Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Szerintem nem különbözik ez az ügy annyiban a Sev ügytől.

De ha szerinted van, akkor maradjunk ennyiben, én erről nem akarok vitázni, mert felesleges.

 

Csak arra akartam ezzel utalni, hogy a mai fociban sajnos mindent a pénz irányít, ebből a szempontból ugyanaz a két ügy, ha mondjuk 140millát ajánlana a Chelsea azt már csak elfogadná a Milan. Akkor már minden Seván múlik. Figo is mondhatott volna nemet. De kár erről többet beszélni, mert nem lesz belőle semmi.

Figo megítélésében egyetértünk.

 

Nézek Milan meccseket, elég sokat, mivel az olasz foci nekem a numero uno. Sev sokkal jobb volt a Kijevben, ott sokkal jobban bírtam, teljesen más volt a játéka. Csomó ilyen játékos van akit fiatal korában már kinéztem és ahogy nagycsapathoz került visszaesett vagy nem fejlődött úgy ahogy vártam, ilyen pl még Robbie Keane, őt a U16-os EB fedeztem fel magamnak. Azt nem lett akkora játékos, mint vártam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody vizilabdában 8-4-re vertük a spanyolokat.

Csajok is végre megint jól játszanak. Simán vertük a házigazdát végig vezetve. Magyarország-Kanada 9-7, :41: már van egy döntősünk, Usaval játszunk péntek este akit megvertünk a csoportmeccsen.

Fiúk remélem lenyomják ma éjjel a görögöket.

 

Hát a Debrecen valami álomfocit játszott. Itt a válasz Bomarr fanyalgó hangjára, szerintem nem szoktunk leégni legalábbis a BL-ben hozzuk a papírformát és csak akkor esünk ki ha jobb az ellenfél. Debrecen otthon olyan, hogy akárkit megver. Horvátok mindig mumus volt magyar csapat ellen, mert sokkal erőszakosabbak nálunk, de ez a vérmérséklet miatt is van, bátrak. Így is kezdődött a meccs, azt hittem, hogy baj lesz az elején. Aztán beindult a Loki. Halmosi és Dombi megbolondította a széleiket. Majd jöttek a gólok mind fejesből.

3dik volt a legszebb gól. Csoda ilyet magyar csapattól látni.

DVSC végig magabiztos volt, le a kalappal előttük.

Ennek az előnynek elég kell lennie.

Sajnos van egy olyan érzésem, hogy most megint jóval erőssebb csapat lesz a következő. Kétévente van sansz bejutni, mert akkor kapunk legyőzhető csapatot. Tavaly Sparta prága, előtte Celtic. Ha a Debrecen nem Spanyol, olasz, angol 3-4-et kap akkor reális esélye van bekerülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a válasz Bomarr fanyalgó hangjára

 

Szerintem meg teljesen jogos a fanyalgó hang. Egy eredménytől nem lesz minden rózsaszín - legalábbis nálam. Jussanak be a főtáblára, akkor majd tapsolok nekik. Bár utána már nem fogok, mert ott meg biztos, hogy Fradi-szintű megalázásokat fognak kapni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg teljesen jogos a fanyalgó hang.

 

Jogos, de ami elismerésre méltó, azt el kell ismerni. A Debrecen pedig tegnap remekül futballozott. Akár kiesnek akár nem, ezt már nem lehet elvenni tőlük.

 

Azt meg nem lehet elvárni egy magyar csapattól, hogy a BL főtábláján vitézkedjen. Nem is taglalom miért...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt meg nem lehet elvárni egy magyar csapattól, hogy a BL főtábláján vitézkedjen. Nem is taglalom miért...

 

Aha, de mondjuk volt nemrég egy Basel a főtáblán Svájcból, néhány szép eredménnyel. Pedig nem mondhatjuk szerintem, hogy Svájcban sokkal jobb körülmények lennének mint itt (bár el kell ismernem, hogy nem vagyok túlzottan jártas a svájci viszonyokat illetően).

 

Továbbra is azt mondom, hogy jusson be a Debrecen, majd akkor tapsolok. A magyar futball túl sok csalódást okozott már ahhoz, hogy egy eredménytől elszálljak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

túl sok csalódást okozott már ahhoz, hogy egy eredménytől elszálljak.

