Ugrás a kommentre
Bomarr

Special Edition-ok

Ajánlott hozzászólás

Ez nagyon jó hír Bomarr! Felrakod őket máshova?

Igen. Mutatóba az első párat már le is cseréltem. A maradékkal elpepecselek holnap délután/este. Ezzel minden bizonnyal hamarabb végzek, mint a régóta beigért CW sorozat kritikával ;):)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Allright, ezaz ImageShack kezd az idegeimre menni. Van, hogy pillanatok alatt feltesz egy képet, van hogy ötödszöri probálkozás és hosszas töltési idő után is csak egy üres képernyőt tud mutatni. Valaki tud ajánlani egy jó képfeltöltő helyet?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Allright, ezaz ImageShack kezd az idegeimre menni. Van, hogy pillanatok alatt feltesz egy képet, van hogy ötödszöri probálkozás és hosszas töltési idő után is csak egy üres képernyőt tud mutatni. Valaki tud ajánlani egy jó képfeltöltő helyet?

www.swsaga.hu. ;) Mekkora a képek összmérete?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ha ide töltöm fel, akkor viszont nem normál méretben látszik a kép, hanem csak egészen apróban, igy pont az összehasonlitó jellege nem jön ki az egésznek hisz kattingatni kell a képekre hogy jobban látszodjanak és nem egymás alatt vannak. Lehet ezen állitani?

Szerk: Egyébként nem semmi, hogy az ImageShackre feltöltött képek egy részét már nem is jeleniti meg... LOL

Szerkesztve: - Bomarr

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

No, többek között Odynak hála, a maradék képek is a helyükre kerültek. Az összeállitás tehát újra teljes.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Ha már a másik poszteremet is az ottani "Special Edition" topikba raktam be....

Ez nem az a poszter, ami az EP4 bakelitlemezhez volt?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Lehet.... anyci ismerősétől kaptam.

Ha valaki tud biztosat arról, hogy mi ez (ki festette, stb) az legyen kedves ossza meg velem! :P

Szerkesztve: - Darth Krande

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Immár felkerültek a szerverre Bomarr "örök-érvényű" művének képei, így teljes pompájában élvezhető az elemzés. az első oldalra kattintva elolvashatjátok. Sok az új arc, érdemes belemerülni. Nagyon jó kis összeállítás.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nagyszerű lett a komment a képek alatt! :P

A jawa jármű=kenyérpirítón feküdtem. :P

Egyébként szerintem a 2004-es DVD-kiadás egyik fő hátránya Luke fénykardjának színe a Falcon fedélzetén, ami kékről valahogy zölddé változik. :) Apróság, mégis nagyon zavaró.

Az Adywan-verzió 1-2 negatívumot leszámítva jobban bejön.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
A Mos Eisley-ről szóló részben hiányzik jó pár kép.
Nem voltak átjavítva a linkek, azért nem látszott. Köszi, hogy szóltál. Most már jó mindegyik (remélem egyszer az epizód elemzéseimet is meg tudom majd így csinálni :) ).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