Ugrás a kommentre

4x16 - Friends and Enemies


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Zseniális epizód volt! Nekem jobban bejött mint az első rész. Tetszik, hogy kezdenek nagyban gondolkodni a készítők és minden egyes alkalmat megragadnak, hogy mélyítsék a kapcsolatot a filmekkel, de különösen az EPIII -mal. Az egész epizódnak nagyszerű hangulata volt amivel nem tudtam betelni! Ritka az olyan rész, hogy csak kapkodom a fejem, mert mindenhol van meglepetés. Most ezt maximálisan hozta a sztori, ráadásul izgalmas is volt. Nem lehetett tudni mi lesz a végkifejlet, így lehetett izgulni bőven. Ritkán van olyan, hogy bármilyen sorozat epizód közben azért imádkozok, hogy ne legyen még vége, most ez is megtörtént. :D De haladjunk sorjában.

 

Már a kezdet is elsöprő ahogy Hardeen összetöri a hajót, de maga Nal Hutta mindent visz. Első alkalommal is bejött amikor itt jártunk, de hála égnek most még többet mutattak meg belőle. Az a város oltári volt a boltjaival és a kocsmáival. Nem gondoltam, hogy valami alul tudja majd múlni a Tatooine -i kis porfészkeket, de ez....brutális! Már a koncepten is jól mutatott. A rengeteg idegen bűnöző, és az apró jelenetek ütősek. :) Mókás volt, hogy egy ilyen pöcegödörnek van rendfenntartó szerve. :D Meg kell hagyni, a huttok adnak a látszatra. Plusz Bane -t se zárhatták a szívükbe mikor kicsúszott a kezei közül Zirro. Kár, hogy erre nem volt utalás. Imádtam az olyan apróságokat, mint a kocsma teraszán fojtogató trandoshan, vagy a részegen tántorgó Sly Snootles. :D Obi "kínzása" remek volt, jól megszívatta Bane -t meg Eval-t. :cool: Az újra találkozásuk pedig annyira Obisra sikerült, hogy nagyon. :lol: Ki kell emelnem a párbeszédeket, mert csak úgy mint a múltkor, megint hihetetlenül frappánsak voltak.

 

A karakterek egymás közötti kapcsolatára megint sikerült rágyúrni. Hardeen/Obi és Bane interakcióját emelném ki először. Mindig az volt az érzésem, hogy Bane gyanakszik a fickóra, és szerintem ezért akarja lekoptatni a rész elején és nem a pénz miatt. Aztán az epizód végére a kapcsolatuk megváltozik. Nem mondanám, hogy puszi pajtások lettek, de azért Hardeen igyekszik elnyerni a fejvadász bizalmát. Mondjuk tett is érte bőven. Eval sokszor csak mellékszereplőnek tűnik kettejük civakodása mellett. :) Az epizód végén ahogy egymást mentették az már jól példázta, hogy talán a fentebb említett bizalom csírája már megvan. Apropó Hardeen. Vagyis Obi. :D Azért jó volt látni, hogy megvillan a Jedi énje, mert amikor Pablo csajának odaadja a pénzt az azért nemes gesztus volt. A soros iróniája, hogy végül még is ő az akit elfognak. Pár szót még Bane -ről. Volt pár k*rva jó beszólása amin feküdtem. :D Lassan már nagyobb kultusz övezi mint Fett -et. Egyszerűen sokkal "kúlabb" a csávó na. :cool:

 

A másik szál se érdemel kevesebb szót, mert az pedig Palpati/Skywalker/Jedi szálon fut. De hogy!!! Végre láthatjuk Palpatine -t megint sz*rt kavarni. :D Vajon kitől tudhatta meg, hogy Obi -ék a Nal Huttára mentek? Ennek az ipsének mindenhol van kéme? Aztán ahogy oltogatja Anakint.

-Lehet, nem bíznak benne, hogy kezelni tudod az érzéseidet.

-Hardeen meggyilkolta a mesteremet. A legjobb barátomat! Most szökésben van Cad Bane-nel és Moralo Evallal, a Jedi Tanács pedig nem tesz semmit ellenük!

 

Zseniális! Fontos kockát rak az EPIII -ban látott konfliktushoz ez az egész párbeszéd. Egyfajta ellentét sejlik fel a későbbi Windus beszélgetésből is, ahol már mindenki a saját kis játszmáját játssza. Csak úgy mint a harmadik részben. Azt nem mondanám, hogy Palpatine tud a Jedik tervéről. Elsőre. De ahogy Anakint a Nal Huttára küldi, ott egy kicsit elbizonytalanodtam. Már ott tartunk, hogy mi nézők se látunk bele az öreg lapjaiba. :D A Windus beszélgetést és Rex feltűnését mind vigyorogva néztem végig annyira jók voltak. :) Film szintű jelenetek. Az pedig zseniális volt Palpitól, hogy őszintén elmondja hova küldte Anakint és miért. Még a gyanú árnyéka se vetülhet rá, hogy esetleg sunnyogni akar. :clap: Yodának nem csodálom, hogy szorul a t*ke, mert a saját, Jedi elvektől idegen tervük dugába dőlni látszik ekkor. Csak Obiban bízhattak, hogy valahogy sikerül úrrá lenni a helyzeten, ami kis szerencsével sikerült is. Az epizód végi harc nagyon látványos és dinamikus lett, néhány szívszorító Obi/Anakin pillanattal. Amikor a mestere ütlegeli a földön fekvő tanítványát az számomra elég szívszorító. Az akció végén a kábítás és Obi figyelmeztetése lég kétértelmű, bár így visszanézve Anakin nem tudja konkrétan Hardeen -ről, hogy Obi-Wan. Csak azt érzi, hogy él még, mégpedig az érzelmi kötődés miatt. Így akkor az a paradoxon is feloldódik, hogy miért nem érzi Anakin pl. Obit ha az nem halt meg. Érzi, csak ő se akar hinni benne. De ha már Anakin, akkor megint sikerült pár darkos pillanatot elővezetnie. Magáért beszél a kantinban elkövetett akciója ami minden, csak nem Jedihez méltó. Érdekes, hogy most Ahsoka se szólt semmit, bár a tekintetéből sok minden leszűrhető volt. A vendégek tapsa pedig no comment. :D

 

Egy dologról kell még megemlékeznem, ez pedig Ahsoka védelme a tehetetlen Anakin felett. Mint egy anyatigris. :) Sky -nak biztos tetsző momentum lesz. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli1138, naná, hogy fárasztó és meddő viták lennének ebből, amikor egy olyan érvhez ragaszkodsz, aminek nincs létjogosultsága. Ha az embernek elszorítják a nyakát, az agya nem jut elég oxigénhez és elájul, ennyi. Ez teljesen logikus. Ez éppen annyira magától értetődő, hogy ha megvágsz valakit, akkor vérzik, ha valakit leütnek, márpedig erre a TCW-ben számtalanszor volt már példa, akkor elveszti az eszméletét, ha valakinek eltörik a nyakát, meghal... És mindez BIOLÓGIAI okokra hivatkozva. Ennyi erővel, ha a te gondolatmeneteden járunk, fejbe is lőhetnek valakit anélkül, hogy bármi baja történne.

 

Ha meg a te gondolatmeneteden járunk, akkor azt kéne mondjam, hogy minden jelenet gagyi mikor egy star wars-ember esetleg nem ájul el egy durvább fejberúgástól és egyéb komolyabb testet érő behatásoktól, amik azért sűrűn megesnek.

Kérlek téged és másokat is, hagyjuk ezt!

Ez a star wars, élvezzük!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha meg a te gondolatmeneteden járunk, akkor azt kéne mondjam, hogy minden jelenet gagyi mikor egy star wars-ember esetleg nem ájul el egy durvább fejberúgástól és egyéb komolyabb testet érő behatásoktól, amik azért sűrűn megesnek.

Kérlek téged és másokat is, hagyjuk ezt!

Ez a star wars, élvezzük!

Mondtam én egy szóval is, hogy nem élvezem? Miért tulajdonítasz nekem olyan gondolatokat, amelyekről egy szót sem szóltam, pusztán elmagyaráztam, hogy ez a logikus és ezért is történt így, ennyi. Ki mondta, hogy én egyáltalán nem élvezem a Star Warst? Pláne ezt a sorozatot? Hiszen én imádom, ne keverj össze Llewvel, kettőnk közül ő a szkeptikusabb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bevallom férfiasan, nem vettem észre a rabszolgahajót. Most utánanéztem és tényleg, ott van. :D

Hihetetlen, kicsit fantáziátlanság szaga van.