 

Nem kell elszállni, csak esetleg egy-két jó szót ejteni. :wink: Sajnos a BL-ben csak a pénzes nagy csapatok lehetnek ott a végelszámolásnál. Nagyon ritkán jut oda egy-egy "kis" csapat. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yodamester nem tudom sokszor mire gondolsz.

Jussanak be a főtáblára, akkor majd tapsolok nekik. Bár utána már nem fogok, mert ott meg biztos, hogy Fradi-szintű megalázásokat fognak kapni.

Ezt a hozzáállást nem is tudom hová tenni, mit jelent? Ha bejutnak majd ott örülsz neki, de az odáig vezető út nem számít?

Ez egy óriási eredmény horvát csapatot Magyarországon, ilyen simán 3-0ra verni. Még nem is vertünk meg ennyivel soha horvát csapatot, részben azért, mert régen nem volt külön Horvátország. Horvát futball kb velünk egy súlycsoport. Klubszinten. A válogatott jobb nálunk.

Én már régóta nézek focit, de a 95-ös Fradi, 2000-es Dunaferr után ebben a magyar bajnokban van a legtöbb spiritusz.

 

Fradi szintű megalázás? Ezt mire érted, azt hogy ma a fradika nem tudott tovább jutni, egy kosz fehérorosz csapaton, egy olyan csapaton, amit a Budafok rommá verne. Ez tényleg szégyen.

Ha a 95-ös BL re gondolsz. Megalázás 1-1-et játszani a Reallal itthon, Megverni idegenbe 3-0-ra a Grashoppers, aztán itthon kiizzadni egy 3-3-at. Ja és a selejtezőn akkor a világ élvonalába számító Anderlechten túljutni. Ott a Frani még vezette a csoportot is 2 hétig. volt reális esélye a továbbjutásra a 8 közé, ha bármelyik másik csoportba kerül állítom tovább jut. De a legnehezebbe került. Sőt, ha jövőre is bejutott volna (azt köszönhetjük Aranyosnak) akkor ma nem itt tartanánk, Sőőőt, ha nem lopták volna el Szívósék a Bajnokok Ligája pénzt...

Annak az akkor 800 millió forintnak még ma is ki kéne tartania, ha jó helyre teszik, de Szívós, Páncsics, és Bognár gyúró zsebébe vádorolt.

 

Svájci futballról annyit, hogy 2008-ban Európabajnokságot rendeznek Ausztriával karöltve. Ez mindent elmond mi a különbséget a magyar és svájci viszonyokat illetően.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idézet
(azt köszönhetjük Aranyosnak)

 

Aranyos áááááááá :fuckoff:

 

Idézet
Sőőőt, ha nem lopták volna el Szívósék a Bajnokok Ligája pénzt...

 

Így van!!! A mocskos férgek! :x :vfuckoff: :46:

 

Az "vigasztal", hogy ha anno kiverjük a Göteborgot és bejutunk a BL-be, azt a lóvét is lenyúlták volna. így viszont semmi értelme az egésznek...

Ez a baj nálunk, hogy a futballból élnek, és nem a futballért.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az "vigasztal", hogy ha anno kiverjük a Göteborgot és bejutunk a BL-be, azt a lóvét is lenyúlták volna. így viszont semmi értelme az egésznek...

Igazad van Ody, látod, teljesen belőlem sem tud kihalni a Fradista, csak ezt a mostani csapatot rühellem.

Mocskos ex-dózsás, keresztetvető, álszent, kihaőnemek. Ma is mit műveltek, úgy játszottak, mint a szemét és nekik állt feljebb teli pofával reklamálnak allattomos durva dögök. Mindet állítottam volna ki sorba, mint a kupadöntőn.

Hogy húzhatnak ilyenek magukra Fradi-mezt, sőt futball mezt...

 

 

Ez a baj nálunk, hogy a futballból élnek, és nem a futballért.

Pontosan így van, mióta romlik a foci színvonala itthon(80-as évek), azóta ugyanazok az emberek irányítanak. Régen Szepesi volt az mlsz elnök, ma meg Kistelekinek szólnak, mert nincs állása, de ez csak valami Liga, nem baj fizeés jár érte.

