Ugrás a kommentre

3x20 - Citadel Rescue


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azért az nem semmi, hogy egy 3 részes történetben 2 nagyszerű karaktert is "kicsinált" Lukács Gyuri bácsi. Ráadásul most láttuk először egy a filmben is szereplő főbb Jedi halálát a TCW-ben. Nem tőlem származik (TFN), de ha ezt meg merték játszani, sem Ashoka, sem más TCW karakter nincs többé biztonságban.

 

De ha a 3. évadot nézem, máris egy egész halottas ház lett telet a jobbnál jobb karakterekkel. Ezek hidegre vágták Zirot, a majdnem teljes Domino osztagot, Even Piell mestert, Mina Bonterit, 99-et, Katunko királyt. Azért ez nem semmi teljesítmény egy gyereksorozattól. :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az nem semmi, hogy egy 3 részes történetben 2 nagyszerű karaktert is "kicsinált" Lukács Gyuri bácsi. Ráadásul most láttuk először egy a filmben is szereplő főbb Jedi halálát a TCW-ben. Nem tőlem származik (TFN), de ha ezt meg merték játszani, sem Ashoka, sem más TCW karakter nincs többé biztonságban.

 

De ha a 3. évadot nézem, máris egy egész halottas ház lett telet a jobbnál jobb karakterekkel. Ezek hidegre vágták Zirot, a majdnem teljes Domino osztagot, Even Piell mestert, Mina Bonterit, 99-et, Katunko királyt. Azért ez nem semmi teljesítmény egy gyereksorozattól. :D

Belehúztak. :) Piell halála azért is jó, mert Anakin szinte abba a székbe ül be majd az EPIII -ban, amiben a nagy fülű mester is ült az EPI-II alatt. Az eddigi három évad se volt rossz, de a befejező kettő minden képzeletet felülmúló lesz szerintem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jó, hogy a fontos karaktereket is ki merik írni, viszont Ziro nagyon hiányzik...érte kár, vele még lehetett volna sok jó történet.

 

Jaj Ody...ne mondjál már olyat, hogy már csak két évad van hátra. És utána mit fogunk nézni? Még bele gondolni is rossz, hogy egyszer csak nem lesz TCW. Remélem a Lucas animation folytatja a SAGA animációs világának bővítését. Ha véget is ér a TCW, azért remélem lesz Old Republic vagy Új köztársaságos sorozat. Na jó...vissza a topik címéhez! :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez engem is érdekelne hogy lett 3 megint :hmm:

Amúgy nekem is feltűnt, nem tudom miért hagytam ki az elemzésnél.

Nekem az első gondolatom az volt hogy a a készítés közben biztos nem egyeztetett egymással a 2 epizódkészítő gárda

 

 

Inkább Osi Sobeck-et kellett volna életben hagyni, vele lehetett volna mit kezdeni.

Szerintem már így is van elég szeparatista vezér talonban. Arról nem is beszélve hogy túlélési esélye igencsak csekélyek voltak, borítékolható volt hogy vagy Dooku öli meg vagy a kis csapatunk egy tagja.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nekem is feltűnt, nem tudom miért hagytam ki az elemzésnél.

Nekem az első gondolatom az volt hogy a a készítés közben biztos nem egyeztetett egymással a 2 epizódkészítő gárda

Ugyanazok készítették. :) Legalábbis az író nem változott. Csak az lehet, hogy az előző részben csak eltalálták, de nem lett működésképtelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre egy olyan epizód ebben a történetszálban, aminél nem tudtam előre, hogy miről fog szólni. Bár Osi Sobeck halálára azért lehetett számítani. Ezúttal nem fogok hosszú értékelést írni, mert minek? Even Piell halála drámai és meglepő volt, az EU-ban okozott némi felfordulást, de hát ez mióta érdekel minket? Mindenesetre kár megölni a karakterét, mert szerintem lehetett volna még belőle kihozni valamit. A temetése a nagyon jól sikerült jelenetek közé tartozik. Az anoobák megjelenése meglepett, kicsit furán néztek ki. Anakintól azért elvártam volna, hogy ő ismerje fel elsőként a hangjukat, ha már a Tatooine-on nőtt fel. A végén pedig megjelent a Jedi Tanács és a főkancellár ellentéte, ami szintén egy jó pont.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre egy olyan epizód ebben a történetszálban, aminél nem tudtam előre, hogy miről fog szólni. Bár Osi Sobeck halálára azért lehetett számítani. Ezúttal nem fogok hosszú értékelést írni, mert minek? Even Piell halála drámai és meglepő volt, az EU-ban okozott némi felfordulást, de hát ez mióta érdekel minket?