Miért ne használhatnának Zygerriai hajót? A Malév -nak is van Boeing -je, ami ugye amcsi gép. A huttok mint láttuk, elég jóban vannak a rabszolgatartókkal, simán vehettek tőlük hajókat is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne használhatnának Zygerriai hajót? A Malév -nak is van Boeing -je, ami ugye amcsi gép. A huttok mint láttuk, elég jóban vannak a rabszolgatartókkal, simán vehettek tőlük hajókat is.

Ez egy jó gondolat. :) Pláne, hogy múltkor pont Gorga, a Hutt volt az, aki elment a zygerriai aukcióra és itt is őt láthattuk.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne használhatnának Zygerriai hajót? A Malév -nak is van Boeing -je, ami ugye amcsi gép. A huttok mint láttuk, elég jóban vannak a rabszolgatartókkal, simán vehettek tőlük hajókat is.

 

A vadászgépekkel semmi baj nem volt, világos, hogy a huttok és a zygerriaik nagy valószínűséggel kereskednek egymással. Tetszettek is a repcsik. :)

Viszont a rabszolgahajó így utólag nézve már nekem kicsit sok zygerriai hatás, a TCW mozifilmben voltak cool hutt hajók. Azok jobban illettek volna ide. De azért egy kis képkockáért ne koptassuk a billentyűzetet. :D Teljesen rendben volt a hutt armada.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit olyan érzésem van, mint az Umbara kvadrológiánál.

Lehet, hogy elfért volna egy trilógiában ez a szál is?

Az utolsó 6-7 perc nagyon tetszett. De az előtte lévő 15-ben nem egyszer arra gondoltam, hogy "na!", "mil lesz már"?

Már nem először veszem észre a dolgot, de.....miért nézitek meg idő előtt a részt ha nem is értitek, csak néhány mondatát? :hmm: Így csak megy az értetlenség. Az elején lévő süllyesztésnek is van értelme, ha tudjuk mit mond Obi.

 

Ennek a résznek sajnos megvolt az az óriási hibája, hogy az utolsó néhány perc és a végkifejlet kivételével egy kicsit időhúzás volt, már-már töltelék epizód.

Szerintem erről szó nem volt. Persze ha az akció jelenti az eseményt akkor biztosa igazad van. :P Egyszerűen annyi apró finomság volt, hogy ne tovább. Fura ezt leírni, de ez egy karakter központú rész volt. Még ilyet!

 

Ehhez nem kell 24, csak néhány végigült biológia óra az általános iskolában. ;)

 

A résszel kapcsolatban olyan érzésem volt, hogy ez egy átvezető A-ból B-be. Igazán nem történik benne semmi az első fél, háromnegyed részben, ami fontos lett volna, vagy amit korábban nem tudtak le két percben. Lezuhan egy űrhajó, szereznek egy újat, az is lezuhan, szereznek egy újat, az is lezuhan. Közben Bane összeveszik Obi-Wannak, aztán Anakinnal, aztán Anakin Obi-Wannal, végül Bane és Obi-Wan Anakinnal. Kész, összefoglaltam a részt. Az űrhajókon kívül semmi sem haladt előre.

Nem voltál ráhangolva ez nagyon látszik. :) "Tudjuk le, aztán irány a Chuck" feeling. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hangján is lehetett hallani.

Még szerencse, hogy nem lett nagyobb baj belőle.

 

Egyébként nem is írtam az új bolygóról (egyébként hanyadik ez már ebben az évadban?). Egyszerű de még is nagyszerű volt azzal a sok vezetékkel. Hihetetlen, hogy még mindig elő tudnak állni valami újjal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nem először veszem észre a dolgot, de.....miért nézitek meg idő előtt a részt ha nem is értitek, csak néhány mondatát? :hmm: Így csak megy az értetlenség. Az elején lévő süllyesztésnek is van értelme, ha tudjuk mit mond Obi.

 

Nos, én úgy 80% ra taksálom magam a részek hallás utáni megértésében.

És a korán megnézés oka a fanatizmus. Először a Grievous Intrigue c. részt néztem feliratra nem várva, aztán így maradt a dolog, majd elkezdtem hajnali 4-kor kelni.

Csak közben lett két gyerekem így már csak 6-és hét között kelek, ha tehetem, meg ha hagyják... :)

 

És persze értelme szinte mindennek van a sorozaton belül, de a készítők döntöttek úgy például, hogy hajótöréssel kezdődjön az epizód és az azt követő relatíve' tököléssel folytatódjon, pedig én például másra lettem volna kíváncsi.

Persze lehet, hogy az Anakin-Obi-wan/Hardeen-Bane konfliktusban csak 6 percnyi patron volt és kellett elé valami, de akkor meg jön az érzés amít írtál, hogy "miért van már vége?"

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, én úgy 80% ra taksálom magam a részek hallás utáni megértésében.

És a korán megnézés oka a fanatizmus. Először a Grievous Intrigue c. részt néztem feliratra nem várva, aztán így maradt a dolog, majd elkezdtem hajnali 4-kor kelni.

Csak közben lett két gyerekem így már csak 6-és hét között kelek, ha tehetem, meg ha hagyják... :)

 

És persze értelme szinte mindennek van a sorozaton belül, de a készítők döntöttek úgy például, hogy hajótöréssel kezdődjön az epizód és az azt követő relatíve' tököléssel folytatódjon, pedig én például másra lettem volna kíváncsi.

Persze lehet, hogy az Anakin-Obi-wan/Hardeen-Bane konfliktusban csak 6 percnyi patron volt és kellett elé valami, de akkor meg jön az érzés amít írtál, hogy "miért van már vége?"

Mire gondolsz? Végig érdekes volt a rész. A végén volt akció de ez a rész nem arra fókuszált szerintem.

 

Csak kár, hogy a Chuckot két órával előbb láttam. :roll: Azért ugye tovább jutottál az első bekezdésemen...

Elolvastam, csak nem akartam beírni végig. A lényeg, hogy szerintem nem a hajótöréseken volt a hangsúly.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam, csak nem akartam beírni végig. A lényeg, hogy szerintem nem a hajótöréseken volt a hangsúly.

Szerintem sem, de attól az epizód még erről szólt és kétlem, hogy ehhez a sorozatnézési szokásaimnak bármi köze lenne. Rekord mennyiségű hajótörést láttunk ebben az egy epizódban. A harmadik lezuhanás engem már bosszantott. Húsz perces sorozatepizódban négy hajóval lezuhanni az ötlettelenség netovábbja (a hat mozifilmben együtt véve csak öt zuhant le, pedig az tizenkét órát jelent). Két hajótöréssel kevesebb és több Jedi-Sith körjáték, Anakin-Obi-Wan lelki ügy és a főgenya terveinek körvonalazása erőteljesebbé tette volna az epizód lényeges részeit. Így viszont leginkább csak a két bith hajókufárnak kedveztek, a lényeg pedig öt percben lett kibontva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem erről szó nem volt. Persze ha az akció jelenti az eseményt akkor biztosa igazad van. :P Egyszerűen annyi apró finomság volt, hogy ne tovább. Fura ezt leírni, de ez egy karakter központú rész volt. Még ilyet!

Ody, hiszen tudod jól, hogy én nem az agyatlan lövöldözésért vagyok oda, csak egyszerűen ez elsőre nem jött annyira át, második megnézésre sokkal inkább megéreztem a báját az epizódnak, bár engem mégis jobban érdekeltek azok az események, amelyek nem a Nal Huttán folytak. Például a coruscanti beszélgetések, számomra az a csúcs.

 

Egyébként Ahsoka hogy leszólta már Cad Bane kalapját, nem? Mintha teljesen ódivatú és ízléstelen viselet lenne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem, de attól az epizód még erről szólt és kétlem, hogy ehhez a sorozatnézési szokásaimnak bármi köze lenne. Rekord mennyiségű hajótörést láttunk ebben az egy epizódban. A harmadik lezuhanás engem már bosszantott. Húsz perces sorozatepizódban négy hajóval lezuhanni az ötlettelenség netovábbja (a hat mozifilmben együtt véve csak öt zuhant le, pedig az tizenkét órát jelent). Két hajótöréssel kevesebb és több Jedi-Sith körjáték, Anakin-Obi-Wan lelki ügy és a főgenya terveinek körvonalazása erőteljesebbé tette volna az epizód lényeges részeit. Így viszont leginkább csak a két bith hajókufárnak kedveztek, a lényeg pedig öt percben lett kibontva.

A lényeg 22 percben lett kibontva. Nem a lezuhanásokra kell figyelni hanem a többi apróságra. Nyilván Te el se olvastad amit írtam, mert akkor tudnád miről beszélek.

 

Ody, hiszen tudod jól, hogy én nem az agyatlan lövöldözésért vagyok oda, csak egyszerűen ez elsőre nem jött annyira át, második megnézésre sokkal inkább megéreztem a báját az epizódnak, bár engem mégis jobban érdekeltek azok az események, amelyek nem a Nal Huttán folytak. Például a coruscanti beszélgetések, számomra az a csúcs.

 

Egyébként Ahsoka hogy leszólta már Cad Bane kalapját, nem? Mintha teljesen ódivatú és ízléstelen viselet lenne. :D

Minél többször nézed meg annál jobb lesz és ez nem a részek "hibája" egyszerűen néha túl sok tartalom van bezsúfolva kevés időkeretbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lényeg 22 percben lett kibontva. Nem a lezuhanásokra kell figyelni hanem a többi apróságra. Nyilván Te el se olvastad amit írtam, mert akkor tudnád miről beszélek.

Elolvastam, de bocsáss meg, hogy van egyéni véleményem az epizódról. :roll: Csak tudnám miért lettem ellenség, amikor nekem is tetszett a rész, és ezt le is írtam. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam, de bocsáss meg, hogy van egyéni véleményem az epizódról. :roll: Csak tudnám miért lettem ellenség, amikor nekem is tetszett a rész, és ezt le is írtam. :pfff:

Egyszerűen csak nem éreztem a mélységet az írásodban. Nem kell izgulni ez nem a chuck fórum.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerűen csak nem éreztem a mélységet az írásodban. Nem kell izgulni ez nem a chuck fórum.

Milyen mélységet keresel az írásomban? Ez nem kút, hogy mély legyen. Leírtam, mik voltak az érzéseim a résszel kapcsolatban. Mint mindig. Akár jó érzés, akár nem, akár tetszik másnak, akár nem. Ebben az epizódban ennyit láttam. Slussz, passz.

Ezt a Chuckosdit meg kérlek, fejezd be, mert irritál, hogy azért száltál rám, mert megnéztem egy másik sorozatot is, amit nagyon szeretek. Megnéztem ma még három másik sorozat epizódját is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen mélységet keresel az írásomban? Ez nem kút, hogy mély legyen. Leírtam, mik voltak az érzéseim a résszel kapcsolatban. Mint mindig. Akár jó érzés, akár nem, akár tetszik másnak, akár nem. Ebben az epizódban ennyit láttam. Slussz, passz.

Ezt a Chuckosdit meg kérlek, fejezd be, mert irritál, hogy azért száltál rám, mert megnéztem egy másik sorozatot is, amit nagyon szeretek. Megnéztem ma még három másik sorozat epizódját is.

Mi az, hogy azért szálltam rád? Hagyjál már ezzel baromsággal ember! Sorry de most nem vagyok vevő erre a stílusodra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett, mint folytatás, és megtörtént, amit vártam: Anakin szemtől szembe került "Hardeen"-nal, és kész csoda, hogy nem lett belőle nagyobb baj, úgy, hogy Obi-wan sem bukott le. Aninak nem kell sok hozzá, hogy kitalálja, mi történt, és az eredmény nem fog jót tenni a Tanáccsal való kapcsolatának. Ahogy halad előre ez a történet, egyre inkább valószinűnek érzem, hogy a szóban forgó elrablási kisérlet nem lehet más, mint ami az Invisible Hand fedélzetén ér majd véget.

