Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Köszi Wilde a kimerítő leírást. :D Néhol kicsit száraz és sok, de ezt másképp nem lehetett megfogalmazni. Rajzos meccsértékelésekkel lenne az igazi ezt átlátni. :) Mindenesetre így is sokat segítettél, köszönöm!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Wilde a kimerítő leírást. :D Néhol kicsit száraz és sok, de ezt másképp nem lehetett megfogalmazni. Rajzos meccsértékelésekkel lenne az igazi ezt átlátni. :) Mindenesetre így is sokat segítettél, köszönöm!

 

Nincs mit, örülök, hogyha segíthettem. :)

 

Jó így olvasni a meccsekről amiket nem tudok megnézni. Most a Bears meccset fogom holnap megnézni, mert a Ravenst még nem találom sehol... :S

 

Én innen szoktam letölteni a mérkőzéseket, itt pl. fent van a Ravens @ Browns is! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bears - Packers - Igazából egyik csapatot sem szeretem, de ha már választani kellett akkor a Bearsnek drukkoltam, mert engem is elkapott a "nem szeretjük a sajtfejűeket hév" :D Viszont...

 

Ha Rogers nem esik ki az elején a sérülés miatt, akkor valszeg, ha nem is sokkal, de győzött volna a GB. Viszont a másik oldalon is hiányzott az irányító, így valamennyi kiegyenlított volt a dolog, ahogy az eredményből is látszott. Egymástól vették át állandóan a vezetést. Tetszett, jó meccs volt. Passz nem sok volt, és azok se túl hosszúak, bár én azokat szeretem, de volt pár nagyon nagyon szép futás. Mondjuk Clay "Thor" Matthews megnéztem volna játék közben, de hát ő is le volt sérülve.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem még van magyar válogatott mezem is. :D Szerintem remek sport, mikor még anno újságírónak készültem, írtam is róla egy-két cikket a playball-ra... Egyébként ilyen formában azért is jobb baseballt nézni, mert csak a tiszta játékidőt látod, az inningek közötti szünetek ki vannak vágva. Ezáltal az alapból 3.5-4 órás meccsek (szünetekkel együtt) két órás változatban kerülnek fel és így pörgősebbnek is tűnik a játék, persze az élő meccsnézésnek is megvannak az előnyei, mondjuk egy World Series-nél. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most végeztem a Ravens - Browns-szal.

 

Egyszerűen eldurran az agyam. Még egy Brownst sem tudunk megverni? hihetetlen. Én mint embert, bírom Rice-t, és már tavaly is csak azért szerettem, mert volt néha pár NAGY pillanat. De most, egyszerűenn felesleges nekiadni a lasztit, mert csak belerohan a falba és kész. Egy épkézláb megmozdulása nem volt. Flacco-nak legalább egy volt. Teljesen más a játéka mint tavaly volt. Elkezdett most ő is futni, és bár bejönnek, én maradnék a passzoknál, bár azok se mennek most annyira. A futó játékot meg simán hanyagolni kell, mert talán Pierce-en kívül nincs senki. Joe-nak most volt egy 50y-os szép passza, de azon kívül kb semmi. Itt már csak egyedül a védelem ami még tartja a játékot, és Jacoby Jones és Justin Tucker, akikre mindig lehet számítani. Nagyon össze kell kapniuk magukat, ha még be akarnak kerülni a rájátszásba...ha az még lehetséges.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na majd ha lesz időm belenézek egybe.Melyik a legjobb csapat? Csak mert jó meccsel akarok kezdeni. :D Ahogy annó egy Giants - Pats SB-vel. :)

 

