Ugrás a kommentre

4x15 - Deception


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

És csak hogy tovább szaporítsam a kérdések sorát: vajon mi lett az igazi Hardeen-nal? Elvileg letartóztatták, de biztos nem küldik ugyanabba a börtönbe. Kizárt, hogy Anakin ne találna valami jelet gyanúsnak ezzel kapcsolatban. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klasszul összefoglaltad Pildi, sokat nem is lehet hozzátenni. :) Talán annyit, hogy ez a szál a Jedi rend mélyrepülésére is magyarázatot ad. Ha ilyen akciókra képesek, akkor ott nagy baj van. És persze Windut ez nem zavarja... Yoda viszont továbbra is csak érzi, hogy ez rossz, sokat nem tesz ellene. Mintha sodródna az árral. Pedig ő a legfőbb Jedi, biztos meg tudná fékezni a rendet, hogy ilyen lépésekre ragadtassa magát. Azonban ott lebeg a szörnyű felismerés is a levegőben. Nincs más út...extrém helyzetek extrém válaszokat követelnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindkettőtöknek. :)

Egyébként Yodát én sem értem. Folyamatosan hajtogatja, hogy rossz úton járnak stb., és mégsem tesz semmit ellene. Utoljára A Baljós árnyak idején állt ellen aktívan, amikor nem akarta, hogy Qui-Gon tanítványául fogadja Anakint, és akkor Qui-Gon engedelmeskedett is a maga módján. Azóta viszont csak elmondja az aggályait, de hagyja a dolgokat menni a maguk útján. Ha valakinek, akor neki éreznie kéne/kellett volna, hogy hol van az a pont, ahonnan már nincs visszaút, csak vesztesek lehetnek. Ez a megtévesztési trükk már bőven túl van ezen a ponton.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindkettőtöknek. :)

Egyébként Yodát én sem értem. Folyamatosan hajtogatja, hogy rossz úton járnak stb., és mégsem tesz semmit ellene. Utoljára A Baljós árnyak idején állt ellen aktívan, amikor nem akarta, hogy Qui-Gon tanítványául fogadja Anakint, és akkor Qui-Gon engedelmeskedett is a maga módján. Azóta viszont csak elmondja az aggályait, de hagyja a dolgokat menni a maguk útján. Ha valakinek, akor neki éreznie kéne/kellett volna, hogy hol van az a pont, ahonnan már nincs visszaút, csak vesztesek lehetnek. Ez a megtévesztési trükk már bőven túl van ezen a ponton.

Épp ezért is írtam, hogy sodródik az árral. ezek az aggályai annyit érnek, mintha csak az orra alá dünnyögné. Szerintem a többi Jedi is eltávolodott a régi szemlélettől. Nyilván a háború megváltoztatta őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából Yodának ebben az esetben úgy érzem, hogy nincs sok választása, végül is mit tehetne? Hagyja szó nélkül, hogy a szeparatistáknak dolgozó fejvadászok elrabolják Palpatine főkancellárt, a Köztársaság vezetőjét? Hogy alakulna akkor a háború? Hogy alakulna akkor a Jedi Rend sorsa, főleg egy olyan ellenséggel szemben, akik felesküdtek az ő legyőzésükre? Mi lesz akkor a Köztársasággal, ha a vezetőjüket elrabolják, netalántán meg is ölik? Szerintem Yoda is tisztában van ezzel és hát nehéz időkben nehéz döntéseket kell hozni és ők megtették. Két döntés közül meghozták a kevésbé rosszat, elvégre háborúban nincsenek jó döntések. Egyébként az összes Jedi közül talán Yoda az, aki a legjobban tisztában van a Jedi Rend és úgy általában a Köztársaság erkölcsi romlásával. Szívesen ajánlom mindenkinek a magyarul is megjelent Jedi: Yoda című képregényt, tudom, hogy ez is EU, de a már meglévő eseményekbe egy kicsit sem keveredik bele, egy elszigetelt ütközet történetét mutatja be a Thustrán, különösen arra a jelenetre gondolok, amikor Yoda és a bolygó ősöreg királya, Alaric hosszasan beszélgetnek a kertben a Köztársaság eszméiről és erkölcsi helyzetéről. Két öreg barát beszélgetése, ahol mindkettejüknek igaza van, de különböző oldalon állnak. Egyik oldalt Yoda, aki még hisz abban, hogy a Köztársaság még menthető, míg Alaric teljesen kiábrándult belőle. Elnézést kérek az OFF-olásért, de ez csak úgy jött és valamilyen szinten ide vág. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mekkora mesteri terv ez Palpatine-tól? :clap: Már az, hogy kitörte a háborút és ebbe belekeverte a Jediket (egyik oldalról egy ex-Jedit, a másikról magát a Rendet) zülleszti őket ténylegesen és a nép szemében. Aztán kiagyal valamit, amivel még egy-két lapáttal rátehet erre az eltávolításra az ideológiájuktól. Mert valószínű, hogy ez az elrablás Palpatine agyszüleménye (és remélem, hogy már része az ep3 elejei elrablásnak, mondjuk az ennek a következménye lesz valami mód), nem Dookué (mondjuk az se lenne egy utolsó fordulat, de szerintem az ő helyzete alaposan meggyengült Asajj és Savage elvesztésével). Az öreg úgy ügyeskedik, hogy a részben csak háttérelemként van jelen. :)

