Ugrás a kommentre

A kedvenc epizód


Ody Mandrell

Melyik a kedvenc epizódod?  

33 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik a kedvenc epizódod?

    • The Phantom Menace
      1
    • Attack of the Clones
      4
    • Revenge of the Sith
      17
    • A New Hope
      3
    • The Empire Strike Back
      5
    • Return of the Jedi
      4


Ajánlott hozzászólás

Tibur írta erre egyszer:

...."éljen az új generácíó"....

Kiegészítek:ha a látvány :shock: alapján kellene osztályozni akkor ez lenne a sorrend ha "csak a nosztalgia" :lol: miatt akkor a klasszik kerülne az élre.De ez nem azt jelenti,hogy azokat a részeket amik hátra kerültek kevésbé szeretem mint azokat amik előre. :D

 

Szimpatikus hozzállás. Én se vagyok már mai gyerek, de az 1-2-3 -at ugyanúgy szeretem, mint a 4-5-6 -ot. Mindegyik részben megtalálom a felhőtlen szórakozást. Egyik sorozat sem képes úgy elvarázsolni, mint az SW.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszméletlen nehéz sorrendbe rakni a 6 filmet. Nálam ez változó.

Egy biztos, a ROTS az első, és nem csak az újdonsága miatt. Évek múlva is első lenne. Bárhogy is szeretem az összes filmet, az AOTC és a TPM nem azt az érzést hagyta bennem, mint ez. Szeretem azokat is, és tényleg nehezen döntöm el, melyiket hova tegyem a listán.

Sorrend:

ROTS

ROTJ

TESB

AOTC

ANH

TPM

De ez hangulattól függően változhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Sznapom alkalmából megnéztem hatodszor moziban (máshol még nem láttam, nincs meg kalózverzióban, várok a dvd-re). Jobban elbűvölt, mint először. A legtökéletesebb program volt az alkalomra. Először és utoljára tölthettem így :?:?:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog sznapot MissKarrde!

 

Magam részéről addig nem lesz az ep3 a kedvencem, amíg nem kerülnek vissza az általam hőn áhított jelenetek. Addig kénytelen lesz lemaradni egyetlen csigafinggal az ep2 után :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek. A ROTS olyan film, ami nálam mindig vezetni fog. Annyira pörgős, és annyira nézeti magát, hogyha elkezdem, nem bírom abbahagyni. Nálam abszolút első!

 

Donát.

 

Jaja egyetértek a ROTS a legjobb!!!!

 

De nekem ha hiszitek ha nem, Nekem nagyon nagyon a ROTS szinten van a ROTJ, mert a ROTJ az a rész ami legeslegjobban az érzelmekről szól.....

DE ROTS No.1!!!!:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nekem ha hiszitek ha nem, Nekem nagyon nagyon a ROTS szinten van a ROTJ, mert a ROTJ az a rész ami legeslegjobban az érzelmekről szól.....

DE ROTS No.1!!!!:)

 

Roppant érdekes ez egy fiútól. A Jedi visszatért egy kritikában a lányok kedvenc epizódjának titulálta egy nő, aztán jól lehúzta a részt. Talán a leggenyább kritika, amit valaha olvastam. :vfuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A ROTJ is fenomenális, és valóban, érzelmi töltet terén nagyon ott van a ROTS nyomában. Nagyon megindító Anakin és Luke "egymásratalálása", és főleg most, hogy a SAGA lezárult.

 

Igen nekem ez azt is előidézte, hogy túlzott fontosságot nyert benne nekem a Luke-Vader-Sidius szál és elnyom minden mást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen nekem ez azt is előidézte, hogy túlzott fontosságot nyert benne nekem a Luke-Vader-Sidius szál és elnyom minden mást.

 

Én is ezt érzem, szinte az egész tróntermi végjátékban. Igaz már nem toronyban játszódik, de mégis Jó példa az a jelenet, amikor Luke leveszi apjáról a maszkot, majd váltanak pár szót. annyira meghitt ez a jelenet, hogy amikot utánna belevágnak a halálcsillagos üldözésbe, mindig megriadok, hogy Te jó ég...ezek meg mit keresnek itt? :) Nagyon jól kiegészíti egymást az akciós és az Anakin visszatérést bemutató szál! Ezért is imádom a ROTJ-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:)  :) Ody a poéngyáros.

 

:) annyira magával ragadó és csendes az a jelenet, hgy szinte megijed az ember, amikor berobban a képbe Wedge X-szárnyúja.

 

Ja ez igaz.De szerintem ez a jelenet lehetne egy kicsit hosszabb is.Pl megtudhatná, hogy Leia a lánya.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Roppant érdekes ez egy fiútól. A Jedi visszatért egy kritikában a lányok kedvenc epizódjának titulálta egy nő, aztán jól lehúzta a részt. Talán a leggenyább kritika, amit valaha olvastam. :vfuckoff:

 

A dvdcenteres kritikában olvastam ezt a lányok kedvenc epizódja dolgot. Arról írtál? Csodálkoztam ezen, mert nekem eszembe sem jut, hogy ez a lányok filmje lenne. Mellesleg másik rész sem. H***-t írt szerintem az a csaj. Nekem a listámon pont a film vége miatt a ROTJ a következő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A dvdcenteres kritikában olvastam ezt a lányok kedvenc epizódja dolgot. Arról írtál?

 

Ja abban! :vfuckoff:

Szó mi szó, a mi nő uralta családunkban is a ROTJ vezet pontozásban. Nővéremnek kedvence. Hugomnak második. Anyu is ezt szereti leginkább, bár a ROTS őt is elvarázsolta és azóta felzárkozott nála az AOTC is.

Ma reggel arról beszéltünk milyen...hmm... jó az eredeti hangja a színészeknek a 3. részben. Rá is nagy hatással van Anakin/Vader karaktere most, hogy így bezárult a kör. Vader mindig is nagy kérdőjel volt a fejében.

 

Most én ROTJ-t a TPM-el egy szinten tartom. Az emlegetett szál alapján előrébb van. Padig a katarzist a ROTJ adja meg leginkább: a végén Vader halála, de leginkább amikor Luke egyedül elégeti a testét, attól mindig...le sem tudom írni mit érzek. Lepereg előttem Anakin/Vader életfilmje, s mintha én is meghalnék kicsit, a ROTS végén hasoló.

Összességében a 3. 5. 2. részt vezet nálam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Padig a katarzist a ROTJ adja meg leginkább: a végén Vader halála, de leginkább amikor Luke egyedül elégeti a testét, attól mindig...le sem tudom írni mit érzek. Lepereg előttem Anakin/Vader életfilmje, s mintha én is meghalnék kicsit

 

Pontosan. Nekem még az is nagyon bejön, amikor a szellem Anakin megjelenik a végén. Sokkal nagyobb az érzelmi hatása, hogy Haydent látjuk ott!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan. Nekem még az is nagyon bejön, amikor a szellem Anakin megjelenik a végén. Sokkal nagyobb az érzelmi hatása, hogy Haydent látjuk ott!!!

 

Imádom úgy a ROTJ végét, nagy ötlet volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozom!

Életemben nem éltem meg filmmel hasonlót. Felzaklatott, percekbe telt míg lenyugodtam, nem vicc, föl alá járkáltam, mert akkora sokk volt. Pedig tudtam, hogy ki van cserélve. Minden megváltozott ettől az egy jelenettől. Azóta ha meglátom Haydent, nekem ő Vader és a fekete gönc alá is őt látom. Soha egy filmnek sem lett ennyire VÉGE, mint ennek a két résznek (3. 6.), Örjítő, nincs tovább, tényleg kerek a történet csak épp még mindig "under constuction" bennem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a ROTJ végén, általában az jut az eszembe, hogy olyan kevés idejük volt Luke-kal.Csak pár szót tudtak váltani.El szoktam játszani a gondolattal, hogy mi lett volna akkor ha sikerül megmenteni Anakin életét.Ha leérnek az Endorra bocsánatot kért volna a felkelőktől?Mit mondott volna Leiának?Solonak?Milyen lett volna ha ő hozza létre újra a Jedi Rendet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeken én is elgondolkodtam már. Főleg az érdekelne, amikor Leia-val találkozik. Döbbenetes lett volna. :lol:

 

Igen.Leia ott örül boldog, egyszer csak megjelenik Luke az általa addig leggyülöltebb emberrel, aki megkínozta, aki részt vett az Aldeeran felrobbantásában, ötmilliárd embert megölve.Már tudja ,hogy az apja de azért szemtől-szembe állni vele, nem semmi lett volna.Megbocsátott volna neki Leia?Kár, hogy nincs egy ilyen alternatív befejezés.

Az is érdekes lett volna, hogy fogadták volna a felkelők.Gondoljátok el, a mulatozás közben kilép Anakin(de nekik Vader) a fák közül.Ami fegyver ott volt abból mind rálöttek volna.Luke-nak elöbb be kellet volna mennie, előkészíteni a terepet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy EU, de végül is a témába vág: a Különbéke című regényben megjelenik Anakin Leia-nak, hogy bocsánatot kérjen, de Leia elhajtja kapásból.

Plusz érdekesség még az Infinities képregények Ep6-ja, ahol Anakin túlél, és a végén megjelenik a Vader páncélban, csak épp fehér színben :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Megkérdeztem tegnap a munkatársamat neki melyik rész tetszik a legjobban, erre ő:

- Az első.

- A első elsőre gondolsz? :D

- Igen.

- És miért?

- Jar Jar, bírom ahogy beszél. A végső párbajt nagyon szeretem, főleg miután Qui-gon meghal, Darth Maul egy nagyon eltalált karakter. Nagyon vártam annak idején ezt a részt, ez volt a legnagyobb élmény.

 

Hát meg is lepődtem a válaszon meg nem is. :D

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.