Pedig engem érdekelt volna a bővebb véleményed, bár elfogadom, hogy itt nincs ilyen. :)

 

Egyébként Piell halála azért is jó, mert az EU baromságát javítja. Mert ugye ott hozták be, hogy egy rakat Jedi túlélte a 66 -os parancsot... És mindezt azért, hogy lehessen írni valamiről. Ennek épp az a lényege, hogy a rend eltűnik a föld színéről és nem bujkálnak még utána évekig lovagok össze-vissza. Az egész Jedi koncepciót Lucas a kereszteslovagokról mintázta, akiket egyetlen éjszaka mészároltak le péntek 13-án a pápa és a francia király parancsára. Szóval Piell haljon csak meg így, és ne valami ökör módon, a 66-os parancsot túlélve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig engem érdekelt volna a bővebb véleményed, bár elfogadom, hogy itt nincs ilyen. :)

Jó rész volt, meg minden, de... Az Overlords óta valamiért nem villanyoz fel annyira a TCW. Nem a sorozat hibája, ne értsd félre, inkább az enyém.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó rész volt, meg minden, de... Az Overlords óta valamiért nem villanyoz fel annyira a TCW. Nem a sorozat hibája, ne értsd félre, inkább az enyém.

Az Opress és a Mortis trilógia után én is úgy éreztem, hogy az a csúcs, és nem lehet fokozni. Épp erre a részre sikerült ismét felpörögnöm. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bennem az egész szál abszolút nem hagyott mély nyomot. A cselekményt egy feleslegesen elnyújtott, semmi extrát nem nyújtó akciónak érzem és a történettel sem vagyok kibékülve.

Tarkin pár mondatos behozatala ellenére is max két részre lett volna érdemes elhúzni a dolgot.

 

A nagy pozitívum az, hogy mernek neves karaktereket feláldozni. Főleg, hogy Even Piell személyében egy ismert jedit, illetve egy jól ismert TCW figurát. Az mellett viszont, hogy Piell mester halála meglepő volt, elég semmilyennek érzem. Egy tanácstag elvesztéséhez én valami drámaibbat, jelentőségteljesebbet írtam volna. Pl valami önfeláldozósat, mint Di mesteré a 3x03-ban, vagy komolya ellenfél elleni harcban. Persze nem kell mindenkinek hősi halált írni, de ha már ő az első nevesebb szereplő, akit elér a vég, akkor jó lett volna. A temetése hangulatos és jól rögtönzött volt, de nekem egyben negatívum is, mert különösen nagy kontrasztot alkot a klónok semmibe vevésével. Hisz itt is a mentőcsapatból gyakorlatilag Codyn, Rexen és Five-on kívül az össze klón odaveszett és még a kiszabadítottak közül is jó pár.

 

A történetnek azt a része nem tetszik, hogy a szeparatisták számára kb. a háború fordulópontját jelentő létfontosságú információk megszerzését Dooku egy ilyen neve nincs alakra bízza, és akkor sem jelenik meg mikor nyilvánvalóan baj van. A másik oldal két jól ismert jedit (+Ahsoka) küld társuk megmentésére, ami azért jelzi a fontosságát, ők meg bénáznak. Az, hogy a végén a flottával újabb négy jedi érkezik, mikor ők mind külön csapatokat szoktak irányítani, még belefér, de az tök hülyeség, hogy Plo Koon gyakorlatilag végig passzív résztvevő a gunshipben. Többet ért volna, ha a parancsnoki hajón maradva irányít, vagy maga is vadászgépbe ülve fedezi a mentőjárművet.

