Ugrás a kommentre

4x07 - Darkness on Umbara


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem tűnik rossz választásnak, de csak reggel tudom meghallgatni sajnos.

Remélem megtartják mind a 4 részre.

De még mennyire, hogy nem. Nagyon jó volt őt hallgatni. Helyenként ugyan kevesebb beleélést tanúsított, de nagyon illik hozzá, ezért csak dicsérni tudom a szinkront, remélem ezt a színvonalat mind a négy részen át megtartják. Egyébként érdekes volt, a bemondó is mintha egy kicsit komorabban mondta volna ki a címet az elején, előrejelezve, hogy milyen történettel lesz dolgunk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De még mennyire, hogy nem. Nagyon jó volt őt hallgatni. Helyenként ugyan kevesebb beleélést tanúsított, de nagyon illik hozzá, ezért csak dicsérni tudom a szinkront, remélem ezt a színvonalat mind a négy részen át megtartják. Egyébként érdekes volt, a bemondó is mintha egy kicsit komorabban mondta volna ki a címet az elején, előrejelezve, hogy milyen történettel lesz dolgunk. :)

 

Én meg már azt hittem, hogy bemondták a rész címét. De nem, ahogy eddig ebben az évadban egyszer sem.

Tényleg kicsit vontatottabb hanglejtéssel hangzott "A klónok háborúja".

 

Hogy ez a rész mennyire tele van Star Wars - Battlefront érzéssel! El is felejtettem!

Nagyon jó volt újra látni.

A szinkron is nagyon bejött, remélem marad Papp János.

Hogy a klónok felcserélődnek, gondolok itt pl.: Hardcasere, Dogmára és Tupra, az szinte tuti, de Krellnek maradni a k®ell!

 

Egyetlen negatívúm, hogy a zseniális mondat, a "csak mázli kell és töltény" el lett barmolva "most már pumpáljuk fel magunkat"-ra.

 

De klassz volt és este máris folyt. köv!

Nekem bejön ez a tempó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újranézve valóban nem olyan rossz Krell hangja, de tény, hogy az eredetit nem adja vissza 100%-ig. Félő, hogy Maulnál is ez lesz a helyzet. Sam Witwert visszaadni... valahol a nagyon komoly kihívás és a lehetetlen közé tenném.

A Fiúnál sem tudták visszaadni. Csak egy halovány próbálkozás volt, de legalább a hangszín megegyezett. De ez a nem is annyira távoli jövő zenéje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 5 hónappal később...
  • 2 évvel később...

Az első nyolc percben úgy kapjuk az arcunkba a klón háború brutalitását, hogy pislogni sincs időnk! Amikor az ember nézi tiszta libabőrös lesz. Aztán jön Krell....minden mondata gyomorgörcsöt okoz. Amikor a klónokat a számaikon szólítja az hátborzongató. Itt Fives is szintet lép, ráadásul megismerhetjük Tup -ot. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Ma néztem újra, ezt megkockáztatom az egész animációs SW legkeményebb felszíni csatája volt, amit itt láttunk. Gyakorlatilag elérték azt, hogy mind a háború brutalitását bemutatták a harcokon keresztül, plusz az umbaraiak állandó fenyegetést jelentettek a klónokra, amikor már biztonságban érezték magukat, akkor újra lecsaptak és folyamatos nyomás alatt tartották a köztársaságiakat, ezzel megvolt az az érzés, hogy nincs megállás, nincs pihenés, itt élet-halál harc van. Ehhez hozzátett Krell is, akiről itt még nem lehet eldönteni, hogy tényleg csak könyörtelenül kemény az embereivel (a végén, mintha meg is enyhülne), aki eredményeket akar minden áron, vagy ahogy később megtudjuk valójában az ellenségük. Umbara, a környezet, a fegyverek és az egész rész látványvilága szintén kiemelkedő és egyik kedvenc klónom Hardcase is ebben a történetszálban kap komoly szerepet. Az elmúlt két rész könnyedsége után nagyon pofán tud csapni az Umbara-szál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.