Palpatine elemében volt, régen láthattuk már ilyen nyiltan kavarni. Nyilván azt remélte, Nal Hutta felfedésével, hogy Anakin megöli a Hardeennak hitt Obi-want (ez de jól jött volna neki később...), de minimum megutálja a Jedi Tanácsot az egészért, amikor rájön a cserére. Az öreg jól csinálja nagyon. :)

Viszont egyre csak csodálkozok Obi-wan-on, mert ha nem tudnám, hogy ő van Hardeen külsője mögött, ki nem találnám, annyira kemény gengszter lett.

Viszont ez a Moralo Eval nem tűnik valami nagy spieler-nek, őszintén szólva. Bane, de akár "Hardeen" is sokkal tökösebb legénynek látszik, kiderülhetne, hogy vajon miért épp ő Dooku választottja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett, mint folytatás, és megtörtént, amit vártam: Anakin szemtől szembe került "Hardeen"-nal, és kész csoda, hogy nem lett belőle nagyobb baj, úgy, hogy Obi-wan sem bukott le. Aninak nem kell sok hozzá, hogy kitalálja, mi történt, és az eredmény nem fog jót tenni a Tanáccsal való kapcsolatának. Ahogy halad előre ez a történet, egyre inkább valószinűnek érzem, hogy a szóban forgó elrablási kisérlet nem lehet más, mint ami az Invisible Hand fedélzetén ér majd véget.

Ebben kételkedek több okból is. :) Az EPIII még elég messze van azért, és mi értelme lenne Palpatine -t a Coruscant -hoz vinni az elrablása után? :)

 

Viszont ez a Moralo Eval nem tűnik valami nagy spieler-nek, őszintén szólva. Bane, de akár "Hardeen" is sokkal tökösebb legénynek látszik, kiderülhetne, hogy vajon miért épp ő Dooku választottja.

A jövőheti részben kiderül. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi az, hogy azért szálltam rád? Hagyjál már ezzel baromsággal ember! Sorry de most nem vagyok vevő erre a stílusodra.

Nem tudom, ki nyitott ezzel: "Nem voltál ráhangolva ez nagyon látszik. :) "Tudjuk le, aztán irány a Chuck" feeling. :P" :roll: Lehet félreértelmezem, de ez nekem azt jelenti, hogy szerinted a Chuck miatt félreértelmezem a TCW-t. Én meg erre nem vagyok ráhangolódva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben kételkedek több okból is. :) Az EPIII még elég messze van azért, és mi értelme lenne Palpatine -t a Coruscant -hoz vinni az elrablása után? :)

Az időtényező nem lehet akadály, hiszen ki tudja, mennyi ideig is eltarthat még innentől kezdve az, hogy Palpatine-t sikerül elrabolni, csak nem a Naboo-ról. De valóban, erre nincs garancia, csupán egy elképzelés a részemről. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont ez a Moralo Eval nem tűnik valami nagy spieler-nek, őszintén szólva. Bane, de akár "Hardeen" is sokkal tökösebb legénynek látszik, kiderülhetne, hogy vajon miért épp ő Dooku választottja.

Szerintem jók lehetnek a kapcsolatai. Aki a coruscanti börtönből megszervezi a saját szökését, az nem lehet kispályás. De szerintem ő inkább az ész, mint az erő a bandában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jók lehetnek a kapcsolatai. Aki a coruscanti börtönből megszervezi a saját szökését, az nem lehet kispályás. De szerintem ő inkább az ész, mint az erő a bandában.

Ez könnyen lehet. Remélem, ezek után jó kis tervet prezentál majd Dooku-nak, amit mi is láthatunk/hallhatunk.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ki nyitott ezzel: "Nem voltál ráhangolva ez nagyon látszik. :) "Tudjuk le, aztán irány a Chuck" feeling. :P" :roll: Lehet félreértelmezem, de ez nekem azt jelenti, hogy szerinted a Chuck miatt félreértelmezem a TCW-t. Én meg erre nem vagyok ráhangolódva.

Ott volt a smiley amire Te is mindig előszeretettel hivatkozol. Vagy most nem számít?

 

Az időtényező nem lehet akadály, hiszen ki tudja, mennyi ideig is eltarthat még innentől kezdve az, hogy Palpatine-t sikerül elrabolni, csak nem a Naboo-ról. De valóban, erre nincs garancia, csupán egy elképzelés a részemről. :)

Fura lenne ha Palpatine még két évadon keresztól a szepiknél raboskodna. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.