Ugrás a kommentre

Klón háború - Yoda felelőssége


Ajánlott hozzászólás

Mintha nem bocsátották volna szavazásra. Csak a jó öreg palpi elfogadta a felkérést.

 

Bail biztos ellene szavazott volna, de egyedül kevés.

Szerintem itt már a képviselők nagyobb része Palpi zsebében volt a többi meg meg volt félemlítve.Ha szavazásra került volna a sor akkor is őt választják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem itt már a képviselők nagyobb része Palpi zsebében volt a többi meg meg volt félemlítve.Ha szavazásra került volna a sor akkor is őt választják.

Hát valszeg ha Padmé ott van, akkor nem lenne Birodalom és nem lenne Palpi külünleges engeményei, jogai, mert Padmé az ellen volt, hogy ez megtörténhessen.Ő a demokráciáért élt.

 

A képviselők nagyrésze meg volt félemlítve, lefizetve, de ha egy erős kezű szenátor pl Padmé, Palpi ellen índítványoz, szavaz, akkor korántsem biztos hogy Palpi megkapta volna a jogokat.

Palpi jól intézte a dolgokat, mert Padmé ellen Dooku segítségével megakarta öletni, majd kicsit arrébb sodorni, hogy a sorsdöntő szavazáskor Padmé ne jelenhessen meg, ez vol t lényeg

 

Palpi egy zseni:)Jól kavarja a dolgokat mind 3 részben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De szerintem botorság azt feltételezni, hogy nem oldja meg Palpi ezt az apróságot akkor, ha Padmé ott van. Bár éppen az ő terve volt a félreállítása is. Ez a Palpatine újra és újra bebizonyítja, hogy rohat jó konspirátor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen, Palpi még mondja is Anakinnak, hogy majd beszél Padméval a bolygó elhagyása miatt. Tulajdonképpen itt megszabadul (ismét, de ez "jó" szokása) egy nagyon kellemetlen és tegyük hozzá, veszélyes ellenféltől. EpI óta tudja, hogy Padmével kapcsolatban jobb, ha nem kockáztat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nekik a fizikai ténykedésével volt baja, nem? :cry:

De ha zavarja őket, akkor miért nem számüzik egy másik bolygóra és miért választják meg képviselőnek? Mondjuk ha azt vesszük alapul, hogy Boss Nass pillanatok alatt tábornoknak nevezte ki csak, mert a buvóhelyre vezette Amidaláékat már nem is tünik olyan furcsának a dolog :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No meg a "békekötés" után kell egy gunga is a szenátori csapatba. Két faj él egymás mellett a Naboo-n, legyen mindkettőből egy-egy képviselő. Jar Jar akkor még híres is volt, Padmét is ismerte közelebbről, ami más gunganekről nem mondható el, így neki adták ezt a kitüntetést :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy én is ugy tudom elképzelni ezt, mint mondjuk a Monarchiát anno. Tehát bizonyos ügyekben -például külügyben- közösen döntenek és nem a nabooiak döntenek a gungák feje felett. Érdekes, hogy az ep.2-ben a Theed-i palota körül két egykori gunga-tanácstagot is lehetett látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.