 

Jobban örültem volna, ha a sztori úgy alakul, hogy a szökés után Dooku Grievoust küldi a helyszínre (úgy is régen láttuk) és Piell az ő kezétől veszti életét (a tábornokot elkapja a jedi írtó vérszomj és az információk megszerzése helyett végez vele üldözés közben). A szaladgálást kicsit szorosabbra vágták volna és két részbe foglalják a történetet, vagy Grievous behozatala mellett is megtartották volna a három részes időtartamot, de egy aktívabb űrcsatás résszel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A történetnek azt a része nem tetszik, hogy a szeparatisták számára kb. a háború fordulópontját jelentő létfontosságú információk megszerzését Dooku egy ilyen neve nincs alakra bízza, és akkor sem jelenik meg mikor nyilvánvalóan baj van. A másik oldal két jól ismert jedit (+Ahsoka) küld társuk megmentésére, ami azért jelzi a fontosságát, ők meg bénáznak.

Szerintem a szepik részéről ez amolyan látszat dolog volt, hisz Palpatine úgy is megtudja az útvonalat, onnantól kezdve ugye meg tök mindegy, hogy Sobeck megszerzi-e az információt avagy sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a szepik részéről ez amolyan látszat dolog volt, hisz Palpatine úgy is megtudja az útvonalat, onnantól kezdve ugye meg tök mindegy, hogy Sobeck megszerzi-e az információt avagy sem.

Rossz oldalról nézed. Nem indulhatsz ki abból a tényből, amiről külső szemlélőként tudomásod van (Sidious=Palpatin).

Ha tök mindegy lenne eleve nem feltétlen lett volna a támadás, amiben Piellt elfogják. Dooku sem úgy tűnt, mintha tök mindegy lenne. Arról nem is beszélve, hogy csak ő tud Sidiousról a szepik között. Ha a Palapatin úgy is megtudja dologból indulnak ki, akkor kb. kár volna bármit is csinálniuk, hisz Palpatine majd úgy is úgy keveri a dolgokat, hogy jó legyen. Közben meg pont, hogy kényesen ügyelni kell, hogy egyik oldal se fogjon gyanút. A szepiknél egy fokkal könyebb dolga van, mert ott van Dooku, de azért azokat sem lehet hülyének nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rossz oldalról nézed. Nem indulhatsz ki abból a tényből, amiről külső szemlélőként tudomásod van (Sidious=Palpatin).

Ha tök mindegy lenne eleve nem feltétlen lett volna a támadás, amiben Piellt elfogják. Dooku sem úgy tűnt, mintha tök mindegy lenne. Arról nem is beszélve, hogy csak ő tud Sidiousról a szepik között. Ha a Palapatin úgy is megtudja dologból indulnak ki, akkor kb. kár volna bármit is csinálniuk, hisz Palpatine majd úgy is úgy keveri a dolgokat, hogy jó legyen. Közben meg pont, hogy kényesen ügyelni kell, hogy egyik oldal se fogjon gyanút. A szepiknél egy fokkal könyebb dolga van, mert ott van Dooku, de azért azokat sem lehet hülyének nézni.

Nem is merült fel bennem ez, csak miután reklamáltad Dooku jelenlétét. Vajon miért nem ment oda, ha annyira fontos volt az infó? Ennyire bízott Sobeck -ben? Elvégre elkapta Piellt és Tarkint, szóval ez elég ok lehet a bizalomra. Plusz egy ilyen börtön parancsnokságát szerintem ki kell érdemelni. Sobeck tehát elvileg magasan kvalifikált volt. Egyébként bőven elég ha Dooku tudja, hogy Sidious és Palpatine ugyanaz. :) Ő is alakíthatja a dolgokat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Saját magadnak mondasz ellent, és ismét csak utólagos információkra alapozod a feltételezésed.

 

Egyébként bőven elég ha Dooku tudja, hogy Sidious és Palpatine ugyanaz. :) Ő is alakíthatja a dolgokat.

