Ugrás a kommentre

4x20 - Bounty


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Ennek a résznek is jól sikerült a szinkronja. Varga Klára most tökéletes volt. :) A többiek hangja is rendben volt, talán csak Dengar az akinek nem Szabó Máté kellett volna, illetve Pluma Sodi magyar hangját szerintem most hallottam először, azért volt egy kicsit furcsa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a résznek is jól sikerült a szinkronja. Varga Klára most tökéletes volt. :) A többiek hangja is rendben volt, talán csak Dengar az akinek nem Szabó Máté kellett volna, illetve Pluma Sodi magyar hangját szerintem most hallottam először, azért volt egy kicsit furcsa.

Ezt az epizódot még nem láttam, de az előző részben tényleg volt Varga Klára hangjában valami furcsa. Mintha szándékosan mélyített volna rajta és emiatt olyan blődül hangzott. De örülök, hogy mostanra minden oké lett. Szabó Máté? Őt melyik filmben, sorozatban hallhattuk korábban? Áh, mindegy, úgy is hamarosan meglátom/hallom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szabó Máté? Őt melyik filmben, sorozatban hallhattuk korábban? Áh, mindegy, úgy is hamarosan meglátom/hallom. :)

 

Ő volt Jesse hangja az Umbara részekben. :peace:

Egyébként meg a tévé kettőn volt (vagy még van is) a Nagy Vagy! című műsor, annak ő (volt) a műsorvezetője. Vámpírnaplókat nem tudom nézel-e, mert én még abból ismerem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő volt Jesse hangja az Umbara részekben. :peace:

Egyébként meg a tévé kettőn volt (vagy még van is) a Nagy Vagy! című műsor, annak ő (volt) a műsorvezetője. Vámpírnaplókat nem tudom nézel-e, mert én még abból ismerem.

Vagy Huey Freeman A Kertvárosi Gettóból, igen, ismerem. Hát, Dengarra szerintem abszolút nem illik, de majd meglátom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Menzoberranzan a Star Warsban. :cool: Ventresst kezdem megszeretni és már könyörögtem, hogy kezdje el fojtogatni az Erővel Bobbát. Szerencsére meg is tette. :clap:

 

(Hoppá. Lehet nem az ittei Jedi Rend színe előtt kellene egy Sithnek szurkolnom. :D )

 

 

* * *

 

Amit logikátlannak gondolok, hogy Ventress a múltkor egyedül neki iramodik több tucat droidnak a nővérekkel együtt, itt meg szerencsétlenkedik pár rablóval?

Szerkesztve: - Platschu
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.