Ugrás a kommentre

3x21 - Padawan Lost


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

De nem minden ember olyan mint te, sokan vannak akik (mint a trandoshanok csinálták) trófeákat gyűjtenek.

Az meg a másik dolog hogy egy ilyen kis csoport alapján ítéled meg az egész fajt. Ők sem biztos hogy mind ilyen "állatok", csak eddig még nem mutattak olyan trandoshit aki jófiú lenne.

Slyssk a KotOR-ból kifejezetten kedves arc. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem minden ember olyan mint te, sokan vannak akik (mint a trandoshanok csinálták) trófeákat gyűjtenek.

Az meg a másik dolog hogy egy ilyen kis csoport alapján ítéled meg az egész fajt. Ők sem biztos hogy mind ilyen "állatok", csak eddig még nem mutattak olyan trandoshit aki jófiú lenne.

Vadászok. Nem tudok elképzelni "rendes" trandoshanit. Már csak az kellene, hogy előálljanak egy Trandoshan Jedivel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem minden ember olyan mint te, sokan vannak akik (mint a trandoshanok csinálták) trófeákat gyűjtenek.

Az meg a másik dolog hogy egy ilyen kis csoport alapján ítéled meg az egész fajt. Ők sem biztos hogy mind ilyen "állatok", csak eddig még nem mutattak olyan trandoshit aki jófiú lenne.

 

 

Szerintem az összes ilyen vagy legalábbis a 95 %-uk mint a Földön egy bizonyos faj. A vérükben van. Nem mindenki ilyen mint én az igaz, de én nem is veszélyeztetetm más életét szórakozásból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vadászok. Nem tudok elképzelni "rendes" trandoshanit. Már csak az kellene, hogy előálljanak egy Trandoshan Jedivel. :D

Szerintem nincs azzal semmi baj hogy vadászok, hisz húsevők és a vérükben van a vadászat. Nekem egyedül ezekkel a hobbi vadászokkal van bajom, és szerintem ezek alapján nem lehet megítélni egy egész fajt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nincs azzal semmi baj hogy vadászok, hisz húsevők és a vérükben van a vadászat. Nekem egyedül ezekkel a hobbi vadászokkal van bajom, és szerintem ezek alapján nem lehet megítélni egy egész fajt.

Ahogy írtad, az egész faj vérében ott a vadászat, így jobban meg lehet ítélni őket, mint az embereket. Persze az sem mindegy, hogy a túlélésért gyilkolnak (kaja), vagy mert kretének és ezt élvezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Azt hiszem ezzel megvan a kedvenc Clone Wars részem. A trandoshanok elképesztően jók: pont az teljesedik itt ki bennük, amit a filmekből is sejteni lehetett róluk: '80-as évekbeli féldinó félember monszták. Van bennük egy kis esetlenség, de szigoruan a '80-as évek bájával. Ahogy mennek le azokon a kis lélekvesztöiken vadászni miközben lövöldöznek az égbe, az valami óriási. De úgy kb. az összes jelenet, amiben szerepelnek.

 

Egyébként épp az első évad egyik Rylothos epizódja után néztem és nagyon meglepődtem, hogy mekkorát fejlödött az animáció. Ég és föld. És végre nem egy kopár bolygót kaptunk (a sárga "madárkák" az ágon milyen jók már). A végén meg csak kapkodtam a fejem. Totálban látszik, hogy átszúr egy szereplőt egy bazi nagy tüske? A szimpatikus mellékszereplőt sec perc kilövik?

 

Ha pontozni kéne akkor 10/10++

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A bolygó és az élővilág elképesztően részletesen lett megcsinálva. Csak úgy mint a Felucia a maga világító flórájával. A befejező rész se rossz ám. :D

Ezért örülök hogy a következő évadban visszatérünk majd a Naboora, mert azt a zöld kopárságot amit az első évadban Naboonak hívtak végre elfelejthetjük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért örülök hogy a következő évadban visszatérünk majd a Naboora, mert azt a zöld kopárságot amit az első évadban Naboonak hívtak végre elfelejthetjük.

A Naboo mezői zöldek és egysíkúak. Nézd meg az EPI -es csatát. :) Az erdőség sokkal érdekesebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.