Ugrás a kommentre

Darth Bane


SZKipi Padawan

Ajánlott hozzászólás

  • 1 évvel később...
  • 2 hónappal később...
  • 1 évvel később...

És akkor:

 

G-kánonná válnak a feltámadó Sith erőszellemek!!!

 

 

Pedig azt hittem, ez sosem következik be. :clap:

Igen,

 

bár Bane karaktere alapvetően G-kánon volt. És még az is rendkívüli, hogy a Bane szelleme dolog illeszkedni fog A gonosz dinasztiához, hiszen ott csak annyit láttunk, hogy Bane teste elpusztult, de a lelke megmaradt. Azt viszont nem tudjjuk, hogy mi lett a lelkével, úgy néz ki valamilyen úton-módom lidérccé alakult a továbiakat a TCW-ben láthatjuk

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen,

 

bár Bane karaktere alapvetően G-kánon volt. És még az is rendkívüli, hogy a Bane szelleme dolog illeszkedni fog A gonosz dinasztiához, hiszen ott csak annyit láttunk, hogy Bane teste elpusztult, de a lelke megmaradt. Azt viszont nem tudjjuk, hogy mi lett a lelkével, úgy néz ki valamilyen úton-módom lidérccé alakult a továbiakat a TCW-ben láthatjuk

 

 

Én úgy emlékszem,

 

mintha eredetileg úgy lett volna aki a lélekátvitel rítust sikertelenül hajtja végre, annak a lelke is elpusztul, nem? De lehet keverem valamivel.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy emlékszem,

 

mintha eredetileg úgy lett volna aki a lélekátvitel rítust sikertelenül hajtja végre, annak a lelke is elpusztul, nem? De lehet keverem valamivel.

 

 

A lélekátvitel rítust végrehajtotta valamilyen módon, de a könyv végén úgy tűnit nem sikerült. Nem tudjuk, hogy pontosan mi lett a lelkével. Bármi megtörténhetett.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A lélekátvitel rítust végrehajtotta valamilyen módon, de a könyv végén úgy tűnit nem sikerült. Nem tudjuk, hogy pontosan mi lett a lelkével. Bármi megtörténhetett.

 

 

 

Ennek örülök, mert akkor igen sajnáltam Bane-t. De a Sithekre amúgy is jellemző, hogy nem óhajtanak könnyen meghalni. Apropó, vajon a Sötét Nagyurak Völgyében más szellemekkel is találkozhatunk, ha nem is ilyen fontos szerepben. Már a Mortis szálhoz is elkészítették Darth Revan modelljét. De lehet túl sokat remélek. :clap2:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ennek örülök, mert akkor igen sajnáltam Bane-t. De a Sithekre amúgy is jellemző, hogy nem óhajtanak könnyen meghalni. Apropó, vajon a Sötét Nagyurak Völgyében más szellemekkel is találkozhatunk, ha nem is ilyen fontos szerepben. Már a Mortis szálhoz is elkészítették Darth Revan modelljét. De lehet túl sokat remélek. :clap2:

 

 

Nem más már nem lesz. De Revan hivatalosan a jó oldalra állt, így Sith szellemként jobb lenne, ha nem is ábrázolnák.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A lélekátvitel rítust végrehajtotta valamilyen módon, de a könyv végén úgy tűnit nem sikerült. Nem tudjuk, hogy pontosan mi lett a lelkével. Bármi megtörténhetett.

 

 

 

Félig-meddig de sikerült neki. Élete vége felé ugye remegett a keze és mindig ökölbe szorította hogy elmúljon. Lélekátvitel végén úgy tűnt hogy nem sikerült neki és ezt Zannah is elmondja Cognus-nak aki azonban megfigyeli hogy Zannah pont úgy szorítgatja ökölbe a kezét mint Bane tette. Azért lenne jó egy folytatás Zannah-val így kiderülne, hogy pontosan mi történt. De szerintem Zannah halálával Bane maradék lelke is kiszabadult így lehet belőle erő-szellem. Sikertelen lélekátvitel esetén a lélek egyébként nem szűnik meg, csak egy köztes helyre kerül, szürkeségbe ahonnan nincs kiút. Körülbelül mint a gondolat-bombánál.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen,

 

bár Bane karaktere alapvetően G-kánon volt. És még az is rendkívüli, hogy a Bane szelleme dolog illeszkedni fog A gonosz dinasztiához, hiszen ott csak annyit láttunk, hogy Bane teste elpusztult, de a lelke megmaradt. Azt viszont nem tudjjuk, hogy mi lett a lelkével, úgy néz ki valamilyen úton-módom lidérccé alakult a továbiakat a TCW-ben láthatjuk

 

 

 

No, megvan a válasz a felvetésre... nem pontosan így történt, hisz

 

 

csak egy látomás volt, egy próbatétel Yodának, de kétségkívül hatásos fellépése lett...

A legjobb azonban az, hogy mikor megkérdezte Yodát: "Tudod-e én ki vagyok?" Yoda meg mondta: "Persze hogy tudom, Darth Bane, aki megalkotta a Kettő Szabályát" Tehát a Bane trilógia hivatalosan is bekerült a TCW-be és a SW része lett...

-

 

Mondjuk nekem mindig is az volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Igen, utólag láttam, hogy a lidérc csak egy látomás, de legalább betették Bane-t valamilyen formában.

Arra kíváncsi leszek, hogy a TCW előáll-e azzal, hogy Yoda honnan tudott pontosan Bane-ről és A Kettő Szabályáról, holott Yoda Bane után született csak. George ezt elfelejtette megmagyarázni, amikor kitalálta, hogy Bane 1000 évvel a filmek előtt élt és akkor találta ki a Kettő Szabályát. Az EU azzal magyarázta, hogy Yavin előtt 188 körül élt egy Kibh Jeen nevű bekattant Jedi, aki rájött erre és figyelmeztette a Jediket, de a Tanács nem hitt neki, mivel őrült lett.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Igen, utólag láttam, hogy a lidérc csak egy látomás, de legalább betették Bane-t valamilyen formában.

Arra kíváncsi leszek, hogy a TCW előáll-e azzal, hogy Yoda honnan tudott pontosan Bane-ről és A Kettő Szabályáról, holott Yoda Bane után született csak. George ezt elfelejtette megmagyarázni, amikor kitalálta, hogy Bane 1000 évvel a filmek előtt élt és akkor találta ki a Kettő Szabályát. Az EU azzal magyarázta, hogy Yavin előtt 188 körül élt egy Kibh Jeen nevű bekattant Jedi, aki rájött erre és figyelmeztette a Jediket, de a Tanács nem hitt neki, mivel őrült lett.

 

 

Ez mondjuk egy elég elfogadható magyarázat. De akkor később miért nem tettek semmit. Ilyen szerencsétlenek azért mégse lehettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mondjuk egy elég elfogadható magyarázat. De akkor később miért nem tettek semmit. Ilyen szerencsétlenek azért mégse lehettek.

 

Állítólag a Jedik őrültnek nézték őt és nem hittek neki. Csak az EP1 körül kezdtek rádöbbenni, hogy igaza lehetett.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.