Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Milyen osztályzatot adnál az ötödik epizódnak?  

39 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál az ötödik epizódnak?



Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Az szintén kicsit hihetetlen számomra, hogy én is csak a közvetlen második körben láttam a filmeket (kivétel a Jedi visszatér, mert azt premieren láttam 1985-ben).

 

Kíváncsi lettem volna milyen hatást gyakorol rám a film moziban, ugyanis 1985-ben nem tudtam megnézni, mert elfogyott a jegy. :lol::lol: Bár igaz, hogy belógtunk, de elkaptak, így mennünk kellett. A vészkijárat mellett ülve hallgattam végig a filmet. 11 éves voltam akkor...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor én is megirom az első élményemet.Mivel én is mondhatnám a szerencsés generációhoz tartozom mely moziban láthattam a classicokat a Birodalmat is a bemutató környékén láttam

Az első emlékem az hogy nem is tudtam, hogy a Csillagok háborújának van második része.Akkoriban semmi info nem jutott be Magyarországra Nyugatról.Egy osztálytársam mondta, hogy játszák a mozikban a Birodalom Visszavág című filmet ami a Csillagok háborúja folytatása.Egyből mentem jegyet venni, viszont azon a héten délutános voltam a film meg este nyolckor kezdődött.Emlékszem könyörögtem a szüleimnek, hogy engedjenek el.Tudták ,hogy Star Wars őrült vagyok.Elengedtek és egy osztálytársammal nézetm meg aki már látta elötte.A srác az a fajta volt aki bökdös a moziban és előre elmond mindent.Nem bántam annyira azért.Ez volt az első élményem a Birodalomról.Sajnos az évre nem emlékszem pontosan.Vagy '82 vagy '83.Ha '82 volt akkor 10 éves voltam.

 

Hogy a Jedi Visszatérért mi mindent meg nem tettem, hogy a premieren láthassam azt leírom a Jedis topicban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A srác az a fajta volt aki bökdös a moziban és előre elmond mindent.

Jujjj... Az elég idegesítő... az embernek kedve támad valami Erő-kezelésben részesíteni. :yes: Jobb esetben Qui-Gon félében, de akár Vader módszere is szóba jöhet. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Nem tudom ti megvettétek-e de nekem megvan (a februári klub napon beszerzhető volt) a Birodalom visszavág hivatlos musor füzet :hmm:

Abban az áll hogy Vader az Alderaan hadseregnek főparancsnoka volt ;)

 

Ez 2 ok sántít 1 kicsit :

 

Vader (Anakin) ugyan harcolt a háborúban de főleg a külső peremen az Alderaant, pedig nem nagyon soroljuk a külső peremhez.

Másrészt "Az Alderaan békés bolygó" ezért nem valószinü hogy volt hadserege

(Leia mondja is a negyedik részben) (Javitsatok ki ha tévednék de szerintem igy van)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor azon kár filóznod mit ír. :) Hatalmas EU.

Persze , tudom csak akkor is fura hogy Vadert az ujság az Alderaan rendszer volt parancsnoka

Bár ezt Barta Zoli meg is mondta a klubnapon hogy sok sületlenség van benne :D

(a februári klubnap volt asszem :D )

Szerkesztve: - Darth Fuge
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

Hát szóse róla, kevesebb impozáns látvány van, mint egy csillagromboló, amint méltóságteljesen úszik az űr végetelenjében.

Viszont lendületében, zenében és látványban valóban az ep3 kezdése mindent visz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a jó bennük hogy illenek a filmekhez.

 

Ep1: békés köztársasági diplomatahajó, meg egy barátságtalan, de konkrétan nem fenyegető blokád. Csak nyugtalanít, hogy ebből már lesz valami.

 

Ep2: Kecses és elegáns , "tiszta" hajó közelíti meg a sötétségbe borult Coruscantot. A fölfelé mozduló kamera szokatlan, egy pillanatra azt sem tudjuk, hogy is áll a fejünk. A szerplők is így vanak valahogy.

 

Ep3: Sordó, lendületes, pörgős, halálközeli.

 

Ep4: A nagy hal üldözi a kis halat. A maga korában lélegetelállító, ma meg teljesen klasszikus.

 

Ep5: Egymás keresése, és az űr üressége, hidege. Távolságtartás és megtalálás.

 

Ep6: A Birodalom apró magánügyei, valamint Vader, amint felkonferálja azUralkodót. Seregszemle.

 

 

Szóval szerintem akinek a 3 tetszik, annak a 3 nyitánya tetszik. Részemről a RotJ-t favorizálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.