 

Aki meg a fociért él elüldözik. Lásd Varga Zoli. Tegnap is mekkora gólt rúgott, a F1-es pilóták meccsén. Ilyen még a Tornyi is, Várhidi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a hozzáállást nem is tudom hová tenni' date=' mit jelent? Ha bejutnak majd ott örülsz neki, de az odáig vezető út nem számít?

Azt jelenti, hogy tele van a t*köm a magyar focival, annyi csalódást okozott már nekem. Az út csak akkor számít nekem ebben az esetben, ha vezet is valahová.

 

Ez egy óriási eredmény horvát csapatot Magyarországon' date=' ilyen simán 3-0ra verni.

Egy szóval nem mondtam, hogy nem óriási eredmény. De majd akkor örülök, ha bejutunk végre a főtáblára.

 

Ha a 95-ös BL re gondolsz. Megalázás 1-1-et játszani a Reallal itthon' date=' Megverni idegenbe 3-0-ra a Grashoppers, aztán itthon kiizzadni egy 3-3-at. Ja és a selejtezőn akkor a világ élvonalába számító Anderlechten túljutni. Ott a Frani még vezette a csoportot is 2 hétig. volt reális esélye a továbbjutásra a 8 közé, ha bármelyik másik csoportba kerül állítom tovább jut. De a legnehezebbe került. Sőt, ha jövőre is bejutott volna (azt köszönhetjük Aranyosnak) akkor ma nem itt tartanánk, Sőőőt, ha nem lopták volna el Szívósék a Bajnokok Ligája pénzt...

Hát, megalázás a Real elleni 6-1 (asszem annyi volt), és az Ajax elleni mérkőzések voltak. Az Anderlecht pedig közel sem volt a világ élvonalához már akkor sem. Nem mondom, hogy rossz csapat volt, sőt, nagyon is jó, de a világ élvonala abban az évben a Juventus és az Ajax volt. Reális esély a továbbjutásra? Azért ne vicceljünk. A matematikai esély nem mindig jelent reális esélyt. A BL pénzzel kapcsolatban egyetértek, azóta is azt keresi mindenki, hogy hová lett...

 

Svájci futballról annyit, hogy 2008-ban Európabajnokságot rendeznek Ausztriával karöltve. Ez mindent elmond mi a különbséget a magyar és svájci viszonyokat illetően.

Ez erős csúsztatás.

 

Azon ne csodálkozz, hogy teljesen másképp közelítünk a dolgok felé, ugyanis te láthatóan optimista vagy a magyar futballt illetően, én pedig hányok tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yodamester, csak annyit erről, hogy az Ajax akkor Európa legjobb csapata volt, nem szégyen annyi gólt kapni tőlük, mindenesetre azóta utálom a hollandokat. Bernabeuban meg annyian kikaptak 5 góllal, hogy nincs annyi hely hogy most ide beírjam, meg nincs is kedvem lexikonokat bújni. Mindenesetre aZ FTC gólt rúgott, úgy örültek, hogy még Hajdú is előrerohant.

 

Én azt mondom, bár októberben a Debrecen kaphatna Raúltól egy hatost. Mit nem adnék érte.

 

Abban igazadvan, hogy erős csúsztatás volt az Anderlechtet Európa legjobbjai közé sorolnom, de legalább akkora különbség volt akkor a belgák javára, mint most a svájciak javára van. Nekik már akkor Európa szintű játékosaik voltak. (Babayaro, és az a Belga csatár De Bilde ha jól emlékszem) Nekünk meg mi volt, egy csiszolatlan gyémánt Lisztes, aki tönkrement a Stuttgart kispadján, Kuntics aki Savicevicékkel egy korosztály, csak ő megsérült, azért nem lett akkora játékos. (Együtt voltak vmi ifi tornán.) Én emlékszem a Baselből jó játékosokra a BL-ből a Yakinék, és a Jimenez. Más kategória, nem a mi dimenzionk, Tavaly játszottak a Fradival, és szétszedték azt a csapatot, mégis fordítottak a Népstadionban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lokatelli felébresztetted bennem Aranyos Imre rémképét... Kirúgta a labdát Hajdu kezéből, abból kaptuk a gólt. :34: Utánna meg úgy futkározott össze-vissza a pályán, mint a mérgezett egér. :)

 

Bizony Aranyos. Nagy kedvenc itthon. Az ős vasasos, már akkor szívroham kerülgetett itthon, hogy mernek ilyen selejtet leigazolni.

