Ugrás a kommentre

4x04 - Shadow Warrior


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1000 év alatt a Sith Nagyúrak annyi rejtekhelyet építettek szerintem szerte a galaxisban mint a franc. :)

Főleg, ha az a hely az illető szülőbolygóján van. Gondolom Palpatine is intézte valahol Sith "kötelezettségeit", amíg szenátor volt és Naboo-n tartózkodott. Valószínűleg nem a palotában tette mindezt.

 

Szerk.: az Ep.guide kiegészítéseket pedig köszi!

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg, ha az a hely az illető szülőbolygóján van. Gondolom Palpatine is intézte valahol Sith "kötelezettségeit", amíg szenátor volt és Naboo-n tartózkodott. Valószínűleg nem a palotában tette mindezt.

 

Szerk.: az Ep.guide kiegészítéseket pedig köszi!

 

Ez meg a másik :)

 

Szívesen! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez ok, de itt konkrétan meg van említve, hogy Sidious rejtekhelye volt.

"Egy régóta létező sith rejtekhely a Naboon, melyet az utóbbi időben Sidious használt, főleg akkor, amikor Naboo állt a tervei középpontjában." Az övé is, lehetett, de azelőtt elképzelhető, hogy más is használta. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...
  • 2 héttel később...

Valahogy így érzek a rész kapcsán:

Most néztem meg.... hát nem lett valami jó. Jó lenne ha a karakterek képességeit nem ahhoz igazitanák, hogy éppen mi a sztori, hanem olyan sztorit irnának, amibe a karakterek gond nélkül belepasszolnak. Pointless-nek éreztem az egészet, bár a meglepően szép animáció és a képek néhányszor feledtetni tudták az eseményeket. Én örülök, hogy nem húzták két részesre. Ennyi ebből azért elég volt. Jöhet a következő.

 

Mintha csak a készítők be akarták volna mutatni, hogy amit meg tudtak oldani jól az 1-3 részben, azt meg lehetett volna oldani ilyen hanyagul is, egy részben.

 

Persze megvannak azért a maga pillanataik, pl. amikor Grievous és Jar-Jar "tárgyalnak". :lol: És persze szegény Tarpals... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 9 hónappal később...

Jól van, megígérem, hogy legközelebb valami pozitívat fogok írni róla. :) Biztos van valahol jól elrejtve egy jó dolog. :evil:

Amúgy azt kikérem magam, hogy fikázom. :nana: Véleményemet jól megalapozottan leírtam anno, ahhoz tartom magamat a mai napig. Azért ne nevezz már minden negatív véleményt fikának. A negatív vélemény és a fikázás nem ugyanaz, és nem minden fika, ami negatív megnyilvánulás a Star Warsszal kapcsolatban. A véleményemet annak nevezni bizony sértő rám nézve. Sosem fikázok, de ha valami nem tetszik vagy szerintem nem jó, azt mindahányszor megmondom, ezt azt hiszem, elégszer tisztáztam már. Mint ahogy azt is ismételgetem, ha tetszik valami, amire azt hiszem, az elmúlt tíz évben, de még az elmúlt pár napban is többszörösen tanúbizonyságot tettem. Szóval ismételten, kikérem magamnak, hogy a véleményemet leminősíted fikának! Fikázni az fikázik, aki amellett, hogy rohadtul nem ismeri a művet, amiről véleményt mond - ennél fogva azt nem tudja alátámasztani -, csak rosszat tud róla mondani. Tán ilyen vagyok, Ody? :45:

Ja, és tény, nem kötelező, de tudtommal hallgatnom sem az. ;) Érvekkel ki lehet fejteni, mit látok rosszul, miben tévedek, meg lehet engem is győzni ám, még ha az nem is egyszerű - amire jé, pont ebben a topicban van is egy példa. És jééé, éppen te győztél meg. :)

Azt meg már csak csendben jegyzem meg, hogy a topikban többször is védtem ezt az epizódot (is). Na, ennyit arról, hogy fikázok, de köszi, hogy a fikázókkal egy lapon emlegetsz, sokat jelent nekem. :P:hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belefáradtam, a győzködésbe. Amúgy is leírtad már, hogy leggyengébb, még februárban. Ez az újabb beírás semmi új infóval nem gazdagodott. Arra mit írjak, hogy szerinted ez a sorozat legrosszabb része? Erre nem lehet semmit írni. Max. hogy nem. De felőlem lehet az is, csak fél évente minek ismételgetni? Érted? Ha még lenne benne valami új dolog....de nincs. Vagyis de. Azóta még lejjebb süllyedt. :) A fika meg az érzékenységi szintem megnyilvánulása. Mostanában sokba belefutottam, és még itt is azt kell olvasnom, hogy gyenge. Ok az, le lehet írni de ne ismételgessük úgy, hogy semmi értelme az új kijelentésnek azon kívül, hogy húzzuk le még jobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra mit írjak, hogy szerinted ez a sorozat legrosszabb része? Erre nem lehet semmit írni.

Ennek ellenére sikerült rá írnod valamit. :P Miért nem legyintettél, hogy "oké, Dzséjt megint hülye", aztán léptél tovább írás nélkül? De erről ennyit, ígérem, fél éven belül nem ismétlem meg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Most tartok itt az újranézésnél, erről a részről szinte semmi nem maradt meg 7 év távlatából, talán csak Rish Loo alakja, bár a nevére már nem emlékeztem, mint ahogy az sem volt meg, hogy itt már egyszer elfogták Grievoust. A legérdekesebb talán az volt, ami 4:06-nál látható, hogy a gunganek a víz alatt is meglovagolják a kaadukat, azt korábban nem tudtam, hogy a víz alatt is képesek így funkcionálni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.