Ugrás a kommentre

HD formátum és a házimozirendszerek


lipi

Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?  

50 felhasználó szavazott

  1. 1. Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?

    • igen
      15
    • nem
      23
    • nem tudom eldönteni
      10


Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Ha minden igaz jönnek a magyar specifikációkkal ellátott nagyfelbontású lemezek :cry:

Érdekes mód az erősítők piacán még nem jelentek meg az új ketyerék melyek dekodolják az új hangformátumokat.

 

Jah és hétvégén Hifi és Házimozishow a Westend Hiltonban :cry: :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátha ott lehet már látni újdonságokat :cry:

Demóanyagot mindenféleképp :cry: Sajnos amint kicsit utánnanéztem kevesebb kiálító lesz mint tavaly vagy azelőtt :cry: Sajna Soltész úr nem törödik a reklámmal és a cégek se pártolják már annyira az ilyen jellegű kiállításokat kis hazánkban ahol mondhatni a piaci szegmens igen elenyésző hányadban van csak jelen a kereslet miatt. Nah igen. Ilyen életszinvonal mellett ez nem kérdéses :S

 

Nede ettől függetlenűl a nagy és ismert gyártók kint lesznek :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha már itt tartunk, igazán remek volt ez a kiállítás. Én csak újoncként kapkodtam a fejem, a vége felé zúgott is már rendesen. Azt megállapítottam, hogy a hasonló kvalitású rendszerek között marha nehéz a különséget látni/hallani. Vagy az én érzékeimmal van baj.

Láttunk Blue-ray lejátszót is :)

De a lényeg, hogy az ep3 utolsó harmadát is láttuk első sorból kiváló házimozin, amit igazán el tudnék itthon képzelni :D Szép nagy fél szobányi méretben vetítették a filmet, és kb két méterről néztük :D Remek élmény volt, ráadásnak jobban kijöttek a hangok, mint a moziban. Itt főleg apróbb dolgokra gondolok, de nagyon szépen szólt :D

Na de azért láttunk ennél még nagyobban ep2 aszteroida jelenetet. Kiválóan alkalmas hangtesztre :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor egy kis prózai kérdés: hol lehet képeket sasolni? Valami más természetűt, de onnan valót :)

Nem tetszik a valósághű ábrázolásmód? :P Szerintem klasszak ezek a természetes színek :D

 

Amúgy majd sasolok, hogy akad e valami "más természetű" onnan :D:P

 

 

De le merném fogadni ha kigyúrt legények álltak volna ott ki se lehetett volna rángatni téged onnan . :P:D Az SW3 nyomban a feledés homályába merült volna :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha már itt tartunk, igazán remek volt ez a kiállítás. Én csak újoncként kapkodtam a fejem, a vége felé zúgott is már rendesen. Azt megállapítottam, hogy a hasonló kvalitású rendszerek között marha nehéz a különséget látni/hallani. Vagy az én érzékeimmal van baj.

Láttunk Blue-ray lejátszót is :)

De a lényeg, hogy az ep3 utolsó harmadát is láttuk első sorból kiváló házimozin, amit igazán el tudnék itthon képzelni :D Szép nagy fél szobányi méretben vetítették a filmet, és kb két méterről néztük :P Remek élmény volt, ráadásnak jobban kijöttek a hangok, mint a moziban. Itt főleg apróbb dolgokra gondolok, de nagyon szépen szólt :D

Na de azért láttunk ennél még nagyobban ep2 aszteroida jelenetet. Kiválóan alkalmas hangtesztre :D

Hm, remek meglátásmód és való igaz tények. :D A következő alkalomra már vérbeli profin fogsz megjelenni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De le merném fogadni ha kigyúrt legények álltak volna ott ki se lehetett volna rángatni téged onnan . :)

Hát ez az! Ilyenek nincsenek, szóval jöhetett a témaváltás részemről :D

Képeket meg köszi, remélem lesz valami oldal, ahol van több is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm, remek meglátásmód és való igaz tények. :) A következő alkalomra már vérbeli profin fogsz megjelenni :D

Na ehhez azért kell még sok tapasztalat :D Egy csomó hülyeséget kérdeztem így is :D De majd művelem magam, mert érdekel a téma. Tudod, ha majd nyerek a lottón, már tudjam, hogy milyet szeretnék :D

Szerintem jövőre sokkal több lesz majd az új formátumokról is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állandó tesztanyag a pod race verseny meg az aszteroidás jelenet :)

Ezek pl. egyértelműen arra termettek. Nncs is még egy olyan film, ami a hangok ekkora skáláját mutatná fel, ilyen teszt minőségben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ehhez azért kell még sok tapasztalat :) Egy csomó hülyeséget kérdeztem így is :D De majd művelem magam, mert érdekel a téma. Tudod, ha majd nyerek a lottón, már tudjam, hogy milyet szeretnék :D

Szerintem jövőre sokkal több lesz majd az új formátumokról is.

Semmi hülyeséget se kérdeztél :D Mondjuk azt mostmár te is tudod, hogy az audirendszereket miért is kell jazz meg más komolyzenei műveken letesztelni elsősorban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a plazmának jövőre vége van. Jön a jóval olcsóbb és minőségben CRT-kel vetekedő SED kijelző illetve tv.

Á, akkor jövőre lesz mit kiállítaniuk. Ellenben erről a SED formátumról még nem olvastam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.