 

Másik dolog ami a Fradi halála, ez a lelketlen igazolgatás. Fradi mindig saját nevelésű srácokból állt, és egy- két favágót igazoltak tölteléknek vidékről. Aki csak, úgy jött sokat le kellett tennie, hogy elismerjék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A női vízilabda döntő eddig, nem enyhén nevetséges. :34:

 

Ez meleg volt, de megvan!! VILÁGBAJNOK A MAGYAR NŐI VÍZILABDA VÁLOGATOTT!!

 

USA-HUN 7-10, hosszabítás után. :shock: :41: :57: :59: :csubi: :o :hm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos Yodamester nem fog tapsolni idén sem főtáblás magyar BL csapatnak.

 

Megvan a sorsolás. Így jöjjön be az ötösön a lottón, azt írtam ide, hogy kétévente kapunk könnyű ellenfelet(Vagy olyat aki ellen van esélyünk). Idén megint a Manchester United ellen kell játszania, a DVSC/Hajduk győztesének.

Nagyon csalódott vagyok, az a szemét Fradi tavaly könnyebbnél könnyebb ellenfeleket kapott a selejtezőben, mégsem tudott továbbmenni. Debrecen meg képes lehet, de erre kikap egy nagyágyút.

 

Ha ironizálni akarnék, akkor most gyorsan le kéne igazolni Koplárovicsot és valahogy sutyiban benevezni, de nincs ehhez kedvem.

 

Egyébként utálom, ezt az új BL rendszert 4 spanyol, angol, olasz csapat, 3 német, francia...stb. De belőlünk még véletlenül sem lehet ott egy sem.

Az UEFA kupa nézhetetlen, mert hatodrangú, gyenge kifutott csapatok vannak benne, azt kéne ilyenre felduzzasztani, és akkor annak is lenne rangja érdemes lenne nézni. Bajnokok Ligájának csak bajnoknak kéne mennie, vagy nevezzük át bajnokjelöltek ligájára. Ez a ligás rendszer egyébként marha jó, ezt nagyon megszerettem akkoriban, de mikor kezdték duzzasztani, az más nem jött be. Ráadásul voltak ilyen torz évek, csak spanyol, csak olasz, csak "kiscsapat", csak nem bajnok volt a legjobb 4-ben.

KEK-et is azóta siratom mióta eltörölték, az nagyon jó kis sorozat volt. Legalább Nedved lőtte az utolsó gólt ratja.

 

Sopron egyébként ukrán Metalurh gárdáját kapta ellenfélül. A Sopron helyzetét és az ukrán válogatottat elnézve, tuti kiesik. De ez a csapat fekete ló, mert nem ismerem milyen lehet, Ráadásul az ukrán bajnokság is gyakorlatilag két csapatos. Shaktyar Donyeck és a Dinamo Kijev. Ezért nem tudom.

 

Ja és, hogy teljes legyen a körkép a Fradi a Teplicét kapta volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az UEFA is egy nagy mocsok. Éppen ezt írtam korábban is. A nagyoknak egyre többet ad, a kicsknek pedig egyre kevesebbet. És tényleg mi az, hogy országból többen is indulhatnak a BAJNOKOK ligájában? Röhejes. Inkább engednék oda a szegényebb csapatokat, azok is had gazdagodjanak. Így azonban minden pénzt lenyúlnak az amúgy is tehetős sztár gárdák. Hol itt az igazság? :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az UEFA is egy nagy mocsok. Éppen ezt írtam korábban is. A nagyoknak egyre többet ad, a kicsknek pedig egyre kevesebbet. És tényleg mi az, hogy országból többen is indulhatnak a BAJNOKOK ligájában? Röhejes. Inkább engednék oda a szegényebb csapatokat, azok is had gazdagodjanak. Így azonban minden pénzt lenyúlnak az amúgy is tehetős sztár gárdák. Hol itt az igazság? :o

 

Sajnos sehol nincs igazság, mindent a pénz mozgat. Pénz beszél...

