Ugrás a kommentre

3x20 - Citadel Rescue


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Nálunk volt ma gyerekzsivaly meg minden, de jól hallottam, hogy Sobeck így mindhárom részben más hanggal volt?

Amúgy jó volt.

 

Jól hallottad. Nem értem, hogy miért jó az, hogy minden részben más hang bizonyos szereplőknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Szerintem meg épp csak kicsit zöldes :lol: Nem igazán értem, hogy a távolság hogy játszhat közre ebben. Passz.

 

Hát úgy értem hogy távolabbról mutatják az egész harcot és lehet azért láttad kéknek. De ha Anakin kardjával hasonlítod össze akkor egyértelműen látszik hogy zöld, kicsit kékes árnyalattal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát úgy értem hogy távolabbról mutatják az egész harcot és lehet azért láttad kéknek. De ha Anakin kardjával hasonlítod össze akkor egyértelműen látszik hogy zöld, kicsit kékes árnyalattal.

 

Talán pontosabb ciánkéknek nevezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor Anakinén is fentakadhatnánk :D

Nem, Anakin fénykardja ugyanolyannak tűnik mint máskor, nekem csak az tűnt fel, hogy Ahsoka fénykardja mintha más színű lenne, mint lennie kellene. Az hogy más árnyalatú zöld, vagy kék, végülis mindegy, a lényeg, az, hogy más :yeah:

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, Anakin fénykardja ugyanolyannak tűnik mint máskor, nekem csak az tűnt fel, hogy Ahsoka fénykardja mintha más színű lenne, mint lennie kellene. Az hogy más árnyalatú zöld, vagy kék, végülis mindegy, a lényeg, az, hogy más :yeah:

Én is kékeszöldnek mondanám, de ez legyen a legnagyobb gondunk egy TCW résszel. :)

Egyébként az Ep2-ben Ki-Adi fénykardja is átvált pár pillanatra kékről zöldre, amikor felugrik a löveghajóra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...

Nagyon egyben volt ez az egész Citadel Trilógia! Tarkin eleve egy jó erős piros pont a részekben, de az sem mellékes, hogy a szál valódi veszteségekkel zárul. Echo és Piell egyaránt szívfájdító módon távoznak, még ha utóbbi eddig nem is szerepelt. A B1-es baki eddig fel sem tűnt... jellemző, mennyire szoktam elmélyedni a részletekben. :) Az ilyen baki pl. egyáltalán nem zavar és nem akadok le rajta (csak ellensúlyozásként hozom fel az Aurra singes story után). Érdekesek voltak a lávából kimászó rákdroidok is. :)

 

Kicsit a kimentés és az űrcsata túl gyorsan zajlott le, de valahogy csak meg kellett menekülniük a végén. Tetszett, hogy megalapoztak a tanács és a főkancellár vitájának is. Egyedül talán még azt változtattam volna meg, hogy én ezzel zártam volna az évadot, de ennek végül is nagy jelentősége nincs.

 

Mivel számomra EZ az igazi klón háború feeling, nálam ez a szál legyűri az Éjnővér és a Mortis trilógiát is ebben az évadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Nem emlékszem pontosan, de mintha ebben a részben halt volna meg Even Piell Jedi-mester. (Ha tévedek, megkérnék egy moderátort, hogy legyen oly kedves áthelyezni a hozzászólásom a megfelelő topikba!) Én úgy meglepődtem, ahogyan a TCW során még soha. Sőt, egyszerre voltam felháborodott és meglepett, amiért Piellt ki kellett nyiffantani. De aztán jobban átgondoltam az egészet, és végül beláttam, hogy nem volt ez egyáltalán buta húzás a készítők részéről, hiszen, ha jobban belegondolok, Piellt nem láthatjuk a Sith-ek bosszújában egy jelenetben sem, és még a 66-os parancs elvégzése közben sem mutatják őt. Szóval, eleinte elég ellentmondásosnak véltem az ő halálát, de aztán rádöbbentem, hogy semmi ellentmondásos nincs benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EU is kánon volt. Tudod, akkoriban ez a szintezés volt a menő. C-level, G-level, stb. Even Piell 66-os parancs utáni halála C kánon volt, míg a T kánonon lévő TCW felül nem írta. Onnantól már nem volt kánon, ment szépen az N szintre.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.