Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Kantin 2.0

Ajánlott hozzászólás

Sajnos erről is lemaradtam. Franc! :angry: Annyi dolgom van mostanában, hogy levegőt is már előre vételezek, mert nap közben nincs időm lélegezni se. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, örülök, hogy lesz folytatás, a múltkorit is nagyon élveztem. :) A szombat este is jónak ígérkezik, szóval én itt leszek. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Azt hiszem, talán az elején itt tudok lenni, aznap 5 előtt kelnem kell, ha be akarok érni egy egész napos kötelező tréningre a suliba, szóval nem biztos, hogy bírni fogom a fennlétet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Azt hiszem, talán az elején itt tudok lenni, aznap 5 előtt kelnem kell, ha be akarok érni egy egész napos kötelező tréningre a suliba, szóval nem biztos, hogy bírni fogom a fennlétet.

Ezzel kapcsolatban akkor beszéljük meg, kinek hánytól lenne jó? Felőlem lehet 6-tól is pl., vagy amikor nektek jó, annyi a kérésem, hogy olyan 10-ig fejeződjön be, tehát nem is tudom, mondjuk 18:00 és 20:30 között állapodjunk meg egy kezdési időpontban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ezzel kapcsolatban akkor beszéljük meg, kinek hánytól lenne jó? Felőlem lehet 6-tól is pl., vagy amikor nektek jó, annyi a kérésem, hogy olyan 10-ig fejeződjön be, tehát nem is tudom, mondjuk 18:00 és 20:30 között állapodjunk meg egy kezdési időpontban.

Nekem 8 után már nem jó, előtte akármikor :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Időpont tekintetében nehéz lesz megegyezésre jutni, én inkább nem írom, mikor lenne jó (estére érek haza), ahogy tudok, jövök :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nekem este 7-től bármikor jó.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ha nem jön semmi közbe akkor én tuti jövök. Nem mintha várható lenne addigra egyéb program de sose lehet tudni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nekem jó lesz a kreatív "Esti kvíz Donáttal", és akkor hirdessük már meg 7-től, ha a többségnek ez megfelel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Gondoltam jelzem, hogy a kvíz elkészítése során a filmek mellett minimális mértékben a wookiepédiára is támaszkodtam. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ody, majd ha megnyitod a topikot, légyszives az elejére másold már be az előzőnek a nyitószövegét is! Köszi! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