Kicsit hasonlít az NFL-hez abban a tekintetben, hogy elég változatosak az erőviszonyok. A tavalyi bajnok Giants az idei rájátszásba be sem jutott, míg az idei bajnok Red Sox viszont tavaly nem hogy a playoffba nem került be, de még utolsó is volt a csoportjában! Akik mondjuk az elmúlt négy évet tekintve (amióta én nézem) ott voltak többször is a legjobbak között: San Francisco Giants (2010 és 2012 bajnoka), St. Louis Cardinals (2011 bajnok, tavaly főcsoport döntő, idén a döntőben kaptak ki), Texas Rangers (2010 és 2011 is a döntőbe jutottak, de mindkettőt elvesztették), de az idei bajnok a Boston Red Sox is egy nagyon nagy múltú csapat és egyben a 4. legeredményesebb az összes franchise közül (az utóbbi tíz évben háromszor is nyertek - 2004, 2007, 2013). Ha láttad a Moneyball-t (ha nem akkor nagyon ajánlom, főleg ha érdeklődsz a sport iránt, de filmként is remek volt) akkor az Oakland-et nem kell bemutatnom, nagyon szimpatikus csapat, egyik haverom a film után lett Oakland szurkoló. A két legmainstream-ebb és leggazdagabb csapatot is megemlíteném azért. Talán minden idők legutáltabb sportcsapata a New York Yankees ("The Evil Empire"), minden évben nagyon erős játékoskerettel rendelkeznek, a kisebb csapatoktól elhalásszák a jó játékosokat és ők nyertek a legtöbbször - 40 World Series szereplés és ebből 27 bajnoki címmel zárult (összehasonlításképpen a 2. St. Louis csak 19/11-et tud felmutatni). A másik hasonlóan gazdag csapat a Los Angeles Dodgers, ők csak 18-szor jutottak döntőbe, ebből 6-ot nyertek meg, viszont ők idén ott voltak a playoffban, míg a Yankees szégyenszemre nem. A legpaprikásabb meccseknek a Yankees vs. Red Sox találkozók szoktak számítani, ami hangulatában még a Real - Barca-t is felülmúlja. Nagyon utálja egymást a két csapat, egyben a két város is. Előbbinek minden idők legjobb baseball játékosának, Babe Ruth eladásának volt szerepe (a Red Sox nyert vele 3 bajnoki címet négy év alatt, aztán eladták a Yankees-nek és ezután 86 évig (2004-ig) nem nyertek egy bajnokságot sem, sokan Ruth távozásának tudták ezt be, ez volt a "Bambino átka"), míg utóbbinak a gyökerei a függetlenségi háborúra vezethetőek vissza (Boston a független Amerikához volt köthető, míg New York a koronapártiakhoz). Ezenkívül a Dodgers vs. Giants meccsek is jók szoktak lenni, igazi nyugati parti rangadó.

Egyébként a következő szezon majd csak március végén fog kezdődni, mert az előző most ért véget októberben. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előbbinek minden idők legjobb baseball játékosának, Babe Ruth eladásának volt szerepe (a Red Sox nyert vele 3 bajnoki címet négy év alatt, aztán eladták a Yankees-nek és ezután 86 évig (2004-ig) nem nyertek egy bajnokságot sem, sokan Ruth távozásának tudták ezt be, ez volt a "Bambino átka"),

Erről az jutott eszembe, hogy "Ezért nem nyerhet a Red Sox sohasem kupát.". Ha nézted esetleg a Lostot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről az jutott eszembe, hogy "Ezért nem nyerhet a Red Sox sohasem kupát.". Ha nézted esetleg a Lostot. :)

 

Ezt Jack mondta Sawyer-nek nem? :) Arra is emlékszem aztán, hogy mikor elfogták őket a Többiek, Jack-nek mutatott Ben egy felvételt, a 2004-es WS 4. meccsének utolsó out-járól, amivel nyert a Boston és Jack először nem akarta elhinni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az infókat a baseballról. Ha linkelsz egy jó meccset, meg is fogok nézni. :)

 

Ravens - Bengals... Jesszusatyám mi volt itt...elég érdekes volt az tuti. :S

 

Mondjuk örülök mert a csoportelsőt sikerült megverni otthon. Ami azért nagy szám, mert Cinci-ben már úgy ki fognak kapni sajna Flaccoék mint a huzat. Ray Rice-t azonnal kispadra ültetném. Ebben a szezonban, mint ahogy most a meccsen is, 2-3 yardnál többet még nem futott, de 80% csak belerohan a falba. Pierce még jó, vele lehetne tovább menni. Flacco is jobb volt mint szokott, de még így is 50%os volt. A végén az utós 2 mpben meg Dalton azzal a 50yardos dobással...wow, hát ha nem tudtam volna az eredményt akkor nagyon any-ztam volna. :D :D de Justin Tucker-re mint már múltkor is mondtam, mindig lehet számítani. Ja és mik voltak már azok a bírói döntések????? A fellökésnél, a visszanézésnél, és hogy már elindult a köv játék, és akkor fújják le hogy visszanézik az előző elkapást...lol.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tampa Bay - Miami

 

 

Sajnos a Miami jobban el volt foglalva az Incognito botránnyal, mint a tök nullás Tampával. Voltak ugyan fellángolások a meccsen, és volt is esélye a Miami -nak, hogy a maga javára fordítsa a meccset, azonban ez nem sikerült. A végét eléggé elcseszték sajnos. :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde! milyen lejátszóval lehet megnézni ezeket a letöltött NFL meccseket? Nekem pl. a 49ers - Panthers meccs csak a feléig megy, után kifagy. Vagy esetleg rosszul van feltöltve?

 

BS playert használok (korábban VLC-vel is néztem), ezek minden formátumot lejátszanak. A legtöbbször mkv-be teszik fel ezeket a meccseket, nem tudom, hogy az általad említett felvétel pontosan milyen volt, de szerintem önmagában azzal volt a hiba, nem pedig lejátszó specifikus a probléma. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Broncos - Chargers

 

AZt hiszem nem volt kérdéses a meccs kimenete. Bár meglepő volt azért, mert most nem sikerült manningnek 40 pont felett dobnia. :D De így is azt mondom, hogy sima és szép győzelem volt.

 

Jövő héten Chiefs vs Broncos, - szerintem az eddigi évad legjobb meccse lesz!!! - aztán Pats és megint Chiefs...lol. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BS playert használok (korábban VLC-vel is néztem), ezek minden formátumot lejátszanak. A legtöbbször mkv-be teszik fel ezeket a meccseket, nem tudom, hogy az általad említett felvétel pontosan milyen volt, de szerintem önmagában azzal volt a hiba, nem pedig lejátszó specifikus a probléma. ;)

Igen már rájöttem azóta, hogy a felvétel volt a rossz. Bár nem tudom miért fagyott ki alig a felénél amikor a mérete meg volt a két giga...

 

Más. A magyar futball edzőknek az alábbi csapatot ajánlanám felállítani. :D

 

Kannás - Szőlősi, Bori, Pálinkás, Törköly - Ágyas, Tokaji, Kékes-Frank - Puttonyos, Villányi, Sligovica

 

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap nagy meccsek az NFL -ben. Mit kell tudni róluk illetve melyik lesz a legnagyobb rangadó?

Én már egy ideje hirdetem, de szerintem a Broncos-Chiefs lesz a legjobb meccs. :) Manning kicsit lesérült a múlkori meccs végén, de most megint játszik, szóval remélem nem lesz gond és végre a Kansas behúzza az első minuszát. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap nagy meccsek az NFL -ben. Mit kell tudni róluk illetve melyik lesz a legnagyobb rangadó?

 

Szerintem is a Kansas City - Denver mérkőzés lesz egyértelműen a forduló legfontosabb találkozója. A KC esetében, statisztikailag a liga legjobb és egyben egyedüliként veretlen csapatáról beszélhetünk, míg a másik oldalon véleményem szerintem (mind szerkezetileg, mind taktikailag) a jelenlegi mezőny legütőképesebb csapata áll majd fel, az NFL történelmének egyik - ha nem a - legjobb irányítójával (Peyton Manning-el). (Vasárnap éjjel 2.30-kor fog kezdődni.)

