Jump to content
lokatelli

George Lucas

Recommended Posts

Tényleg, pedig délután láttam az újságban, és nem írtam meg itt :)

Szóval elvileg m2 2:05-kor lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen megnézném, mert a múltkor elfelejtettem, de ha ekkor még ébren vagyok, már kár lenne lefeküdnöm... és azért matek és linux vizsga előtt nem ártana kicsit aludni :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az imdb már nem Lucas-t írja a Red Tails rendezőjének. Egyáltalán nincs a film mellett rendező írva. Lucas (és McCallum) csak producerként van jelölve, de semmi más nincs a produceren kívül. Az a film is egy helyben topog.

Felmerült a kérdés, hogy Lucas mikor kapott életműdíjjat, 1992-ben és nincs feltűntetve mellette, hogy nem vette volna át, pedig az imdb oda szokta írni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én nem sajnálom tőle.Ami örömet adott az embereknek a Star Wars kapcsán, azt nem lehet pénzzel kifejezni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ő kivételes: attól lett gazdag, hogy tényleg tett is le az asztalra valamit. Nem is akármit.

Bill Gatestől viszont az utolsó fillérjét is sajnálnám, ha belegondolok.... :lol: Na jó, azért kifosztani nem fogom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Bill Gatestől viszont az utolsó fillérjét is sajnálnám, ha belegondolok.... :lol: Na jó, azért kifosztani nem fogom.

Ő is tett le valamit az asztalra, mert azért ha megfeszülsz, akkor sem raksz össze egy MS-DOS-t vagy MS Windowst, akármennyire is utálod eme két programot.

Az már egy teljesen más kérdés, hogy az MS-DOS kinek az ötlete volt... ugye, hajdan létezett egy sima DOS is :lol:

Lucastól én sem sajnálom, sőt. Amennyi örömet okozott és okoz máig az SW, még kétszer ennyit is odaadnék neki.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Hát ez hatalmas. :yes:

Lucas haja különleges effekt, ő meg George nagy G-vel...

Az új szereplők az SW TV-soriban: R2 Mr. T 2, Jabba a (akármilyen) hutt meg Jewbacca. :yes:

Szerkesztette: Rog

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Lehet, hogy ez a 2005-ös AFI dijátadó csak nekem újdonság, mindenesetre beteszem, hátha más se látta még. A legeleje szenzációs :)

Szerkesztette: Bomarr

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ütős :) Főleg az eleje. Bírom ezt a Shatnert, bár egy beképzelt pojáca, de azért bírom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Hogy nem tervezi az ep 7-8-9 rendezését :D

Hál' istennek.

Spirituális film... hát, ha olyasmire gondol, mint amilyen az SW egy része (Erő), csak akkor jobban erre koncentrálva... érdekes felvetés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Hál' istennek.

Spirituális film... hát, ha olyasmire gondol, mint amilyen az SW egy része (Erő), csak akkor jobban erre koncentrálva... érdekes felvetés.

Egyetértek, nem kell 7-8-9. Egyébként pedig valahogy nem tudom elképzelni Lucas -t mint aki visszatér a THX -es gyökereihez...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

KApcsolgatok a tévében az ismeretterjesztő műsorok között, erre George Lucas mosolyog rám a képernyőről. A "Sci-fi megmentette az életemet" című műsor mai adásában az egész rész a Star Warsszal foglalkozott (foglalkozik, 13:50-ig tart).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
KApcsolgatok a tévében az ismeretterjesztő műsorok között, erre George Lucas mosolyog rám a képernyőről. A "Sci-fi megmentette az életemet" című műsor mai adásában az egész rész a Star Warsszal foglalkozott (foglalkozik, 13:50-ig tart).

Melyik csatornán volt?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez