Ugrás a kommentre

Mindent bele kvíz


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Yularen volt a Halálcsillagon????????? Ez új Én azt hittem Anakin csillagrombolójának volt a parancsnoka a háborúban. De ha ez igaz akkor nagyon morbid.

Itt van ni. Ő ez a jól fésült alak. Az állomás felrobbanásakor halt meg.

WullfYularen.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt van ni. Ő ez a jól fésült alak. Az állomás felrobbanásakor halt meg.

WullfYularen.jpg

 

De akkor Vader ismerte. Gondold el hogy az egykori parancsnokod ott van elötted akivel több csatában vettél részt és nem szólhatsz neki hogy te vagy Anakin. Döbbenet komolyan. Ti ezt rég tudtátok? Én azt hittem Yularen meghalt a háborúban. Ez most nagyon meglepett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akkor Vader ismerte. Gondold el hogy az egykori parancsnokod ott van elötted akivel több csatában vettél részt és nem szólhatsz neki hogy te vagy Anakin. Döbbenet komolyan. Ti ezt rég tudtátok? Én azt hittem Yularen meghalt a háborúban. Ez most nagyon meglepett.

Mikre nem jók ezek a kvízek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akkor Vader ismerte. Gondold el hogy az egykori parancsnokod ott van elötted akivel több csatában vettél részt és nem szólhatsz neki hogy te vagy Anakin. Döbbenet komolyan. Ti ezt rég tudtátok? Én azt hittem Yularen meghalt a háborúban. Ez most nagyon meglepett.

Már nem egyszer volt erről szó :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akkor Vader ismerte. Gondold el hogy az egykori parancsnokod ott van elötted akivel több csatában vettél részt és nem szólhatsz neki hogy te vagy Anakin. Döbbenet komolyan. Ti ezt rég tudtátok? Én azt hittem Yularen meghalt a háborúban. Ez most nagyon meglepett.

Persze. e za fickó adta az ötletet a TCW -seknek, hogy berakják a fiatalabb énjét. De nem Anakin parancsnoka volt Yularen. Anakin magasabb rangban volt, hisz Jedi lovag. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.