Ugrás a kommentre

A Sith program: "Jedi Order 66"


Szisz

Ajánlott hozzászólás

A legjobb zene az epIII-ból. Ez a jelenetsor a film legmegrendítőbb része. Még a film végénél is egy hajszállal.

 

Hajszállal? Egy egész vukival!

 

A vége nagyon "vigasztalósra" sikerült... az egy dolog hogy rám nem hatott úgy, eddig még nem sikerült könny nélkül végignéznem... az Order66 viszont nem magyaráz, nem "visz tovább", ott szimplán állunk és gyászolunk. Átérezzük egy egész Rend pusztulását, majdnem annyira, mint Yoda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Az Order66 az SW konglomerátum egyik, ha nem a legnagyobb pillanata.

 

Igen! Mert bármennyire is tudtuk, hogy mi készülődik a megoldás olyan mint egy hidegzuhany. Aki meg nem tudja annak...Az az érzésem van, hogy EZ: KIVÉDHETETLEN.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az igazi katarzis Windu kézfejének eltávolítása. Az Order 66 csak az élmény levezetése. Legalábbis nálam.

 

Donát.

 

Én is ezt tartom Anakin legnagyobb árulásának.Nagyon brutális az, hogy szinte az apja ellen fordul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Anakinnak a szinte apát Palpi jelenti. Vagy rosszul értelmeztem, amit írtál 8)

 

Az apát átvitt értelemben gondoltam.Windu végülis gyerekora óta ismeri egy tiszteletre méltó Jedi aki jó.Olyan mintha valaki Teréz anya kezét vágta volna le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az apát átvitt értelemben gondoltam.Windu végülis gyerekora óta ismeri egy tiszteletre méltó Jedi aki jó.Olyan mintha valaki Teréz anya kezét vágta volna le.

 

Naaa. Windu végig bizalmatlan volt vele, 9 éves korától. Anno még azt is ellenezte, hogy bevegyék. Aztán meg elküldte kémkedni Palpi után. Aztán a következő amit Anakin látott, hogy épp meg akarja ölni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez egy olyan Teréz anya, aki felakarja nyársalni azt az illetőt, aki talán megmentheti a kedvese életét  :wink:

 

Ez igaz lenne, ha igaz lenne az amit Palpi állit.Azt csak Anakin hiszi, hogy Palpi megmentheti Padmét, de köze nincs a valósághoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz lenne, ha igaz lenne az amit Palpi állit.Azt csak Anakin hiszi, hogy Palpi megmentheti Padmét, de köze nincs a valósághoz.

 

Az adott pillanatban Anakin ezt hiszi. Innentől kezdve eszerint cselekszik, és nem a később kiderülő dolgok alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez egy olyan Teréz anya, aki felakarja nyársalni azt az illetőt, aki talán megmentheti a kedvese életét  :wink:

 

Ez igaz lenne, ha igaz lenne az amit Palpi állit.Azt csak Anakin hiszi, hogy Palpi megmentheti Padmét, de köze nincs a valósághoz.

 

Persze de a helyzetet én Anakin szemszögéből néztem és onnan Windu egyáltalán nem Teréz anya, hisz éppen gyilokra emeli a kezét egy fegyvertelen ellen 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez egy olyan Teréz anya, aki felakarja nyársalni azt az illetőt, aki talán megmentheti a kedvese életét  :wink:

 

Ez igaz lenne, ha igaz lenne az amit Palpi állit.Azt csak Anakin hiszi, hogy Palpi megmentheti Padmét, de köze nincs a valósághoz.

 

Persze de a helyzetet én Anakin szemszögéből néztem és onnan Windu egyáltalán nem Teréz anya, hisz éppen gyilokra emeli a kezét egy fegyvertelen ellen 8)

 

Ok ez igaz.Nem mindegy a nézőpont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Észrevettétek, hogy az Order 66 után Cody egy-két másodpercig habozik? :?

 

Talán az játszodik le benne, amit a regényben is irtak "Miért nem szoltál azelött, mielött odaadtam neki a fénykardját" 8)

 

Vagy még inkább azon töprengett, hogy mi minden történhetett Coruscanton azóta, hogy eljöttek onnan...

 

Order66 ügyében a Plo Koont lelövő pilóta arca a leg... na ezt hogy mondjam? szomorkásabb? Megtörtebb? Habozóbb?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.