Ugrás a kommentre

Szavazás - a harmadik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Elküldtem a listát, de rosszul. :( Véletlenül fordítva sült el, bocsi, nem tudom hova tettem a fejemet! A legjobbhoz írtam egyet, a legrosszabbhoz 6-ot. Küldjem újra, vagy megtudjátok oldani? :pfff:

Megtennéd, hogy átírod? :) A sok kategória megzavarhat, és nem akarom hibásan beírni őket. Köszönöm!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elküldtem a listát, de rosszul. :( Véletlenül fordítva sült el, bocsi, nem tudom hova tettem a fejemet! A legjobbhoz írtam egyet, a legrosszabbhoz 6-ot. Küldjem újra, vagy megtudjátok oldani? :pfff:

Nem kaptam meg a mailedet! Elküldted? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, szerintem jó móka ez a szavazás. :) Az elsőn is részt vettem, csak sajnos tavaly a lemaradásom miatt nem tudtam nyomon követni, idén ezt mindenképpen pótolni szeretném. :)

Örülök, hogy így látod. :) Én is remélem, hogy itt leszel majd a kihirdetéskor is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt elmondhatjuk, hogy ez a szavazás sikeresebb lesz mint a tavalyi, hiszen már félidőben majdnem annyian szavaztak mint tavaly összesen. :)

 

Egyébként rajongó ismerősöknek nyugodtan továbbadhatjátok, hogy szavazzanak ők is. :)

 

2008 -ban 40 -en szavaztak, tavaly 18 -an. Idén eddig már 17 -en!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elküldtem mégegyszer.

Ez már megjött! Köszi szépen. :)

 

Most nézem a hat jelölt részt, kíváncsi vagyok hogy döntök a megtekintésük után. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már megjött! Köszi szépen. :)

 

Most nézem a hat jelölt részt, kíváncsi vagyok hogy döntök a megtekintésük után. :D

 

Szívesen. Úgy gondolom hogy mivel ez egy sw fórum ezért régi tagként szavazni kell. Persze élvezem is, de azért vannak "kötelezettségek" is.

Nekem is nehéz volt a döntés egy csomószor 2-3-nak is 6 pontot adtam volna.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen. Úgy gondolom hogy mivel ez egy sw fórum ezért régi tagként szavazni kell. Persze élvezem is, de azért vannak "kötelezettségek" is.

Nekem is nehéz volt a döntés egy csomószor 2-3-nak is 6 pontot adtam volna.

10/10. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen. Úgy gondolom hogy mivel ez egy sw fórum ezért régi tagként szavazni kell. Persze élvezem is, de azért vannak "kötelezettségek" is.

Nekem is nehéz volt a döntés egy csomószor 2-3-nak is 6 pontot adtam volna.

Régi tag létemre én nem szavazok. Az utolsó négy részt nem láttam. Az első tizre alig-alig emlékszem. A szavazásban feltünő bolygók, szereplők kapcsán igazából nem is tudom miről van szó. Újra kéne néznem őket, de annyira nem tetszettek (bár volt egy-kettő ami mondjuk kifejezetten bejött).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.