Ugrás a kommentre

Szavazás - a harmadik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Természetesen idén is megrendezzük az évad végi szavazást, ami talán még sose ígérkezett ennyire érdekesnek és kiélezettnek. Alább láthatjátok a kategóriákat melyekben két változás látható a tavalyihoz képest. Mivel kevés űr és földi csata volt ebben az évadban, így ezeket összevontuk egy legjobb csata elnevezésű kategóriába. A másik újdonság a legjobb klón szekció, amiben értelemszerűen a klónokról kell szavazni. Nem is értem eddig miért nem csináltunk ilyet. :)

 

Legalul vannak az időpontok, melyben először a jelöltállítás szerepel. Itt szeretnék megkérni mindenkit akit kedvet érez, hogy vegyen részt a jelöltállításban! Biztos tudjátok már a metódust, de az újak kedvéért nem árt ismételni. :) Minden kategóriában hat jelölt indul. A jelölési fázisban tehát hat jelöltet kell majd beküldenetek, akik később a szavazáson részt vesznek. Fontos, hogy itt még nem kell rangsorolni, hisz most még csak az indulókat választjuk ki. Azok is beküldhetik a jelöltjeiket, akik nem az egész listára csak annak néhány elemére akarnak és tudnak jelölteket állítani. Persze az lenne a jó, ha a jelölő az össze kategóriában tudna hat indulót írni. :) Aki kedvet érez ehhez, már most beírhatja a szándékát.

 

Ezúttal a jelölést Dzséjt fogja lebonyolítani, míg a szavazást én vezénylem le. E-mail címeket majd később írok, de jobb ha felkészültök már előre. :) Ha van kérdés azt is megírhatjátok.

 

LEGJOBB EPIZÓD

LEGJOBB TÖRTÉNETI SZÁL

LEGJOBB FŐSZEREPLŐ (akik több részen keresztül meghatározó szerepet játszottak)

LEGJOBB MELLÉKSZEREPLŐ

LEGJOBB IDEGEN KARAKTER

LEGJOBB SZÖRNY

LEGJOBB FELSZÍNI JÁRMŰ

LEGJOBB ŰRJÁRMŰ

LEGJOBB PÁRBAJ

LEGJOBB CSATA

LEGJOBB BOLYGÓ

LEGJOBB KLÓNKATONA

LEGJOBB FEJVADÁSZ

LEGJOBB ZENE

LEGJOBB ANGOL SZINKRONHANG

LEGJOBB JEDI

 

A jelölési és szavazási időtartamok pedig így néznének ki:

 

Jelölés: március 27- április 9.

Szavazás: április 11-24.

Eredményhirdetés: április 30.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb fejvadász kategóriát kivettem, mert idén erre nincs elég jelentkező. :)

Pedig nekem összejött a hat, igaz hogy ezek közül a legtöbb csak ép hogy csak egy másodpercet szerepelt.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is fogok jelölni, de már most szólok, hogy a legjobb járműveknél ne számítsatok tőlem jelöltekre. :P Ezekhez abszolút nincs affinitásom, az olyan ikonokat kivéve, mint az X-szárnyú vagy a Millenium Falcon. De remélem, így is megfelel, ha küldök jelölést a többi kategóriára. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is fogok jelölni, de már most szólok, hogy a legjobb járműveknél ne számítsatok tőlem jelöltekre. :P Ezekhez abszolút nincs affinitásom, az olyan ikonokat kivéve, mint az X-szárnyú vagy a Millenium Falcon. De remélem, így is megfelel, ha küldök jelölést a többi kategóriára. :)

Én a zenével vagyok így, a klasszikusból átemelt daraboktól eltekintve egyáltalán nem marad meg bennem semmi.

 

Épp ezért. Szinte csak Bane -nek volt cselekménye.

Meg ott volt még Sing kisasszony és Greedo akiket értékelni lehet

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a zenével vagyok így, a klasszikusból átemelt daraboktól eltekintve egyáltalán nem marad meg bennem semmi.

Zene ügyében csak azt epizódot kell írni, amiben a legjobban tetszett a zene. :)

 

 

Meg ott volt még Sing kisasszony és Greedo akiket értékelni lehet

Igaz. Ez három tevékenyebb szereplő. :) Sugi és Seripas szerintem nem számít, mert kb. 10mp erejéig tűntek fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Ody, fejvadászoknak ott van még Chata Hyoki és Robonino, akik a szenátust fenyegették a Pursuit of Peace-ben, Továbbá a két kaminoi kiképző, Bric és El-les.

:pfff: Igazad van. Ezt jól benéztem. Vissza is rakom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Ody, fejvadászoknak ott van még Chata Hyoki és Robonino, akik a szenátust fenyegették a Pursuit of Peace-ben, Továbbá a két kaminoi kiképző, Bric és El-les.

Bric és El-les elfelejtése miatt miatt szégyellem is magam, de ha a másik 2-t nem írod be hogy melyikben szerepeltek akkor biztos nem ugrottak volna be. :pfff:

 

Dzséjt: az utolsó 2 fejvadászt lecserélnéd a fent említett 2re

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Opress az most fő vagy mellékszereplő? :D

Szerintem számíthatjuk főnek. Legalább két rész van, ami nélküle nem is létezhetne.

 

Dzséjt: az utolsó 2 fejvadászt lecserélnéd a fent említett 2re

Őőőő... eddig csak egy szavazat érkezett hozzám. és az Lok Durdé.

 

Ne kapkodjátok el a jelölést, van idő. :) Gondoljátok át alaposan.

Én még előtte meg fogom nézni az egész évadot elölről (beékelve a kiegészítette epizódokat). Nem szabad elkapkodni a dolgot egy ilyen évadnál :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval Savage Opress a maga két epizódjával már főszereplőnek számít? Kicsit elbizonytalanodtam...

A jelentősége miatt az. Elvileg. De felőlem lehet mellékszereplő is, csak még most döntsük el. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.