Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Videjó játékok 2.0

Ajánlott hozzászólás

Skyrim valaki? Eddig nekem nagyon hozza a hangulatot de még sajna csak 1,5 órát sikerült játszanom vele.

Szerkesztve: - misi920

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skyrim valaki? Eddig nekem nagyon hozza a hangulatot de még sajna csak 1,5 órát sikerült játszanom vele.

Néha csak azért állok fel mellőle, hogy maradjon némi életem is :D Az egyszerűsítések mellett is méltó folytatása a Morrowindnek és az Oblivionnak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Most elkezded és tízre kijátszod. Két óra a játékidő. :S

Én is olvastam hogy csak ennyi. De azért kipróbálom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Húúú srácok a S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl nevű játék a

közepénél megadta magát, az az lefagy és kilép, tehát a mocskos rohadt kóchengeres k.... anyját!!!!

Pedig régebben jó volt, mikor legutóbb fel raktam akkor a Win 7 sem szekálta, most meg...

De k........ mérges vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Belenéztem az MW3-ba és rögtön felment az adrenalin :D Sehol egy röccenés, szépen fut minden, a grafika remek....hát igen a játékmenet újfent spuris. Viszont végigvittem a FEAR 3-at -már egy ideje azzal kapcsolom ki az agyam- és piszkosul bejött. A legjobb az eddigiek közül.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Belenéztem az MW3-ba és rögtön felment az adrenalin :D Sehol egy röccenés, szépen fut minden, a grafika remek....hát igen a játékmenet újfent spuris. Viszont végigvittem a FEAR 3-at -már egy ideje azzal kapcsolom ki az agyam- és piszkosul bejött. A legjobb az eddigiek közül.

Igen marha jó de baromi rövid.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

MW3-hoz:

Nem tudom ki melyik generációból, mennyire ismeri ezt a mondókát, de szerintem pont Makarovra illik:

"Amerika, London, Párizs,

kérem maga nem normális!"

:D:rock:

(És akkor jöhet Makarov "You think I'm mad?" mondata... :D )

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Assassin's Creed: Revelations

Maga a nagybetűs játék. Nem értem a kritikus hozzáállást ehhez a játékhoz. Semmi bajom nem volt vele, nagyon jó! A vége meg nagyon ütött. Pont. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Assassin's Creed: Revelations

Maga a nagybetűs játék. Nem értem a kritikus hozzáállást ehhez a játékhoz. Semmi bajom nem volt vele, nagyon jó! A vége meg nagyon ütött. Pont. :D

Én eddig csak jókat olvastam róla. Ma majdnem meg is vettem, de aztán helyette a Mass Effect 1-2-re esett a választás (annak ellenére hogy ezzel a sorozattal még sose játszottam) :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én eddig csak jókat olvastam róla. Ma majdnem meg is vettem, de aztán helyette a Mass Effect 1-2-re esett a választás (annak ellenére hogy ezzel a sorozattal még sose játszottam) :)

A Mass Effect 1-2 csak jó választás lehet. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Jól tetted, hogy megvetted az első két részt így a harmadik előtt. :) Visszatérve a Revelationsre, nagyszerű tisztelgés Ezio és Altair előtt, szépen és meghatóan fejezik be a történetüket. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Végigvittem a Mass Effect egyet. Gondoltam írok pár sornyi tirádát, hogy mennyire lenyűgözött, de elötte beraktam a kettőt, gondolván pár percre ránézek... benn is akadt a szó. Nagyon nem semmi mennyit fejlődött a grafika/harcrendszer... ha olyan sztorit + annyi és olyan szintű mellékküldetéseket raknak bele mint az egyhez akkor asszem dobogós lesz a kedvenc játékok listáján.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A sztori ugyan nem olyan epikus, a mellékküldetések mindenképpen jobbak pláne, ha a következő DLC-k is megvannak:

Lair of Shadow Broker - ME3 előzménynek is elmegy, csak nem szabad akkor teljesíteni, mikor megjelenik. Sajnos kicsit ezt elszúrták, mert egy bizonyos ponton már teljesíthető, de sztori szerint még nem szabadna. Csak azután jó megcsinálni, hogy az Illum bolygón elvégezted egy bizonyos valaki küldetését.

Normandy Crash Site - egyszerű, de nagyszerű kis kiegészítés.

Arrival - szintén ME3 előzmény, de csak a fő sztorivonal után szabad végig vinni, mert bár előbb is lehet, a történetben úgy van néhány buktató. Érezhető, hogy a DLC történetét már az ME2 eseményei utánra szánták (amúgy közvetlen előzménye az ME3-nak).

Overlord - nekem tetszik ez a DLC, bár sokak szerint nem sikerült jól, de a vége elég drámai. Szintén olyan, amit szerintem ildomos a fő sztori utánra hagyni. És van egy olyan érzésem, hogy ez is valamennyire átvezető (bár ez csak az én tippem).

Zaeed: The Price of Revenge - új csapattagot ad a játékhoz, egy marcona zsoldost. Bármikor felvehető.

Firewalker Pack - ugyan ez nem túl jó sztori szinten, de a benne lévő Hammerhead jármű kell az Overlordhoz. És amúgy is, nem teljes egy Mass Effect játék, ha nem kapsz idegbajt egy járműtől. :D

Kasumi: Stolen Memory - szintén új csapattagot és küldetést ad. Ráadásul egy nagyon jópofa küldetést. :)

Ami viszont az ME2-t szerintem jobbá teszi az elsőhöz képest, az a rendezés. Tényleg, mintha egy film lenne. Amit igen csak erősít a tény, hogy hány TV és mozi színész működött közre benne: Adam Baldwin (Chuck, Firefly), Yvonne Strahovski (Chuck - ő mellesleg nem csak a hangját kölcsönzi a karakternek), Claudia Black (Stargate SG-1, Farscape), Seth Green (Robot Chicken, Star Wars: The Clone Wars), Lance Henriksen (Aliens), Martin Sheen (Apokalipszis most, Végső visszaszámlálás), Keith David (Pitch Black, Chronicles of Riddick), Tricia Helfer (Battlestar Galactica), Michael Hogan (Battlestar Galactica), Carrie-Anne Moss (Mátrix), Dwight Schultz (Star Trek: The Next Generation/Voyager), Armin Shimerman (Star Trek: Deep Space Nine) és Michael Dorn (Star Trek: The Next Generation/Deep Space Nine) . Minden nagyon dinamikus, drámai, nagyon jó az egész összhatása. És a legvége... Életemben először izgultam szereplőkért egy játékban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ennek kapcsán egy kérdés: itt lehet mellékküldetéseket a fő küldetés befejezése után is csinálni? Csak mert az első rész simán véget ért miután megvolt a főboss.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Itt már lehet, nem ér véget a játék a stáblista után. Sőt, mint írtam, az Arrival DLC-t kifejezetten utána érdemes végigvinni (én a Lair of Shadow Brokert és az Overlordot is mindig utána hagyom). Ez főleg azért jó, mert a fő sztorihoz egyáltalán nem kapcsolódó mellékküldetések megkeresése itt elég macerás, míg az ME1-ben általában NPC-k adták, vagy feltörve egy számítógépet jelent meg, addig itt a legtöbbet a bolygók szkennelésével lehet megtalálni, ami BAROMI unalmas (de tudok listát adni arról, hol bujkálnak, ha kell :)), pláne, amíg lassú a szkenner és kevés a szonda. Utána sem lesz sokkal élvezetesebb, de legalább egy bolygó átkutatása nem kerül öt percbe és a szondakészlet felébe. Így én annak idején ezeket is a végére hagytam.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én anno a játék vége felé vettem észre, hogy néhány aszteroidamezőben bujkál azért méh pár meglepi. :)

Én meg valahol a harmadik végigjátszás alatt. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Számomra a Mass Effect legalább akkora meglepetés volt játékok terén, mint a Doctor Who sorozatok terén. És kedvenccé is vált. Nekem az első rész felvezetés volt, egy NAGYON ERŐS alapozás a szerintem nagyon epikus és nagyszabású 2. részhez. És már hihetetlenül várom a 3. részt!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Tegnap befejeztem a MW3-at. Nagyon jó lett, jobb mint egy akciófilm, hihetetlen jó látványelemekkel. A fő gond azonban mint mindig a scriptek egyhangúsága, a rövidség. Piros pont az AC-130-as visszahozatalának. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Mass Effect 2 végére érve öszintén le vagyok nyügözve. Két sirámom lenne amelyikből sajnos mindkettővel a végén szembesültem:

-A főszál picit rövid lett. Nyilván fura ez egy olyan játéknál aminek a belső órája szerint 25 óráig tartott a végigjátszás, de ez nagyrészt a mellékküldetéseket ölelte magába. Amiket piszokul élveztem, de valahogy az első rész főszála erősebb volt.

-A BioWare-nek sikerült nagyon csúnyán kicsesznie a magyar Xbox tulajokkal. A játékhoz jár egy kód, amivel ingyen lehet néhány DLC-t lekapni. De nemhogy ezekhez de a fizetősökhöz se sikerült hozzáférnem. Utánanéztem és kiderült, hogy a központban csesztek el valamit. A magyar vevőknek valamiért csak a semmitmondó ruhacserés DLC-ket tették elérhetővé. Már májusban szóltak nekik a hivatalos oldalon. Ha azóta nem történt semmi akkor nyilván erre keresztet lehet vetni. Egyetlen megoldás, hogy csináltam egy reget ahol lakhelynek az Egyesült Királyságot jelöltem meg. Na így már hozzáférek mindenhez csak két bökkenő van: az elmentéseim a másik reghez tartoznak, tehát az egész játékot újrakéne kezdenem (mivel importáltam a karakteremet az első részből ezért persze az egészet a nulláról - itt már a gondolatba belefáradtam), másrészt: a másik regnél elhasználtam a kódot amihez ingyen járna néhány DLC - most mindenért fizetnem kell. Közben akik kichippelik a gépüket azon vigan játszanak mindennel ingyen. Nem fogok emiatt a falnak menni, de azért bosszantó és sajnos igy a legvégére rossz szájizt hagyott a játékkal kapcsolatban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Na, így érdemes legálisnak lenni. Mindenre rácseszik az ember. Amúgy szerintem te vagy az egyedüli aki rövidre értékeli a játékot, bááár ha úgy vesszük, akkor simán elviselne mindenki plusz 25 órát. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Bomarr: nem tudom, te hogyan játszottad, de nekem ötven-hatvan óránál kevesebbnél még nem sikerült végigjátszanom (ami ugyanannyi, mint az első rész). Ez a 100%-os kijátszás, ebben benne van kis isten fütyijének makkjának felderítése is. :D

Másrészt, hát ezért kell kérem PC-n játszani. :evil: Na jó, ez g*ci dolog, de tényleg, PC-n ilyen gond nincsen, én lazán megvettem és telepítettem azokat a DLC-ket is, amit elvben ebben a régióban le sem lehetne tölteni. Csak annyi a dolgom, hogy a regemnél átállítom angolra a felületet, és máris tölthető, nem kell külön regisztráció más nyelvre. Aztán még egy kis machinálás a regeditben (tényleg csak annyi, hogy egy értéket HU-ról EN-re állítok, majd vissza telepítés után) és máris telepíthető. Aztán még magyarítás is küldhető rá. Hiába, a PC-nek még mindig megvan az az előnye, hogy nincs korlátok közé szorítva. :cool:

Oldi: én még SEMMILYEN megoldhatatlan vagy bosszantó gonddal nem találkoztam legálisan vett játéknál. Pedig már bőven száz fölé ér a megvett játékaim száma, és ebben aztán van minden. Steames, de DVD-n vett; csak steames, origines, de DVD-n vett; csak origines, Windows Dowload Manegeres (vagy mi az isten, ami a Batman: Arkham Asylumot védi), és DRM nélküli is. Semmi nem támasztott még olyan követelményt, ami harminc másodpercnél tovább tartott volna megoldanom. Pedig aztán én még a DLC-ket is összeszedem. LEGÁLISAN!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