Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Ody Mandrell

Milyen osztályzatot adnál a negyedik epizódnak?  

38 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a negyedik epizódnak?



Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Újabb gond. Valahogy (sokan most temetnének el, ha ezt beírnám teszem azt az sw.hu-ra) ezt a részt tartom a kevésbé legjobbnak. Unalmas, látványban nem ér a többihez fel, érződik rajta, hogy itt bizony minden olyan kiforratlan volt. DE, hangulatos, páratlan űrcsata, az ep1-2-3-nak hála páratlan érzések a párbeszédekben, a jelenetek feltöltődtek és a sokadik felújítás már simán felzárkóztatta a többi mögé, mégha még mindig kicsit le is van maradva (zöld fénykard, össze-vissza röpködő lézerek). A négyes és az ötös között hezitálok... azt hiszem 4-st adok, és kap mellé egy 5-öst, hiszen ez is kiváló rész a maga nevében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, a mítoszteremtő epizód tetszik talán legkevésbé a mai fiataloknak. Anno elképzelni sem lehetett jobb filmet ennél. Pedig akkor Color star TV-n néztül, mono hanggal. :) Más világ volt, ennek ellenére ma is ugyanúgy megfog a feelingje. Ez az a rész, aminél nem a fénykardok színét és a többi effektet nézem. Egy darabka történelem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, de mint mai fiatalság nem cáfolhatom ezt meg. De az ep1-2-3 olyan színt vittek a kezdő képsorokba, Ben megjelenésébe, a Skywalkerek felbukkanásába, és még naoestig sorolhatnám, hogy egyszerűen felküzdötte magát, és most már ezt is olyan szívesen nézem, mint a többit.

 

Szerk.: átszerkesztettem, mert ezzel nagyon eltévedtem :oops:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarlak elkeseríteni, de az EPIV-ben nem szerepelt Yoda. :D

Lásd a bejegyzséed alatt... nem tudom, hogyan, de elnéztem a dolgokat... azt hittem az ep5 topicba léptem be. Megártott a reggeli feles... vagy éppen a hiánya :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az epIV-nek vannak olyan jelenetei, amiért jár neki az ötös :oops: Van az epI-nek is, de ez sokkal inkább ötös, mint az. Talán pont azért, amit Ody írt.

 

No, akkor én is szerkesztettem, mert már nem érvényes :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody-t megerősítendő, ez a film volt akkor technikailag az etalon.1981-ben ez a film valami elképesztő siker volt.Volt a Csillagok háborúja meg a többi.Én szerintem meg ma is megállja a helyét sőt.A nyitójeleneten még mindig nem látni, hogy modellek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, a mítoszteremtő epizód tetszik talán legkevésbé a mai fiataloknak. Anno elképzelni sem lehetett jobb filmet ennél. Pedig akkor Color star TV-n néztül, mono hanggal. :hmm: Más világ volt, ennek ellenére ma is ugyanúgy megfog a feelingje. Ez az a rész, aminél nem a fénykardok színét és a többi effektet nézem. Egy darabka történelem.

Hát Zsoltikának nagyon bejött ez a rész, 5 éves, az EP1-et nem nézte végig még, elaludt, persze késő volt már. A kisgyerekek általában az első részt szeretik, Zsoltika más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A leggyengébb Star Wars film... de ezzel együtt is a filmtörténelem hatodik legjobb filmje :oops:

A prequeleknek köszönhetően felértékelödött párbeszédek mellett van egyfajta különös bája, amivel egyetlen másik rész se rendelkezik. Eza az egyetlen rész, amiből még hiányzik a profizmus. Itt még Vader mellkas-panelje inkább olyan mintha a legközelebb eső mosógépről kapták volna le. A kantina bár italozói közül a legtöbbnek mintha bármelyik pillanatban leeshetne a maszkja stb. És kissé ellentmondásos módon ez ad neki egy markánsan egyedi izt, ami megkülönbözteti a többitől. Simán jár az ötös.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár lehet hogy a leggyengébb SW film, mégis ez a rész áll legközelebbe a szívemhez.A prequel elött ez volt a kedvenc részem, rongyosra néztem a kazettát.Természetesen ötös!

Han Solo itt a legmenőbb, még Luke is egy álmodozó kalandvágyó gyerek, nem az a megfontolt Jedi Lovag mint két résszel arrébb.Leia kultuszt csinált a kalácshajával, és az ércelődő stílusával.A kedvenc jelenetem lett a régi köztársaságos duma, amit Obi mond Luke-nak.Meg a DVD változatban Jabba.Nagyon jól néz ki :oops:

 

Chewie meg hozza a formáját :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek! Amilyen gyenge lett az SE-ben, annyira jó a DVD-n. Csak színe lehetne pirosabb. :oops:

Az SE-beli förtelem volt, de első megtekintés után az "új" Jabbával sem voltam maradéktalanul megelégedve. Emlékszem, még azt is felhánytorgattam, hogy azt ígérték, hogy az ep1-es Jabba modeljét használják fel. Aztán idővel rá kellett döbbennem, hogy azt használták, csak itt másabb fényekkel láthatjuk, többet játszik az arcáva. Kicsit talán sötéttebb a színe a kelleténél, de ez egy remek Jabba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.