Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Értékeld a filmet

Milyen osztályzatot adnál az ötödik epizódnak?  

63 felhasználó szavazott

1. 1. Milyen osztályzatot adnál az ötödik epizódnak?

• 5
      50
    • 4
      8
    • 3
      1
    • 2
      0
    • 1
      1

Recommended Posts

És az ep5-ön is túl vagyok. Szegény Hanra innentől kezdve jár rá a rúd. Itt befagyasztják, a következő részben megvakul, két résszel később meg kinyírják. Pechszéria a javából. Szegény Chewie-t itt most nagyon sajnáltam. Már látható, itt mennyire szenved Han "elvesztése" miatt, miközben most már tudom, ez smafu ahhoz képest, amit majd harminc év múlva érez, amikor a szeme láttára szúrják le.

És az a bizonyos kard itt veszik el, kerül ki Luke kezéből - úgyszólván -, és kezdi meg hosszú útját, aminek végén visszakerül hozzá. Azért kíváncsi vagyok arra az útra. Mert azért innét a Bespinről eljutni a Takodanáig, az azért szép táv egy fénykardnak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kézen minimum. :lol:

Vader kardja ment inkább át azon a kézen. :lol: De az is minimum kettőn, amelyik most leesett egy kéz társaságában.

Obi-Wan kardja meg legalább három kézen, ha Grievous droidkezeit nem számoljuk. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nagyon jó volt újranézni. A Jedi visszatér mellet még ez a kedvencem a klasszikus trilógiából.

Nem tudom, hogy a film pontos kronológiáját tisztázták-e? Én valahogy úgy érzem, hogy a cselekmény több hetet, vagy hónapot is felölelhet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