 

Johansson jól kezdte a működését, szimpi volt nyereségessé, népszerűbbé tette az európai futballt, EBket nagyon színvonalasra alakították(persze, ahogy odakerült adott egy EBt a sajátjainak, az ilyen helyszínválasztások sosem előre lefutottak) ás, ahogy a BL is jó kezdeményezés, de átesett a ló túlsó oldalára.

Néhány éve itt járt Magyarországon, talán mikor 100éves volt az MLSZ. Egy gyönyörű németektől elszenvedett 5-2-es vereséggel ünnepeltünk. Akkortájt volt itt. Népsportban volt vele interjú, és elismerte, hogy nem tökéletes a rendszer, de aki tud jobbat, írjon neki. Én írtam erre felbuzdúlva az UEFA-nak e-mailt(angolul), mivel neki külön nem volt. Írtam aznap az MLSZ-nek hátha átadják neki.

Semmi válasz nem jött, még egy lerázó sem. Olyasmiket írtam, amit az előző hozzászólásomban.

plilyet:Az senkit nem érdekel, hogy a spanyol 3-dik mit ér el az olasz negyedikkel. De nem konkretizálva, csak általánosan, hogy lehetne növelni a meccsek színvonalát és az érdeklődést, akkoriban bajban volt az UEFA, mert a két csoportkör miatt csökkent az érdeklődés nézőszám...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bajnokok Ligája már egy ideje nagyon érdekes helyzetben van. Tényleg a pénzről szól az egész, de mivel ez elsősorban üzlet, lehet-e hibáztatni ezért az UEFA-t? Végül is azért alakult így az egész, hogy minél nagyobb nézőszámot tudjanak elérni és minél többet kaszáljanak a TV közvetítési jogokkal. Azzal, hogy az un. "nagy bajnokságok" 2., 3., 4. helyezettjei is indulhatnak a viadalban, sok nézőt nyertek, és több "nagy mérkőzés" van már a legelső körben is, ez pedig több pénzt jelent. Mondjuk üzleti szempontból nem mindegy, hogy az első csoportkörben van egy Real Madrid-Roma vagy Real Madrid-FTC meccs (ezeket most találomra mondtam)... Persze, ahogy írtátok, 2 éve meg átestek a ló túlsó oldalára, amikor két csoportkör volt a kieséses küzdelmek megkezdése előtt - ez megint a minél nagyobb bevételre ment ki, de a nézők már ráuntak. Én azt mondom, hogy a mostani rendszer már közel van az ideálishoz. Még nem az, de közelít...

 

Plusz, az UEFA-nak pár éve azzal a fenyegetéssel is számolnia kellett, hogy a Bajnokok Ligájában mellőzött nagycsapatok külön bajnokságot alapítanak (volt ilyen kezdeményezés, pl. a Milan is benne volt, amikor folyamatosan kimaradt a BL-ből), ami hatalmas veszteség lett volna nekik - szerintem akkor mára már nem lenne Bajnokok Ligája. Ha nem bővítik ki a rendszert úgy, hogy egy országból több csapat is bekerülhessen, akkor nagy lett volna a széthúzás.

 

Persze a sport szempontjából pedig sokkal érdekesebb volt, hogy a Bajnokok Ligája régen tényleg a BAJNOKOK küzdelme volt... De ezt már nem lehet visszafordítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már szóba került a Bajnokok Ligája, mit gondoltok a közvetítések színvonaláról?

 

Szerintem amóta a Viaszar kezében van, kész katasztrófa az egész... A felvezetéseket és az értékeléseket a legjobb esetben végigröhögöm, legrosszabb esetben elkapcsolom, olyan műanyag, mesterkélt az egész. Amíg a Sport1 birtokában voltak a jogok, tényleg volt színvonal, általában jó fej szakértőket hívtak meg, akik tényleg szeretik és értik a futballt... Őket öröm volt hallgatni. Ezeket meg kínszenvedés...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bajnokok Ligája már egy ideje nagyon érdekes helyzetben van. Tényleg a pénzről szól az egész, de mivel ez elsősorban üzlet, lehet-e hibáztatni ezért az UEFA-t?

