Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

A muvi megtekintésének apropóján én is váltottam már egy filmesre. Mázlimra egy első látásra bejövős képkockából is készült az ide szánt pakkba avatar így könnyű volt a készletből való választás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem ígértem volna meg csolinak hogy valamikor átváltok az övéi egyikére akkor én is magamnak csináltam volna. Továbbá ha nem tettem volna ígéretet vagy ha a választottam nem szerepelne a készletben akkor ugyanazt kreáltam volna meg amit jelenleg használok. De mivel része a felhozatalnak az egyszerűség kedvéért mindenképp onnan választottam volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog(ue)! Köszi! Egyébként érdekelne mit készítettél volna magadnak, várom! ;)

Szívesen! :)

 

Amúgy a saját kreálmányom az alábbi módon nézne ki:

 

bg1dnm.jpg

 

A csillagrombolónak teljesebb lenne az orra és a jobb alsó sarokból hiányozna az a kisebb hegy. Kár hogy a romboló teteje nem látszik teljesen.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen! :)

 

Amúgy a saját kreálmányom az alábbi módon nézne ki:

 

bg1dnm.jpg

 

A csillagrombolónak teljesebb lenne az orra és a jobb alsó sarokból hiányozna az a kisebb hegy. Kár hogy a romboló teteje nem látszik teljesen.

Igen, azt én is sajnáltam ennél a snittnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki esetleg ki tudna segíteni? Szeretném leváltani az avatarom Vader utolsó Rogue One-os beállására, ahogy emlékeim szerint nyújtott kézzel néz a Tantive IV után, de nem látom online egyelőre azt a képet. :(

Szerintem egyelőre Te is arra szorulsz, hogy a kalózverzióból vágd ki.. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel erről a gépről nem torrentezhetek, ha valakinek megvan az a verzió, és bemásolná ezt a képet ide, vendégem lenne egy sörre.

A múltkori kis videó törölve van..Szóval nekem is le kell még szednem..

Hamarosan..ha valaki meg nem előz.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi csoli azért, hogy megnézted.

Megnéztem. Lejött amúgy. Teljesen alkalmatlan az anyag arra, hogy képet metsszünk ki belőle.. :(

És a filekészítő neve, amit a képernyőre is kiír:

www.SEE HD.club :lol:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Szabad használni Rebels mid season trailer-ből vágott képet avatarnak?

Csak, a spoiler/nem spoiler téma miatt, sose lehet tudni, kinek milyen érzékenysége/kedve van?

Ha komoly spoiler, szerintem jobb lenne kerülni a spoilermentesek kedvéért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yep, a korábbi megegyezés alapján a sorozatepizódokból átvett avatárok csak egy héttel az epizód premierje után kerülhetnek fel. Ha jól emlékszem, egy hét volt és a premier után, vagy egy hét és a felirat után? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yep, a korábbi megegyezés alapján a sorozatepizódokból átvett avatárok csak egy héttel az epizód premierje után kerülhetnek fel. Ha jól emlékszem, egy hét volt és a premier után, vagy egy hét és a felirat után? :hmm:

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez rémlik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamikor még a TCW idején volt róla szó, a 4. évad környékén. Szóval nem mostanában. :)

 

Szerk.: meg is van, bár totál rosszul emlékeztem, mert nem is egy hétről volt szó, meg megegyezés sem született (legalábbis akkor, később lehet előjött még, nem tudom), csak a levegőben maradt a felvetés.

 

Aztán, nem először kértük már meg a tisztelt publikumot, hogy ne pakolásszanak ki spoileres avatarokat, legalább az epizód premierjéig (bár én szabnék egy egy hónapos határt, mert tényleg megeshet, hogy valaki nem tudja frissen, melegében megnézni a filmet).

Viszont ez az 1 hónapos spoiler határozottan nem hangzik rosszul, szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.