Ezért is örülnék végre egy olyan sztoriszálnak, ami csak Palpatine mesterkedéséről szól. Nem értem, miért nincs mg egy ilyen, amiben láthatjuk, hogy a bábjátékos hogyan játszik. Persze azt a részt vagy részeket nagyon jól kell felépíteni, hiszen ha rosszul sül el, lerombolhatják Sidious nimbuszát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Klónháborúkban és az azt megelőző években a Jedik jó hírneve folyamatosan romlott, részben Palpatine generálásával, részben a Köztársaság bajai vetültek ki a Jedikre, mint annak őrzői. Így nem csoda, hogy amikor a háború végén Palpatine árulónak nyilvánította a Jediket, mindenki könnyen elhitte a rágalmakat, és gyakorlatilag asszisztáltak a kiirtásukhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Klónháborúkban és az azt megelőző években a Jedik jó hírneve folyamatosan romlott, részben Palpatine generálásával, részben a Köztársaság bajai vetültek ki a Jedikre, mint annak őrzői. Így nem csoda, hogy amikor a háború végén Palpatine árulónak nyilvánította a Jediket, mindenki könnyen elhitte a rágalmakat, és gyakorlatilag asszisztáltak a kiirtásukhoz.

 

Milyen rágalmakat? Minden, amit Palpatine mondott igaz...egy bizonyos szemszögből nézve ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Yoda is tisztában van ezzel és hát nehéz időkben nehéz döntéseket kell hozni és ők megtették. Két döntés közül meghozták a kevésbé rosszat, elvégre háborúban nincsenek jó döntések.

Pont ez a baj szerintem! Yoda megalkuvó lett. így maga is olyanná vált mint Windu és a többiek. Sejtik, hogy valami nem stimmel, de a nagyobb jó érdekében lemondanak az elveikről. Ezért buktak el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont ez a baj szerintem! Yoda megalkuvó lett. így maga is olyanná vált mint Windu és a többiek. Sejtik, hogy valami nem stimmel, de a nagyobb jó érdekében lemondanak az elveikről. Ezért buktak el.

De ez egy olyan dolog, ami túlmutat rajtuk. Ha ragaszkodnak az elveikhez és nem vesznek részt a háborúban, akkor mi történt volna? Jelenleg kiegyenlítettek az erőviszonyok a Köztársaság és a CIS között, mi lenne akkor, ha a Jedi Rend nem csatlakozott volna? Valószínűleg a szeparatisták elsöpörték volna őket, ha nem is olyan hamar, de előbb, vagy utóbb így történt volna. Ráadásul most itt van ez a helyzet is. Az elveik azt diktálnák, hogy ne tegyenek semmit, de akkor sokkal nagyobb lenne a baj. Ráadásul milyen lenne már, hogy azok, akik felesküdtek a Köztársaság és az állampolgáraik védelmére, nem tesznek semmit? Így is úgyis hátat fordítanának az elveiknek, mert ha most közönyt tanúsítanának, akkor hátat fordítanának annak, amire felesküdtek. Bármilyen döntést hoznak, annak ára van. Yoda tudja ezt és ezért a két döntés közül meghozzák azt, amely kevesebb életbe kerül. Hiszen a Galaxisra nehéz idők járnak és ezzel a gondolattal együtt kell élniük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez egy olyan dolog, ami túlmutat rajtuk. Ha ragaszkodnak az elveikhez és nem vesznek részt a háborúban, akkor mi történt volna? Jelenleg kiegyenlítettek az erőviszonyok a Köztársaság és a CIS között, mi lenne akkor, ha a Jedi Rend nem csatlakozott volna?

Legalább elmondhatnánk, hogy hűek maradtak az elveikhez és ezért buktak el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább elmondhatnánk, hogy hűek maradtak az elveikhez és ezért buktak el.

Nem, csak a Köztársaság bukott volna el, ugyanis ha a Jedi Rend teljes közönyt tanúsít, akkor túlélhették volna a háborút, ráadásul a Sithek tervéhez is elengedhetetlen volt a Jedik részvéte a háborúban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semelyik szempontból nem igazak Palpatine rágalmai. Igaz ezt csak mi nézők tudjuk a nép nem.

 

Akkor mondd erre, hogy hazugság: Obi-Wan betört egy geonosis-i, állami létesítménybe, ezért lecsukták. Ezt követően két bűntársa megkísérelte kiszabadítani, és a szöktetési kísérlet során számos geonosis-i állambogár -bocs nem bírtam ellenállni- halálát okozták, ezért halálra ítélték őket. Ezek után, nem elég, hogy a Jedik kémeket küldteka bolygóra, meg is támadták a Geonosis-t, amire válaszul a bolygó szövetségesei -a Szeparatisták- hadat üzentek a Köztársaságnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor mondd erre, hogy hazugság: Obi-Wan betört egy geonosis-i, állami létesítménybe, ezért lecsukták. Ezt követően két bűntársa megkísérelte kiszabadítani, és a szöktetési kísérlet során számos geonosis-i állambogár -bocs nem bírtam ellenállni- halálát okozták, ezért halálra ítélték őket. Ezek után, nem elég, hogy a Jedik kémeket küldteka bolygóra, meg is támadták a Geonosis-t, amire válaszul a bolygó szövetségesei -a Szeparatisták- hadat üzentek a Köztársaságnak.

Kit érdekel pár rovar élete? :D Azok nem humanoidok, és úgyis sokan vannak (legalábbis a legtöbben biztos nem úgy tekintenek a halálukra, mintha mondjuk twi'lekeket vagy embereket öltek volna meg :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmasat csalódtam ebben az epizódban... méghozzá a lehető legpozitívabban. :rock:

 

Baromira tetszett szőröstül-bőröstül, úgy ahogy volt. Eleve imádom a szöktetős sztorikat, már a Citadel trilógiánál is tetszett (azt csak halkan jegyzem meg, hogy anno nagy Prison Break fan voltam), de Eeth Koth szabadulása Grievous karmai közül csakugyan elnyerték annak idején a tetszésem. Ilyen egy tökéletes epizód, számomra egyértelműen az évad eddigi legjobbja (még jelenleg is a hatása alatt vagyok, így írhatnám, hogy a sorozaté is, de nem akarok elhamarkodottan fogalmazni). Brent Friedman és Kyle Dunlevy remek munkát végeztek, hogy az animátorokról, szinkronszínészekről ne is beszéljek.

 

Bevallom, eleinte kissé féltem ettől az epizódtól az előzetes infómorzsák alapján: Obi-Wan találkozik Bane-el, aki fel sem ismeri? Anakin és Ahsoka (ahogy a többi Jedi a "temetésen") nem érzik meg, hogy a Jedi-mester bizony nagyon is él és virul? Így van. Remekül összehozták, a magyarázatokkal csaknem 100%-ig ki vagyok békülve. Ráadásul válaszokat kaptunk szép számmal néhány korábbi évadokból származó dilemmára is, amik újabb jó pontok és hangulatfokozó elemek a szememben. Rendkívül ötletesnek találtam magát az alapszituációt, hogy Obi-Wan ily módon kénytelen egy fegyenc bizalmába férkőzni, sokak számára talán kissé morbid és erőltetett, számomra viszont nagyon is logikus és kellőképp érdekes módon. Ugyanakkor már-már döbbenetes, hogy a Jedik milyen eszközökhöz kénytelenek folyamodni, hogy megakadályozzák a főkancellár (alias Sith nagyúr) ellen irányuló merényletet. Szerintem Palpatine hatalmasat röhögne, ha tudtára jutna a dolog. :lol:

 

Kíváncsi vagyok, mennyivel járhatunk az Ep3 előtt, mert ez az epizód számos tekintetben hatalmasat lép a Saga 3. része felé: először is a Jedik kapcsán, akik - ahogy Yoda is említette - egyre sötétebb utakra kényszerülnek, észrevétlenül közelebb és közelebb jutva az ekkor már csaknem elkerülhetetlen bukásuk felé. A megtévesztés mindig is a Sith-ek módszere volt (azt hiszem, ezt nem kell különösebben ecsetelnem), de szemmel láthatóan a Jedik is nagyon profik benne. Ha Yoda, a Jedi Tanács és az egész Rend feje is csak odáig jut el a számtalan meditáció és a saját agyában lezajló gondolatpárbajok során, hogy "sötét útra tévedtük...", tenni viszont nem nagyon tesz ellene semmit, akkor már rég baj van. A cél szentesíti ugyan az eszközt, ami jelen esetben meglehetősen irrónikus, de a Jedik elveikből fakadóan nem folyamodhatnának sötét módszerekhez. Teszem azt, ultimátum elé kerülnek: csak úgy állíthatják meg az utolsó élő Sith nagyurat, hogy felrobbantják a bolygót, amelyen tartózkodik... több millió ártatlan, értelmes élőlénnyel persze. Kétlem, hogy megtennék, illetve kétlem, hogy helyes lenne. Kissé sarkított a példa, tudom, de a lényeg talán világos.

 

Aztán itt van nekünk Anakin, aki megint egy lépéssel érezhetően közelebb sodródott a sötét oldal felé. Csodálom, hogy nem végezte ki Rako Hardeent alias Obi-Wan Kenobit, akit egykori mestere kegyetlen gyilkosának vélt. Itt meg kell jegyeznem, hogy a Jedik elég komolyan kockáztattak azzal, hogy Anakint a fickó közelébe engedték. Az érzelmi instabilitása (Qui-Gon, majd Shmi halála) miatt nem tudhatták biztosan, hogy nem fogja megölni a Rako-nak hitt Kenobit.

 

A Jedik terve - még ha kissé valóban sötét oldalhoz közeli - lenyűgözően kigondolt egyúttal: felbérelnek egy fejvadászt, aki lelövi Kenobit, annak tanítványa reakciói illetve a többi Jedié és baráté (Padmé, Satine, Bail Organa, Mon Mothma) csakugyan kellő löket ahhoz, hogy a legnagyobb kétkedőket is meggyőzze afelől: Obi-Wan Kenobi halott. Lenyűgöző, bár ugyanannyira zsákbamacska. Mi lett volna, ha Ahsoka (aki a zuhanás után Obit tapogatva életjelek után kutatott) felfedezi a tunika alatt rejtőző páncélt? A lány akaratlanul romba dönthette volna a mesterek tervét. Ugyanez igaz természetesen Anakinra. A lényeg, hogy Winduék nem tudhatták biztosra azt, hogy nem üt hiba a tervükbe. Kockázat nélkül persze nincs siker.

