Ugrás a kommentre

4x11 - Kidnapped


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Hangulatos rész volt, de az, hogy az EU-ból vettek át egy történetet és dolgozták fel újra máskép azt bizonyítja, hogy kezdenek kifogyni az ötletekből. Anakin ellenszenve a zygerriaiak iránt teljesn érthető. Obi-van most nagyon sokat bénázott harc közben. Jól sikerült lezárni a sztorit.

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te egy külön világba élsz de már megszoktuk. :D Mondjuk elnézve az évadot képtelenség ilyet még leírni is.

Ha annyira tele lettek volna az írók ötletekkel a zygerriai szál valószínűleg meg sem született volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem hogy Lucas olyan nagy SW-fan lenne, hogy képregényeket olvasna :D

 

Erről van szó. Épp ezért gondolom, hogy valószínűleg csak plusz sztorit kerestek, hogy kitöltsék az évad 22 epizódját.

 

ÉÉÉÉS Filoni szerint mégis pontosan erről van szó! :P

A sorozat topikjába belinkeltem egy interjút, abban azt mondta, hogy Lucas olvasta a képregényt, és annyira tetszett neki, hogy bevették a sorozatba a szálat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÉÉÉÉS Filoni szerint mégis pontosan erről van szó! :P

A sorozat topikjába belinkeltem egy interjút, abban azt mondta, hogy Lucas olvasta a képregényt, és annyira tetszett neki, hogy bevették a sorozatba a szálat :D

Ez információ lehet kamu is. Én például a készítők helyében sose vallanám be, hogy ötlethiány miatt dolgoztuk fel a képregéynt, inkább valami hasolnó magyarázattal jönnék elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez információ lehet kamu is. Én például a készítők helyében sose vallanám be, hogy ötlethiány miatt dolgoztuk fel a képregéynt, inkább valami hasolnó magyarázattal jönnék elő.

Ez is, Maul is? Bocs, de szerintem ez hiú remény. :)

Nem hiszem, hogy az a George Lucas, aki annak idején 6 mozifilm (ha Indy-t nem számoljuk) történetét álmodta vászonra olyan nagy ötlethiányban szenvedne. Annál is inkább, mivel a sztorikat tulajdonképp nem is ő írja (csak rábólint vagy elutasítja azokat, esetleg néhány ötletet ad), hanem a csapata, Filoni vezetésével. Az utalásokat persze mindenki úgy kezeli, ahogy akarja: ötletkoppintásnak vagy tisztelgésnek az adott mű előtt. Én inkább az utóbbi kategóriába tartozom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is, Maul is? Bocs, de szerintem ez hiú remény. :)

Nem hiszem, hogy az a George Lucas, aki annak idején 6 mozifilm (ha Indy-t nem számoljuk) történetét álmodta vászonra olyan nagy ötlethiányban szenvedne. Annál is inkább, mivel a sztorikat tulajdonképp nem is ő írja (csak rábólint vagy elutasítja azokat, esetleg néhány ötletet ad), hanem a csapata, Filoni vezetésével. Az utalásokat persze mindenki úgy kezeli, ahogy akarja: ötletkoppintásnak vagy tisztelgésnek az adott mű előtt. Én inkább az utóbbi kategóriába tartozom.

Azt nem mondtam, hogy Lucas szenved ötlethiányban, talán csak a sorozat írói. Ez nem zárja ki azt, hogy Lucas tetszése elnyerte ez a képregény és emiatt került be a sorozatba. Talán az írók nem tudtak mit kitalálni, megnéztekk pár képregényt, ezeket Lucas elé tolták, ő megnézte őket, aztán úgy döntött, hogy legyen ez benne a sorozatban.

Ha én tisztelgek egy mű előtt és fel akarom dolgozni, akkor nem változtaok rajta szinte semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Nos megnéztem szinkronosan az epizódot és hát vegyes érzelmeim vannak.Az egyik dolog ami nem nagyon tetszett Yoda hangja volt amit mivel hogy nem Versényi adott nem jött be túlságosan.Szerintem jobb szinkronszínészt is találhattak volna. Aztán Roshti kormányzó hát... eléggé fiatalosabban hangzott most nem is jut eszembe a szinkronszínész neve pedig tudom ki az :) D'nar hangja is lehetett volna találóbb de Atai Molec hangja viszont jó volt. Codynak megmaradt a régi hála az égnek. Összegezve azért nem tetszett túlnyomóan az új karakterek szinkronja mert túlságosan megszoktam az eredetit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos megnéztem szinkronosan az epizódot és hát vegyes érzelmeim vannak.Az egyik dolog ami nem nagyon tetszett Yoda hangja volt amit mivel hogy nem Versényi adott nem jött be túlságosan.Szerintem jobb szinkronszínészt is találhattak volna. Aztán Roshti kormányzó hát... eléggé fiatalosabban hangzott most nem is jut eszembe a szinkronszínész neve pedig tudom ki az :) D'nar hangja is lehetett volna találóbb de Atai Molec hangja viszont jó volt. Codynak megmaradt a régi hála az égnek. Összegezve azért nem tetszett túlnyomóan az új karakterek szinkronja mert túlságosan megszoktam az eredetit. :D

Rosta Sándor volt Roshti. :) Még a név is majdnem stimmel. :D Yoda a lehetőségekhez képest még egész jó lett, de nem jobb az eredetinél sajnos.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha eltekintek Yoda ideiglenes hangváltoztatásától és a rész végi hanghibától, akkor azt kell mondjam nagyon jó volt magyarul.

 

Viszont D'Nar magyar hangja az a Kárpáti Tibor volt, aki tavaly október 28-án elhunyt. Ez engem eléggé meglepett, azt hittem a szinkron idén készült januárban vagy februárban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont D'Nar magyar hangja az a Kárpáti Tibor volt, aki tavaly október 28-án elhunyt. Ez engem eléggé meglepett, azt hittem a szinkron idén készült januárban vagy februárban.

Basszus erről nem is tudtam :( . Olyan rossz látni, ahogy hullik a "klasszikus" szinkron generáció (Kristóf Tibor, Kránitz Lajos, Horkai János és most Kárpáti)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Ha a Nostromójéra nem is (annak a hajtóműve egybe van építve a törzzsel és nem forgatható), a Prometheuséra valóban emlékeztet. Persze a VTOL megoldást azért nem lehet túl sokféle formában megvalósítani. Ugyanígy hasonlít a Serenity hajtóművére is (a Prometheus meg gyanúsan hasonlít a Serenity-re :evil: ), sőt, Sugi hajója, a Halo is ilyen hajtóművel van megáldva. Amúgy szerintem egy kifejezetten ronda hajó ez a Tecora, mint egy elcseszett tégla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a Nostromójéra nem is (annak a hajtóműve egybe van építve a törzzsel és nem forgatható), a Prometheuséra valóban emlékeztet. Persze a VTOL megoldást azért nem lehet túl sokféle formában megvalósítani. Ugyanígy hasonlít a Serenity hajtóművére is (a Prometheus meg gyanúsan hasonlít a Serenity-re :evil: ), sőt, Sugi hajója, a Halo is ilyen hajtóművel van megáldva. Amúgy szerintem egy kifejezetten ronda hajó ez a Tecora, mint egy elcseszett tégla.

 

Tényleg. Most néztem meg a leszállásást az lv 426-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.