Jump to content
Sign in to follow this  
Ody Mandrell

Kantin 2.0

Recommended Posts

Ody, ment pm.

Köszi, ide is kirakom!

A szabályok:

Az este során 10 feladvány lesz, amely révén 100 pont gyűjthető - szigorúan elméletben. Minden feladványhoz 10 segédinformáció fog érkezni, egyesével. Minden játékos egyetlen egyszer tippelhet az adott feladvány során, ha a tipp téves, akkor a következő feladványig az illető kiesik, ezért javaslom, hogy kétszer is gondoljátok meg, mielőtt rákérdeztek!

Először az 1. információ fog érkezni, aztán várok egy picit, ilyenkor, aki akar, tippelhet, ha megszületik az első helyes megoldás, az adott feladvány véget ér. A pontot az első helyes megfejtő kapja. Körülbelül fél perc várakozás után érkezik a 2. információ, és ismét egy 30 másodperces szünet ad lehetőséget a játékosoknak a tippelésre. Továbbra is tartsátok azonban észben: minden játékos egy feladvány esetén csak EGYSZER tippelhet (= rákérdezhet), ha az helytelen, a játékos az adott feladvány esetében nem tippelhet többet. Ha mindenki kiesik, megyünk a következő feladványra.

Próba feladvány

Személy

1. információ: A Tatuinon nőttem fel. (most 30 másodperces szünet következik, ilyenkor bárki tippelhet. Ha születik helyes megfejtés, az 10 pontot ér, a feladvány véget ér, ha nem, jön a következő info).

2. információ Ben Kenobi kitárta előttem egy új világ kapuját (megint egy kis szünet, az első helyes megfejtés 9 pontot ér, ha ilyen nincs, jön az újabb segítség)

stb.

A pontozás:

A játék során 100 pont szerezhető. Ha a feladványt valaki

1 segítő mondat alapján kitalálja -- 10 pont jár.

2 segítő mondat után 9

3 segítő mondat után 8

stb.

A játék végén a legtöbb pontot szerző játékos győz. Jó szórakozást!

Szerkesztette: Ody Mandrell

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez jópofának tűnik, lehet, hogy jövök én is :) Csak megnézem még, mikor kezdődik, mert nem állok jól időügyileg ma.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Huh, én is rohantam, mert még a 8 órai kezdésnél tartottam.

Érdekes játék lesz, Donát, tuti itt leszek. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nézd, még mindig jobb, hogy később kezdődik, mintha korábban már elkezdődött volna. :) Nyilván oka van a műsorváltozásnak.

Szerkesztette: Pildi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Jó, hogy napok óta meg van beszélve a nyolc óra. :S

Minden kvíz 20:30 -kor kezdődik. Lehet, hogy szó volt a nyolcról, de fixen biztos nem. Donát sincs itt...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Minden kvíz 20:30 -kor kezdődik. Lehet, hogy szó volt a nyolcról, de fixen biztos nem. Donát sincs itt...

Az nekem is gyanús volt, hogy épp ő nincs itt :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

14.05-kor is kiírta, hogy kvíz me este nyolckor.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

14.05-kor is kiírta, hogy kvíz me este nyolckor.

Én meg kiírtam, hogy 20:30. ;) Ez a jó abban, ha az ember csinál egy fórumot. :D Egyébként hol van? ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Igen, de aztán láttam, hogy Ody 20:30-ra nyitotta meg. :) Úgyhogy 20:30-kor kezdünk.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Bocsi skacok, nem szoktam késni soha. :) Csak Ody miatt gondoltam, hogy akkor 20:30-kor kezdünk valaki miatt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Addig mindenki bogarássza át a szabályzatot (aki eddig esetleg még nem tette volna), hiszen eltér az eddig megszokottól.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Érdekes kvíz volt, a meghatározások piszok jól sikerültek, vagyis nehéz volt kitalálni a feladványt :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Kapunk Kérdezz-Felelek társasjátékot is? :D

Nem, az itt marad nálam. :P

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez