Ugrás a kommentre

George Lucas


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...
  • 4 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Régebben meg volt egy RTL-es interjú Lucas-al (The Mythology of Star Wars). Sajna nem találom. Nincsen meg valakinek, akár feliratosan is?Kis segítség, ha valakinek a címről nem ugrik be

Nekem megvan, de sajna csak VHS -en.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

Beleolvastam a kommentekbe... Hát nem csalódtam, látszik, hogy index. A szememben ez amúgy is egy szennylap (akinek ezzel a lelkébe tiportam, jelzem, hogy ez a szuverén véleményem) :P

Nem az indexel van a baj, hanem az ott megforduló egyének szellemi színvonalával. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy újabb magasröptű vita a zsindexen.... (borzalmas hozzászólásokkal)

 

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2012/01/19/george_lucas_visszavonulok

Beleolvastam a hozzászólásokba. Iszonyú primitív. Abba is hagytam, főleg azok után hogy némelyek a halálát akarják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van ott azért jó hozzászólás is:

 

"Szerencsetlen fikagepek. Gondolom ti az elet barmely teruleten tobbet alkottatok eddig GL-nal, ezert "kritizaljatok", es nem azert mert egy szanalmas kis pocsok vagytok, akiknek alapvetoen csod az elete, es mar semmi mas orome nem maradt, mint olyanok pocskondiazasa, akik tobbek nalatok ."

 

Tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van ott azért jó hozzászólás is:

 

"Szerencsetlen fikagepek. Gondolom ti az elet barmely teruleten tobbet alkottatok eddig GL-nal, ezert "kritizaljatok", es nem azert mert egy szanalmas kis pocsok vagytok, akiknek alapvetoen csod az elete, es mar semmi mas orome nem maradt, mint olyanok pocskondiazasa, akik tobbek nalatok ."

 

Tetszik.

Igaza van. :) De azért van jó példa is, csak sajna nem itthon. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra egészen meglepő, hogy Lucas foglalkozik a netes kritikákkal, sőt bántják! Azt hittem ezek róla simán lepattannak.

 

Az alább az index.hu-ról beidézett "pozitiv" hozzászólás is elég szomorú. Szegény Lucas ennél minőségibb védelmet érdemelne, ha már...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.