Ugrás a kommentre

4x17 - The Box


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem is nagyon bejön. Amit említettél ott sokat rontott a szinkronkövetkezetesség hiánya.

Így igazán élvezhető. :clap:

Még úgy is, hogy mind a két Pong Krell szinkron variáció megállja a helyét. Csak túlontúl más töltetet ad a karakternek... (Sajnos, hogy ha jól tudom, a Papp János Vs. Vass Gábor végül döntetlen lett.) A klónoknak meg mindig össze-vissza, ott az ember úgy áll hozzá, hogy ki nem sz*rja le? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz szinkronnal, de engem még mindig zavar, hogy Hardeen túl Obi-Wanosan beszél. Holott épp az volt a lényeg, az eredetiben, hogy egy teljesen más hang birtokában legyen, a tökéletes álca érdekében. Bane viszont nagyon ügyes, jó, hogy nem cserélték le, Forgács Gábor talán a leginkább tetsző magyar szinkronhang a sorozatban, mivel csaknem tökéletesen visszaadja Corey Burtont.

 

A klónok kevésbé zavaróak, de azt a mai napig nem értem, a magyarban miért nem megoldható az, hogy Berzsenyi adja az összes hangját? Idő, esetleg pénzhiány? Vagy szimplán csak ezzel akarják kifejezni a klónok jellemének sokszínűségét? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A klónok kevésbé zavaróak, de azt a mai napig nem értem, a magyarban miért nem megoldható az, hogy Berzsenyi adja az összes hangját? Idő, esetleg pénzhiány? Vagy szimplán csak ezzel akarják kifejezni a klónok jellemének sokszínűségét? :hmm:

Akkor ebből a szempontból a magyarok elég ostobák, hogy számukra a jellem sokszínűsége a külsőségekből fakad. De ez kicsit OFF, mert pont egy olyan epizód topikjában beszéljük ki ezt, ahol egy deka klón nem volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.