Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Ami nem romlott el, azt nem kell lecserélni :P

 

Amúgy ha lenne egy kép, amire megfontolnám, hogy lecserélem (hiába, szívemhez nőtt a kicsi Galen :D ), azt nem prezentáltad lejjebb :P

Önerőből is lehet dolgozni. Én is visszatérek majd Kananra, de ez most nem a hűségről és a megszokásról szól.

Hanem a Rogue one előtti várakozásról. Csinálj magadnak is valamit, ha egy se tetszik ezek közül, ahogy Dzséjt és Fulcrum.

Csak erre a pár napra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezúton is köszi az avatart! :)

Kérlek! Hisz ezért készültek. A makacskodóknak meg fityisz! 1 hét semmiség egy kis sw láz fokozásra ezen a téren szerintem..

Ha már a csapból is Rogue One folyik, pont itt ne legyen tele vele az oldal amennyire csak lehet? Nekem tetszik így veletek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez már kicsit kezd túlzásba esésnek tűnni. Érthető, hogy mit akarsz, csoli, de most már kezded ráerőszakolni az emberekre, és eléred, hogy rosszul érezzék magukat, ha nem váltanak. Most te egy jópofa dolgot akarsz elérni vagy kényszert és rossz érzést? Utóbbi esetben ezzel a hisztivel nagyon jó úton haladsz. Ha valaki nem akar váltani, ne akard ráerőszakolni, ne akarj rossz érzést kelteni benne, különben pont azt teszed tönkre, amit el akarsz érni. ;)

A gesztus és a kezdeményezés jópofa, de csak addig, amíg nem kényszer, hanem buli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez már kicsit kezd túlzásba esésnek tűnni. Érthető, hogy mit akarsz, csoli, de most már kezded ráerőszakolni az emberekre, és eléred, hogy rosszul érezzék magukat, ha nem váltanak. Most te egy jópofa dolgot akarsz elérni vagy kényszert és rossz érzést? Utóbbi esetben ezzel a hisztivel nagyon jó úton haladsz. Ha valaki nem akar váltani, ne akard ráerőszakolni, ne akarj rossz érzést kelteni benne, különben pont azt teszed tönkre, amit el akarsz érni. ;)

A gesztus és a kezdeményezés jópofa, de csak addig, amíg nem kényszer, hanem buli.

Pontosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hadd döntse már el mindenki, hogy milyen avatart akar magának választani. Nem értem ezt az erőszakosságot... :roll:

 

 

Igen, ez már kicsit kezd túlzásba esésnek tűnni. Érthető, hogy mit akarsz, csoli, de most már kezded ráerőszakolni az emberekre, és eléred, hogy rosszul érezzék magukat, ha nem váltanak. Most te egy jópofa dolgot akarsz elérni vagy kényszert és rossz érzést? Utóbbi esetben ezzel a hisztivel nagyon jó úton haladsz. Ha valaki nem akar váltani, ne akard ráerőszakolni, ne akarj rossz érzést kelteni benne, különben pont azt teszed tönkre, amit el akarsz érni. ;)

A gesztus és a kezdeményezés jópofa, de csak addig, amíg nem kényszer, hanem buli.

 

:lol2:

 

Én végig kacsintó smiley-kkal "erőszakoskodtam" és a "fityisz" sem a "rohadj meg ha nem váltasz" kategória.

Qrvára lesz@rom ki mit használ. Hát hogy lenne bármi kényszer egy netes fórumon? És kikérem magnak, hogy hisztiztem volna Mr. Megmondóember.

 

Ha valakinek nekem most fél percre rossz kedvem lett. Bocsánat a kezdeményezésért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.