 

Hát szerintem lehet hibáztatni az UEFA-t!

Mivel az uefa nem egy cég, egy monopol kapitalista vállalat, hanem az európai labdarúgó szövetség. Az lenne a feladata, hogy minnél egységesebé tegye a focit az összes tagja között. Minnél kisebbek legyenek a különbségek, ügyelve a sportszerűségre és az esélyegyenlősségre.

Ezeket a kiemeléseket is rühellem, szegény bajnokok megnyerik nagynehezen a saját bajnokságukat. Az oké, hogy a selejteket ki kell dobi, de mikor már túljutottak, egy náluk relatíve erősebb, jobb klubbal kell játszaniuk, ez nem fer.

Ráadásul olvasom a mai sportba, hogy kedden jönnek uefa ellenőrök, mert sztárcsapatot fogadhat a köv körben a DVSC, ha továbbmegy. Azért jönnek, hogy megnézzék alkalmas-e a pálya egy sztárcsapat fogadására. Ez már több a soknál, Hajduknak megfelel ez a stadion egy nemzetközi meccsre, de a MU-nak már nem. Ezért kénytelen lesz idegenbe menni a Debrecen. Nagyon szimpi debreceni vezetőknek eddig eszébe sem jutott, nem otthon játszani. Remélen Debrecenben marad a meccs és csak Loki-szurkolók lesznek ott. ZTE-nél ez eléggé el volt cseszve, minden rohadt sznob ott volt a Beckham miatt, csak a ZTE szurkolók alig fértek be akik végigszurkolták a bajnokságot. B-középen kívül szerintem nem volt ZTE szurkoló.

Még azért is nagyon szimpatikus nekem a Debrecen, mert eszük ágában sincs halasztani. Eddig mindig hallgattuk, hogy túlterhelés, rákészülni, és persze halasztottak is. Ez a legrosszabb. Meccsekre csak meccsel lehet felkészülni formába lendülni.

NEm normális, hogy közben nem játszanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a közvetítések.

 

Viasat maga a borzalom. Legalább a meccseket egy jól bevált kedvenc kommentálja. Hajdú B, aki az Euro2000-en volt a legkirályabb. Az "elemezgetéseiket" én sem nézem soha.

Sport1 nagyon jól csinálta, hozzáértő szakértők, sportszerető stáb nagyon jók voltak a BL-el, és mindennel mással. Elvileg ezaz utolsó éve a viasatnak, mert 3 évre vették a jogot. Remélem nem akarnak újra rámenni, és végre annak hagyják, aki ért hozzá.

 

Most amin ki vagyok akadva az úszás közvetítés. Ez a Füles, vagyis Szántó Dávid egy tehetségtelen idegesítő barom. Csak a mosolyokat és a fogakat számolja, elvonja a figyelmet a lényegről, másról beszél. Női 4*200-as váltónál, mesélte, hogy úsztak az olimpián. :arrow: Következő versenyen, meg azt fogja mesélni, hogy úsztak Montreálban. Néha átnyomok a Eurosportra. Ott a Szabó Gábor nagyon korrekt, de sokat reklámoznak ezért mindig a mtv-n maradok.

 

Már nagyon hiányzik nekem szegény Knézy. Pedig mindig összevesztem vele a közvetítés alatt, mert ő véleményt mond és én sokszor ezért otthon balhéztam vele :o , de hiányoznak ezek. Ő értette a dolgát profi volt, imádta a Sportot, mindig felkészült volt. Ezzel a fülessel nem tudok balhézni, mert simán kiröhögöm. Jenővel meg azért balhéztam, mert neki még adtam a szavára.

A kisJenő sokban hasonlít az apjára, de azért nem ugyan az a stílusa, viszont Sipivel (Sipos Jánossal) a Tour de France-on fenomenálisak.

 

Én még Vitray-t is nagyon imádtam, főleg a foci közvetítéseit. De nagyon mérges vagyok rá, mert ő szabadította rám, ezt a Szántó Dávidot. Mindig hangoztatta, hogy ő fedezte fel :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.