 

Obi-Wan "halála" drámai jelenet volt, annak ellenére, hogy kamu az elejétől a végéig. Minden bátorságát és az Erőt összeszedve kiállt a célkereszt elé annak tudatában, mi vár rá, majd egy hatalmas zuhanás után (ahol a zsákbamacska megint közbeszólhatott volna akár egy nyaktörés formájában) Ahsoka szomorú tekintettel, Anakin pedig a nevét kiáltozva gyászolta a halottnak hitt mestert egy remek aláfestő zene keretében, majd megérkezett a biztonsági szolgálat a sötét éjszakában. Hangulatos, akárcsak a rákövetkező temetés. Hiába van ott az ember tudatában, hogy kamu, álca az egész, mégis kissé összeszorult a szívem a jelenet láttán, annyira jól átjött az egész gyász "íze": Anakin bosszúszomjas, Ahsoka szomorú tekintettel, Satine zokogva, a többi Jedi pedig némaságba burkolózva gyászolta Obi-Want a kísértetiesnek ható, ugyanakkor alkalomhoz illően szép teremben. Egyébként nem pont erre gondoltam, de Ahsoka és Shaak Ti (aki már szemmel láthatóan nincs a Kamino-n :P ) végre együtt szerepeltek egy részben. Haladunk. Néhány évad és talán közös bevetésük is lesz. :D

 

Obi-Wan átalakítása érdekes volt. Logikus, hogy a maszkkal való bajlódás helyett szimpla szőrtelenítéssel oldották meg a helyzetet, bár ez felveti a kérdést: "visszaváltozik" Kenobi időben? Ahogy fentebb írtam, túl messze már nem járunk az Ep3-tól... talán fél év, maximum 1 válaszja el a jelen eseményeket a filmtől. Nem tudom, ennyi idő alatt visszanő-e Obi haja az Ep3-ban látott hosszúságra? A szakáll még oké. Mellesleg úgy lenne értelme, ha az ezt követő részekben Obi-Wan fokozatosan változna (legalábbis ami a frizuráját illeti), nem egyből vissza a régi kerékvágásba. De nem vagyok biztos benne, hogy az animátorok részről részre változtatgatni akarják Kenobi külsejét. Majd kitalálják, hogy ráfújtak valami spéci hajnövesztő szert és kész. :lol: Mondjuk a záró quadrológia fényében érdekes lenne, ha

Obi az Ep1-es külsejével nézne szembe Maullal (már ha lesz ilyen jelenet).

Egyébként a szőrtelen Kenobi valahogy cseppet sem emlékeztetett az Ep1-beli Ewanra, ráadásul szakáll nélkül úgy festett, mint egy 16 év körüli srác. :D

 

A kocsma jelenet csakugyan hangulatos színfolt volt az epizódban, az anacondan felszolgáló pedig kissé bizarr, de ötletes elem. Jól ábrázolták a söpredék búvóhelyét, egy regény olvasása közben szinte pont ilyennek képzelem el az adott helyszínt. A hangelváltoztató készülék behelyezése sem lehetett kellemes, főleg azért, mert a kis "csápok" elvileg Obi torkába fúródtak.

 

A Coruscanti Fegyház eszméletlen hangulatos volt, mind külső, mind belső megjelenést illetően. Obi, a carcarodon (aki mellesleg furán festett nem víz alatti környezetben) és a villa esete ütős kombó volt, a jó álcához persze elengedhetetlen. Azon nem csodálkoztam, hogy Bobával szemben Kenobi már nem mert ilyen agresszíven fellépni. Boba feltűnése mellesleg (akár csak Bosské) tovább fokozta a hangulatot. A srácon már itt látszik, hogy nem egy ártatlan polgár lesz belőle, ha egyszer kijut a börtönből. Már Jango neveltetése alatt egyértelmű volt, (ráadásul az azonos gének is közrejátszhattak) hogy a kis Boba apja nyomdokaiba lép majd, erős a gyanúm, hogy a börtön hatására lesz belőle még kíméletlenebb és még kegyetlenebb fejvadász, akit a későbbiekben ismerünk. Bossk oltalmazása érdekes volt, korábban nem néztem volna ki a trandoshanból, hogy ilyen felelősségteljes viselkedést tanusít majd a srác iránt. Aztán Bobán és Bosskon kívül megkaptuk a TCW-ben már-már jelképpé formálódó Cad Bane-t, aki hozta a tőle elvártat. Ráadásul végre fény derült rá, hogy nem először jár a Coruscanti Fegyházban, így valószínűleg Aurrát is ő juttatta ki. Mellesleg a Jediket ennél eszesebbnek gondoltam: adott egy hírhedt fejvadász, aki nem egyszer megszökött már a létesítményből (rend szerint nem egyedül), majd feladja magát, hogy újra rács (azaz inkább sugárpajzs) mögé kerüljön. Átlátszó a dolog, ennek ellenére Windu is csak utólag jött rá, pedig az elejétől fogva gyanították a fejvadász tervét.