 

Azért attól függetlenül, hogy Palpi manipulálta mindkét oldalt, ezt nem tehette ész nélkül, mert akkor hamar gyanús lett volna. Dooku(n keresztül) nem uralkodhatott látványosan a szeparatista tanácson, mert az hamar ellenérzéseket válthatott volna ki a gróf ellen. Meg kellett őrizni a demokratikusság látszatát, és csak csendben terelgetni, manipulálni a bandát. Nem véletlen intézték el Padme barátnőjét is utólag, merényletben. Szóval attól, hogy nagy vonalakban a terveknek megfelelően alakultak a dolgok a részleteket menet közben kellett alakítani, és nem is mindig a saját kényük kedvük szerint. Kizárt, hogy Palpi a klónok háborújának kirobbanásakor (ami megint csak nem a tervek szerint alakult) már tudta volna, hogy majd a szepikkel megtámadtatja Coruscantot és ahhoz meg kell majd szereznie a titok útvonalakat.

 

Arról meg szerintem szó sem volt, hogy Sobek fogta volna el Piellt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Saját magadnak mondasz ellent, és ismét csak utólagos információkra alapozod a feltételezésed.

Mégis miről van szó? Ezt elfelejtetted leírni. Alább főleg kérdeztem, nem pedig állítottam.

 

Azért attól függetlenül, hogy Palpi manipulálta mindkét oldalt, ezt nem tehette ész nélkül, mert akkor hamar gyanús lett volna. Dooku(n keresztül) nem uralkodhatott látványosan a szeparatista tanácson, mert az hamar ellenérzéseket válthatott volna ki a gróf ellen. Meg kellett őrizni a demokratikusság látszatát, és csak csendben terelgetni, manipulálni a bandát. Nem véletlen intézték el Padme barátnőjét is utólag, merényletben. Szóval attól, hogy nagy vonalakban a terveknek megfelelően alakultak a dolgok a részleteket menet közben kellett alakítani, és nem is mindig a saját kényük kedvük szerint. Kizárt, hogy Palpi a klónok háborújának kirobbanásakor (ami megint csak nem a tervek szerint alakult) már tudta volna, hogy majd a szepikkel megtámadtatja Coruscantot és ahhoz meg kell majd szereznie a titok útvonalakat.

 

Arról meg szerintem szó sem volt, hogy Sobek fogta volna el Piellt.

Gyönyörű. Amit leírtál az pont beleillik abba amit próbáltam sugallni. Lehet, hogy Palpatine -nak kellettek az útvonalak, de nem akart látványosan beleszólni a történésekbe, ezért a "sorsra" bízta a dolgokat. Eleve azzal, hogy Tarkin hozzájutott az infó feléhez már őt juttatta nyeregbe. Persze adódik a kérdés, hogy ezt hogy kommunikálja a szepik felé, akik láthatóan a saját útjaikon szeretnének járni (ami nem az első eset), és mindenképpen a teljes infókra vágynak. Erre egyszerű a válasz. Elég egy Sobeck a Jedik krémje ellen, és gyakorlatilag esélyük sincs. Dooku nem véletlen maradt otthon.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó rész volt. Tarkin hatalmas figura, nagyon ellenszenves. :D Innentől Anakint is lassan már csak fél-Jedinek lehet hívni. Obi-wan gondolkodik helyesen. Nekik nem lehet mindent megtenniük különben a Jedi-Rend főelvei kerülnének veszélybe. Felmerül a kérdés mi van Ashokával? Gyilkosságot követett el vagy nem? Szerintem nem. Tarkint védte meg. Nagyon helyesen cselekedett. Sobeck életbenhagyásával nem lehetett Tarkint megmenteni.

Különben kiváncsi vagyok vajon Tarkin Anakin zászlóshajójának a parancsnoka lesz-e? Remélem igen.

Meglepett hogy Palpatine már a hadsereg tisztjeiben pártfogoltakat keres. Kiváncsi vagyok vajon mi alapján választotta ki Tarkint? Gondolm a háborúról való felfogása miatt.

A Jedik meg tényleg lassan csak bábok. Ez hogy a titkot közvetlenül Palpatine-ank kell adnia Tarkinnak a Jedik megkerülése. Jó lenne Yoda rákérdezne erre a kancellárnál. Nagyon robogunk a háború végéhez.

