is. FPS-t viszont lehetetlenség azzal játszani, nincs az a gamepad a világon, ami rendesen kiválthatja az egér+billentyűzetet. Szóval én beáldozom a HD minőséget a játékélményért. Mert mikor szívemből a földhöz vágném a gamepadot, mert az a buznyák tavaris a Blackben 8szorra nyír ki, mert nem lehet pontosan célozni, az kicsit elveszi a játékélményt. Pedig a Black sem ronda játék.

Aztán meg, az új játékok is nagyon szépek ám PC-re. A lent említett Crysis, de jön a Far Cry 2, az Unreal 3, az Unreal Tournament 2007 (bár ennek szerintem nem olyan jó a grafikája) és a Chrome 2 is. Szvsz ezek mind felveszik a versenyt a PS3-mal vagy az XBox 2-vel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A PS2 közel sem HD minőség! És még finom voltam és nőies. A három lesz a nagy király! Tavaly láttam egy demot a készülő Metal Gear-ből, ami majd PS3-ra jön ki.....lepetéztem. És az csak egy demó volt! Már ekkor azt mondtam, hogy ezért kezdtek el játékot csinálni. Teljesen élethű volt az egész!

 

Bizakodva várom, bár én nem játszok vele, de a havernak minden konzol megvan. Egy PC sajna nem jöhet a közelébe sem. :) Más a feeling, de ez nyilván megszokás kérdése is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már itt van a három magos proci is, csak még nincs forgalomban.

 

 

Hát az Unreal 2007 szép lenne, csak minden olyan metálos a játékban és emiatt nem érződik.

 

PhysX-ben az a szép hogy részletes például egy robbanás, darabkák esnek a tárgyból stb..Nekem bejön, de az árát nem éri meg.A 6600gt kártyámmal pedig nem nagyon tudom élvezni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tavaly láttam egy demot a készülő Metal Gear-ből, ami majd PS3-ra jön ki.....lepetéztem.

Idén láttam egy techdemot a CryEngine 2.0-ból, ez muzsikál majd a Crysis és a Far Cry 2 alatt. Emlékeztek a Predator című film ominózus jelenetére, amikor a kommandósok a teljes fegyverarzenáljukat bevetve (köztük egy M134-es "Nagypapát") letarolták a dzsungel egy részét? Na, a demoban leutánozták. A fűszál is kicsipkézhető, ha az az óhaj. Azért ez sem semmi. Nem vagyok képben a PS3-al kapcsolatban, pedig haver mindent elkövet ez ügyben, de nem hallottam olyanról, hogy készülne rá olyan játék, amiben komplet-hamlet a-tól z-ig lemodelleznek szigeteket úgy, hogy még a fűszál is külön kezelt 3D-s objektum és az egész sziget bejárható töltögetés nélkül.

 

Más a feeling, de ez nyilván megszokás kérdése is.

Nyilván, és valszeg ezért marad az örök vita, hogy melyik a jobb a PC vagy a konzol. Szerintem a PC jobb, már csak a többcélú felhasználhatóság miatt is. 200 000-ből már össze lehet dobni egy egész jó gépet, amin játszhatsz, videót vághatsz, DVD-t (akár házimoziként is) és TV-t nézhetsz (és rögzíthetsz róla), zenét halgathatsz, írhatsz, olvashatsz, és még az internet tárházáról nem is beszéltem (bár ezek közül néhányra a konzolok egyes generációi is képesek, az újak meg aztán végkép). Na persze csak játék szempontjából talán a konzol nagyon picivel veri a PC-t... báe ez hozzáállás kérdése, kozolon 10-ből 3 játék érdekel, ebből 1-nél ha boldogulok az irányítással, míg PC-n 10-ből 8 érdekel, ebből 3 okoz csalódást ilyen-olyan okokból.

 

"Már itt van a három magos proci is, csak még nincs forgalomban."