 

A börtönlázadás, majd az azt követő szökés baromi hangulatos volt, ahogy annak korábban már hangot adtam. Eleinte azt hittem, hogy Boba és Bossk (esetleg Poggle és Tambor) is ebben az epizódban kerülnek szabadlábra. Bár kissé túl sok lett volna az egybeesés, a rész témája és a szituáció alapján bőven megtehették volna.

 

Lassan már ténnyé válik, de a látvány ebben a részben is rátett egy lapáttal az előzőre, az animátorok zseniális munkát végeznek. :clap: Ha most betenném a mozifilmet, vagy a Droid duológiát szerintem nagyokat néznék a fejlődés mértékén. :) Ezúttal a zene is jobb volt az átlagnál, főleg Kenobi álhalálakor, illetve később a lázadás során.

 

Mindig megfogadom magamban, hogy "most nem írok olyan sokat, hogy az olvasni nem szeretők türelme ne fogyjon el", mégis mindig ilyen hosszúra sikerül. Nem is akarom tovább szaporítani a szót: nagyon tetszett a rész! Ha a többi 3 is hasonló színvonalú lesz, akkor nagy az esély rá, hogy új kedvenc történeti szálam születik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig megfogadom magamban, hogy "most nem írok olyan sokat, hogy az olvasni nem szeretők türelme ne fogyjon el", mégis mindig ilyen hosszúra sikerül. Nem is akarom tovább szaporítani a szót: nagyon tetszett a rész! Ha a többi 3 is hasonló színvonalú lesz, akkor nagy az esély rá, hogy új kedvenc történeti szálam születik. :)

Szokás szerint jó "kis" írás lett Sky! :) Szeretem az ilyen agymenéseidet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh nagyon érdekes rész volt ez. Az eleje valahogy annyira nem tetszett, az az arcátváltoztatás, meg hangdroid, de maga a történet tetszik, főleg mivel imádom az ÁL/ARC című filmet és ez eléggé hasonlított. :D Durva volt látni pár régi arcot, Cad Bane még mindig hatalmas, és Boba, hehe, nagyon kemény. Az is tetszett, hogy Obi, Benként jelentkezett be a komlinken. Kíváncsi vagyok mit akarnak összehozni ebből, és mi lesz az a zseniális terv. Mondjuk az eszembe jutott hogy ha Bane már többször az égetőn keresztül jutott ki, akkor miért nem erősítik meg ott is az őrséget. XD De összességében jó kis sztorinak indul. Anakin reakciójára leszek majd kíváncsi amikor kiderül, hogy őt is áthinta palintázták. :D

7/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az eszembe jutott hogy ha Bane már többször az égetőn keresztül jutott ki, akkor miért nem erősítik meg ott is az őrséget. XD

Nem ott szökött meg, hanem csak simán megszökött. :) Nyilván mindig másképp, különben már készültek volna rá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ott szökött meg, hanem csak simán megszökött. :) Nyilván mindig másképp, különben már készültek volna rá. :)

Uhh fene már töröltem, pedig úgy emlékeztem azt mondja hogy már többször...na jó lehet tényleg csak azt mondta, hogy megszökött. :D (és nem mindig ott.) :D Remek börtön. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Csoli értékelése nekem is felkeltette az érdeklődésemet, hallom Forgács Gábor megmaradt, ő a legjobb Bane, helyenként egy fokkal jobban is teljesít mint az eredeti. Legalább csak az évad első fele volt összecsapott. Moralóéra kíváncsi lennék, van egy-két jó jelöltem rá. Bardóczy Attila például nem lenne rossz. :) Már elkezdtem letölteni, csak egy kicsit lassú az itthoni internet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.