Örülök neki, hogy megmutatják milyen aprónak tűnő lépések vezetnek majd el a Jedik végéhez. Szerintem az hogy Tarkin szól majd Palpinak Anakinról egy-két jó szót ,lesz az a pont ahol eldönti az öreg hogy a srácot át kéne állítania.

Piell halála csúnya volt, de az Ep 3-ra el kellett tünnie. Az nekem is feltünt menynire nem számítanak a klónok már. Lezuhantak, aztán mennek tovább. nekik nincs temetés.

AÍrtu droidjai hatalmasak voltak. :D Sajnáltam is őket.

Viszont egy kérdés. Coruscant ugye a Köztársaság fővárosa. Rengeteg lény jön-megy űrhajóval hiperűrsebességgel. Akkor mi is a titok az útvonalakban? Coruscant-ot csak eléri a lakosság valahogy. Ha titkosak lennének az útvonalak hogy közlekednek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Útvonal témához. Gondolom itt a legrövidebb útvonalról van szó. Vannak ugye ún. kiépített, előre felderített, kész navigációs adatokkal ellátott útvonalak melyek biztonságosak, illetve vannak olyanok melyekben ebben a trilógiában hallunk. Rövidebbek, felderítettek, csak éppen nem a nagy nyilvánosság orrára kötik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra gondolok, hogy azokat az útvonalakat melyeken a kereskedők, lakosok közlekednek már kezükben tartják a köztársaságiak, a Nexus út azonban még parlagon hever.

Egy esetleges szeparatista támadás esetén az ismert utakon ellenállásba ütköznének Dookuék.A részben említett folyosón viszont lazán megtámadhatják a bolygót.

Legalábbis nekem ez tűnik elfogadhatónak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Útvonal témához. Gondolom itt a legrövidebb útvonalról van szó. Vannak ugye ún. kiépített, előre felderített, kész navigációs adatokkal ellátott útvonalak melyek biztonságosak, illetve vannak olyanok melyekben ebben a trilógiában hallunk. Rövidebbek, felderítettek, csak éppen nem a nagy nyilvánosság orrára kötik :)

Mint a Balmorra run? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre egy olyan epizód ebben a történetszálban, aminél nem tudtam előre, hogy miről fog szólni. Bár Osi Sobeck halálára azért lehetett számítani. Ezúttal nem fogok hosszú értékelést írni, mert minek? Even Piell halála drámai és meglepő volt, az EU-ban okozott némi felfordulást, de hát ez mióta érdekel minket? Mindenesetre kár megölni a karakterét, mert szerintem lehetett volna még belőle kihozni valamit. A temetése a nagyon jól sikerült jelenetek közé tartozik. Az anoobák megjelenése meglepett, kicsit furán néztek ki. Anakintól azért elvártam volna, hogy ő ismerje fel elsőként a hangjukat, ha már a Tatooine-on nőtt fel. A végén pedig megjelent a Jedi Tanács és a főkancellár ellentéte, ami szintén egy jó pont.

 

Az EU-ban mi történt vele?

 

Pedig engem érdekelt volna a bővebb véleményed, bár elfogadom, hogy itt nincs ilyen. :)

 

Egyébként Piell halála azért is jó, mert az EU baromságát javítja. Mert ugye ott hozták be, hogy egy rakat Jedi túlélte a 66 -os parancsot... És mindezt azért, hogy lehessen írni valamiről. Ennek épp az a lényege, hogy a rend eltűnik a föld színéről és nem bujkálnak még utána évekig lovagok össze-vissza. Az egész Jedi koncepciót Lucas a kereszteslovagokról mintázta, akiket egyetlen éjszaka mészároltak le péntek 13-án a pápa és a francia király parancsára. Szóval Piell haljon csak meg így, és ne valami ökör módon, a 66-os parancsot túlélve.