 

A többi idősávban, az este hétkor kezdődő mérkőzések közül, a Cleveland és a Cincinnati párharcát közvetítik majd a Sport TV-ben. Ez is egy szoros meccs lehet, tekintve, hogy idén a Browns erőn felül teljesít, míg a Bengals pedig már többször is bemutatta, hogy annak ellenére, hogy ők a csoport favoritjai, azért képesek meglepetésszámba menő vereségeket szenvedni (idén a Cleveland-től is kikaptak már).

Én mégis inkább a Philadelphia - Washingtont mondanám ebből az idősávból a legígéretesebb összecsapásnak. Csoportrangadóról van szó és igen komoly téttel bír, főleg a fővárosiak szempontjából. Amennyiben a Philly nyer, akkor átveszi az NFC East-ben a vezetést a Dallastól, vereség esetén mindenképpen marad második és csak -1 meccs a hátrányuk. A Redskinsnél viszont, ha kikapnak akkor csoport utolsók lesznek és 4 mérkőzés lesz a lemaradásuk a csoport első helyezettjétől. (Tavaly ilyen állásból is visszajöttek, de idén ez még nagyobb bravúr lenne.) Az Eagles Nick Foles személyében megtalálta ideális kezdő irányítóját, aki két héttel ezelőtt 7 TD-t passzolt egy mérkőzésen és legutóbbi két fellépésüket meg is nyerték vele a Sasok. A másik oldalon a tavalyi év két újonc felfedezettje a futó Alfred Morris és a QB - Robert Griffin lehet a Skins reménysége, ha úgy játszanak, mint a tavalyi év második felében, akkor abszolút van esélyük. A tét miatt én ezt a párharcot mondanám az egyik legjobbnak.

 

Az este 10 után kezdődő meccsek közül a New Orleans - San Francisco-t adja a Sport TV. Ez szerintem remek választás! Az utóbbi időben mindkét csapat megmutatta, hogy ki tud kapni váratlanul és nem érinthetetlenek (főleg a Frisco), de még így is azt mondom, hogy két bajnokaspiránsról beszélhetünk esetükben. A tavalyi NFC bajnok 49ers idén visszafogottabban teljesít, de ebben része van a Seattle térnyerésének is az NFC West-ben. A másik oldalon visszatért a vezetőedző Sean Payton egy éves eltiltásából és ismét hasonlóan eredményes a Saints, mint 4 éve, amikor megnyerték a Super Bowl-t. Igazi támadófoci várható, sok ponttal és szoros eredménnyel, feltéve, hogyha Kaepernick is Brees-hez méltóan bemelegedik!

 

A Monday Night Football is egy remek párosítást eredményez ezen a játékhéten. Az AFC East toronymagas listavezetője (egyben az előző évtized csapata) a New England látogat majd egyik személyes kedvencemhez és titkos esélyesemhez a Carolina-hoz. Mindössze egy meccsnyi a lemaradása a hazaiaknak a Patriotshoz viszonyítva, annak ellenére, hogy nagyon gyengén kezdetek (1-3), azóta viszont 5 győzelem jött zsinórba, így a Panthers már a Saints-et is veszélyezteti divízión belül. a New Englandnek a csoport valószínűleg meglesz, mert nem túl acélosak a közvetlen riválisok, ettől függetlenül Tom Brady maximalizmusát ismerve, habzó szájjal fogja belevetni magát a Pats minden párharcba, főleg egy ilyen kiemelt mérkőzésen, mint a MNF. A Carolina-nak fontosabb lenne ezzel együtt a győzelem, mivel a Saints mögött egyelőre "csak" (kb. 10 éve álltak ilyen jól) csoport második, ezért kellene a győzelem. A hazai pálya és a lendület (5 győzelem egymás után) a Panthers mellett szól, viszont a másik oldalon ott van egy elkapó poszton ugyan foghíjas, de még mindig nagyon éles Patriots, akiknél a védelem már nem tündököl régi fényében (itt a Carolina szerintem felül is múlja őket), de továbbra is adom azt a mondást, hogy két ember ember van, akik ellen nem szabad nagyon fogadni, az egyik Peyton Manning, a másik pedig Tom Brady, úgyhogy nem merek jósolni :cool:

Szerkesztve: - Wilde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.