Gondoltam, mivel már forgalomban van a kétmagos, jövőre meg jön a négymagos, közte kell még lennie valaminek :) De a PhysX-nek a négymagosak lesznek igazán konkurenciák. Az az igazság, hogy egy jobba effektes robbanásért nem fogok új kártyát venni (5500 FX-em van), inkább jövőre veszek egy komplett új gépet többmagos procival, azt csókolom az új generációs játékokat és legalább a videók renderelési ideje is felgyorsul :)

 

Hát az Unreal 2007 szép lenne, csak minden olyan metálos a játékban és emiatt nem érződik.

Pontyosan, szerintem a Havok motor sokkal reálisabb képet tud alkotni. Ugye most Havokban a csúcs a HL2: Episode One (a Havok eredeti tulajdonságai mellé itt betársult a HDR megvilágítás) alatt muzsikál, de a HL2: Episode Two már megint tovább lesz fejlesztve motion blurral (bár ennek már az Episode One-ban benne kellett volna lennie...), teljesen újraírják a megvilágító és árnyékoló rendszert (pedig az már így sem ronda) és kiterjesztik a látótávolságot úgy, hogy a Far Cry belesárgul. És hol van még az Episode Three? Vagy a valódi Half Life 3?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a HL2:EO-ban szinte csak a HDR az új, és néhol egy kicsit kijavították.Legalább is nekem nem tűnt fel több új dolog.Nekem valahogy nem jött be a grafika, de a fizikai motorja nagyon ottvan.

 

Én a konzolos játékok pc átíratát rühellem.Mint pl a POP3.

Véleményem szerint a konzol a büdös életben nem fog versenybeszállni a pc-vel.Az egyiket folyamatosan fejlesztik, a másik megmarad olyannak amilyen.

Remélem lemennek az árak(és valószínűelg lefognak.Kénytelenek levinni...), mert elég sokba kerülne az hogy a Crysist full grafikán futtasd.2 gb ram~40ezer.A kétmagos proci már 100ezer, akkor a négymagos mennyi lehet?Geforce 7950 gtx körüli vidkártya~160ezer körül.Plusz jó alaplap, de az annyira nem fontos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Commodore 64-es játékok hangulatát sosem fogják tudni überelni. :hmm:

Hát ez úgy van, hogy az aktuális konzol ami kijön látványban übereli az akkori pc-ket.DE ez csak fél évig tart.Ha kijönnek jövőre a DX 10-es kártyák, a ps3-nak annyi.Ja és az emberek általában tv-n játszanak a konzollal, aminek a felbontása meg sem közelíti egy monitorét.Ahogy Dzséjt írja a Crysis mindent verni fog grafikában.Pl szét tudsz lőni egy fát, és a lezuhanó lomboon a falevelek közül átszürődő fény valósághűen fog látszani.És ugye itt ez a fej.Nem hinném, hogy a ps3 tud ilyet.

 

Dzséjt: Far Cry 2 biztos lesz?Ha jól tudom a Crytek most a Crysis-en dolgozik.Nem emlitenek Far Cry 2-öt.Az Unreal 3-ról szintén nincs szó.Csak mint engine-ről, ami az Unreal 2007-et fogja hajtani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy kijönnek jövőre a DX10-es kártyák, de az áruk többe kerül majd mint egy ps3.Idő kell még ehhez, hogy lemennyen az áruk.Én annak örülök hogy ha kijönnek végre az ilyen kártyák, akkor a mostani videokártya árak drasztikusan csökkenni fognak.

 

Far Cry 2 valószínűleg lesz, de még nincsen hivatalosan bejelentve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Far Cry 2 biztos lesz?Ha jól tudom a Crytek most a Crysis-en dolgozik.Nem emlitenek Far Cry 2-öt.Az Unreal 3-ról szintén nincs szó.Csak mint engine-ről, ami az Unreal 2007-et fogja hajtani.

Bezony, a Far Cry 2 70%, mert a Crytek a Crysis mellett az UbiSoftnak is készít egy eddig bejelentetlen játékot, és mindenki a Far Cry 2-re tippel. Ezt támasztja alá, hogy egy interjúban Cevat Yerli véletlen elkotyintotta, hogy három dologról nem beszélhet: konzolos adaptációk, Crysis gépigénye, Far Cry 2.

 

Az Unreal 3 nem biztos, de erre is nagy esély van, főleg mert az új Unreal motorokat az új Unreal rész szokta prezentálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.