 

Pedig Lucas kérte meg az EU írókat, hogy hagyjanak életben bizonyos Jediket. Quilan Vosról biztosan tudok.Állítólag tervei vannak vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Útvonal témához. Gondolom itt a legrövidebb útvonalról van szó. Vannak ugye ún. kiépített, előre felderített, kész navigációs adatokkal ellátott útvonalak melyek biztonságosak, illetve vannak olyanok melyekben ebben a trilógiában hallunk. Rövidebbek, felderítettek, csak éppen nem a nagy nyilvánosság orrára kötik :)

 

Így már ok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy látom, hogy a trilógia 3. részébe került a történet legjava. Szépen haladunk Coruscant ostroma felé, nagyon valószínű, hogy a titkos hiperűr útvonalaknak, amelyek megszerzése ill. megőrzése volt a tét, köze lesz majd Grievous támadásához, már csak az a kérdés, az Ahsokánál lévő fél információ hogy jut majd el Palpatine-hoz. Onnan tovább már egyszerű lesz az út a szeparatistákhoz, bár az igényel némi konspirációt, hogy a fedőtörténet is meglegyen hozzá – nem hiszem, hogy Dooku-n kívül más tudja, hogy Palpatine áll a szepik mögött is. De megoldják, ebben biztosak lehetünk.

 

Akciódús epizód, de mégis figyelemre méltóak a párbeszédek. Anakin nyomós dolgokat mond, köztük hogy a Jedik nem tudnak elég hatékonyan cselekedni az elveik miatt, és hogy mindent meg kell tenni, hogy megnyerjék a háborút (nem szó szerint, de ez a lényeg) – érződik, hogy egyre kevésbé érzi magáénak a Jedi Kódex-et. Obi-wan válasza pedig szintén nagyon jellemző, miszerint azért közben nem veszíthetik el a becsületüket. Tarkinnal együtt mindhárman hűek az elveikhez, a baj csak az, hogy Anakin és Obi-wan elvei egyre kevésbé tartanak egy irányba, a fiú látványosan kezd nagyon azonos módon gondolkodni a leendő birodalmi főtiszttel.

Egy ilyen válságos helyzetben, amiben a Jedi Rend épp van, nagy veszteség egy olyan sziklaszilárd tag halála, mint amilyennek Piell mester be lett mutatva. Kemény, rendíthetetlen, hűséges – én nem ismertem korábbról, de ezen három rész alapján méltán volt tanácstag.

 

Ahsoka pedig végre saját mondja ki, hogy hazudott, hogy részt vehessen a küldetésben. Nagyon szép dolog volt Plo mestertől, hogy mégsem hazudtolta meg a lányt, aminek két oka lehet: egyrészt eleve nem értett egyet azzal, hogy Anakin otthon akarta hagyni, és igenis hagyta, hogy befagyasztva feltolják az űrhajóra, ha már ilyen élelmes volt; másrészt pedig nagy segítségére volt a csapatnak, így utólag is igazolva lett, hogy köztük volt a helye. Anakin beláthatná már, hogy minden szempontból jobb, ha mindenhová magával viszi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szép dolog volt Plo mestertől, hogy mégsem hazudtolta meg a lányt, aminek két oka lehet: egyrészt eleve nem értett egyet azzal, hogy Anakin otthon akarta hagyni, és igenis hagyta, hogy befagyasztva feltolják az űrhajóra, ha már ilyen élelmes volt; másrészt pedig nagy segítségére volt a csapatnak, így utólag is igazolva lett, hogy köztük volt a helye. Anakin beláthatná már, hogy minden szempontból jobb, ha mindenhová magával viszi. :)

Kezd idegesítő lenni Anakin hozzáállása Ahsoka irányába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra gondolok, hogy azokat az útvonalakat melyeken a kereskedők, lakosok közlekednek már kezükben tartják a köztársaságiak, a Nexus út azonban még parlagon hever.

Egy esetleges szeparatista támadás esetén az ismert utakon ellenállásba ütköznének Dookuék.A részben említett folyosón viszont lazán megtámadhatják a bolygót.

Legalábbis nekem ez tűnik elfogadhatónak.

Valószínűleg ez állhat a háttérben. Egy teljesen ellenőrizetlen útvonalon csaphatnak le Corsucantra. Persze ez fordítva is igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.