Ugrás a kommentre

3x22 - Wookiee Hunt


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

De szerintem Padméé sem volt az.

Mivel róla tudtuk, hogy halott volt, és azt is, hogy Leia nagyon kiskorában halt meg - hisz tényleges emlékei nincsenek róla -, így az mindenképpen szükséges volt. És mivel tagja volt a főszereplő hármasnak, a sorsát a vásznon kellett elvarrni (bár ez utóbbi valóban nem feltétlen kellett volna, de ha nem történik meg a vásznon, akkor egy elég nagy űr marad, meg amúgy is béna húzás lett volna, mint Bail sorsa).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel róla tudtuk, hogy halott volt, és azt is, hogy Leia nagyon kiskorában halt meg - hisz tényleges emlékei nincsenek róla -, így az mindenképpen szükséges volt. És mivel tagja volt a főszereplő hármasnak, a sorsát a vásznon kellett elvarrni (bár ez utóbbi valóban nem feltétlen kellett volna, de ha nem történik meg a vásznon, akkor egy elég nagy űr marad, meg amúgy is béna húzás lett volna, mint Bail sorsa).

 

 

Simán elbujdokolhatott volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes apróság - persze nem biztos, hogy így van - de elképzelhető, hogy Yoda itt kezdi meg kialakítani azt bizonyos jó kapcsolatát a vukikkal, amiről az Ep3-ban beszél. Az epizód végén legalábbis nagyon barátságosan diskurálnak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes apróság - persze nem biztos, hogy így van - de elképzelhető, hogy Yoda itt kezdi meg kialakítani azt bizonyos jó kapcsolatát a vukikkal, amiről az Ep3-ban beszél. Az epizód végén legalábbis nagyon barátságosan diskurálnak. :)

Vagy már korábbról ismerték egymást. :) Tarfful és Yoda beszélgetése jó ötlet volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Találtam egy apró bakit. Miután Chewie és Ahsoka összeguberálták a jeladóhoz szükséges alkatrészeket, belerakták egy dobozba, de a trandoshai sniper próbálkozása után senki nem viszi a dobozt a rejtekhelyre. :)

Visszamentek érte. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes apróság - persze nem biztos, hogy így van - de elképzelhető, hogy Yoda itt kezdi meg kialakítani azt bizonyos jó kapcsolatát a vukikkal, amiről az Ep3-ban beszél. Az epizód végén legalábbis nagyon barátságosan diskurálnak. :)

Szerintem az ő történetük sokkal korábbra vezethető vissza. Tudom, nem éppen a legjobb EU forrás, de a klasszikus Clone Warsban az a hátas, amin Yoda lovagol, egy kybuck, amely a Kashyyykon őshonos, nem kizárt, hogy a vukiktól kapta korábban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Végre megnéztem szinkronosan is. Remek volt! A legjobb évadzáró a TCW történetében, mert kerekké teszik az egész évadot. Főleg Ahsoka jellemfejlődése szempontjából. Hamarosan jön az évadértékelőm is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hostage Crisis vége sok minden volt, de befejezett semmiképp.

Én olyanra gondoltam, hogy egy folytatásos történetet elindítanak mondjuk egy 3 részest, aztán 1. részével érne véget az adott évad egy kicsit nagyobb cliffhanger-rel, mint a Hostage Crisis.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én olyanra gondoltam, hogy egy folytatásos történetet elindítanak mondjuk egy 3 részest, aztán 1. részével érne véget az adott évad egy kicsit nagyobb cliffhanger-rel, mint a Hostage Crisis.

OFF

 

Mivel minden évad (legalábbis ezidáig) alfejezetekre van bontva, nem hiszem, hogy lesz olyan történetszál, ami egyik évad végéről átkerül a következő elejére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is legyen. Jobb is ez így, hogy viszonylagosan minden évad egy kerek egész. Kicsit kilóg az a Hostage Crisis, nem is értem miért kellett azt az első évadba még beleszuszakolni, mikor a Liberty on Ryloth tökéletes évadzáró lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Még mindig magával ragadó ez a záró duológia. Hihetetlen amit Ahsokával és magával a sorozattal műveltek fejlődés terén. Ilyenkor mosolygok azokon az embereken, akik szerint a TCW a 10-15 éves korosztálynak készült sorozat. Persze akik ezt állítják, javarészt csak a mozifilmet, legjobb esetben az 1. évadot látták.

 

Viszont már igazán jöhetne a 4. évad! :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...
  • 2 hónappal később...

Még mindig kicsit érdekesnek tartom ezt a duológiát. Valahogy szervesen semmihez sem köthető, kicsit kilóg az évadból, de talán még a sorozatból is.

 

Ezzel együtt tetszett, és fontos állomása ez Ahsoka fejlődésének. Ezen kívül hatalmas piros pont a trófea teremben elhelyezett ínyenc falatokért, pl. a több ezer éves Mandalore-i harci sisakért és társaiért. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel együtt tetszett, és fontos állomása ez Ahsoka fejlődésének

Ez nem elég szerves kötelék? :P De szerintem a háborúhoz is eléggé jól kötődik azáltal, hogy ebben a sztoriban kezdődik meg Felucia visszafoglalása. Plusz jelentős lépés ez Ahsoka és Anakin kapcsolatában is. Tessék, már legalább három szerves kapcsolódás van az évadhoz, a sorozathoz meg aztán pláne, hiszen so epizóddal ellentétben ebben legalább van klón háború is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem elég szerves kötelék? :P De szerintem a háborúhoz is eléggé jól kötődik azáltal, hogy ebben a sztoriban kezdődik meg Felucia visszafoglalása. Plusz jelentős lépés ez Ahsoka és Anakin kapcsolatában is. Tessék, már legalább három szerves kapcsolódás van az évadhoz, a sorozathoz meg aztán pláne, hiszen so epizóddal ellentétben ebben legalább van klón háború is. :)

Jogos, de nem tudom megmagyarázni. Valahogy nekem mindig kicsit kilóg a hangulata, vagy nem tudom mi miatt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A különleges hangulatot én sem éreztem, egy Predatorra hajazó nagyon jó történeti szál volt, semmi több. Egyébként a sorozat legkülönlegesebb hangulatú, rendhagyó része szerintem A Sunny Day in the Void volt az ötödik évadból. Emlékeim szerint meg is osztotta a nézőket itt a fórumon (én rajongtam érte :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.